احتمالاً نسخه بعدی Dragon Age در دست‌ساخت باشد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.png
به دنبال عرضه عنوان موفق Dragon Age Inquisition در چند سال پیش، استودیوی BioWare هنوز در مورد نسخه این بازی پرطرفدار صحبتی نکرده است، به‌هرحال به نظر می‌رسد بازی جدیدی در این سری در ساخت است.

خانم Alix Wilton Regan صداپیشه معروف در صفحه اصلی اینستاگرامش، تصویری از استودیوی ضبط را منتشر کرد. همچنین او در کپشن این تصویر اشاره به هشتگ Elf نیز کرده است، که ممکن است نشان‌دهنده این باشد تنها یک Dragon Age جدید در دست‌ساخت نیست.

لازم به ذکر است که خانم Regan در عنوان Dragon Age Inquisition حضور داشت او در این عنوان وظیفه صداپیشگی شخصیت زن اصلی بازی inquisitor را با لهجه انگلیسی بر عهده داشت. البته که بازیکنان می‌توانند خودشان شخصیت اصلی را انتخاب کنند. Inquisitor می‌تواند یکی از این چهار نژاد باشد: انسان، Qunari، دورف یا الف. به‌هرحال ممکن است پست خانم Alix Regan مربوط به‌عنوان دیگری است ولی طرفداران اعتقاددارند مربوط به نسخه جدید عنوان عصر اژدها است.

عنوان Dragon Age: Inquisition در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم‌های PC/XBOXONE/XBOX360/PS3/PS4 عرضه شد.

DragonAge4.png

منبع

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
امیدوارم اگه نسخه جدیدی در کاره تو حال و هوای تاریک origins باشه هر چند احتمالش رو کم میدونم
پ.ن: در اینکه inquisition در حد و اندازه origins نبود بحثی نیست. Origins یه شاهکاری بود که بعید میدونم دوباره تکرار بشه. ولی با این حال اینکویزیشن نقاط قوتی زیادی داشت. گیم پلی بازی برام خیلی لذت بخش بود
هرچند بازی گوتی شد ولی بدون ایراد نبود و میدونیم شانسی هم که آورد این بود که ویچر 3 تاخیر خورد و عملا بدون رقیب بود :D از نظر من ایرادهای اینکویزیشن داستان نسبتا ساده٬ کوئست های فرعی ضعیف و شخصیت پردازی ضعیف نسبت به نسخه origins بود

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
امیدوارم اگه نسخه جدیدی در کاره تو حال و هوای تاریک origins باشه هر چند احتمالش رو کم میدونم
پ.ن: در اینکه inquisition در حد و اندازه origins نبود بحثی نیست. Origins یه شاهکاری بود که بعید میدونم دوباره تکرار بشه. ولی با این حال اینکویزیشن نقاط قوتی زیادی داشت. گیم پلی بازی برام خیلی لذت بخش بود
هرچند بازی گوتی شد ولی بدون ایراد نبود و میدونیم شانسی هم که آورد این بود که ویچر 3 تاخیر خورد و عملا بدون رقیب بود :D از نظر من ایرادهای اینکویزیشن داستان نسبتا ساده٬ کوئست های فرعی ضعیف و شخصیت پردازی ضعیف نسبت به نسخه origins بود
میشه یکم بیشتر در این مورد توضیح بدین ؟ چون این ادعای شما کاملا بر خلاف تجربه و شنیده های منه . شخصیت پردازی companion ها که به جرئت میتونم بگم نه تنها بهترین در سری dragon age بلکه حتی بهترین در تمام آثار bioware هست و جز ممتازترین ویژگی های بازیه و اگه شما در forum هایی مثل bioware social network گشتی بزنی با نظراتی مشابه این نظر من خیلی مواجه میشی . آزادی در نقش آفرینی خود herald هم با این که نسبت به آثار کلاسیک محدودتر شده ، ولی فکر میکنم بهترین نمونه ی یک پروتاگونیست دارای voice acting باشه . در هر صورت خوشحال میشم در این مورد بیشتر توضیح بدین .
در مورد خبر هم ، به نظر من شماره بعدی بهتره که کیفیت رو به کمیت ترجیح بده و با وجود این که open world باشه ولی از ساختار mmo گونه side quest ها دست برداره و مملو از busy work و fetch quest نباشه . یکی دیگه از بزرگترین مشکلات بازی قبلی ، آنتاگونیست بازی بود که با توجه به وقایع انتهایی بازی قبلی ، bioware کار سختی رو در پیش داره که نسخه بعدی دارای یکی از بهترین آنتاگونیست های بازی های ویدئویی نباشه .
در کل امیدوارم اگه نسخه ی بعدی ساخته بشه ، بهتر و لذت بخش تر از قبل باشه و نشون بده که bioware هنوز هم پادشاه این ژانره .

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
حقیقتا امیدوارم یه عنوان هاردکور :D مثل اوریجنز بدن نه اخرش یچی مثل اینکوزیشن در بیاد پر از Fetch کوئست و خراب کردن عصمت بازی
به حدی از اینکوزیشن دلخور شدم که حاضرم یچی مث نسخه 2 بدن ولی اینکوزیشن نباشه
بیان یه داستان تاریک با گیم پلی هاردکور اوریجنز بزارن توش با گرافیک و تکنیکای نسل جدید چیز نابی میشه
حالا اینم نشد انصافا بیان فچ کوئستارو بردارن از درون بازی چارتا کوئست فرعی خوب و کار شده بزارن
کلاس ها و قابلیتارم مثل نسخه های قبل کنن
البته ترجیح میدم مثل نسخه 2 داستان حول محور یه شخص بگرده اون شخصم شخصیت پردازی خاصی مثل Hawk داشته باشه:D

• Like
Reactions: gamer1998y

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یه کم محتوای بازیشون رو بیشتر کنن ... یه کمم دسته بندی داشته باشه .... اینکوزیشن بعد 30 ساعت بازی من هنوزم نمیفهمم دارم چی کار میکنن ... سر و ته بازی مشخص نیست ... نمیدونم کارایی که میکنم جز ماموریت اصلیه یا فرعی ... اصلا کی ماموریت های اصلی رو انجام میدم ... فقط این رو میفهمم که باید برم به اتاق جنگ ... بعد یه ناحیه جدید برام باز میشه .... میرم توش مپ رو میگردم و با چند نفر حرف میزنم و چند و دشمن رو میکشم و دوباره برمیگردم به اتاق جنگ ... اوضاع وقتی برام بدتر میشه که وقتی این کارا رو هم میکنم نمیفهمم چی کار کردم ... مراحل نه اسم دارن ... نه شرح حال دارن ... نه تعریف دارن ... فقط وقتی داری انجامشون میدی گوشه تصویر یه نوشته گوچیک درموردشون میاد . از این منظر دوست دارم یه بازی مثل ویچر باشه ... ادم بفهمه داره چی کار میکنه .

• Like
Reactions: gamer1998y

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
میشه یکم بیشتر در این مورد توضیح بدین ؟ چون این ادعای شما کاملا بر خلاف تجربه و شنیده های منه . شخصیت پردازی companion ها که به جرئت میتونم بگم نه تنها بهترین در سری dragon age بلکه حتی بهترین در تمام آثار bioware هست و جز ممتازترین ویژگی های بازیه و اگه شما در forum هایی مثل bioware social network گشتی بزنی با نظراتی مشابه این نظر من خیلی مواجه میشی . آزادی در نقش آفرینی خود herald هم با این که نسبت به آثار کلاسیک محدودتر شده ، ولی فکر میکنم بهترین نمونه ی یک پروتاگونیست دارای voice acting باشه . در هر صورت خوشحال میشم در این مورد بیشتر توضیح بدین .
در مورد خبر هم ، به نظر من شماره بعدی بهتره که کیفیت رو به کمیت ترجیح بده و با وجود این که open world باشه ولی از ساختار mmo گونه side quest ها دست برداره و مملو از busy work و fetch quest نباشه . یکی دیگه از بزرگترین مشکلات بازی قبلی ، آنتاگونیست بازی بود که با توجه به وقایع انتهایی بازی قبلی ، bioware کار سختی رو در پیش داره که نسخه بعدی دارای یکی از بهترین آنتاگونیست های بازی های ویدئویی نباشه .
در کل امیدوارم اگه نسخه ی بعدی ساخته بشه ، بهتر و لذت بخش تر از قبل باشه و نشون بده که bioware هنوز هم پادشاه این ژانره .
ببینید منظور اصلی من شخصیت پردازی companion ها بود. همون طور که اشاره کردم گفتم نسبت به origins ضعیف تر بود که فکر نکنم بیراه گفته باشم. این نظر شخصیمه و کاری با فروم های بایوور ندارم. به شخصه با شخصیت های اوریجینز بیشتر ارتباط برقرار کردم. البته من با این مورد خیلی مشکل نداشتم، مشکل اصلی همون طور که گفتید کوئست های فرعی تکراری + داستان ساده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر