تیزر تریلری از عنوان بی‌نام Bandai Namco منتشر شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Bandai-Namco-New-Project_04-13-17.jpg
کمپانی Bandai Namco تیزر تریلری از عنوان جدیدشان را منتشر کرد. این بازی به‌طور رسمی 20 آپریل معرفی می‌شود. لازم به ذکر است که نام این بازی مشخص نشده است.

این تیزر تریلر هم‌زمان در آمریکای شمالی، اروپا و ژاپن منتشر شد.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
شما تکن7 روی استیم رو قبول داری گاد ایتر2 رو نه؟

بعد کی صحبت از XB1 کرد که شما نسخه ویژه ش رو هم برای ما پیچیدی؟ :D

واسه باره هزارم، گیمهای که بازار جهانی دارن توسط هیچ ناشری انحصاری عرضه نمیشن (الان میای میگی God of War چیه پس ! :tearsofjoy:)

Tekken 7 روی Xbox One هست، God Eater 2 نیست، خیلی واضحه
اینی که شما می گی برای یخچال فریز هم میاد، معنیش اینه که روی X1 میاد اما عناوینی که من گفتم نیومدن/ نمیان

بنده به وضوح از واژه کنسولی استفاده کردم، درکش خیلی آسونه، اینی که شما استیم و بعدشم در یک حرکت انتحاری Dark Souls رو می چسبونی بهش دیگه مشکل من نیست که توجیهت کنم، حالا اگر کسی دیگه از دوستان خواست می تونه معنی واژه انحصاری کنسولی (Console Exclusive) رو برات توضیح بده، مثل SF V

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
یادش بخیر یه زمانی این لوگوی Namco Bandai میومد وسط من میگفتم دمش گرم یه دارک سولز دیگه معرفی شد بریم حال کنیم:D:Dولی الان.....:(:( یادش بخیر.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یادش بخیر یه زمانی این لوگوی Namco Bandai میومد وسط من میگفتم دمش گرم یه دارک سولز دیگه معرفی شد بریم حال کنیم:D:Dولی الان.....:(:( یادش بخیر.

نامکو یه شرکت 20-30 ساله است ... که کلا 7-8 ساله که سری سولز رو منتشر میکنه ... اونوقت هر وقت لوگوش میومد انتظار سولز داشتی ؟؟؟؟

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
نامکو یه شرکت 20-30 ساله است ... که کلا 7-8 ساله که سری سولز رو منتشر میکنه ... اونوقت هر وقت لوگوش میومد انتظار سولز داشتی ؟؟؟؟
آره واسه من Namco یعنی اول سولز بعد Teken مشکلی هست.؟من بازی رو که دوست دارم میگم اولین باشه برام فرق نمیکنه 7-8 سال پیش اومده یا همین دیروز.!بازم سوالی داشتی بپرس.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

آره واسه من Namco یعنی اول سولز بعد Teken مشکلی هست.؟من بازی رو که دوست دارم میگم اولین باشه برام فرق نمیکنه 7-8 سال پیش اومده یا همین دیروز.!بازم سوالی داشتی بپرس.
اگر بازی برای سوئیچ باشه دیگه فرقی نمیکنه با دیدن لوگوی نامکو یاد چه چیزی میافتید :D

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
این چه وضشه 25 رو پر کردیم هنوز 7 Ace combat نیومد ، گفتیم این بیاد باندل کنسول PS4 شو بگیریم، دیگه سرد شدم از گیم ، اون از مولتی پلتفرم کردنش اینم از تاخیر در انتشار. به جا تریلر جدید پروژه ها رو تکمیل نمیکنن که ، دیگه باید برم سربازی

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اخه يه جوري كفتيد كه إنكار از اخرين شماره سولز ده سال ميكذره و بعد از أون هم بازي خوبي عرضه نكرده نامكو و يه شركت رو به زواله

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اخه يه جوري كفتيد كه إنكار از اخرين شماره سولز ده سال ميكذره و بعد از أون هم بازي خوبي عرضه نكرده نامكو و يه شركت رو به زواله
شما یه جور دیگه برداشت کردی..!!من نظرم رو گفتم مطمعن باش اگه کسه دیگه ای با شما هم نظر بود یا برداشت میکرد حرف من رو میگفت..!!!من اصلا یک کلمه حرف درباره زوال و فروپاشی و از این چیزا زدم یا گفتم.؟؟اونم با نامکو.؟؟؟از سال 98 من خاطره دارم از این شرکت تو کلوپ با بازیهاش بعد بیام دربارش بد بگم.؟حالا اگه کونامی بود شاید ولی این شرکت اصلا..!!!

• Like
Reactions: vaan 2

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اگر بازی برای سوئیچ باشه دیگه فرقی نمیکنه با دیدن لوگوی نامکو یاد چه چیزی میافتید :D
من منظورتون رو درست نفهمیدم
اتفاقا یه انحصاری داره برای سویچ که مثلا برای retro باز ها به نظرم جالبه
NAMCO MUSEUM for Nintendo Switch - Nintendo Game Details
ببخشید اگه خیلی ربط نداره یا off topic هست

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خب اطلاعات جدید از بازی منتشر شد:
- اسم بازی Code Vein هستش :-?
- سبک بازی Action RPG :-bd
- قراره در سال 2018 عرضه بشه :-w
- حدود 35 درصد از توسعه‌ی بازی تکمیل شده
- تیم سازنده‌ی God Eater پشت بازیه...
- و پلتفرم‌ها هنوز مشخص نیست :|
بقیه‌ی اطلاعات رو از این لینک می‌تونید بخونید: Bandai Namco announces Code Vein, a new action RPG from the God Eater team [Update] - Gematsu
این اطلاعات از مجله‌ی Famistu استخراج شده. دو روز دیگه (20 April) احتمالا بازی بصورت رسمی با یه تریلر معرفی میشه...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
  • Like
Reactions: sadegh93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر