1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

PlayerUnknown's BATTLEGROUNDS | PC

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط FPS Eager, ‏Apr 4, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    amir hosein
    بچه ها میشه یه توضیح مختصر راجعبه این بازی بدین؟

aminda این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

باور نمیکنم که این بازی این قدر اینجا کم طرفدار داره:| تو هر فروم خارجی و مخصوصا روسی میرم همه دارن یقه پاره میکنن واسه بازی :d
    بنده هم خیلی از بازی خوشم اومده بود، ولی تا وقتی این پورت رو شبیه ادم نکنن واردش نمیشم :d الان قرار بود این بازی اپدیت هفتگی داشته باشه:| این مدت که ما خریدیم نزدیک یک ماه شده هیچی ندادن دیگه:D

راستی فکر کنم در مورد پورت بازی حرف زدم! اگر دارم اشتباه میکنم میشه لطفا یکی بیاد بگه بازی رو که برای PC میسازن اسمش رو چی میزاند؟ khkhkhk :D:D:D

آخرین ویرایش: ‏Aug 28, 2017
  3. کاربر سایت

بازی خوبیه من که خوشم اومد . کاش این مشکلات فنی بازی هم اوکی کنن گرچه همینطوری هم fps خوبی دارم ولی خب . و اینکه یه قابلیت اضافه کنن بشه پینگ رو دید در بازی . بارها شده تیر میزنم اصلا از طرف خونی نمیپاشه یا خیلی تاخیر داره پینگمم بیشتر موقعها خوب هست نمیدونم مشکل از چیه .

4. کاربر سایت

گویا پول جلو چشمشنو گرفته و دیگه زیاد مشتاق به دادن اپدیت نیستن خیلی دارن مینویسن we are going to be reach و مسخره میکنن بازیای دیگرو اصلا امیدی به بهبود نیست دقیقا مثل h1z1 میشه اینم

Paradise Lost این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    Soroush
    سبک بازی به اصطلاح Battle Royal و Survival هست . بازی به این صورته که شما و ۹۹ نفر دیگه داخل بک هواپیما میشینین و هواپیما بصورت رندوم از یه جا مپ رد میشه و شما فرصت داری هرجا که دلت میخواد از هواپیما بپری. بعد از اینکه پریدی باید بری خونه ها و مکانای مختلف رو لوت کنی و وسیله های مختلف مثل جلیقه ضد گلوله ، هلمت ، گان های مختلف مثل AKM , M16A4 , M416 , SCAR-L , KAR98 SHOTGUN و آیتم های بازیابی خون مثل انرژی درینک ، پین کیلر ، فرست اید و .... بدست بیاری و با بقیه پلیرا بجنگی.
    هر دو سه دقیقه هم یه دایره سفید روی مپ مشخص میشه و زمان بهت میده خودتو برسونی اونجا ، اگه بیرون دایره بمونی دمیج میگیری و به مرور جونت کم میشه ، دایره هی کوچیک و کوچیک تر میشه و پلیرا به هم نزدیک تر میشن تا همه هم دیگه رو بکشن و یه نفر بمونه.

Moriarty, robb stark, aminda و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

ممنون از توضیحات، سوال منم بود این سوال که شما جواب دادین
    خب علت این همه جذابیت بازی برای گیمرها چی بوده؟
    آخرین نفری که زنده بمونه چه امتیاز خاصی نسبت به بقیه داره؟بازی آیتم خاصی بهش میده؟
    مثل اینکه میشه گروهی هم بازی کرد؟درسته؟
    و...

7. کاربر سایت

نام:
    Soroush
    تا واردش نشی جذابیت و اعتیادشو درک نمیکنی :D
    -
    به نسبت رتبه، تعداد کیل ها و تعداد هیت (Hit) ها بهت امتیاز میده که البته رتبه بیشترین تاثیر رو توی امتیازت داره و کیل زیاد تاثیر گذار نیست که بنظرم باعث شده جذابیت بازی کم شه طرف میبینی رسیده به تاپ 10 بدون یه دونه کیل بعد اونی که تو تاپ 20 بوده و 5-6 تا کیل داشته امتیازش به نصف اونم نمیرسه ! :/
    بعد با این امتیازا یا به اصطلاح خود بازی (Battle Points (BP میتونی جعبه بخری که که قیمت این جعبه ها پلکانی زیاد میشه؛ اولین جعبه 700BP بعدی 1400 بعدی 2800 و ... هر هفته دوباره ریست میشه و قیمت جعبه میشه 700. تو این جعبه ها پوشاک مختلف مثل کلاه و پیراهن و شلوار و کفش و عینک و ... میشه گرفت که شانسیه. بعد اونارو میتونی واسه خوشگلی بپوشی یا بفروشی تو مارکت استیم. این آیتما توی گیمپلی تاثیری ندارن و تزئینی هستن.
    -
    بله میشه چند نفری بازی کرد، بازی به طور کلی 6 مود داره در حال حاضر :
    Solo تک نفره سوم شخص
    Duo دو نفره سوم شخص
    Squad سه یا چهار نفره سوم شخص
    Solo FPP تک نفره اول شخص
    Duo FPP دو نفره سوم شخص
    Squad FPP سه یا چهار نفره اول شخص

هر کدوم رو بخوای میتونی انتخاب کنی و با دوستات یا تنهایی (خود بازی شانسی برات تیم میت پیدا میکنه) بازی کنی.

Moriarty, robb stark و aminda این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

دوستان میدونم پلیر های خیلی زیادی هم داره و واقعا عالی کار کرده بازی
    ولی میخواستم نظر شما رو هم بدونم
    با توجه به شرایط نت ما شما این بازی رو پیشنهاد میکنین؟

9. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    هیچ امتیاز خاصی نسبت به بقیه نداره فقط ی مبلغ پول بهش میده که اگه به حد نصاب برسه میتونه از بخش rewards ی سری جعبه باز کنه که داخل هر کدوم ی سری لباس بنجل و عینک و خرت و پرت برای کرکترش تهیه کنه ! ی لیدربرد هم داره که رنکینگ جهانی پلیرها بعلاوه امار بازی و برد و باخت و تعداد kill / death رو نشون میده .

Fifa 10 و aminda این نوشته را Like کرده اند.
  10. MVT MVT

کاربر سایت

سلام میشه دید تو کدوم سرور پینگم بهتره؟
    من معمولا بازی های دیگه رو اروپا بازی میکنم مشکل پینگ ندارم ولی این بازی به نظر پینگم بالاست

11. کاربر سایت

نام:
    M 3 H D I
    از طریق این سایت میتونید پینگ تایمتون رو توی سرورهای بازی ببینید

PUBG Servers Ping

================================================================
    با پینگ 150 -170 به راحتی میشه بازی کرد
    اما خب دیلی یه جاهایی ناراحت کننده میشه
    تقریبا مثل CS:GO!

آخرین ویرایش: ‏Aug 30, 2017
    MVT این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    M 3 H D I
    یاد اون شخصیت گالیور افتادم ... من میدونم ..... :))

sbAL1REZA این نوشته را Like کرده است.
  13. MVT MVT

کاربر سایت

چک کردم همون اروپا خوب بود(135-123-110) پس چرا اینطوریه انگار زیاده :(

14. کاربر سایت

چرا اینا بازی رو تکمیل نمیکنن دیگه، من موندم این همه پلیر دقیقا چطوری بازی میکنن؟ ! بازی رو حتی نمیشه یک پرش کرد، همه تنفگ ها تک تیر هستن ... مپ جدید ندادن، این طوری پیش بره تا یک قرن دیگه این بازی کامل نمیشه>:P

15. کاربر سایت

نام:
    امید
    کسی اینجا از ReShade (اگر درست نوشته باشم :) ) استفاده میکنه ؟
    خطر بن شدن نداره ؟ یهو نزنن بن کنن؟!
    و اینکه اگه کسی استفاده میکنه از فریمش کم میشه یا نه ؟( من با این سیستم داغونم کلا ۲۹ ۳۰ تا فریم میگرم اگر بخواد کم بشه دیگه نمیشه پلی داد )

این صفحه را به اشتراک بگذارید