تاریخ انتشار «آنچارتد: میراث گمشده» مشخص شد | ویدیو جدید این بازی را ببینید

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-4-11_20-55-30.png

کارگردان بازی «آنچارتد: میراث گمشده» (Uncharted: The Lost Legacy) طی نوشته‌ای در وبلاگ پلی‌استیشن، علاوه بر انتشار ویدیو جدیدی از بازی، قیمت این عنوان و تاریخ عرضه آن را نیز مشخص کرد. «شان اسکیگ» (Shaun Escayg)، کارگردان بازی، در مطلب ارسالی خود نوشته است:

«از زمانی که آنچارتد: میراث گمشده را در PSX معرفی کردیم، سخت بر روی داستان‌پردازی و ساخت بازی با محوریت شخصیت محبوب هواداران این مجموعه، کلوئی فرازر (Chloe Frazer)، کار کرده‌ایم تا تمام آنچه که از یک عنوان آنچارتد انتظار می‌رود را در خود داشته باشد. امروز، به خاطر اطلاعات و ویدیو جدیدی که درباره این بازی منتشر خواهیم کرد بسیار هیجان‌زده هستیم. میراث گمشده در تاریخ 22 آگوست 2017 (مصادف با 31 مرداد 1396) در منطقه امریکای شمالی و به قیمت 39.99 دلار امریکا (49.99 دلار کانادا) منتشر خواهد شد.»

به گفته وی، عنوان آنچارتد: میراث گمشده یک آنچارتد حقیقی است که از روایتی عمیق، شخصیت‌پردازی پیچیده، گیم پلی اصلاح‌شده، مقاصد جدید و لحظات سینمایی بلاک باستر بهره می‌برد. شان در مورد استفاده از کلوئی می‌گوید: «ما از اینکه کلوئی فرازر شخصیت اصلی داستان است و به همراه نیدین (Nadine) به ماجراجوی در هند پرداخته و خطر می‌کنند بسیار هیجان‌زده هستیم.»

همان‌طور که در قبلاً در اخبار آمده بود، قرار است که هر چهار عنوان کلاسیک «جک و دکستر» (Jak and Daxter) به صورت عناوین پلی‌استیشن 2 قابل دانلود برای کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه شوند. در صورتی که شما عنوان آنچارتد: میراث گمشده را از خرده فروش‌ها پیش‌خرید کنید، اولین نسخه از مجموعه بازی‌های جک و دکستر؛ یعنی عنوان Jak and Daxter: The Precursor Legacy را به صورت دانلودی و رایگان در تاریخ 22 آگوست دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، در صورت خرید از فروشگاه پلی‌استیشن یک تِم رایگان از بازی آنچارتد: میراث گمشده نیز دریافت خواهید کرد.

لازم به ذکر است اگر نسخه‌ی Delux Edition بازی آنچارتد 4 یا بسته‌های تکمیلی Explorer’s Pack و Triple Pack را خریداری کرده‌اید، نسخه دیجیتالی بازی آنچارتد: میراث گمشده را در زمان انتشار دریافت خواهید کرد؛ ولی مزایای پیش‌خرید این بازی شامل حال شما نمی‌شود.

در ادامه می‌توانید ویدیو جدیدی که در آن کلوئی و نیدین به دنبال سرنخ‌هایی برای یافتن محل عاج گانش (Tusk of Ganesh) مشاهده کنید:

http://www.bazicenter.com/تاریخ-انتشار-آنچارتد-میراث-گمشده/

منبع

Attachments

• upload_2017-4-11_20-52-32.gif
    upload_2017-4-11_20-52-32.gif
    42 bytes · مشاهده: 27
آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
چه تابستون داغی#:-S :D

فقط امیدوارم یه کالکتور پدر مادر دارو با کیفیت از فیگور کلویی بدن و مثل نیتن از آب در نیاد . دیگه بعدش سرمو بزارم :(( نمیتونم با این دو تا بشر خداحافظی کنم ..

=P~

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703

«از زمانی که آنچارتد: میراث گمشده را در PSX معرفی کردیم، سخت بر روی داستان‌پردازی و ساخت بازی با محوریت شخصیت محبوب هواداران این مجموعه، کلوئی فرازر (Chloe Frazer)، کار کرده‌ایم تا تمام آنچه که از یک عنوان آنچارتد انتظار می‌رود را در خود داشته باشد. امروز، به خاطر اطلاعات و ویدیو جدیدی که درباره این بازی منتشر خواهیم کرد بسیار هیجان‌زده هستیم. میراث گمشده در تاریخ 22 آگوست 2017 (مصادف با 31 مرداد 1395) در منطقه امریکای شمالی و به قیمت 39.99 دلار امریکا (49.99 دلار کانادا) منتشر خواهد شد.»

منبع

ممنون بابت خبر ولی فکر کنم سال 96 باشه :D
بیصبرانه منتظرم با کلویی ماجراجویی کنیم چه بسا اگر با استقبال طرفداران و منتقدان قرار بگیره بتونیم شماره های بعد از این بازی هم تجربه کنیم :D

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
season pass بازی مگه چقدر بود؟ /:) من یه بیست دلار برای این کنار گذاشته بودم، ولی با این قیمت، فیزیکیش رو احتمالا بگیرم :D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ممنون بابت خبر ولی فکر کنم سال 96 باشه :D
بیصبرانه منتظرم با کلویی ماجراجویی کنیم چه بسا اگر با استقبال طرفداران و منتقدان قرار بگیره بتونیم شماره های بعد از این بازی هم تجربه کنیم :D

:coldsweat::coldsweat:
توی سال گذشته گیر کردم :D اصلاح شد. ممنون

• Like
Reactions: T7T and sadegh93

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
فکر کنم اینکه اول قرار بود DLC باشه ولی بعدا تصمیم گرفتن یه بازی جدا باشه، به فروش بازی صدمه بزنه:-"
با اینکه مصاحبه کردن که بازی حدود 10 ساعته ، یا همون به محض معرفی گفتن Standaloneـه و جداش کردن هم بازم فایده نداشته! :-"
الان نگاه خیلیا به بازی در حد DLCـه و یا چیزی نهایت مثل لفت بیهایند که 2-3 ساعت بود:-"
برای همین منتظر تخفیف و یا پایین اومدن قیمت بازی میباشن...

یحتمل اینکه دارن جک1 رو هم به عنوان پیش خرید میدن، دلیلش(یکی از دلایلش) هم همین باشه که خریدار بگه اگر 40$ میخرم، ولی یه بازی 10-15$ـی هم در کنارش دارن میدن:-"
ولی اگر بازی وافعا همون 10 ساعت و این حدودا باشه، از آنچارتدهای نسل قبلی طولانی تره:-"

ولی به هر حال امیدوارم سونی توی E3 چنان هایپی کنه و امتیازات بازی هم خفن بشه، که همه Day1 به سوی بازی بشتابیم:D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ولی به هر حال امیدوارم سونی توی E3 چنان هایپی کنه و امتیازات بازی هم خفن بشه، که همه Day1 به سوی بازی بشتابیم:D
E3 پارسال هایپ نشدی ؟ به امتیازات بازی شک داری ؟ ایمانت به ND ضعیف شده ؟ منتظر نزول چی هستی برای پیشخریدش ؟ (اسپویلی که بالا گذاشتم برایت کافی نیس ؟) :D . استغفار کن :-"

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
کیفیت اکسپرشن صورت‌ها می‌شه گفت از میان‌پرده‌های لست هم پایین‌تر بود:-q انتظارم خیلی بیشتر بود. فک کنم دراکمن کل تیمو ورداشته از لست برده آنچ4 از اونجا هم برده لست2. این نیمه‌دی‌ال ‌سی نیمه‌بازی‌کامل دستچخت یک تیم جدیده و اصلا معلوم نیست شاهکار از آب دربیاد. تفاوت دوتا تیم فاحشه. نمایش پی‌اس اکسپرینس هم که تقریبا همش سینماتیک بود و زیادم با ادونچر بی‌بخارش حال نکردم. منتظر نمایش یکی دوتا ست‌پیس و مخصوصا گان‌پلی(که امیدوارم شبیه رچت اند کلنک نشده باشه) می‌مونم.

• Like
Reactions: Adidas95

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
E3 پارسال هایپ نشدی ؟ به امتیازات بازی شک داری ؟ ایمانت به ND ضعیف شده ؟ منتظر نزول چی هستی برای پیشخریدش ؟ (اسپویلی که بالا گذاشتم برایت کافی نیس ؟) :D . استغفار کن :-"
من خودم Day 1 و فیزیکی میگیرمش!
ولی همینجا یا جاهای دیگه نظرات رو بخونی، خیلی ها چنین دیدگاهی دارن و میگن 40$ برای DLC زیاده! در صورتی که DLC نیست:-" اونا باید ایمان بیارن:D

بعد خیر، من E3 پارسال هایپ نشدم برا U:tLL ، توی PSX هایپ شدم:p
+عکسی که گزاشتی هم برام مهم نیست:-" از همون اولشم چندان با کلوئی حال نمیکردم:D اینجانب در جبهه ی بانو النا میباشم:D
برای DLC هم اگر هر کاراکتر دیگه ای(نیت،سالی،سم،هری فلین) شخصیت اصلی بودن، خیلی بیشتر خوشحال میشدم:-"
اگر برا اون عکس هایپی که من پیشنهاد میدم از الان هایپت رو به سقف بچسبون برای Omega Labyrinth Z :-"

• Like
Reactions: arash1996

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من خودم Day 1 و فیزیکی میگیرمش!
ولی همینجا یا جاهای دیگه نظرات رو بخونی، خیلی ها چنین دیدگاهی دارن و میگن 40$ برای DLC زیاده! در صورتی که DLC نیست:-" اونا باید ایمان بیارن:D

بعد خیر، من E3 پارسال هایپ نشدم برا U:tLL ، توی PSX هایپ شدم:p
+عکسی که گزاشتی هم برام مهم نیست:-" از همون اولشم چندان با کلوئی حال نمیکردم:D اینجانب در جبهه ی بانو النا میباشم:D
برای DLC هم اگر هر کاراکتر دیگه ای(نیت،سالی،سم،هری فلین) شخصیت اصلی بودن، خیلی بیشتر خوشحال میشدم:-"
اگر برا اون عکس هایپی که من پیشنهاد میدم از الان هایپت رو به سقف بچسبون برای Omega Labyrinth Z :-"
هر کس که فکر میکنه با ۴۰دلار و این مدت گیم پلی ، و با فهم اینکه همچین سازنده ای پشتشه ،همچنان تفکرش اینه که باید بازی کیلو کیلو بزارن زیر بغلش ، همون بهتر که نخره .
فن بیس بانو خیلی بالاست ، موقع کنار زدن جامه ی اکرام:D از رخ زیباش کلی غشوضعفو جنازه به جا گذاشت:-"

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
نمیشه گفت DLC هست ولی بازی کامل هم نیست یه جورایی expansion هست مثل DC Bikes یا اینفیمس فرست لایت که استند الون هم بودند یا مثل expansion های ویچر3 که در حده یه بازی کامل طولانی بودند . قطعا 40 دلار ارزششو داره اونم day 1 :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,349
نام
مــاکــان
من هم طرفدار کلوئی نیستم، ولی تو تریلر کارگردان خیلی خوب رو برجستگی ها زوم میکنه.
مدیونین اگر فکر کنید منظورم برجستگیِ تکسچرها نیست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر