Star Wars Battlefront II

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

آخرین ویرایش:

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
اتفاقا بخش تک نفره تایتان فال 2 و بتلفیلد1 به نظر من فوق العاده بودند حالا درسته داستان قوی نداشتن ولی من خیلی لذت بردم مخصوصا مرحله آخر بتلفیلد که تو عربستان بود عالی بود به نظرم

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اتفاقا بخش تک نفره تایتان فال 2 و بتلفیلد1 به نظر من فوق العاده بودند حالا درسته داستان قوی نداشتن ولی من خیلی لذت بردم مخصوصا مرحله آخر بتلفیلد که تو عربستان بود عالی بود به نظرم
دلیل عالی بودن بخش داستانیه تایتان فال این بود که دایس اون رو نساخته بود:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اتفاقا بتلفیلد1 هم حال کردم من یجوری دراماتیک بودن مراحلش لذت برم واقعا از بخش تک نفره ش
بتلفید 1 فقط داشت جنگ جهانیه اول رو روایت میکرد و سعی میکرد تو این 5 ساعت فقط پلیر رو با اون جو و شرایط اون زمان وفق بده
بتالفید 1 از لحاظ شخصیت پردازی و داستان صفر بود و اگه تحسینی هم شد به خاطر اون جریانی بود که گفتم
ولی تایتان فال 2 از لحاظ شخصیت پردازی و داستان چندین پله از بتلفید و بعضی از شوتر های الان بالاتر بود فقط بخش اخر تایتان فال 2 رو به تمام بتل و کالاف های نسل 8 نمیدم به قدری شخصیت پردازیش و داستان خوب بود که قشنگ درکش میکردی البته از ریسپاون کمتر از اینم انتظار نمیره
دایس کارش مولتیه و تو این زمینه عالیه اگه هم میبینی این نسخه از استاروارز سینگل داره بخاطر واکنش هایی بود که طرفداراش کردن و اگه این نسخه هم بدون بخش داستانی میزد هم از لحاظ فروش و هم جلوش ضرر بزرگی میکرد دایس اگه ازادیه عمل کامل داشت هیچ وقت بخش داستانی نمیساخت:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Milad_HW

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
صبر کردن برا بازی خیلی سخته فقط 15 روز تا لانچ بازی\m/
بقدری منتظرشم که دارم ویدوهای ضبط شده از بتا رو نگاه میکنم

• Like
Reactions: Destro

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
5 ساعت گیم پلی که خب شما همون 4 ساعت حساب کن...
خیلی ناامید کنندس.
من نظرم اینه یا تمرکزشونو مثل ماشین گیمز بذارن رو سینگل.یا مثل رینبو یا تایتان 1 کل تمرکزشونو بذارن رو مولتی.
گذشت اون زمان بازیهای اینفینیت هردوبخش رو عالی میساختن.سینگل بتل هم تا میومدی با شخصیتاش ارتباط برقرارکنی سریع تموم میشد.تایتان هم که تا بازی گرم شد سریع تموم شد.درکل بهترین شوتر نظامی برای من تایتان فال 2 هستش.اونم بخاطر لول دزاینر عالی بازی.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
امروز تریلر گیم پلی تمام هیروهای بازی( هر 14تاشون) اومد بیرون با نمایش تمامی قدرت هاشون

Star Wars Battlefront 2 ALL 14 HEROES

واقعا دایس ترکونده حرکات هیروها قدرتاشون فیزیکشون رسما زیر و رو شده الان که تریلر رو دیدم دیگه اصلا دلم نمیاد برم نسخه یکش رو بازی کنم:| همونطور که قبلا گفتم نسخه اول درمقابل این مثل طرح اولیه میمونه

چقدر تنوع محیطی خفنی داره چه گرافیکی:o دایس داره با ما چیکار میکنه:((

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستانی که بازی رو پیش خرید کردن اینجور که واسه ی من نوشته فردا پری دانلودش شروع میشه.حجم بازی 48 گیگو 400 مگ هست البته پچ روز اولم داره که همون فردا حجمش مشخص میشه و میاد روی حجم کل.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
خب پری لود هم شروع شد و حجم کلی بازی به همراه پچ روز اول 48 گیگو 422 مگ هستش.از این حجم بازی با 8 گیگو 540 مگ استارات میخوره که فکر کنم مربوط به بخش داستانی بازی باشه.

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب EA برنامه خودش رو برای عرضه اولین دی ال سی رایگان به نام Last Jedi مشخص کرد

Seasons_Calendar_v12.jpg

همونطور که مشخصه این دی ال سی ماه دیگه یعنی دسامبر میاد که اولین محتوا 5 دسامبر میاد و اصل کاری ها از 13 دسامبر عرضشون شروع میشه که شامل دوتا هیرو جدید یک استارفایتر یک سفینه جدید و مپ ها و سلاح های جدید هست
ولی سوپرایز اصلی اضافه شدن بخش داستانی جدید هست که EA اصلا درموردش صبحت نکرده بود و همه فکر میکردن این محتوایه رایگان فقط مخصوص بخش مولتیه
هیروها و سلاح های بازی با پول داخل بازی قابل خریده

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
یکی از کاربرای ردیت اومده متوسط تعداد کردیتی که تو هر دقیقه می‌گیریم رو حساب کرده که حدودا 25.04 کردیت تو هر دقیقه میشه. برای خرید هر هیرو هم 60000 کردیت لازم دارید. بعد اومده حساب کتاب کرده، فهمیده برای باز کردن هر هیرو باید 40 ساعت بازی کنید! :| WTF :|
It Takes 40 hours to Unlock a Hero. Spreadsheet and Galactic Assault Statistics • r/StarWarsBattlefront
این EA هم مارو با این Microtransactions سرویس کرده. اون از NFS، اینم از این! :|

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این چه فازیه EA راه انداخته!بتل بعدیم گند میزنن بهش اینجور که اینا دارن پیش میرن سیزن پس میذاشتین دیگه کرمتون چیه:|

• Like
Reactions: ps34

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یکی از کاربرای ردیت اومده متوسط تعداد کردیتی که تو هر دقیقه می‌گیریم رو حساب کرده که حدودا 25.04 کردیت تو هر دقیقه میشه. برای خرید هر هیرو هم 60000 کردیت لازم دارید. بعد اومده حساب کتاب کرده، فهمیده برای باز کردن هر هیرو باید 40 ساعت بازی کنید! :| WTF :|
It Takes 40 hours to Unlock a Hero. Spreadsheet and Galactic Assault Statistics • r/StarWarsBattlefront
این EA هم مارو با این Microtransactions سرویس کرده. اون از NFS، اینم از این! :|
این جریان کریدیت و pay to win از زمان تریال 10 ساعته بازی بدجور سر و صدا کرده مثل این که فقط برای هیروها مختص نیست و برای دراپ کردن ایتم ها و supply box ها هم EA داره کاربرا رو مجبور میکنه برا بازی پول خرج کنند
تو فاز بتا قیمت supply box ها 1000 واحد پولی بوده که حقیقتا قیمت خیلی خوبی بود ولی مثل این که تو بازی اصلی قیمتشون شده 4000تا:| یعنی 4 برابر:|
یوبی الان همین جریان رو تو خرید هیروها و ایتم ها بکار برده ولی اگه کسی برا بازی پول هم خرج نکنه راحت میتونه با روزی 2 ساعت بازی کردن کلی پول بدست بیاره ولی EA مثل این که دقیقا داره کاربرا مجبور میکنه برا بازی پول واقعی خرج کنند البته نتیجش هم تو واکنش منتقدا و کاربرا و همچنین فروش میبینه
با این وجود مثل این انتظار یک متایه بالا برای بازی کاملا نابود شد امیدوارم EA سر عقل بیاد این جریان رو درستش کنه واقعا حیف میشه بازی به این باکیفیتی فقط بخاطر سیاست های یک ناشر پول پرست اونقدر که باید بهش توجه نشه
پ.ن: البته کاربرا گفتن امکان داره این جریانات مثل تعداد کریدیتی که تو هر مچ بدست میاری بخاطر EA ACCESS باشه و ممکنه تو بازیه اصلی اینطور نباشه منم امیدوارم همینطور باشه اخه تو چه بازی مجبوری برا هر هیرو 40 ساعت بازی کنی:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر