احتمال معرفی Bayonetta به زودی برای PC

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
justanimage.jpg

امروز اول آپریل 2017 سگا نسخه ای از بازی Bayonetta 8bit که سالها قبل توسط Platinum Games ساخته شده بود را به صورت رایگان بر روی Steam عرضه کرد.نکته جالب در این میان آن است که یکی از Achivement های بازی حاوی URL زیر است :

Coming Soon

صفحه مورد نظر حاوی یک Countdown است که در پشت زمینه آن عکس اسلحه معروف Bayonetta قرار دارد و به یک معرفی احتمالی در 11 آپریل اشاره می کند.

نظر شما چیست؟آیا سگا بالاخره Bayonetta را بر روی PC عرضه می کند و یا این یک شوخی و دروغ آپریل از طرف سگا است؟

منبع

Edit : بازی رسما روی PC با پشتیبانی از 4K و با قیمت 20 دلار عرضه شد.

صفحه بازی روی استور استیم : Bayonetta on Steam

سایت بازی : Www.Bayonetta.com

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
با فروش خوب بازی های ژاپنی روی steam و این که از عرضه ی بازی روی کنسولهای نسل قبل هم مدت زیادی میگذره ، به نظرم فکر عاقلانه ای کردن.
مطمئنا بالای ۵۰۰ هزار نسخه می فروشه با توجه به اینکه خیلی از پی سی بازا هم بازیش نکردند.

رو استیم بیاد همون اول میندازمش تو wishlist و حراج تابستون استیم هم میگیرم.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
كاملا تاييد ميشه ... منم اون زمان نتونستم بيشتر از ١٥ دقيقه تحمل كنم بازي رو

گرچه با دويل مي كراي ٤ لذت تمام رو ميبردم

Sent from my iPhone using Tapatalk
برادر شما با بازی نتونستی ارتباط برقرار کنی مشکل خودته و میتونی سر خودت رو بکوبی به دیوار.:D
بازی شاهکار تمام بود و هست.
بایونتتا ۱ همه بخاطر اون ۵ دقیقه اولش که شلوغ پلوغه و در حال سقوطن بدشون میاد.من خودمم اولش که دیدم بدم اومد بعدش که وارد داستان اصلی شدم فهمیدم بازی چیه.
هیچوقت با ۱۵ دقیقه بازی کردن یه بازیو نقد نکنید!بشینید بازی رو کامل بازی کنید و اگه دیدین خیلی مسخره بوده و ۱۰ ۱۲ ساعت از وقتتون هدر رفته اونوقت بگید آشغاله
به هر حال نسخه پی سی بیاد بدون شک من میخرمش

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
100% نسخه دوم هم برای PC میاد مگه خرن قبل از اینکه با شبیه ساز بازی بصورت کامل اجرا بشه بازی رو روی استیم ندن.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
100% نسخه دوم هم برای PC میاد مگه خرن قبل از اینکه با شبیه ساز بازی بصورت کامل اجرا بشه بازی رو روی استیم ندن.
IP بازی دست سگا نیست. سگا فقط ناشر نسخه اول بازی بوده. نسخه 2 بازی که روی Wii U اومد رو خود نینتندو انتشارش رو به عهده داشت.
اگر عرضه شه که خوبه... ولی در خصوص عرضه نسخه 2 روی PC یا سایر پلتفرمها، هیچ 100%ی در کار نیست...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
IP بازی دست سگا نیست. سگا فقط ناشر نسخه اول بازی بوده. نسخه 2 بازی که روی Wii U اومد رو خود نینتندو انتشارش رو به عهده داشت.
اگر عرضه شه که خوبه... ولی در خصوص عرضه نسخه 2 روی PC یا سایر پلتفرمها، هیچ 100%ی در کار نیست...

IP کاملا مال سگاست.فقط هزینه های ساخت نسخه دوم را از یک جایی به بعد که سگا قصد داشت پروژه را کنسل کنه نینتندو تامین کرد و بازی را انحصاری کرد.حتی توی همون نسخه دوم هم شروع بازی لوگوی سگا را قبل نینتندو نشون میده.

• Like
Reactions: SepehrR

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
باید خدمت شما عرض کنم که Ip متعلق به سگا هست ولی هزینه ساخت نسخه دوم رو نینتندو بر عهده گرفت و خودشم بازی رو منتشر کرد و بخاطر همین انحصاری شد!معلوم نیست توی قرارداد نینتندو و سگا و PG چی نوشته شده و تا چه مدت بازی توی انحصار هست ولی سگا اگه بخواد میتونه از انحصار درش بیاره!
بعدم همونطور که دوستمون عرض کردن نسخه 1 بازی که کاملا با شبیه ساز قابل بازی هست و نسخه دوم هم بزودی قابل بازی میشه و گلیچ صدا رو برطرف میکنن.خب پس چه کاریه سازنده ها بزارن بازی خاک بخوره؟میان یه پورت ساده انجام میدن و مردم هم میخرن و هم خودشون سود میبرن هم دوست داران این سبک
فراموش نشه که بازی Zombi U هم در انحصار بود ولی بعد از مدتی از انحصار در اومد و برای سایر پلتفرمها هم منتش شد!

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
خب من اسم بازی تا به امروز شنیده بودم البته چندتا wallpaper هم ازش داشتم و دیده بودم
الان رفتم یه گیم پلی توی نت دیدم باید بگم حال کردم
انگار dmc نقش اولش بجای دانته یه دختر خوشگله
شدیدا هایپ شدیم :p ولی اگ دیگ واس PC نیاد اونوقت حالمون گرفته میشهB-(

• Like
Reactions: masoud101

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
اصلا مهم نیست نسخه دوم تا چند ماه دیگه راحت میشه با شبیه ساز بازی کرد (همین حالا هم میشه اما صدا هنوز مشکل داره کمی) خوبی شبیه ساز wii U اینه که سیستم بالایی نمیخواد و همه میتونند این بازی را انجام بدند.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
منم واقعا امیدوارم این بازی برای pc,ps4,xbox oneهر دو نسخه اش تایید بشه، من فقط نسخه اول رو روی ps3 بازی کردم، واقعا بازی خوب با gameplay جالبی بود. یک پیشنهاد هم به دوستای pc باز همین 8-bit هم بازیش بدک نیست سرگرم کننده هست. راستی اگه آیکون achievement های نسخه Steam رو که الان دادن بزارین کنار هم به عکس زیر میرسین (شرمنده کیفیت خوب نیست با paint و powerpoint درش اوردم)
Untitled.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر