Destiny 2 | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط ShadowFex, ‏Mar 30, 2017.

1. کاربر سایت

سازنده: BUNGIE
    ناشر: Activision
    تاریخ انتشار: 24 اکتبر 2017
    سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
    مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
    پلتفرم: Blizzard battle.net
    دلیل تاخیر نسخه pc با کنسول این است که با یک پورت ساده طرف نیستید بلکه استدیوی Vicarious visions مسئول بازسازی کلی بازی برای pc قرار داده شده که یه بازی با آزادی ها و قدرت pc تجربه کنید که با توجه به تجربه بتا کاملا این موضوع ثابت شد.
    این نسخه بر روی پلتفرم بلیزارد بصورت انحصاری ارائه میشه و شما میتونید از سرویس های بازی های دیگه برای خرید این بازی استفاده کنید(wow token to balance )، دقت داشته باشید که بخاطر محدودیت های اعمال شده برای ایران موقع ساخت اکانت به هیچ وجه کشور ایران رو انتخاب نکنید و ترجیحا انگلیس رو انتخاب کنید که با واحد پوند براحتی بتونید خریدهاتون رو انجام بدید.
    برعکس تفاوت زمان ریلیز بین دو نسخه کنسول و pc بسته های الحاقی بازی بدون تاخیر و همزمان ارائه میشه و با توجه به تمرکز سازنده بروی esports و خبرهای که در مورد ptr شنیده شده امکان این هست که pc پلتفرم اصلی در نظر گرفته شده باشه.

موضوعاتی که باید اطلاع داشته باشید:
    1. cross play و cross save وجود نداره یعنی شما نمیتوانید با پلتفرم های دیگه بازی کنید و یا از پراگرس یک پلتفرم بر پلتفرم دیگه استفاده کنید
    2. کارکتر ترنسفری وجود نخواهد داشت
    3. بازی به صورت global هست و شما امکان بازی در ریجن اروپا و امریکا رو دارید ولی پلیری از ریجن اروپا با پلیری از ریجن امریکا نمیتونه بازی کنه
    4. سرورها همه طرف سازنده بازیه و هیچ ارتباطی با بلیزارد نداره و کار بلیزارد این وسط فروش و Redirect کردن login و امکانات Social بتل نت هست.
    5. بازی از warden بلیزارد استفاده نمیکنه و سیستم Anti cheat بازی مربوط به سازنده است.
    6. بازی با 3 ورژن ارائه میشه. جزئیات
    7. هیچ گونه promotionی با بازی های دیگه بلیزارد تا با الان اعلام نشده
    8. سیستم anti cheat و تداخل با برنامه های 3rdparty ، جزئیات
    گروه Destiny 2
    عضو شید برای سوالات و تشکیل fireteam
    https://blizzard.com/invite/qxEgoH9dX

Modes and features:
    Uncapped framerate
    4K resolution support
    Mouse and Keyboard support
    Controller support
    Custom key mapping
    Text chat
    Adjustable field of view
    21:9 monitor support

Mouse controls:
    Look Sensitivity
    Vertical Inversion
    Horizontal Inversion
    Aim Smoothing

Graphics settings:
    Graphics Quality
    Texture Anistrophy
    Ambient Occulsion
    Motion Blur
    Anti-Aliasing
    Texture Quality
    Foliage Detail
    Environment Detail
    Character Detail
    Shadow Quality
    Depth of Field
    Foliage Shadows
    Lighting Shading Detail
    Local Light Shadows
    Wind Impulse​

Minimum specs:
    CPU: Intel - Core i3-3250 / AMD - FX-4350
    GPU: Nvidia - GeForce GTX 660 2GB / AMD - Radeon HD 7850 2GB
    RAM: 6GB

Recommended Specs

CPU
    Intel: Core i5-2400
    AMD: Ryzen R5 1600X
    GPU
    Nvidia: GeForce GTX 970
    AMD: Radeon R9 390
    RAM: 8GB

[Upgrading] Minimum Specs
    CPU: Intel Pentium G4560
    GPU: Nvidia GeForce GTX 1050 2GB

[Upgrading] Recommended Specs
    CPU: Intel Core i5-7400
    GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB

Bungie System Specs Used at Events
    CPU: Intel i7-7700k
    GPU: Nvidia GeForce GTX 1080Ti 11GB​

solo دانلود حدود 3-4 کیلو و اپلود 1-2
    استرایک 3من دانلود 20-28 آپلود حدود 15
    pvp 4v4 دانلود و اپلود حدود 35-45

بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
    هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
    از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
    مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

با تشکر از فردین

آخرین ویرایش: ‏Nov 1, 2017
    IMANOKA, mikelwar, sadegh93 و 18 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نظرات منتقد ها اومده يه سري نظر مخالف و موافق دادن ،فقط تو اين نوشته ها متوجه شدم كه قسمت داستاني بازي تو ١٠ ساعت ميشه تموم كرد(البته گيم اسپات گفته تو ٢٥ ساعت تموم كرده كه در كنارش سايد كووست هم رفته ) و اينكه d2 رو بهتر و بزرگتر از d1 دونستن تا هفته ديگه متاش مياد مشخص مي كنه كه ارزش خريد داره يا نه :-?

3. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    اونطور که از چندتا استریمر twitch پرسیدم بخش کمپین بازی 50 ساعت گیم پلی مفید داره ، حالا میتونه ساید کوئست ها هم بهش اضافه بشه یا نه ، اما طولانیه !

robb stark این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    Soroush
  5. کاربر سایت

امتياز بازيكنا تو سايت متا فعلن ٦.٤ هست البته يه سري ميان نظر الكي ميدن و صفر ميدن كه هنوز بازي رو نگرفتن ،بعضي ها نظر مثبت داشتن و بعضي ها هم گفتن كه در سطح dlc هست بازي .Destiny 2

Attached Files:

6. کاربر سایت

بله درسته وقتي كه داستان اصلي تموم ميشه ايكورا ري و بقيه npc ها ماموريت ميدن كه بعد از پايان داستان هست كه تا ٥٠ تا ٦٠ ساعت ادامه داره

7. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    وضعیت رجیون بندی بازی توسط Activision. ایران با یه تعداد کشور که جنگ داخلی و خارجی دارن، یکی شده.(به جز چین و کره که نمیدونم چرا براشون عرضه نمیشن، شاید به خاطر زبان )

8. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    تا الان نقد کاملی از بازی ندیدم. ولی نظرات سایت های زیادی رو خوتدم. بزرگترین مشکلی که درباره اش شنیدم قضیه Pay 2 win هست. یادم میاد یکی از دوستان گفته بودن همچین چیزی توی Destiny 1 نبود. یکی بد ترین چیزهایی که توی عمرم دیدم همینه که 60 دلار پول برای بازی بدی و بعد میبینی که Pay 2 win هم توی بازی هست. مشکل دومی که درباره اش خوندم اینه که اکثرا میگن بازی در حد یه DLC برای نسخه ی اول هست. نمیدونم چرا. شاید چون محتوای یه بازی کامل رو نداره. خوشبحتانه تا موقع ریلیز بازی روی PC کلی نقد برای بازی هم در میاد.

9. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    یه عده همیشه یه دلیلی پیدا میکنن از بازی ایراد بگیرن!نسخه دوم اصلا P2W نیست چرا؟الان بعد رسیدن به لول 20 دیگه خط XP شما وقتی پر بشه بهتون BRIGHT ENGRAM میده که هربار باز کنین حداقل بین 2 تا 3 تا ایتم پولی بازیو بهتون میده!خودم تا الان بالای 20 تا از این انگرم گرفتم و کلی از ایتمای پولی دارم.جدای از این امکان داره انگرم بهتون bright dust بده که میتونین ایتمی که میخواینو از استور پولی بخرین و حدود 1000 تا تا حالا بازی داده بهم(هربار بازی میکنیم 6-7 تا از بچه ها تو پارتیم که اونام دقیقا داده بهشون اونقدر دراپ ریتش پایین نیست که مجبور کنه کسی پول خرج کنه) و بازم هرچی خواستم خریدم!mod ایتمام اونقدری میده که الان inventory بخش مدای من پر شده مجبور شدم یکسری رو پاک کنم!حالا اگه کسی با shader و رنگ اسلحه نسبت به بقیه برد داره منطق اون ادمی که ایراد p2w گرفته جای تعجب داره!خود بازی مثل نقل و نبات داره bright engram میده که یه دلارم مجبور نیست کسی خرج کنه(تازه میشه بوستر خرید که xp بیشتر بده و بیشتر انگرم بگیرین)!
    بابت dlcیم وقتی بازی موقع عرضه محتواش از 3 سال نسخه اول با اون همه محتوا بیشتره خدا کنه بازیا همچین dlcهایی باشن!:Dبیس بازی شبیهه چون نسخه اول تنها مشکلش محتوا بود وگرنه سازنده مگه دیوانه باشه همچین گیم پلی و بیس خوبی رو بخواد تغییر بده!نسخه دوم کلی محتوا داره تازه از هفته دیگه raid و trial میاد و هرماه یه هفتم iron banner داریم که اینا engame اصلی بازین!

آخرین ویرایش: ‏Sep 8, 2017
  10. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    توی ردیت کلی پیج زدن برای همین Pay 2 win. به نظر خودم اگه بازی pay 2 win داشته باشه یه ایراد بزرگی براش محسوب میشه، حالا میخواد تاثیر زیادی داشته باشه یا خیلی کم.البته بعید میدونم تاثیر نداشته باشه. اگه کسی بخره، مطمعنا توی PVP خیلی اذیت میکنه. شما که نسخه ی اول و دوم رو بازی کردین بگید جریان این چیه؟
    Do not spend a SINGLE CENT on micro transactions until shaders become unlimited use. #MakeFashionGreatAgain • r/DestinyTheGame
    Bungie Please: Revert shaders back to unlimited use, rather than a one time consumable • r/DestinyTheGame

robb stark این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    این دوتا تاپیکو میگی شما؟shader که رنگ بازیه اصلا ربطی به برد و باخت نداره!مشکل اینه بانجی تو یه تصمیم احمقانه سیستم shader بازیو عوض کرده قبلا رنگ کل ارمورارو شامل میشد و بعد از استفادش تموم نمیشد الان shader با اینکه میشه هر قطعه ارمورو جدا رنگ کرد ولی consumable حساب میشه دیگه و بعد از استفاده رنگ تموم میشه اون مگه اینکه چندتا ازش داشته باشین!
    همه بازیکنام شاکین چون برفرض 100 تا رنگ باشه من از رنگ طلایی خوشم میاد ولی اینقدر باید bright engram باز کنم(حالا یا با پول واقعی یا با بازی کردن) تا برفرض 6 تا از طلایی بده تا من بتونم رو تموم ارمورام استفاده کنم!مشکل اصلی از جایی شروع میشه که برخلاف نسخه قبل 6 تامو استفاده کنم تموم میشه مگه دوباره از تو انگرم درارم!
    جنبه ظاهری داره اصلا تو قدرت تاثیر نداره!تنها ایتمی که تو پولیا تاثیر خیلی کمی داره mod ها هستن که خداروشکر اونو زیاد داره میده خود منم بخش inventory مدهام پر شده مجبور شدم یکسری رو پاک کنم!کسی با رنگ و سفینه اگزوتیک و حتی مد نه قوی میشه نه ضعیف!:D

12. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    میدونم که بحث pay 2 win با این تاپیک ها جداست. این تاپیک ها رو که دیدم زیاد کامنت گداشتن و میخواستم بدونم جریان چیه به خاطر همین ازتون پرسیدم. چون شما هر دو نسخه رو بازی کردین.

13. کاربر سایت

اگه بازي محتوا داشته باشه ادم حاضر ٦٠٠ دلار هم بده ،مگه الان بازي هاي مثل واركرفت و ffxiv كه شارژ ماهيانه داره و همه با جون و دل مي دن ،به نظرم اين بازي ارزش خريد دايم رو نداره بگيري سه ماه ريدشو رفتي پسش بدي ،من ميخوام رو ps4 قيمتش پايين اومد بگيرم دو سه ماه بعد پسش بدم اينجوري ضرر نميكني تو استيم هم يه اكانت جدا بگيري بعد بفروشيش يا اين كه ميتوني با ٣ ٤ نفر share بخري كه اينجوري قطعن ميارزه برات جالبه هنوز بازي نيومده بيرون dlc ش داره مياد:|

آخرین ویرایش: ‏Sep 9, 2017
    Fifa 10 این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    منم برای پیش خریدش خیلی دو دل هستم. چون خیلی از pay 2 win بدم میاد، در مورد محتواش هم زیاد مطمعن نیستم. توی ردیت هم هی کامنت میزارن که اگه ناراحتیت PVP بازی نکنید که اصلا توجیه خوبی نیست. منتظر نقد هاش هستم و بعد اگه خوب بود پیش خردش میکنم. اصلا چرا باید pay 2 win توی بازی باشه؟؟؟؟

15. کاربر سایت

تو يكش همين بود اگه pvp زياد خوشت نمياد كلا بايد بيخيال بازي شي ٥٠ درصد بازي pvp هست يكشم اينجوري بود ،اگر طرفدار بازي هايي مثل رينيو سيكس يا بتلفيلد هستي مسلما بگيري خوشت مياد ،در مورد قضيه p2w هم حرفي ندارم چون نميدونم قضيه چيه ولي فكر نميكنم تو روند گيم پلي تاثير گذار باشه

16. کاربر سایت

الان رفتم فرام رديت رو ديدم واقعا فازشون چيه شيدر ها رو پولي كردن فكر كنم تو d3 كم كم ارمور هم پولي كنن :))

این صفحه را به اشتراک بگذارید