ریبال

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام دوستان
بنده میخوام یه دستگاه ps3fat بخرم به قیمت 570
اما یه چیز که ذهن منو مشغول کرده اینه که لیبل یا پلمپ بغل دستگاه تعویض شده یعنی به جای لیبل اصل سونی یه لیبل دیگه از یه سایت ایرانی اونجا چسبیده
فروشنده هم بازاری نیس و تو خونه ازش استفاده میکرده
خودش که میگه واسه کپی خور کردن باز شده
ولی من فکر میکنم که احتمالا چراغ زرد داده بود و به روش ریبال تعمیرش کردن
راستی cellش 65 نانومتری و rsxش 90 نانومتریه و دستگاه هم 60 گیگ سفید با یه دسته
الان میخواستم بدونم اگه به روش ریبال دستگاهی تعمیر بشه چقد عمر میکنه؟
به نظر شما بخرمش؟(تو پرانتز بگم که من اصلا اسلیم نمیخرم اصلا ازش خوشم نمییاد)
از کجا بفهمم که چراغ زرد داده بود که فرستادن اونجا یا فریمورش بالای 3.55 بوده که فرستادن دانگرید بشه
لطفا کمکم کنید خیلی واجبه
430512691_17302.jpg
430512691_17302.jpg

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اون اگه میخواس میتونس لیبلو بکّنه از روش که شما هم شک نکنی ، چون سری فته هر احتمالی براش میره ، از روی یه لیبل هم نمیشه فهمید دلیلش چی بوده ، اوایل هک با دانگل teensy نمیشد حافظه nand فتها رو به راحتی فلش کرد ، برا همین از E3 flasher استفاده میکردن که سخت افزاری بوده . بعدش teensy و دانگلهای دیگه اومد که قابلیت آپدیت داشتن . از من میپرسی کلا فتو پیشنهاد نمیدم ، فقط اسلیم .

• Like
Reactions: nimaazmayesh

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
اون اگه میخواس میتونس لیبلو بکّنه از روش که شما هم شک نکنی ، چون سری فته هر احتمالی براش میره ، از روی یه لیبل هم نمیشه فهمید دلیلش چی بوده ، اوایل هک با دانگل teensy نمیشد حافظه nand فتها رو به راحتی فلش کرد ، برا همین از E3 flasher استفاده میکردن که سخت افزاری بوده . بعدش teensy و دانگلهای دیگه اومد که قابلیت آپدیت داشتن . از من میپرسی کلا فتو پیشنهاد نمیدم ، فقط اسلیم .

با سلام دوست عزیز
ممنون که وقت گذاشتید
همونطور که شما فرمودید حافظه دستگاه nand هستش و سال ساخت 2007
فروشنده هم میگه برای هک باز شده(پس احتمال راست گفتنش رفت بالا) البته این دستگاه تو خونه به صورت اورجینال استفاده میکرد و بعد داده به جایی که خریده براش کپی خور کردن
ولی دستگاه تمیزیه
همونطور که گفتم از اسلیم خوشم نمییاد پس اگر اینو نگیرم اسلیم هم نمیگیرم
الان بازی بخوام روش بریزم گیگی چند درمیاد؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
والا من از ۲۰۱۱ به بعد بازیهامو اینترنتی دان میکردم اون زمان با ۲ تومن میریختن هعی .. الان اگه گیگی کرده باشن خیلی ضایعس و بالا میفته ، فکر نمیکنم ، بیشتر از ۸ تومن نباید بشه . میتونی هم یه هارد اکسترنال پر از بازی خریداری کنی خودتو راحت کنی .

• Like
Reactions: nimaazmayesh

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوست عزیز چطور بفهمم که دستگاه ریفر نیس؟
این سایت سونی توی کدوم قسمتش باید سریال دستگاه رو وارد کرد؟
ریفر از کارتن دستگاه هم مشخص میشه ، refurbished یه گوشش میزنه ، اگر ریفر باشه موقع هک احتمال بریک کامل کنسول بالا میره . اگه همونطور که گفتی تمیزه مشکلی پس نیس زیاد تو بحرش نرو . کنسول فت تمیز خیلی کمه .

فقط یه مطلبو ازش بپرس ، بگو سیلیکون پردازنده رو تا الان عوض کردی ؟؟ یا اگه کرده چه تاریخی بوده . چون تا الان پودری شده و حالت اولیشو از دس داده . عمری داره .

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام
به گفته خودش بعد از بازشدن برای کپی خور کردن به هیچ وجه باز نشده
راستی دارم ازش ضمانت 6 ماهه میگیرم خوبه؟
پس سیلیکونش رو عوض کنم؟
بهترین جنس سیلیکون چیه؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ضمانتو این حرفا که کشکه ، رفاقتی یه چی بنده خدا گفته ، معلومه آدم با مرامیه ، بگیر زیاد حساس رو این مسائل نشو . تی ایکس یا nuctia از ۳۰ تا ۵۰ قیمت میخوره . ولی نیاز به این هزینه نیستو برو فروشگاههای کامپیوتری یه خمیر مرغوب ۵ تا ۱۰ی بگیر براش کفایت میکنه .

حتما خمیرشو عوض کن .

آخرین ویرایش:

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
دوست عزیز بازم سلام
متاسفانه فروشنده بدقولی کرد و کنسول رو به یکی دیگه فروخت
ولی خوشبختانه یه ۶۵ نانومتری دیگه پیدا کردم
ولی اورجینال میخوره
چیکار کنم کپیخور بشه؟

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
اقای کوهی که اسمشون روی اون لیبل هست ، یکی از تعمیرکارای بسیار کاربلد هستند و دو تا کنسول خود من هم از زیر دست ایشون رد شده که واقعا با حوصله تعمیر کردن .
انشالله که کنسول مشکلی نداره . فت ها هم اکثرا مشکل گرم شدن بیش از اندازه رو داشتن که "احتمالا" به خاطر همین برای تعمیر فرستاده شده ...
باز خودتون در محل تست کنید حتما ببینید کنسول وضعیتش چه طوره ! برای کارهای دیگش مثل خمیر سیلیکون هم اگه تهران هستید ، تا حد امکان دست افراد متفرقه ندید .

• Like
Reactions: .Nicolas.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر