1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

PlayerUnknown's BATTLEGROUNDS | PC

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط FPS Eager, ‏Apr 4, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    ناروتو
    دوستان راهی هست که بشه مشکل دیر لود شدن تکسچر رو حل کرد؟

2. کاربر سایت

دقیقا درست میگی دوست عزیز من هم بیشتر باختن هام سر lag و صدای گلوله هست , مثلا بیشتر مواقع یه در رو که باز میکنم در باز نشون داده میشه ولی به خاطر Lag نمیشه ازش رد شد , همیشه از بازیم هم فیلم میگیرم که ببنم اون لحظه که مردم چه اشتباهی کردم تو یکی از فیلم ها که دارم یه خشاب رو روی یکی که نشسته بود خالی کردم از نزدیک هیچیش نشد اون 2 تا تیر زد من مردم
    بازی رو با اینترنت های مختلف امتحان کردم مثل td lte ایرانسل و صبانت ....چیز های دیگه ....سریع ترینشون اینترنت موبایل همراه اول بود که hotspot کردم با کامپیوتر خیلی خوب جواب میده نسبت به بقیه , 3 مگابایت سرعت آپلود داره خیلی مشکلات lag رو کمتر میکنه

3. کاربر سایت

دوست عزیز یه لینک ویدئو هست زده راهنمای درست کردن مشکل تکسجر ..... خودم چک نکردم ولی خواستی یه نگاهی بنداز شاید مشکلت حل شد فقط باید قند شکن رو روشن کنی تا لینکش بیاد چون یوتیوب هست :(

تو سایت steam هم این مشکل رو مطرح کردن هنوز هیچ نتیجه ای نگرفتند

آخرین ویرایش: ‏Aug 25, 2017
  4. کاربر سایت

نام:
    امیرعلی
    رکورد جدید بیشترین پلیر آنلاین
    vzqrz.jpg

تروفی برنده های تورنومنت هم خیلی جالبه :D
    5m1qh3br9XsXU2ThWxOz2bBNoGf3gXTe69eJkTUe7YQ.jpg

5. کاربر سایت

25 میلیون بازدید twitch الان این یارو تو 5 دقیقه داشتم میدیدمش 100$ فقط donate گرفت 25 میلیون نفر 1$ donate کنند :(( راحت ترین پر درآمد ترین کار دنیا

Attached Files:

farhad_fr2 این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    امیرعلی
    اين ميمون فقط مسخره بازى بلده و با همين دلقك بازيا اينقدر معروف شده. حيف وقت كه بزارى پاى استريماش. ادم ميشينه استريم grimmmzـى ninjaـى stonemountainـى كسيو كه حداقل بازى بلدن رو نگاه ميكنه يه چيزى هم ياد ميگيره.

Soroush_shz, UʟtraVioʟet, PaPaBert و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    دوست عزیز ، 25 میلیون کل بازدیدهای که این یارو از اولین روزی که توییچ ساخته استریم هاش تا به امروز بازدید شده نه اینکه انلاین باشه ، تنها 20 هزار نفر الان انلاین و استریمشو نگاه میکنن !

خیلی ها هستن چند برابر ایشون استریمشون seen شده فقظ استریمر josh تو یکی از استریمهاش 25000$ دونیت شد تو 5 تا دونیت مختلف

8. کاربر سایت

:-bd:-bd راستش کمتر از 2 هفته هست که twitch رو ریختم میخواستم یکم battlegrounds یاد بگیرم زیاد باهاش آشانی ندارم خیلی برام عجیبه که ملت حاضر میشن مبلغ اون هم به این زیادی donate کنند@-)

9. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    هر کسی یه نظری داره ولی مطمعنا DOC میمون و دلقک نیست. البته این یه کاراکتره و شخصیت اصلی Guy Beahm ادم خیلی درستیه. توی این یه سال و نیمی هم twitch ساخته و استریم میکنه خیلی پیشرفت کرده. یادمه که یه نفر توی یه روز 1000 دلار براش دونیت کرده. یه عرب. شخصا Ninja، VSNZ و گروه TSM
    آخرین باری که یادمه 25 هزار دلار برای خیریه بود. کودکان سرطانی. اونم نه توی 5 تا دونیت مختلف. البته اصلا Josh رو نگاه نمیکنم. توی اینترنت خیلی در موردش حرف و حدیث هست که پول های خیریه رو خودش به جیب میزنه. واقعا نمیدونم که درست میگن یا نه.

ویرایش:

آخرین ویرایش: ‏Aug 26, 2017
  10. کاربر سایت

من که این doc رو نگاه میکنم حال میکنم و واقعا از rage کردناش خندم میگیره واقعا ادم باحالیه یعنی تیم سازنده daybreak رو با خاک یکسان کرد :=)))))))))))))
    واقعا هم در اکثر موارد Rage هاش بجا بوده و من به عنوان یه گیمر میپذیرم که این یه باگه و حق داره گله کنه
    rap میخونه ادای چینی هارو در میاره زد دسته ps4 رو شکوند موسشو زد جلو استریم شکوند واقعا باحاله
    حالات چهرش از همه مهم تر که واقعا یه کمدین حرفه ای فقط میتونه انجام بده این حالات رو ولی در کل بازیش بد نیست
    بعد chadd و vsnz به نظرم در رده ی fun واقعا حرفه این با shroud
    ولی اونایی که جدی بازی میکنن viss از نظر شوتیگ سطحش پایینه به vsnz و Shroud نمیرسه ولی lead های قشنگی میده ولی در عوض smack و break شوتینگ خوبی دارن

Fifa 10 این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    مپ جدید صحرا کی میاد ؟ انیمیشن ها اضافه شد ؟

12. کاربر سایت

سلام
    دوستان چه پینگی مناسبه این بازیه؟ با چه سروری؟
    برای ما که تجربه ای نداریم تو این بازی برای شروع چه توصیه ای دارین؟
    پلیر هاش هر روز دارن بیشتر میشن و بدجوری ادم رو وسوسه میکنه!

13. کاربر سایت

نام:
    amir
    پینگ اروپا رو 90-110 هست - امریکا رو 200 - اسیا رو 400
    من خودم رو اروپا و امریکا خیلی راحت بازی می کنم

aminda این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    پوریا

Soroush_shz, Annunaki ™, aminda و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

این صفحه را به اشتراک بگذارید