1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Destiny 2 | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Fifa 10, ‏Mar 30, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    Title: Destiny 2
    Developer: Bungie
    Publisher: Activision
    Release Date: 26/OCT/2017
    Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE​

دقایقی پیش بالاخره بازی فوق العاده محبوب Destiny 2 برای PC هم تایید شد. نسخه اول بازی برای کنسول ها منتشر شد ولی برای PC عرضه نشد.

اطلاعات بازی:
    • امکان انتقال کاراکتر شماره اول به دوم نیست.
    • گیم پلی بازی در تاریخ 18 May به صورت عموم نمایش داده میشود.
    • Beta بازی هم تایید شده و شامل Early Access Period و Open Beta هم هست و کسانی که پیش خرید کنند به هر دو Beta دسترسی دارن.
    • Season pass بازی با نام Expansion Pass عرضه میشه و شامل دو DLC هست.
    • بازی به صورت چهار نسخه ی Collector's Editions ، Limited Edition ، Digital Deluxe ،Standard Edition عرضه میشه.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

• بتای بازی برای PS4 و Xbox one به ترتیب 18 و 19 جولای شروع میشه. open beta برای کنسول ها 21 تا 23 جولای خواهد بود. بتای بازی برای PC هم توی ماه آگوست شروع میشه.
    • داستان بازی در مورد بازگشت گروه Cabal ( مخصوصا گروه Red Legion به رهبری Primus Ghaul) هست که Tower رو کاملا خراب کردن و شما باید با کمک بقیه شهر رو از چنگشون در بیارید.
    • نقشه ی بازی به نسبت شماره ی اول بزرگتر شده و دارای چهار منطقه جدید هست. هر کدام از این مناطق در سیاره های جداگانه واقع شدن. اسم این چهار منطقه به ترتیب The European Dead Zone، Titan ، Planetoid Nessus و sulphuric moon of Jupiter
    • برای سفر کردن بین این مناطق نیازی به Orbit نیست.
    • مود های جدید به نام Strikes و Nightfalls و Crucible به همراه مراحل داستانی و Raid جدید به بازی اضافه میشن.
    • نسخه PC بر روی Battle.net (!!!!!!!!) خواهد بود و توانایی اجرا روی 4k رو خواهد داشت.

پست اول با اطلاعات کاملتر به روز میشود

آخرین ویرایش: ‏Jun 14, 2017
    mikelwar, sadegh93, morteza75 و 17 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    پست اول رو با اطلاعات موجود به روز کردم. در صورت اومدن اطلاعات باز هم ویرایش میشه. نظر شخصیم هم بگم که واقعا منتظر خبر عرضه شماره ی دوم بازی روی PC بودم. سازنده ی بسیار خوبی داره و تا حالا با DLC و محتوای جدید، بازی رو زنده نگه داشته. متاسفانه به نظرم Misconstruction هم داشته باشه که اصلا خوب نیست. نسخه ی Collector's Editions هم که مرزهای پولپرستی هم رد کرده. usb خورشیدی دیگه چیه؟ همون نسخه ی معمولی با season pass عالیه. امیدوارم که بازی به صورت تیکه تیکه عرضه نشه و با بازی خوبی روبرو بشیم.به شدت منتظر این بازیم.

آخرین ویرایش: ‏Mar 31, 2017
    Paradise Lost این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    تبریک به PC بازا که بالاخره میتونن نسخه دوم این بازی فوق العاده رو تجربه کنن.
    تیم ساخت و کارگردان بازیم همون تیمیه که پچ The Taken King رو ساخت که نامزد شوتر سال شد با متای عالی و نسخه اولو بنوعی نجات داد.
    برای خودم خاطره انگیزترین بازیمه و بعد ۲۷۰۰ ساعت بازی کردن تو‌ بیشتر از سه سال هنوز برام جذابیت داره.نسخه دومم که مسلما شاهکاری میشه براش خودش.
    داره ولی P2W نیست اصلا.تو نسخه اول که الان هست شما بدون نیاز به پرداخت حتی یک دلار تموم آیتمای که تو فروشگاه هست رو میتونی از بازی کردن بگیری.اونجورم نیست وقت‌گیر باشه یا اذیت کنه نده امثال رقص و رنگ و سفینه یا Emblemه که خیلی راحت گیرت میاد.

آخرین ویرایش: ‏Mar 31, 2017
    morteza75, Paradise Lost, m.d.makan و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    من شماره ی اول رو بازی نکردم ولی اگه P2W نباشه پس عالیه. نه اینکه که به راحتی میتونی با پول به اسلحه ها و ایتم های بهتر دسترسی پیدا کنی. تا وقتی که در حد emotes و رنگ و skin برای اسلحه و لباس باشه و توی قدرت کاراکتر تاثیر نداشته باشه مشکلی نیست. البته مثل For honor نباشه که دو سال و نیم وقت ات رو بگیره. ممنون که گفتی.

robb stark این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

:-?واقعا بايد خيلي از چيزا رو اصلاح كنن اولا داستان خطيشون رو درست كنن دومن ساعت گيم پلي داستانو بالا ببرن دوما بايد content رو خيلي بيشتر كنن بايد رو فكشنا كار كنن و daily quest و weekly quest واسه هر فكشن و pvp خوبه بايد بهتر بشه و نبايد بدوشن مطمئن باشيد اگه بدوشن هيچكي سراغه اين بازي نميره با وجود اوروواچ و بتل وخيلي ها در هر صورت اميدوارم مثل يك نا اميد نشم

6. کاربر سایت

یعنی بازی اینقدر کشش داره که 2700 ساعت بازیش کردی؟ میتونی در مورد بازی کمی توضیح بدی؟ مد های بازی؟ بازی خط داستانی مشخصی داره؟ ساخت و سازش و کارکتراش مثل دیویژن ضعیف نیست؟ مد های بازی چطور هستن؟ بخش pvp هیجان انگیز داره؟ گیم پلی بازی عمیق هست؟ skill و توانایی های بازی چطوره؟

7. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    اره الآنم هنوز دارم بازیش میکنم.تازه میتونی چک کنی نفر اول دنیا بالای ده هزار ساعت فکر کنم بود که بازی کرده.
    بعد بازی هر دو بخش PVP و PVEش کامله و هر کدوم ده ها مد برای بازی کردن دارن. برای مثال الان مسابقات ماهانه و هفتگی داره.Trial of Osiris چهار روز در هفته میاد فوق العاده سخت و حساسه.باید بلیط بگیری ۹ تا دست که هر دست ۵ تا راند باید ببری تا یه مکان نزدیک خورشید برات باز بشه که آیتمای خیلی خوبی می‌ده.مثل رنبو K.Dتو باید حواست باشه و Elo داره که حکم مدال رنبو هست تو این مد باید ببرین بالا برای خود من مثلا 2200 هست نفر اول جهان ۳۰۰۰ هست.تو‌هر دو بخش کلی مد داره
    برخلاف دویژن که NPC در هر حال از تو قویتره و هیچوقت نمیتونی احساس قوی شدن داشته باشی تو دستینی میتونی با جمع کردن آیتمای خوب بعد یمدت واقعا احساس قدرت کنی.
    داستان بازی شبیه هیلو و مس افکته.از سال دوم به بعد خیلی قوت گرفت داستانش.شخصی سازیشم بدک نیست البته شماها نسخه جدید و بازی کنین مسلما گزینه ها بیشتره من خودم سه تا کاراکتر آماده دارم که انتقال بدم.
    اگه جذب باشی بشی واقعا نیاز‌گیمتو برطرف می‌کنه.بازی همه چی داره مخصوصا لوت بازی.هرچی بگم کم گفتم از بس که خوب بود دستینی وای به حال نسخه دومش:D

Annunaki ™ و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

تنوع گيرهاش خيلي كم بود متاسفانه وقتي كه گيرهاي ريدو بگيري ميشي بهترين در حاليكه نبايد اينجوري باشه با بونتي هاي تكراري و بدون هيچ پاداش خاصي ،pvp ش خوبه ولي pve ش متاسفانه خوب نيست كه خيلي از بازييكناي قديمي مثل من رو فراري داد اميدوارم با دستيني ٢ تمام كاستي ها جبران بشه :-?[-o<

9. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    بعد TTK اینجوری نیست.بانتی هفتگی و روزانه که عوض شده raid gear هاشم اونجوری نیست بهترین باشه.
    PVP که گیر Raid مفت نمی ارزه.والا منم Day ۱ بودم فراری نشدم.شما تازه همونی بودی که اگه درست بگم سر پچ اول کلی طرفدار بازی بودی اونم زمانی که بازی مشکل داشت.وقتیم بازی خوب شد چلنجای اوریکسو زدی بازیو ول کردی که رسما کلی از بازیو از دست دادی

10. کاربر سایت

تنوع گيرهاش خيلي كم بود متاسفانه وقتي كه گيرهاي ريدو بگيري ميشي بهترين در حاليكه نبايد اينجوري باشه با بونتي هاي تكراري و بدون هيچ پاداش خاصي ،pvp ش خوبه ولي pve ش متاسفانه خوب نيست كه خيلي از بازييكناي قديمي مثل من رو فراري داد اميدوارم با دستيني ٢ تمام كاستي ها جبران بشه :-?[-o<
    پچ دوم رو كه نگرفتم واسه ٤ ساعت استوري و يه استرايك ٣٩ دلار نمي دم البته فقط منو فراري نداد خيلي ها بازي رو ترك كردن حالا اميدوارم نسخه دوم بتونه همه كسايي رو كه بازي رو ترك كردن برگردونه من بازي رو بخاطر دوشيدن ول كردم اگه ١٠ دلار بود roi رو مي گرفتم متاسفانه منو سرگرم نمي كرد حالا نظر شما هم محترمه خيلي رو اين سبك بازي ها سخت گيرم انتظار از بانجي بالاست

11. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    والا فروش بازی و تعداد پلیرها یچیز دیگه میگه.دستینی همینه نمیشه انتظار داشت پچ بیاد شق القمر کنه.نظر شما محترمه منتهی دستینی جدای سال اول تا الان بازی خوب و موفقی بوده حالا یه عده مثل شما خوششون نیومده نظرتون محترم.TTk و ROI با اینکه DLC بودن رکورد فروش زدن تو استور سونی دیگه خودش نشون دهنده محبوبیت هست.حتی تو تویچ دستینی نسبت به بازیای قدیمی و حتی جدیدم رتبش خیلی بالاست.

NaViiDii این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

يادمه بانجي هم گفت كه مي خوايم با دستيني دو بازيكناي قديمي رو به بازي برگردونيم خودم دلم واسش تنگ شده ولي خودتون هم يادمه فقط اسايريس مي رفتي مگه غير از اينه يا پچ جديدم فقط pvp مي رفتي حتمن غير از اينه ؟

13. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    OSIRIS می‌رفتم برای K.D و همین الانشم خیلیارو Carry میکنم‌ چون Lighthouse نرفتن تا حالا این ربطی به کیفیت نداره.همین هفته که Crota بازسازی شد من سه روز پشت سر هم داشتم Raid می‌رفتم در حالیکه همون نیم روز اول سه تا کاراکتر خودمو بردم و بقیه روزا کمک به بقیه بوده.
    تو‌ Destinytracker فعالیت‌های من قابل مشاهدس به موقش هم PVP میرم هم PVE چون جفتش جذابه.حتی سر هر پچ و اپدیتی جزو اولین افرادی که گریمورمو مکس می‌کنم و او همون سایت ببینید جزو ۱درصد اول دنیام اگه بازی بد بود اینکارارو مسلما براش انجام نمی‌دادم.تو‌ همون سایت تعداد بازیکن آنلاین هر بخشو نشون می‌ده اینکه تو یروز چندبار لایتهوس میرن یا Raid و ... و تعدادش نسبت به قبل همینطور افزایش داشته.
    تاپیکو نمی‌خوام شلوغ کنم الکی ولی گفتم نظر شخصی شماست به هر دلیلی بازی جذاب نبوده منتهی سایتهای Tracker و فروش و تویچ و یوتیوب و ... میگن بازی افزایش پلیرش داشته نه کاهش.

NaViiDii و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

اگه بازيت خوب نبود كه من باهات بازي نمي كردم :D موفق باشي داداچ به اميد موفقيت ٢ :)>-

15. کاربر سایت

نگفتم بازي خوب ني اگه نبود بازيش نمي كردم ببين اينجوري بگم دستني ١ نياز يه شوتر باز رو برطرف مي كنه ولي اگه بچشم mmorpg نگاه كنيم نياز منو برطرف كرد ولي تا يه حدودي ولي شما چون نيازت بيشتر يه شوتر كواپ هست با بازي حال ميكني من دوست دارم بازي به سمتي بره كه به rpj نزديك شه و مشكل من با بازي دوشيدن بود به نظرمن با توجه به پولي كه بايد داد بايد انتظار بيشتري داشته باشي من نگفتم بده گفتم ندوشن تا وقتي بدوشن من سمتش نميرم dlc ها رو ميگم :D

این صفحه را به اشتراک بگذارید