1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

PlayerUnknown's BATTLEGROUNDS | PC

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط FPS Eager, ‏Apr 4, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    متاسفانه بازی مشکل شدید سرور داره. همین دیروز با دوست عزیزم @Annunaki ™ بازی میکردم. دقیقا 10 تا تیر به یارو زدم و طرف نمیمرد. بعد از چند ثانیه که بیخیال شدم و برگشتم توی کاور، یه دفعه تمامی گلوله هام رجیستر شدن. در مورد انیمیشن ماشین هم خدا نکنه که بیارن. تا بخواد انیمیشن سوار شدن یا پیاده شدن از ماشین تموم بشه، فاتحه ات خونده است.:))
    همیشه میبینمش. استودیو H1z1 رو که با خاک یکسان کرد.

Annunaki ™, Paradise Lost و omid_13 این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    مپ جدید. حجمش هم 2 مگ هست. جالبه که دریا یا رودخانه وسط نقشه نداره. فقط دور نقشه است که نمیدونم بهش دسترسی داریم یا نه. یکی از یوزر های ردیت ار توی فایلهای بازی درش آورده
    Pubg New Desert Map

Annunaki ™ و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    همون موقع من رو حالت SPECTATOR رو پلیرت بودم نفر آخر بود طرف از پشت سنگ بهت تیر میزد اما تو فقط متمایل به سمت چپ رو هوا لیز میخوردی ! بعد یهو بازی تموم شد اسکوادِ ما برنده شد !

اینجاست که باید گفت " کله پدرت PLAYER UNKNOWN با این بازی ساختنت "

آخرین ویرایش: ‏Sep 13, 2017
    Fifa 10 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    Soroush
    من که تا الان ۲۰۰ ساعت بازی کردم مشکل رجیستر تیر این باگایی که میگین داشت سر میخورد و اینا رو ندارم :|
    اتفاقا بنظرم سرورای بازی خیلیم خوبه! احتمالا مشکل از نت خودتونه:|

hardwell این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    اگه من بعد از 400 ساعت گیم پلی ندونم مشکل از سرور بازیِ یا نت خودم که دیگه باید برم Sims بازی کنم. از شانس شما بازی رو ضبط کردم. جالبه که نت دوستای من هم همون لحظه مشکل پیدا کرد و یکیشون نمیتونست از First Aid استفاده کنه. اسلحه من هم ریلود نمیشد. البته تیر های اون گروه هم رجیستر شدن، چون یهو جون من از 100 درصد به 10 درصد کم شد. مشکل اینه که همه ی تیرها یهو رجیستر شدن.

DAT 47, ehsan7, Paradise Lost و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    آقا، چرا هیچ‌کس نمی‌گه که سرور بازی فیلتر هست و حتما باید با فیلتر شکن وصل شیم. من آسیاتک دارم. تاسف باره. فقط خوبه خوبه می‌کنین

7. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    فیلتر نیست دوست عزیز

8. کاربر سایت

من همین مشکل شما رو بشدت دارم! جالبه همین مشکل رو برای صدا گزاری بازی یعنی صدا های تیر ها و راه رفتن و غیره هم دیر ریجیستر میشه! تو این فروم هم دیگه باب شده تا هر کی مشکلی براش پیش اومد همه میگن مشکل از نت خودته |: همچین مشکلاتی رو من هم با For honor داشتم که بعضی ها هم همین اش و کاسه رو پختن واسه من.

Fifa 10 این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    دقیقا. audio lag که خیلی بدتره. اصلا نمیدونی طرف داره از کجا میزنتت. مثلا شده صدا از 1 کیلومتری میومد ولی یارو روبروم بود یا ماشین داره از کدوم طرف سمتت میاد. این مشکل رو خیلی توی استریم دیدم

آخرین ویرایش: ‏Sep 13, 2017
    Paradise Lost این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

منم آسیاتک هستم و بدون مشکل به سرورها وصل میشم و بازی میکنم ... فقط امروز وصل نشدم و تست نزدم !

11. کاربر سایت

نام:
    سجاد
    منم شاتل هستم و مشکلی نیست دوست عزیزم ...

12. کاربر سایت

نام:
    Soroush
    عجیبه !!
    فک کنم منو دوستام تو یه سرورای دیگه داریم بازی میکنیم پس!

13. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    h
    امروز درست شد. دیروز فقط با فیلتر شکن وصل می‌شد. البته واقعا لگ شدیده

14. کاربر سایت

مطمئن باش مشکل از اینترنت خودتون هست ! ... توی خونه کسی از وایفای و یا اینترنت شما استفاده نمیکنه ؟! ...تست پینگ با 4.2.2.4 بگیر و ببین تایم اوت داری و اینکه پینگت رو چنده ؟... راستی گیفت روسی خریدین ؟! ... نکنه مشکل از گیفت روسی هست ؟ ... منم امروز دارن برام یه گیفت روسی مربوط به بازی رو فعال سازی میکنن. نکنه بازی منم با گیفت روسی سرورهاش داغون باشه ؟ اصلا ربطی داره ؟!... من تا همین الان با کانت آنلاین اشتراکی دوستان میزدم و الان گیفت روسی خریدم و برای خودم قراره فعال سازی کنن . خدا کنه مشکلی نباشه با این گیفت روسی جدید !

15. کاربر سایت

نام:
    Soroush
    درضمن؛ گفتم چندتا نکته رو روشن کنم:
    ۱- ما با کسی پدرکشتگی نداریم که الکی بگیم یه بازی خوبه، چون خریدن یا نخریدن این بازی توسط شما برای ما اندک ارزشی نداره. اینجا محلیه واسه بحث و تبادل نظر، افراد بازیو به شما پیشنهاد میکنن، کسی زورتون نکرده برید بخرید! اگرم مشکل داشت واستون میتونید ریفاند کنید!
    ۲- بازی برای کسی که با پینگ ۲۰۰ بازی میکنه تضمین نداده بهینه باشه!
    من خودم با پینگ ۹۰ از ۴.۲.۲.۴ دویست ساعت بازی کردم و هیچکدوم از مشکلایی که شما میگین نه برای من پیش اومده نه برای دوستام!
    ۳- سیستم صوتی شما تو این بازی خیلی تاثیر داره، کسی که از هدست یا هندزفری ۵۰ تومنی استفاده میکنه نباید انتظار داشته باشه که صدا هارو بتونه در حد عالی تشخیص بده! شمارو نمیگم کلی گفتم که خیلی به هدست بستگی داره.
    ۴- واقعا عجیبه که درباره این مشکلی که شما میگید (مشکل رجیستر شدن صدا!) نه تو فروم خود پاب‌جی نه تو دیسکاشن های استیم کسی حرف نزده و شکایت نکرده!! پس بنظر نمیاد مشکل همگانی باشه چون اگه میبود مشکل جدی ای به حساب میومد و سریعا براش یه فکری میکردن چون ۷۰درصد بازی برپایه تشخیص صدا هست.
    ..
    .

FPS Eager, Helghast و farhad_fr2 این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید