Star Wars Battlefront II

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اینم احتمالا متاش میترکه
بنظر من به اندازه NFS بهش نقد منفی وارد نمیشه
اکثریت میان به سیستم Microtransaction ایراد میگیرن عده ای هم ممکنه به بخش داستانی ایراد بگیرن البته اگه بخش داستانی درگیر کننده نباشه
وگرنه با بتایی که من بازی کردم و ویدئوهای جدید از بخش مولتی فکر نکنم کسی به بخش مولتی ذره ای ایراد بگیره
من خودم قبل از جریان این pay to win انتظار متای بالا 80 رو داشتم ولی حالا انتظار دارم از 79 کمتر نشه:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بنظر من به اندازه NFS بهش نقد منفی وارد نمیشه
اکثریت میان به سیستم Microtransaction ایراد میگیرن عده ای هم ممکنه به بخش داستانی ایراد بگیرن البته اگه بخش داستانی درگیر کننده نباشه
وگرنه با بتایی که من بازی کردم و ویدئوهای جدید از بخش مولتی فکر نکنم کسی به بخش مولتی ذره ای ایراد بگیره
من خودم قبل از جریان این pay to win انتظار متای بالا 80 رو داشتم ولی حالا انتظار دارم از 79 کمتر نشه:D
نسخه قبلشم همه از گرافیک و رنگارنگ بودن محیط تعریف میکردن ولی میگفتن محتوا نداده و بعد مدتی خسته کننده میشه و تکراری بازی حالا این بهتر شده ؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
نسخه قبلشم همه از گرافیک و رنگارنگ بودن محیط تعریف میکردن ولی میگفتن محتوا نداده و بعد مدتی خسته کننده میشه و تکراری بازی حالا این بهتر شده ؟
اره قبول دارم نسخه قبلی یکی از چندین مشکلش نبود محتوا بود
ولی تو این نسخه تنها مشکلی که نداره نبود محتوا هست:D کلا این نسخه نسبت به نسخه قبل زیر و رو شده تمام سعیشون رو کردن که بازی تکراری نشه از تعداد چندبرابریه مپ ها و سلاح ها بگیر تا سیستم battle point
همونطور که گفتم بنظر من امکان نداره کسی از بخش مولتی بتونه ایرادی بگیره
هین الانم pre review سایت polygon رو دیدم مثل این که از بازی خیلی راضی بود(البته بخش مولتی رو تا حدی نرفته که به استار کارت ها نیاز بشه:D) از سیستم بتل پوینت تعریف کرده و غیره و گفته که این بازی کاملا میتونه طرفداری سری استاروارز رو راضی کنه که خوب مشخض هم بود از همون فاز بتا:D
همین الانم یه نگاه به pre review سایت گیم اسپات از بخش مولتی که انداختم تنها ایرادش فقط همون سیستم لوت باکس هست و مثل سایت پالیگان گفته برای طرفدارن این سری بازی بشدت سرگرم کنندس

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
درسته نسخه قبل مولتی قشنگی داشت من ساعت ها بازی کردم اما دقیقا درست گفتن! بازی محتوا نداشت و محدود بود فکر نکنم این نسخه اینطور باشه یعنی امیدوارم که نباشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
درسته نسخه قبل مولتی قشنگی داشت من ساعت ها بازی کردم اما دقیقا درست گفتن! بازی محتوا نداشت و محدود بود فکر نکنم این نسخه اینطور باشه یعنی امیدوارم که نباشه
اینم از ی طرف دیگ زده بیرون حالا همه چیش درست کردن گفتن که احتمالا برای هر هیرو ۴۰ ساعت باید بازی کنی یا پول بدی از قبلم گفته بودن پرداخت درون برنامه و لوت باکس اینجا چشمگیره

• Like
Reactions: Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
اینم از ی طرف دیگ زده بیرون حالا همه چیش درست کردن گفتن که احتمالا برای هر هیرو ۴۰ ساعت باید بازی کنی یا پول بدی از قبلم گفته بودن پرداخت درون برنامه و لوت باکس اینجا چشمگیره
این ea استاد نابود کردن نام های بزرگه انگار! اومدن سیزن پس و برداشتن خوشحال شدیم...
نقد هاش کی میاد؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
البته گفتن این 40 ساعت به صورت میانگینه اگه کسی تو بای حرفه ای باشه خیلی سریع تر میتونه کردیت برا خرید هیروها بگیره
این ea استاد نابود کردن نام های بزرگه انگار! اومدن سیزن پس و برداشتن خوشحال شدیم...
نقد هاش کی میاد؟
مثل نقدهای NFS موقع لانچ بازی برای کسایی که نسخه دیلاکس رو خریدن یعنی همون سه شنبه

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
Loot crates are changing game reviews, and not for the better
سایت پالیگان اومده گفته همونطور که لوت باکس ها دارن فلسفه گیم ها رو تغییر میدن ما منتقدها هم باید روش نقد کردنامون رو تغییر بدیم:)) برا نمونه هم اومده دوتا بازیه NFS و Middle Earth رو اورده که بهشون 6.5 و 7.5 داده:D
قشنگ معلومه بالاتر از 7.5 بهش نمیده:))

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
game spot 6
همه کاربرا منتقدا اعتراض شدید کردن به سیستم لووت بازیها دمشون گرم و متای خوبی هم کلا ندادن به بتل فرانت 2 جدای از لوت!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
game spot 6
همه کاربرا منتقدا اعتراض شدید کردن به سیستم لووت بازیها دمشون گرم و متای خوبی هم کلا ندادن به بتل فرانت 2 جدای از لوت!
عجب حالا اینجا متا ضعیف شد و لوا باکس بد اما سر NFS payback هیچ مشکلی وجود نداره همه چی ارومه

• Like
Reactions: Maniac Gamer

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
پس از انتقاد شدید گیمرها و منتقدها EA تصمیم به کاهش قیمت هیروها کرده
الان دارث ویدر و لوک اسکای واکر که بالاترین قیمت رو داشتن(40000) الان شدن 15000 کردیت و بقیه به 10000 و 5000 کردیت کاهش پیدا کردن
من خیلی دلم می خواد اون کسی که مسئول این جریان بوده رو بدونم؟:|

آخرین ویرایش:
  • Like

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
پاسخ EA به اعتراضات درباره لوت باکس ها رکورد تعداد دیسلایک رو توی ردیت شکست:))
۲۲۸۰۰۰ دیسلایک...!
این EA دیگه رسما رد داده

وقتی که گفت برای بلتفرانت ۲ سیزن پس رو حذف میکنه کلی خوشحال شدیم
حالا باید گفت
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم
مرحمت فرموده سیزن را پس دهید:|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
پاسخ EA به اعتراضات درباره لوت باکس ها رکورد تعداد دیسلایک رو توی ردیت شکست:))
۲۲۸۰۰۰ دیسلایک...!
این EA دیگه رسما رد داده

وقتی که گفت برای بلتفرانت ۲ سیزن پس رو حذف میکنه کلی خوشحال شدیم
حالا باید گفت
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم
مرحمت فرموده سیزن را پس دهید:|
پاسخی که دادن رسما مسخره ترین چیزی بود که شنیدم قشنگ معلوم بود یکی اومده گند زده حالا موندن چطوری جعمش کنن:))
ولی فیدبک ها تاثیر گذاشته EA داره یه سری تغییرات تو کردیت و لوت باکس ها ایجاد میکنه:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر