1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Destiny 2 | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Fifa 10, ‏Mar 30, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    Title: Destiny 2
    Developer: Bungie
    Publisher: Activision
    Release Date: 26/OCT/2017
    Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE​

دقایقی پیش بالاخره بازی فوق العاده محبوب Destiny 2 برای PC هم تایید شد. نسخه اول بازی برای کنسول ها منتشر شد ولی برای PC عرضه نشد.

اطلاعات بازی:
    • امکان انتقال کاراکتر شماره اول به دوم نیست.
    • گیم پلی بازی در تاریخ 18 May به صورت عموم نمایش داده میشود.
    • Beta بازی هم تایید شده و شامل Early Access Period و Open Beta هم هست و کسانی که پیش خرید کنند به هر دو Beta دسترسی دارن.
    • Season pass بازی با نام Expansion Pass عرضه میشه و شامل دو DLC هست.
    • بازی به صورت چهار نسخه ی Collector's Editions ، Limited Edition ، Digital Deluxe ،Standard Edition عرضه میشه.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

• بتای بازی برای PS4 و Xbox one به ترتیب 18 و 19 جولای شروع میشه. open beta برای کنسول ها 21 تا 23 جولای خواهد بود. بتای بازی برای PC هم توی ماه آگوست شروع میشه.
    • داستان بازی در مورد بازگشت گروه Cabal ( مخصوصا گروه Red Legion به رهبری Primus Ghaul) هست که Tower رو کاملا خراب کردن و شما باید با کمک بقیه شهر رو از چنگشون در بیارید.
    • نقشه ی بازی به نسبت شماره ی اول بزرگتر شده و دارای چهار منطقه جدید هست. هر کدام از این مناطق در سیاره های جداگانه واقع شدن. اسم این چهار منطقه به ترتیب The European Dead Zone، Titan ، Planetoid Nessus و sulphuric moon of Jupiter
    • برای سفر کردن بین این مناطق نیازی به Orbit نیست.
    • مود های جدید به نام Strikes و Nightfalls و Crucible به همراه مراحل داستانی و Raid جدید به بازی اضافه میشن.
    • نسخه PC بر روی Battle.net (!!!!!!!!) خواهد بود و توانایی اجرا روی 4k رو خواهد داشت.

پست اول با اطلاعات کاملتر به روز میشود

آخرین ویرایش: ‏Jun 14, 2017
    mikelwar, sadegh93, morteza75 و 17 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    !اشتراک چیزیه که هست حتی با همین اشتراک فروش کنسول و بازی انلاین روش سر به فلک کشیده!باید بگیم چون اشتراک باید بدیم بزنیم تو سرمون کنسولو تحریم کنیم؟لول
    بابت گیم پدم خیلی راحت موس و کیبردش برای کنسولش گیر میاد و دوستای منم دارن استفادش میکنن دیگه مثل قبل نیست که موس و کیبرد فقط رو pc باشه!از طرفیم کسایی رو میشناسم که با همین موس و کیبرد عرضه بازی کردن ندارن من و تیمم با همین دسته کلی تو Trial مردمو Carry کردیم و به تیمایی خوردیم که موس و کیبردی بودن و با اختلاف زدیمشون ویدیوهاشم موجوده!کسی که بازیکن باشه فرقی نداره دسته یا موس و کیبرد بازی خودشو میکنه!:-"
    طرف فن کنسول بوده یا نبوده برام مهم نیست ولی بحث چیتینگ بعد عرضه رو PC مشخص میشه و اخر مقالشم که گفته نسخه PS4 کامله دروغ نگفته وقتی مشخص نیست ایتمای انحصاری چقدره کیفیتشون و در اینده چقدر دیگه اضافه میشه!همه پلتفرما یه ویژگی دارن که باعث بشه کمبودی حس نشه و به قول زننده تاپیک هرجا که علاقه و دوستای ادم بازی میکنن میره اونجا ادم!امثال منم که دستینیو جدی دنبال میکنن همین که بخوای 40 روز دیرتر به بازیی که هفته دیگه raid و trialش داره عرضه میشه دسترسی داشته باشی خودش یه دلیل مهم دیگس که رو کنسول بازی کنیم!:-"هرکی دلیل و سلیقه خودشو داره همونجور که از نظر شما محتوای انحصاری مهم نیست مسلما از نظر خیلیای دیگم چیزای که مد نظر شماست مهم نیست!هرکی هرجا که بخواد میتونه بازی کنه و اینکه کدوم پلتفرم بازیکن بیشتری داره 2 روز دیگه رو کنسول و یکی دوماه دیگه رو pc مشخص میشه!

3. کاربر سایت

گفتم یکی از مزیت های PC گیمینگ اینی هست که کلا یک ریال پول بابت انلاین بازی کردن نمیدی، نمیدونم الان این حرف لول یا همون خنده زیاد داره یا گریه به شما مربوطه، این سایت اومده مزیت های کنسولی رو گفته منم مزیت های PC رو گفتم اگر چیزی بیش از حق گفتم خنده داره ولله یا بقول شما لول!
    دوم بحث صفحه کلید و موس چون خودم تجربه بازی های رقابتی داشتم، همون طور که گفتم اگر بیشتر از چیت اذیت نکنه کمتر نیست، اینو در نظر بگیر که همه نمیرن صفحه کلید و موس رو تو کنسول رو تو جامعه ای که کلش گیم پد هست بخرن، چون کلا چند صد برابر بدتر از چیت و نامردی خیلی بدی میشه، در صورتی که این بحث تو PC معنا نداره ! و این که بحث من کلا این بود بازی کردن شوتر با دسته خیلی سخته شما رو PC خیلی راحت میتونی شوتر رو بازی کنی ، اگر هم نه میتونی انواع و اقسام گیم پد رو وصل کنی.
    + اینو هم قبلترش گفتم بحث چیت تو بتل نت خیلی سخت هست که ممکن باشه، یعنی همین الان OW و غیره رو بازی کنی تو بتل نت خیلی کم پیش میاد صحنه ای ببینی که طرف داره چیت میزنه.
    بله اون که بله:D هر کی با هر چی راحت تره خیلی راحت رو همون پلتفرم اعم از موس و صفحه کلید و گیم پد میخره و حالش رو میبره.
    مقاله این اقا کلا خیلی مشکل داره ایشون این مزیت ها رو گفته بود منم این مزیت ها رو نسبت به کنسولی گفتم. درست و یا غلطش با کسانی که میخونن.

Fifa 10 این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    شما چطور ی قرون پول بابت انلاین بازی کردن نمیدید ؟
    با این وضعیتی که بانجی تو نسخه بتا برای ما درست کرد و این موج بن که راه انداخت ! دیگه رسما دست بلیزارد رو از پشت بست ! کی جرات چیت زدن داره !؟ خدا رو شکر سرورها هم ربطی به بلیزارد نداره .
    بازی برای ما 40 روز دیرتر عرضه میشه و خوبه که تو این مدت بتونن بیشتر بازی رو پولیش کنن .
    شاید بعد از تجربه division که 427 ساعت گیم پلی برام به ارمغان آورد این یکی بتونه خیلی سرگرم کننده تر باشه .

agent 360, amirv2 و Fifa 10 این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    سینا
    دوستان این کشورهایی که زده ساپورت نمیشه , مشکلی تو بازی پیش میاره یا نه ؟
    یعنی میتونیم راحت بازی کنیم یا مثلا برای ایران فیلتر میشه ؟
    http://uupload.ir/files/h4jo_photo_2017-09-04_01-24-54.jpg

6. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    خ
    خیر اتفاقی نمی افته ،
    فکر کن مثلا کره جنوبی ساپورت نشه ! خنده داره ،
    برای ایران هم اتفافی نمی افته حداقل تو بتا تست کردیم و مشکلی پیش نیومد .

Little John و Fifa 10 این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    بر عکس شما فکر میکنم مقاله اش از پایه بی اساسه. نمیدونم تا الان با موس و کیبورد بازی کردین یا نه ولی به هیچ عنوان قبول ندارم که توی سبک شوتر (مخصوصا این یا بازی های مثل COD) پلیر با گیم پد بتونه با پلیر موس و کیبورد رقابت کنه. دقت و سرعت عملی که با موس و کیبورد دارید با گیم پد ندارید، حتی با Aim assist. اگه شما هم بردین دیگه اونا خیلی نوب تشریف داشتن. یه سری بازی هستن مثل Rocket leage یا Fifa هستن که کاملا بحثشون جداست و باید با گیم پد بازیش کنید و اگه این بازی شوتر نبود کاملا حق با شما بود. ولی اینکه میگید PS4 کاملتره. بازم میگم. یه مپ PVP به اسم Retribution، یه اسلحه، یه سفینه City Apex است (اسم اش یادم نیست، دقیق نمیدونم منظورش چیه) و یه استرایکر به نام Lake of Shadows. گیم پلی ازش ندیدم ولی اگه مثل بقیه استرایکر ها باشه نهایت 30-40 بیشتر گیم پلی داره. حتی اگه DLC های بعدی هم محتوای بیشتری برای PS4 داشته باشن باز هم فکر نمیکنم اینقدر وسوسه انگیز باشه که نسخه ی PS4 رو بگیریم. با وجود مشکل پرفومانس، خرید اشتراک ماهیانه، کنترل بهتر با موس و کیبورد و... شخصا بیخیال این محتوای اضافه میشم. ولی اگه قرار بود هر DLC یک سال بعد برای PC عرضه بشه کاملا حق رو به شما میدادم و میگفتم که بهتره که PS4 بخرید. این 40 روزی که بین نسخه ی کنسولی و PC فاصله است بهترین زمان برای ماهاست که ببینیم آیا این بازی واقعا ارزش pre order داره یا نه. با این امکانات PC ارزش نسخه کنسولی کمتره.

بازم میگم اینکه کجا میخرید کاملا سلیقه ای هست و اینجور مقالات در حد 1 درصد روی نظرات پلیر ها تاثیر داره.

amirv2, Annunaki ™, Paradise Lost و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    در کل که شما یا دوستانی که تازه میخوان بازیو تجربه کنن رو هر پلتفرمی میتونن بازی کنن!بازیکنای x1 یا ps4 که از قبل بودن درصد کمیشون بیخیال جایزه ای میشن که بانجی قراره بهشون بده و emblemی که ایتم مهمیه تو بازی(کافیه سایت ebay رو چک کنید و قیمتارو ببینید)و بازیکنا چندصددلار میدادن که مدلای مختلفشو بخرن بانجی داره 7 یا 8 تاشوکه واقعا ارزشمنده به بازیکنای قدیمی میده جدای جایزه اصلی!
    مچمیکینگ دستینی براساس اسکیل هست و تو Trial امکان نداره اگه DTR و K.D بالایی داشته باشین با نوب بیفتین!اینکه تو یه بازی مقابل موس و کیبرد دار ببری زمانیم که میدونی حریفت حرفه ای هست و نوب نیستن نشون میده با دستم خوب بازی کنی حرف موس میشی!من منکر سرعت و دقت موس نمیشم شوترای دیگرم کاری ندارم من این بازیو جدی دنبال میکردم و سه سال به صدها بازیکن موس و کیبردی خوردم که درصد بالایی رو بردم یعنی همه نوبن؟امکان نداره!
    بابت اول پستتونم من اصلا نگفتم مقالش درسته یا غلطه و کی کجا باید بازی کنه من تو دو مورد اشاره کردم بد نگفته نویسندش که بعد از عرضه و مقایسه فروش رو دو پلتفرم و تاثیر محتوای انحصاری میشه قضاوت کرد!
    در مورد کم ازش بودن نسخه کنسولیم نظر شخصی شما بعنوان PC گیمر و نمیشه بعنوان فکت در نظر گرفت.یک روز و نیم دیگه مشخص میشه مقایسه فروش در مقابل نسخه اول چقدر پیشرفت یا پسرفت داشته(اگه حرف باشه خیلیا پس دست نگه داشتن از خرید بازی رو کنسول!) و یماه و نیم دیگم مشخص میشه چقدر از کنسول کوچ کردن به PC!
    مسلما هرکی رو هر پلتفرمی بخواد میتونه بازی کنه(من نمیگم برفرض PS بهترین مکانه یا PC بی ارزشه که مارک میکنید هی:D) برخلاف حرف شمام بابت کم ارزش بودن نسخه کنسولی هر پلتفرمی ارزش خودشو داره پس فردا تو فروش مشخص میشه که بازیکنا ارزش دادن به نسخه کنسولی یا نه!فقط پیش فروشو در نظر بگیریم خلاف حرف شماست!

agent 360, Saint.Frantic, Annunaki ™ و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    بحث خیلی طولانی میشه ولی اینو بگم که امکان نداره پلیر با کیبورد و موس از پلیر با گیم پد ببازه. هم Xbox داشتم و هم PC و هر دو رو تست کردم. (COD روی xbox و PC تست کردم) مخصوصا توی بازی های شوتر مثل این. در مورد فروش هم اصلا نیازی نیست صبر کنیم. همین الان میگم که فروش بازی روی کنسول PS4 بیشتر از PC هست. چرا؟ چون PC دردسر های خودش رو داره و گرونتره ولی در عین حال به شدت لذت بخش تره (فریم، گرافیک و ...) و خب بیشتر پلیر ها جدید نیستن و قبلا شماره ی اول رو بازی کردن. فکر هم نمیکنم که خیلی ها از Ps4 به PC کوچ کنن. شاید در بهترین حالت نهایت 10 درصد پلیر ها. منم میگم هر پلتفرمی ارزش خودش رو داره. کاملا قبول دارم. نمیگم که نسخه ی کنسولی اصلا ارزش نداره. ولی بازی هایی توی این سبک (شوتر) به خاطر دقت و سرعت عمل موس و کیبورد روی PC بهتر جواب میده. اینکه هم میگم ارزش نسخه ی کنسولی این بازی کمتره ( نه اینکه اصلا ارزش نداره) نظر شخصیم هست و فکت صادر نکردم. بتای بازی روی روی هر دو پلتفرم دیدم و نظرم روی PC هست. اگه 1- اینقدر اختلاف پرفومانس بین نسخه کنسولی و PC و 2- دقت و سرعت عمل موس و کیبورد توی سبک شوتر بازی نبود مطمعنا میگفتم کنسول بهتره. شخصا برای من این دو مورد خیلی مهم ان

پ.ن: اینکه هی مارک میکنم یه عادت بد هست که به خاطر بحث با یکی از یوزر ها روم مونده. مجبور شدم هی حرف های مهم ام رو مارک کنم تا بعد از سه بار متوجه بشه. بقیه پست هام رو هم نگاه کنید همین وضعیته:D

agent 360, Paradise Lost, amirv2 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

متای بازی میاد رو هر دو دستگاه اونموقع معلوم میشه کی بهتر عمل کرده من خودم سه سال ps4 دارم و 14 سال pc بازم دلیل اینکه destiny 1 رو ps4 گرفتم اینچ تلویزیون بود که پشیمون نیستم(اگرم رو pc اومده بود هم فرقی نداشت) البته d1 ایم اسیست داره رو ps4و کار راحت تره فکر کنم جزو نفرای اولی بودم که d1 رو گرفتم تو ایران و تموم ایتماشو همون اول گرفتم حدود 900 ساعت بازی کردم با رفیقام و خوش بهم گذاشت و دنبال این نبودم که به عنوان پلیر مطرح بشم و کلنم داشتم و به کلی از ایرانی ها و خارجی ها کمک کردم واسه رید ونایت فال و به عنوان یه pc باز هیچ مشکلی نداشتم ولی خوب درسته که از بازی زیاد یکم دلم وزد چون محتواش برام تکراری شده بود ولی خوب الان نمیشه موس ps4 رو با موس pro pc مقایسه کرد من موسم تا 16000 dpi دقت داره با این که مانیتور لپ تاپم 15 اینچه ولی میخوام pcشم امتحان کنم واقعا میشه گفت 3 به 1 هم تو pvp ش کسی حریف pc باز نمیشه ولی خوب رو ps4 پلیر نوب زیادن تو pc خیلی کمه ولی پلیر خوبم ps4 داره و خیلی انگشت شمارن ولی فکر می کنم رو pc بیشتر فروش کنه d2 باید صبر کرد و دید :D

آخرین ویرایش: ‏Sep 5, 2017
  11. کاربر سایت

البته اینم می دونی که دستنی فقط شوتینگ و فکر بازی نمی خواد مثل کانتر .من تو دستنی همش رو هوا بودم معلق داشتم بازی میکردم همه رفیقام شاکی میشدن میمردن میگفتن بیا پایین مثل مرد مبارزه کن :))داستان زیاد داشتیم و لایت تو بازی تاثیر داره هر چقدر شوتینگت خوب باشه به یکی که لایتش بالا تر باشه پلیر ps4 هم باشه شاد نتونی دووم بیاری باید خودت بازی کنی متوجه بشی چی میگم.کلن این بازی قضیهش با pobg و کانتر فرق داره یه کنسول باز هیچوقت نمیتونه pobg خوب بازی کنه امکانش صفره ولی دستنی کلن قضیش فرق داره شما بهترین بازیکن کانترباز هم بیاری شاید تو destiny بیفته با یه ترکینگ گرنید و سوپر

آخرین ویرایش: ‏Sep 5, 2017
    Fifa 10 این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

emblem کجاش مهمه نميدوني نگو بعدم هنوز مشخص نکردن میخان شوک بدن .اگه میخواستن شوکی بده تا الان میدادن که متقاعد میکرد به خرید روی ps4 .در ضمن این قضیه کوچ کردن ربطی نداره به عملکردش رو ps4 .الان overwatch دو سه برابر رو pc بیشتر بازیکن داره کلن سبک شوتر رو pc بیشتر میفروشه بدیهیه

آخرین ویرایش: ‏Sep 6, 2017
  13. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    یعنی اصلا فرق نداره یه سر یارو شلیک میکنی یا بدنش؟ فکر نکنم.

14. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    نمی دونم اطلاعات کدوم طرف درست هست و قاعدتا هرکس پیگیر بازی باشه، می تونه اطلاعات لازم و درست رو پیدا کنه! اما از اونجایی که بحث کلا به بیراهه کشیده شد، مجبور شدم پست هارو پاک کنم و اینکه در صورت ادامه و تکرار هم دسترسی از این تاپیک قطع می شه! لطفا رعایت کنید تا بقیه هم بتونن استفاده کنن!

amirv2, Annunaki ™, robb stark و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    Soroush
    اصن چرا باید سرور انلاین موس و کیبوردی ها با گیمپدی ها یکی باشه ؟ :|

16. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    می خواستم به تذکر بالا عمل کنم، اما گفتم این موضوع هم مشخص بشه بد نیست!

فروم و یا بخشی از اون برای شخص خاصی نیست که بگیم چون طرف فلان پلتفرم رو داره پس جای دیگه نباید نظر بده! هرکس می تونه در راستای تاپیک در هر بخشی فعالیت داشته باشه! شما هم می تونی بری توی تاپیک های کنسولی و در مورد بازی مورد نظر بحث کنی و کسی جلو شما رو نمی گیره! البته همه این موارد در یک چارچوب تعریف شده هستن!

اما ازین به بعد به اون تذکری که بالاتر دادم 100% عمل می کنم! توهین و به بیراهه کشوندن تاپیک مساوی با قطع دسترسی! بار اول تذکر (که فعلا به برخی داده شد) و بار دوم قطع دسترسی به صورت دائم از این تاپیک!

amirv2, robb stark, Annunaki ™ و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید