Star Wars Battlefront II

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

آخرین ویرایش:

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
اوه پسر منم دقیقا توی شماره اول نظرم همین بود و الان واسه بتا نسخه دوم نظرم دقیقا همینه.بازیش اصلا عمق نداره به خاطر این ادم رو با خودش درگیر نمیکنه.فقط و فقط فان هست و محیط های شاد

خوب چه انتظاری داری بازی که بتلفیلد نیست dice بازی رو عالی ساخته و دقیقا از روی سری star wars اینکه شما این احساس داری بازی فان هستش و محیط های شاد بحث سلیقست برای کسایی که فن این سری هستن بازی لذت بخشه

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
انگار این supply drop ها ول کن بازی های اول شخص نیستن واقعا دیگه مسخره شده
واسه من که beta ناامید کننده بود

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
من از طرفداران قدیمی سری استاروارز هستم
عاشق بازی bf1 هم هستم جوری که از 1 سال گزشته 90% وقتی که نشستم پای بازی bf1 زدم
سینگل هم اصلا برام مهم نیست و فقط مولتی بازی میکنم
بتا رو بازی کردم ....
نمیدونم رو چی انگشت بزارم ولی بازی جذابیت نداشت برام و بعد از مدت کمی خسته کننده شد
مطمئن هستم قسمت زیادی از این انتقاد من برمیگرده به آشنا نبودن من با بازی و ندونستن همه امکانات

ولی به نظرم بازی کم محتوا بود و تنوع کمی داشت .... کلاس ها عملا شبیه هم بودن و انقد تفاوت نداشتن که بتونی با تغییر کلاس یه دنیای دیگه رو تجربه کنی (البته من آفیسر و هیرو رو بازی نکردم چون علاقه نداشتم بهشون ! )

گانپلی یه جورایی خرتوخر و بدون تاکتیک بود همه میدویدن و تیر میزدن به هم
قسمتیش برمیگرده به همون آشنا نبودن بازی کن ها با امکانات و مپ
ولی راستش من فکر میکنم کلا ماهیت بازی اینجوریه و طراحی مپ جوری بود که 2 تیم رو تو یه مسیر مستقیم روبروی هم قرار میده و عملا کار دیگه ای نمیمونه به جز کاور گرفتن و شلیک کردن و بعضی وقتا فلنک کردن
همچنین یکنواخت بودن اسلحه ها و امکانات کلاس های مختلف هم عامل دیگه ای بود که همه یکجور بازی کنن چون راه دیگه ای ندشتن برای حمله به حریف !

گرافیک بازی .... نمیدونم من میبینم بعضیا تعریف میکنن ازش آیا فقط منم که فکر میکنم نسبت به bf1 پسرفت داشته حداقل تو جزئیات محیط و کیفیت بافت ها ؟ به نظر میاد که از levolution هم خبری نباشه که باعث میشه ادم نتونه خودش رو تو بازی تصور کنه و خیلی متوجه باشه که داره یه بازی کمپیوتری انجام میده ! مپ هایی که من بازی کردم هم خیلی کم جزئیات و معمولی بودن و طراحی ها خیلی ساده بود , حتی مپ جنگ فضایی هم عملا آدم احساس نمیکرد تو فضاست خیی ساده و کم جزئیات بود انگار یک بگراند انداخته بودن پشت صفحه !

در کل در نگاه اول نتونست خیلی من رو جذب کنه و زود یکنواخت شد برام شاید با بازی کردن بیشتر و آشنا شدن بیشتر با امکانات نظرم تغییر کنه البته انقد هم بد نبود من اینجا همش از بدیش گفتم ! در نگاه اول بخام نمره بدم از 10 حدود 6-7 میدم

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
دارم بتاي بازي رو رو ps4 بازي مي كنم در يك كلام فوق العاده اين همون چيزي بود كه همه انتظار داشتن ديگه دايس داره به بلوغ كامل مي رسه باورم نميشه خيلي بازي خوبه همه چي داره فقط دارم با دارث ماول همه رو مي تركونم صد سر و گردن از يكش بالاتره wow =P~ تازه كمپين بازي رو نديديم اون چه شود >:)

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
خب من می خواستم چند روز پیش نظرم رو بگم که متاسفانه تو بند اسارت بودم و مدیران بازیسنتر لطف کردن وسیقه گذاشتن ما رو ازاد کردن:D
فکر کنم نزدیک به 10 ساعتی بازی کردمش
اول از همه باید بگم انتظار این همه نغییر رو نداشتم بازی به حدی تغییر کرده که نسخه قبلی مثل حالت پری الفا میمونه در مقابل شماره جدید بازی نه پری الفایه ناتی داگی:D پری الفایی که سازنده ها نشتن دور هم تازه تو فکر اینند که چی بسازن:D و نسخه قبلی مثل طرح اولیه میمونه در مقابل این:|

با اولین چیزی که حال کردم حذف این استار کارت های لعنتی تو مپ بازی بود:| یعنی اگه طرف نوب هم باشه جایه استار کارت ها مخصوصا کارت های انتخاب هیرو رو بلد باشه به راحتی میتونه نفر اول بازی باشه و راحت 50 تا کیل بگیره یا مثلا بعضی از ایتم های جالب بازی رو فقط میتونستی تو این کارت های شانسی پیدا کنی اما اینجا اومدن دقیقا هوشمندانه ترین کار رو کردن اومدن چیزی اضاف کردن بنام بتل پوینت که همون امتیازیه که با کشتن و کارهای دیگه میتونی تو هر مچ بدست بیاری و تمامیه هیروها و شخصیت های خاص و دستگاها با این پوینت ها قابل خریده به عنوان مثال کسی که تو بازیه و نفر اول هست و بیشترین امتیاز رو داره راحت میتونه بره دارث ماول یا rey رو برداره و حسابی باهاش کیل بگیره:D اینطوری بهترین حس رو به طرف میده نه این که تو نسخه قبلی حسرت اینو بخوره که چرا من 30 تا کیل دارم با بالاترین امیتاز ولی نفر اخر گروه رفته دارث ویدر رو برداشته:| من خودم به شخصه هیچ وقت شانش گرفتن یه هیرو داخل بازی رو نداشتم و مجبور بودم برم مد HvA رو بازی کنم.

نکته بعدی که خیلی برام مهم بود کلاس بندی کردن بازی بود دقیقا مثل سریه بتل اینطوری طرف هر سبکی رو دوست داشته باشه و مورد علاقشه میتونه برداره و باهاش بازی کنه من تمامیه کلاس ها رو چندین ساعت بازی کردم و باید بگم هر کلاس سبک خاص خودشو داره و اگه میخواید تو اون کلاس به بیشترین کیل برسید مجبورید طبق روش همون کلاس بازی کنید.

گیم پلی هم که جایه هیچ بحثی نمیمونه یه چیز جالب این جاخالی دادن ها هست که تو نسخه قبلی فقط میتونستی به چپ و راست جاخالی بدی ولی الان میتونی به عقب و جلو هم جاخالی بدی تازه تو نسخه قبلی موقع جاخالی به اجبار حالت گیم میرفت رو سوم شخص که اینطوری کسی که رو حالت اول شخص بازی میکرد گیج میشد ولی اینجا میتونی رو حالت اول شخص هم جاخالی بدی تازه نسخه قبل برا من لگ هم داشت این حرکت که تو این نسخه درستش کردن.

حذف ایتم های شارژی هم یه نکته مثبت دیگه بود که تو نسخه قبلی بعضی از ایتم های ویژه با این که شما ایتم رو خریده بودید ولی شارژی بودن و مثلا با هزار واحد پولی میتونستید 25 بار از اون ایتم استفاده کنید که اینجا این محدودید رو برداشتن.

تو نسخه قبلی بخش استارفایتر ها فقط یه ویژگی اضافی و فقط سرگرم کننده بود که من فقط برا بدست اوردن سریع پول میرفتم بازیش میکردم ولی تو این نسخه به کلی دگرگونش کردن الان دیگه استارفایرها دیگه مثل اسباب بازی نیستن که باهاش شلیک کنید و هر وقت یکیو میزنید پوکر فیس بشید:| تو این نسخه ذقیقا اون سنگینه استارفایترها رو حس میکنید دیگه راحت نمیتونید کیل بگیرید چون کنترلشون سختر و طبیعی تر شده در عوض اون حس کیل گرفتن بی نهایت لذت بخش شده تخریب پذیری تو این بخش و انجام مامویت ها خیلی بهتر شده تازه دی ال سیه اخر استاروارز rogue one و death star که مثلا تمرکزشون رو بخش استارفایتر بود 30 درصد الان نسخه جدید نیستن به قدری این بخش قوی شده که فکر میکنید دوتا بازی رو خریدید.

در مورد تنوع بیشتر مپ ها افزایش تعداد هیروها و مپ ها و سلاح ها و وسایل و بخش داستانی هم که دیگه همه میدونند.

همه نکات مثبت رو گفتم نکته منفی بازی هم بگم اونم این supply drop ها هست که البته اینو گذاشتن تا جبران نبود سیزن پس و تمام محتوایه رایگان رو بکنه البته اگه قیمت باکس ها همینقدر که تو بتا بود تو سنخه اصلی هم باشه مشکلی نیست کسی که عاشق بازی باشه بقدری پول جمع میکنه که راحت میتونه بدون پرداخت پول واقعی تمام ایتم ها رو بخره,خود من اینقدر پول دراوردم که راحت تمام ایتم ها و کارت ها و سلاح های بتا رو با همین supply box ها خریدم.

در نهایت باید بگم این نسخه یک متایه خیلی شیک و بالا میگره نسخه قبلی با وجود اون مسائل بی نهایت مسخره که بالا درمورشون گفتم متاش شد 73, دیگه خیلی واضحه که این نسخه چه متایی میگیره.

من نسخه قبلی رو با وجود اون سیستم بی نهایت رو مخش که باعث میشد پلیر رو منصرف به بازیش کنه بیشتر از 300 ساعت بازی کردم خدا داند این نسخه تایم پلیم رو چند ساعت بره:D

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,523
لیمیتد باندل PRO

1nna_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B1%DB%B5%DB%B7%DB%B2%DB%B2.jpg

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
مشخص شده بخش داستانیه بازی 5 تا 7 ساعت طول میکشه تموم شه
5 ساعت خیلی کمه البته طبیعیه, این بازی هم مثل بتل تمرکزش رو بخش انلاینه
بخش داستانی فقط برا اشنا شدن پلیر با گیم پلیه بازیه تا بعدش بره مولتی بازی کنه:))
خدا رو شکر wolf جدید هست:|

• Like
Reactions: amir code

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مشخص شده بخش داستانیه بازی 5 تا 7 ساعت طول میکشه تموم شه
5 ساعت خیلی کمه البته طبیعیه, این بازی هم مثل بتل تمرکزش رو بخش انلاینه
بخش داستانی فقط برا اشنا شدن پلیر با گیم پلیه بازیه تا بعدش بره مولتی بازی کنه:))
خدا رو شکر wolf جدید هست:|

کمیت مهم نیست، کیفیت مهمه.

یک بخش تکنفره 5 ساعت منسجم رو به مراحل تکراری کمپین ده ساعته ترجیح میدم. البته کیفیت همین 5 ساعت هم تضمین شده نیست :D

• Like
Reactions: blechh

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
کمیت مهم نیست، کیفیت مهمه.

یک بخش تکنفره 5 ساعت منسجم رو به مراحل تکراری کمپین ده ساعته ترجیح میدم. البته کیفیت همین 5 ساعت هم تضمین شده نیست :D
خب منم با توجه به پیشینه دایس میگم بخش داستانیش مالی نیست:D بتل چی بود مثلا!!؟ فقط داشت پلیر رو برا انلاینش اماده میکرد البته خب بازم نسبت به فاجعه هاردلاین بهتر بود
من انتظار یه بخش داستانیه 8 تا 10 ساعته با روال متوسط رو داشتم که اینطور بوش میاد باید انتظار یه سینگل 5 ساعته که فقط منتظری اخر داستان رو ببینی داشته باشی:D

• Like
Reactions: Paradise Lost

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خب منم با توجه به پیشینه دایس میگم بخش داستانیش مالی نیست:D بتل چی بود مثلا!!؟ فقط داشت پلیر رو برا انلاینش اماده میکرد البته خب بازم نسبت به فاجعه هاردلاین بهتر بود
من انتظار یه بخش داستانیه 8 تا 10 ساعته با روال متوسط رو داشتم که اینطور بوش میاد باید انتظار یه سینگل 5 ساعته که فقط منتظری اخر داستان رو ببینی داشته باشی:D

بتل مرحله اولش خیلی خوب بود یکی دوتای دیگه اش هم بد نبود درکل هر چند مثلا با titanfall 2 که همزمان امد فاصله داشت
بعد من مشکلی که کلا با داستان این بازی دارم اینکه الان این داستانی که روایت میشه جز جهان سینمایی جنگ ستارگان محسوب میشه یا نمیشه؟ کلا حد تاثیری گذاریش روی کل یونیورس جنگ ستارگان چقدر هست و ...
برای همین گیمپلیش هم خوب باشه راضیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر