Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
الان مثلا سرورهای اختصاصی بازه دیگه؟:|چرا tdm برای من نمیره داخل؟x-(40تا بازی پیدا میکنه راه نمیده توی بازی~X(war با ffa راه میده اما tdm با زامبی نه:|

• Like
Reactions: ps34 and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
بازی قراره تخفیف بخوره موندم بگیرم یا نه هنوز سروراش مشکل داره؟
بعد از چندنفر پرسیدم ایرانی زیاد میندازه درسته؟
صبرررر!!!
منم دارم از بازی دوستم استفاده میکنم
بینهایت انلاینش مشکل داره!
واقعا ۱ سال تایم داشتن نمیتونستن تستش کنن!!!!

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوست عزیز nat type‌تون چی هست؟ برای بنده راحت جویین میشه به بازی
اصلا به net type ربطی نداره روز اول عرضه به راحتی زیر 3ثانیه tdm پیدا میکرد الان نه من هر بازی ای بخوای میتونم آنلاین بزنم جز این که مشکل داره

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
صبرررر!!!
منم دارم از بازی دوستم استفاده میکنم
بینهایت انلاینش مشکل داره!
واقعا ۱ سال تایم داشتن نمیتونستن تستش کنن!!!!
یک سال؟ منظورت 3 سال هست دیگه ؟ :D
کال اف دیوتی توسط سه تا استادیو ساخته میشه شامله: تری آرک ، اینفینیتی، اسلج. هر کدوم 3سال وقت داره روی بازیش کار کنه و ما شاهده اینیم هر سال یه کال اف داریم :D

• Like
Reactions: all4u and amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
کال اف دیوتی توسط سه تا استادیو ساخته میشه شاملع تری آرک ، اینفینیتی، اسلج. هر کدوم 3سال وقت داره روی بازیش کار کنه و ما شاهده اینیم هر سال یه کال اف داریم :D
من توی این 3سال آپولو رو میتونستم ریمستر کنم برم فضا:|اینا 3سال وقت داشتن واسه این بازی ر ی د ن توش:|

• Like
Reactions: all4u and ps34

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
کال اف دیوتی توسط سه تا استادیو ساخته میشه شامله: تری آرک ، اینفینیتی، اسلج. هر کدوم 3سال وقت داره روی بازیش کار کنه و ما شاهده اینیم هر سال یه کال اف داریم :D
کلاااا نااابودشووون کردی:D

• Like
Reactions: ps34 and amir_k2m

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
یا خدا :-??
انلاین و این همه لگ~X(
این همه اعصابم خورد میشه ینی می ارزه !؟
یاد زمانی افتادم که کارت گرافیکیم رو پی سی پایین بود و لگ داشتم #:-S

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
یعنی واسه همه لگه یا برای ایرانیا اینطوریه ؟
یه کم از مولتی پلیر توضیح میدین ؟ در کل تجربه ی خوب و جدیدی میده به آدم ؟
وضعیت سرورها چطوره ؟ سرور داره اصن یا مثل کالهای قبلیه ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
یعنی واسه همه لگه یا برای ایرانیا اینطوریه ؟
یه کم از مولتی پلیر توضیح میدین ؟ در کل تجربه ی خوب و جدیدی میده به آدم ؟
وضعیت سرورها چطوره ؟ سرور داره اصن یا مثل کالهای قبلیه ؟
سلام.اگر لابی کلا ایرانی باشه اصلا لگ نداره.ولی اگر خارجی باشه هم لگ داره هم تیرها دیر میخوره.سرورهاش مثل کادهای قبلیه و من و یا بگم هیچکس نشانه ای از سرور اختصاصی نمیبینه توش.
مولتی بازی قشنگ و سرگرم کنندست و تجربه لذت بخشیه.سینگل و زامبی هم عالی هستن.
در کل روی هم رفته بسیار عنوان خوش ساختی هست که به علت خسیس بازی و پول پرستی اکتیویژن به شدت با مشکلات سرور دسته پنجه نرم میکنه.من نمیدونم اینهمه زحمت برای ساخت بازی میکشن ولی وقتی کسی نمیتونه درست بازی کنه به خاطر سرورهای داغونش خب چه فایده ای داره !
اگر به سبک فضایی بتلفرونت2 علاقه داری اونو بگیر چون با خراب ترین اینترنت دنیا تجربه ی بی نظیری میده چون سرورهاش فوق العاده قدرتمندن

• Like

Scorpion 1363sh

کاربر سایت
Nov 9, 2017
15
اقااااا
من دیدم دوستان نوشتن دارن راحت انلاین کال آف بازی میکنن چون اینترنتشون خوب و قویه.منم وسوسه شدم گفتم شاید مال اینترنته. مودم 4g Tdlte 16 مگ گرفتم. ولی فرقی نکرد که. هنوزم جوین نمییییشم. ربطی نداره به اینترنت و پینگ اصلا. حیف پولی که برای این بازی دادم.
کنسولای نسل هشتم رو ساختن با شعار فضای مولتیپلیرش. اونوقت اکتیویزن بازی ساخته خیر سرش. من بتلفیلد رو از روز اول عرضش آنلاین بازی کردم یکروز سروراش مشکل نداشت.
اونوقت اینا بازی ساختن تازه بعد عرضه یادشون افتاده یچیزی به اسم سرور هم لازمه برای مولتیپلیر.

• Like

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
اقااااا
من دیدم دوستان نوشتن دارن راحت انلاین کال آف بازی میکنن چون اینترنتشون خوب و قویه.منم وسوسه شدم گفتم شاید مال اینترنته. مودم 4g Tdlte 16 مگ گرفتم. ولی فرقی نکرد که. هنوزم جوین نمییییشم. ربطی نداره به اینترنت و پینگ اصلا. حیف پولی که برای این بازی دادم.
کنسولای نسل هشتم رو ساختن با شعار فضای مولتیپلیرش. اونوقت اکتیویزن بازی ساخته خیر سرش. من بتلفیلد رو از روز اول عرضش آنلاین بازی کردم یکروز سروراش مشکل نداشت.
اونوقت اینا بازی ساختن تازه بعد عرضه یادشون افتاده یچیزی به اسم سرور هم لازمه برای مولتیپلیر.

سلام عزیز
برا منی که نت مخابرات دارم هم پیدا نمیکنه ، اما تنها راه حلش اینه که کسایی که براشون راحت پیدا میشه رو ادد کنی و بعد جوین بشی .
psnid:vadewood

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
سلام عزیز
برا منی که نت مخابرات دارم هم پیدا نمیکنه ، اما تنها راه حلش اینه که کسایی که براشون راحت پیدا میشه رو ادد کنی و بعد جوین بشی .
psnid:vadewood
اینجوری که نمیشه همیشه بخوای جوین بدی ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر