Bayonetta | PC

بالاخره بازی برای نسخه ی PC هم بعد از سال ها انتظار منتشر شد. این نسخه از بازی از گرافیک کمی بهتر رزولوشن 4k به همراه HDR بهره می برد.

بازی هم توسط گروه CODEX عرضه شده حجم بازی 12 گیگ می باشد.

header.jpg

• اسم اسلحه های Bayonetta به ترتیب Parsley, Sage, Rosemary, و Thyme و مجموعا بهشون Scarborough Fair گفته میشه.
  • لباسش در واقع چرم نیست ، بلکه موهای جادویی هست که تمام بدنشو پوشونده
  • دشمنان اسلحه هایی از خودشون به جا میزارن که در مدت زمان محدودی برای Bayonetta قابل استفاده است
  • مثل DMC که از Red Orb استفاده میشد ، Bayonetta از واحدی به اسم Angel Halo استفاده میکنه که میشه ازش برای ارتقاء اسلحه ها ، خرید حرکات جدید و ... استفاده کرد
  • وقتی Bayonetta شلیک میکنه ، گلوله ها بعد از برخورد به دیوار دوباره برمیگردند و باعث آسیب زدن به دشمنان میشند
  • یکی از قویترین ضرباتش بصورت احضار کردن یک هیولای پوشیده از موست ، شما باید دکمه های خاصی رو بزنید تا هیولا احضار بشه و ضربات خاصی رو بزنه
  • کنترل نبرد بازی خیلی ساده بصورت کلید شلیک ، کلید مشت و کلید لگد هست که میتونید با خرید کومبو بازی رو پیچیده تر کنید
  • اون میتونه از Witch Time استفاده کنه ، این قابلیت اون رو خیلی دقیق میکنه و محیط اطراف رو حالت Slow Motion قرار میده
  • حرکات Torture Attacks در بازی وجود دارند ، به این صورت که وقتی مشغول مبارزه هستید با فشردن کلیدهایی که بصورت ناگهانی روی صفحه نمایش داده میشند میتونید حرکات خیلی قوی رو انجام بدید. مثلا میتونید یک گیوتین عظیم رو از آسمون به زمین بیارید و همه دشمنان رو نابود کنید
  • اون میتونه روی هوا 360 درجه بچرخه و شلیک کنه ، همچنین میتونه از اسلحه هایی که روی پاشنه کفشش نصب شده استفاده کنه
  • اون یک شمشیر Katana هم همراهش داره که هنوز اسمش مشخص نیست
  • اسلحه های جدید با نزدیکتر شدن به زمان ریلیز بازی مشخص خواهند شد. هر اسلحه یک موجود پوشیده از مو احضار میکنه ، مثل اژدها و ... که حرکات خاصی انجام میدن
  • اون یک زنجیر بلند هم داره که برای ضربه زدن به دشمنان دور یا هوایی استفاده میکنه
  • RT در کنترلر 360 شلیک میکنه. شما میتونید 4 اسلحه اون رو بصورت همزمان استفاده کنید و همزمان از اسلحه در دست ، روی پاها و شمشیر استفاده کنید. بعضی اسلحه ها فقط روی پا و بعضی رو دست و بعضی روی هردو قابل استفاده هستند.
  • Bayonetta یک سال و نیمه که در حال ساخته ، ساختش مدت کوتاهی بعد از Okami آغاز شده است.
  • با سپاس از @Fratos عزیز
    حداقل سیستم مورد نیاز:

[*]CPU: Intel Core i3-3220 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 40 3.6 GHz
    [*]RAM: 4GB or more
    [*]Video Memory: 1.25GB or more
    [*]GPU: Nvidia GeForce GTX 570 or AMD Radeon HD 6950
    [*]DX: DirectX 9
    [*] HDD: 20GB of available space
سیستم پیشنهادی بازی:
  • CPU: Intel Core i5-4460 GHz or AMD FX-8320 3.5 GHz
  • RAM: 8GB or more
  • Video Memory: 2GB or more
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 760 or AMD Radeon HD 7870
  • DX: DirectX 9
  • HDD: 20GB of available space

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب من بازی رو 1 تستی زدم بازی کاملا بهینه هست هیچ ایرادی هم خوشبختانه نداره گرافیکشم از نسخه ی کنسولیش بهتره چندین اپشن جدیدم دارم بازی از HDR هم پشتیبانی می کنه.

من 4K با MSAA 16X اجراش کردم کامل 60 فریم می ده با این حساب مشکلی از جهت فریم دهی نیست.

متای نسخه ی 360 این بازی هم 90 هست به هر حال بازی استاد کامیا هست اگر قبلا تجربش نکردید به شدت پیشنهاد می شه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
اقا لطفا پست اول یه ویرایش بزن یه عکس و توضیحات هم درباره اش بدی خیلی خوب میشه
چون من شخصا هیچی از بازی نمیدونم و احتمالا افراد دیگه ای مثل من هستن

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب من بازی رو 1 تستی زدم بازی کاملا بهینه هست هیچ ایرادی هم خوشبختانه نداره گرافیکشم از نسخه ی کنسولیش بهتره چندین اپشن جدیدم دارم بازی از HDR هم پشتیبانی می کنه.

من 4K با MSAA 16X اجراش کردم کامل 60 فریم می ده با این حساب مشکلی از جهت فریم دهی نیست.

متای نسخه ی 360 این بازی هم 90 هست به هر حال بازی استاد کامیا هست اگر قبلا تجربش نکردید به شدت پیشنهاد می شه.
نوژن انتظار داشتی 60 نده واقعا ؟!!:-?? ، بازی فقط از 15% GPU کار میکشه :p ، بازی واسه 8 ساله پیشه ، یه 2 سال دیگه صبر میکردن میتونستن Anniversary بدن روی آیپد ، خودم بیشتر استقبال میکردم :D ، در این که سلطان Hack 'n Slash ـه ، شکی نیست ، اما آخه 8سال!!!! :) حداقل یه دستی روی Texture ها میکشیدن :-w

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نوژن انتظار داشتی 60 نده واقعا ؟!!:-?? ، بازی فقط از 15% GPU کار میکشه :p ، بازی واسه 8 ساله پیشه ، یه 2 سال دیگه صبر میکردن میتونستن Anniversary بدن روی آیپد ، خودم بیشتر استقبال میکردم :D ، در این که سلطان Hack 'n Slash ـه ، شکی نیست ، اما آخه 8سال!!!! :) حداقل یه دستی روی Texture ها میکشیدن :-w

بابا گرافیکش که با NIER فرق چندانی نداره البته اگر بحث 8 سال پیش باشه CRYSIS 3 همچنان بالاتر 1080 نمی شه ازش 60 فریم گرفت تازه بدون AA:D

البته حالا مقایسه گرافیکی نکنا اما بازی هست 2 بعدی که روی PRO بهت 60 فریم نمی ده اینا اگر نخوان بهینه کنن بازی 10 سال پیشم فریم بهت نمی ده

در نهایت تکسچرهای بازی هم بهتر شده اما HD نشده پورت بازی عالی هست که در انالیزهای سایت های معتبرم بهش اشاره شده. به هر حال جای این عنوان در ارشیو کامپیوتر های شخصی خالی بود امیدوارم شماره ی 2 بازی هم از انحصار نینتندو خارج بشه.

JtDhyiFCqsFpFdN6fiPm2Z-650-80.jpg

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
بابا گرافیکش که با NIER فرق چندانی نداره البته اگر بحث 8 سال پیش باشه CRYSIS 3 همچنان بالاتر 1080 نمی شه ازش 60 فریم گرفت تازه بدون AA:D

البته حالا مقایسه گرافیکی نکنا اما بازی هست 2 بعدی که روی PRO بهت 60 فریم نمی ده اینا اگر نخوان بهینه کنن بازی 10 سال پیشم فریم بهت نمی ده

در نهایت تکسچرهای بازی هم بهتر شده اما HD نشده پورت بازی عالی هست که در انالیزهای سایت های معتبرم بهش اشاره شده. به هر حال جای این عنوان در ارشیو کامپیوتر های شخصی خالی بود امیدوارم شماره ی 2 بازی هم از انحصار نینتندو خارج بشه.

JtDhyiFCqsFpFdN6fiPm2Z-650-80.jpg
بازی 2.5 بعدیه مثل batman origin؟
چون هر چی عکس نگاه میکنم اینجوری حس میکنم
به نظرم با توجه به عرضه رو pc احتمالا از انحصار در میاد بعد عرضه قسمت دوم
تا حالا هم 5 هزار تا فروخته

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی 2.5 بعدیه مثل batman origin؟
چون هر چی عکس نگاه میکنم اینجوری حس میکنم
به نظرم با توجه به عرضه رو pc احتمالا از انحصار در میاد بعد عرضه قسمت دوم
تا حالا هم 5 هزار تا فروخته

نه عزیز فول 3d بعدیه گاهی دوربین ثابت گاهیم می شه تغییرش داد.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
نه عزیز فول 3d بعدیه گاهی دوربین ثابت گاهیم می شه تغییرش داد.
آخه هر چی نگاه کردم عکسا رو یا دوربین از بالاست یا از روبرو هست
تو تریلرش هم درست معلوم نبود
دانلود می کنیم ببین دنیا دست کی هست
از dmc خوشم میاد شاید از این هم خوشمون بیاد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
آخه هر چی نگاه کردم عکسا رو یا دوربین از بالاست یا از روبرو هست
تو تریلرش هم درست معلوم نبود
دانلود می کنیم ببین دنیا دست کی هست
از dmc خوشم میاد شاید از این هم خوشمون بیاد

عزیز من قبلا بازی رو تموم کردم سازنده ی بازی هم همان سازنده ی DMC هست حتی سبک داستانی بازی هم مشابه همون بازی هست البته سازنده اصلی که می گم شماره ی 1 بازی هست که بهترین و البته بالاترین متا هم داره

• Like
Reactions: rahyarpaul

damooon

کاربر سایت
Oct 24, 2014
37
سلام.
دو تا سوال:
-اگر درون بازی اچیومنت هاش رو به دست بیاریم، تو اون منوی اکستراسِ بازی ، نشون داده میشن یا حتما باید نسخه ی اوریجینال بازی باشه؟
-بعد اینکه اوایل بازی یک قسمت بود که می تونستیم کومبو ها رو تمرین کنیم، چطور میشه به اون قسمت دوباره دسترسی پیدا کرد؟
(البته بعضی موقع ها اون جا رو نشون میده، ولی در حد 2-3 ثانیه ، فکر کنم لودینگشه، درسته؟!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر