دعوت به همکاری برای ساخت بازی .

گفتگو در 'بازی های ایرانی' ایجاد شده توسط Takavach, ‏Apr 2, 2017.

1. Takavach

کاربر سایت

نام:
    تکاوچ
    سلام به همه
    از کسانی که تخصص لازم در ساخت بازی را دارن دعوت می کنم تا در صورت تمایل با اینجانب تماس بگیرن .
    نیاز های حال حاضر شامل افراد زیر می باشد :
    1- تخصص برنامه نویسی و ترجیحا آشنا به زبان اسکریپت نویسی موتور آنریل انجین .
    2- طراح صحنه آشنا به محیط آنریل انجین و درست کردن صحنه و مپ بازی در آنریل انجین .
    3-مذل ساز در زمینه Hard Surface و organic و آشنا به سیستم مدل سازی بازی و ساحت Displacement Map و عیره .

از دوستانی که تمایل به کار در این زمینه دارن و یکی یا چندتا از تحصص های گفته شده را دارن و مهمتر از همه توانایی کار گروهی را دارن درخواست می شود جهت همکاری همینجا به من اطلاع بدن .
    توضیح :
    این بازی به طور کاملاَ قانوی در راستای اجرای قانون کپی رایت جهانی در حال ساخت است و به همین صورت هم عرضه حواهذ شد و به همین دلیل از طریق هیچکدام از شرکت های داحل ایران پحش نخواهد شد و یک رزومه کاملاَ حوب و درست برای کسانی خواهد بود که در این پروژه همکاری کنن یا حواهند کرد و صد البته از نظر مالی هم کاملاَ با آنچه در داحل شاهدش هستید تفاوت حواهد داشت ضمن اینکه بر روی 3 پلتفرم اصلی یعنی pc و ps4 و xbox one عرضه حواهد شد .
    در زیر تصاویری برای فهم گرافیکی و تصور گرافیک نهایی بازی براتون ارسال می کنم و برای اطلاعات بیشتر تماس با اینجانب الزامی می باشد .

آپدیت : کار به کندی در حال جلو رفتن است فقط حواستم اطلاع بدم هنوز داوطلب می گیریم ضمن اینکه این تصاویری که الان گذاشتم مربوط به سر یکی از کاراکترهای بازی هست که توسط خودم درست شده .
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

#1 Takavach, ‏Apr 2, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Jun 18, 2017
    voldmort, Octienne, MVT و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Coffee Addicted

Coffee Addicted Better be careful The killer might be near
    کاربر سایت

دوست گرام امیدوارم توی اینکار موفق باشید
    دوستان بازی ساز خواهشا بخش داستان رو جدی بگیرند متاسفانه شاید 20درصد کاری که انجام میدن مربوط به داستان باشه که خیلی بده..............

voldmort, MVT و Takavach این نوشته را Like کرده اند.
  3. Takavach

کاربر سایت

نام:
    تکاوچ
    ممنونم دوست عزیز داستان از قبل نوشته شده و همه چیز آمادست برای کار ضمن تایید حرف شما باید عرض کنم بهترین و با گرافیک ترین بازی های بدون داستان حوب و قوی و کارگردانی درست به هیچ دردی نمی خورن این حرف تمام بزرگان این رشته است .

voldmort, Vonarian, MOEIN MPM و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. Takavach

کاربر سایت

نام:
    تکاوچ
    جدا برام سوال پیش اومده توی 3 تا سایت معتبر من این آگهی را زدم ولی دریغ از یکنفر داوطلب ، واقعاَ کسی هیچکدام از تخصص های بالا را در جد نرمال هم بلد نیست ؟ :o

5. XboxLiveVirus

کاربر سایت

من بلد بودم میومدم :D
    خیلی گرافیک بازی بالاست بنظر خوب میاد :D

Takavach این نوشته را Like کرده است.
  6. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    من خوپم دارم روی ظراحی سه بعدی ام کار میکنم الان من نمونه کار بفرستم فقط برا اینکه مثلا میخوای استخدامم کنی ببن چون هنوز به سطح استادی نرسیدم

باید توو سایت گیم جابز اگهی بفرستی

یکی دلیلیش اینکه تعداد قابل توجهی هستن کی میخوان بازیسازی یاد بگیرن وای بسترش کافی نیست مثلا فقط تو تهران هست

البته تا الان فک کنم مشکلت حل شده

7. Takavach

کاربر سایت

نام:
    تکاوچ
    ممنونم فعلاَ سه نفر هستیم داوطلب زیاد داشتیم ولی متاسفانه بچه ها اکثرا مشکل لایسنس دارن و بخاطر همین کشیدن کنار .

8. Takavach

کاربر سایت

نام:
    تکاوچ
    آپدیت پست اول

9. helgast

کاربر سایت

نام:
    امرحسین
    منظور قانونی کار کردن با نرم افزار های سبعدی ایناست ؟؟ اکثر بازیساز های مستقل از نسخه های معتبر مجانی استفاده میکنن مثل blander که یه نرم افزار سه بعدی رایگان معروفه

چون توو ایران قان.ن کپی رایت نیست همه چیمون کپیه

10. Takavach

کاربر سایت

نام:
    تکاوچ
    بله منظورم همينه كه گفتيد . متاسفانه داوطلبان اكثر با نرم افزارهاي گران قيمت و كپي كار مي كردن و پيشنهاد خود من همين بود بهشون كه برن سراغ نرم افزارهاي رايگان يا ارزانتر ولي مورد توجهشون نبود .

11. mateo_1998

کاربر سایت

نام:
    ؟؟؟؟؟؟؟؟
    من توان کمک به شما را دارم
    (گرافیستم ) علاقه شدیدی به بازی سازی دارم
    قبلا با یونیتی کارکردم خوشم نیومد
    الان هم میخوام با آنریل انجین کار کنم متاسفانه موفق به نصب نسخه 5.3 این نرم افزار نشدم یعنی نصب شد ولی وارد نمیشه
    میتونم تو زمان کوتاهی دستم راه بیوفته و کمکتون کنم.
    درضمن بخش ویدیو های بازی رو هم میتونم تدوین کنم یا صدا گذاری کنم
    یا صدا های کارکتر ها را ظبت کنم بفرستم
    نرم افزار هایی که با انها کار میکنم (افتر افکت-ادیوس و فتوشاپ) حرفه اصلیم جلوه های بصری هست و در سینما فعالیت میکنم.
    خلاصه کمکی بود در خدمتم

mohsen2012 این نوشته را Like کرده است.
  12. hry

hry
    کاربر سایت

دوست عزیز فرق نداره با کدوم نرم افزار کار کنی چون طبیعتا خروجی همه این نرم افزارها برای استفاده داخل انجین obj و fbx هست و مشکل لایسنس پیدا نمیکنید.

13. naser196

کاربر سایت

دوست عزیز. گرافیکی که من می بینم نیاز به نیروی انسانی زیاد و کارده ای داره.
    دوست ندارم ناامید کنم ولی چنین گرافیکی با این تعداد نیروی کار ،انجامش خیلی سخته و هر چی میره جلو تر به جای اینکه از کار بیشتر لذت ببرید،کار فرسایشی میشه و کندتر.
    به نظرم اگر افراد کمی در اختیار داری روی بازی هایی تمرکز کنید که خلاقیت خاصی توش باشه تا بتونید کمبود نیرو رو با این عنصر جبران کنید.
    نرم افزارهای رایگان اگر استفاده بشه عالی میشه ولی دوتا نکته:
    مهم انجینه بازیه که رایگانه و نرم افزار سه بعدی می تونه رایگان نباشه. و اگر هم بتونید با بلندر کار کنید بازم به نرم افزارهای پولی برای تکسچر و ادیت نیاز دارید.
    ببخشید صحبت هام ربطی به موضوع پست نداشت ولی حس کردم می تونه مفید باشه .

برچسب ها: