Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
خوبه خودش اولش گفته بازیهائی که ساخت بلیزارد نیستن محدود میشه به Destiny 2.
"Our focus in terms of supporting non-Blizzard games is solely around Destiny 2"
اون قسمت بعدش که امکان، فرصت و... اگه باشه بازیهای اکتیویژن رو امکان ساپورتش هست،تو آینده معلوم میشه، اما چیزی که الان مشخصا تاکید کرده، اینه که بازیهائی که ساخت بلیزارد نباشه جائی روی بتل نت نداره.
درسته که این کمپانی شریک تجاری اکتیویژن هست اما همونطور که خودت میبینی خودش هم میگه امکان ساپورت بازیهای "اکتیویژن" در آینده امکانش هست، نمیگیه بازیهای ما!
"Aside from potentially evaluating needs or opportunities for future Activision games"
==================
از کل متن این استنباط میشه کرد که آقا بتل نت فقط برای بازیهای خودمون ( بلیزارد) هست، اما امکان ریلیز بازیهای اکتی تو آینده هم اگه امکانش باشه ( به شرطها وشروطها )هست.
فکر نمیکنم منظورت از این حرفت مقایسه با استیم باشه؟
که اگه آره به نظرت تو این وضعیتی که الان داره اصلا در حدی هست که بخواد با استیم مقایسه بشه؟!

من تو پستم خلاف حرف شمارو ثابت کردم که گفتی دستنی بعدیو بلیزارد پشتیبانی نمیکنه. نیازی نیست بحث رو به مقایسه بکشونید
اسم battle.net الکی به blizzard app رینیم نشده کاملا واضحه که قرار پلتفرم activation blizzard بشه
واسه مقایسه هم یه تحقیق ساده از درامد و تعداد پرسنل و استدیوهای هر 2 معلوم میکنه کدوم بزرگتره باحالی که نصف vavle هم ماله newell هست

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
من تو پستم خلاف حرف شمارو ثابت کردم که گفتی دستنی بعدیو بلیزارد پشتیبانی نمیکنه. نیازی نیست بحث رو به مقایسه بکشونید
چجوری ثابت کردی؟
جوری که ما فکر میکنیم که فکت نیست.
بلیزارد تاکید کرده که Destiny 2 رو استور ما ریلیز میشه، در مورد بازیهای آینده هم تصمیم میگیریم.
چجوری ثابت کردی که شماره سوم هم روی لانچر بلیزارد ریلیز میشه؟
در مورد مقایسه استیم با بتل نت (نه 2 کمپانی) هم خیلی خنده داره حرفت، بحثی ندارم.

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
چجوری ثابت کردی؟
جوری که ما فکر میکنیم که فکت نیست.
بلیزارد تاکید کرده که Destiny 2 رو استور ما ریلیز میشه، در مورد بازیهای آینده هم تصمیم میگیریم.
چجوری ثابت کردی که شماره سوم هم روی لانچر بلیزارد ریلیز میشه؟
در مورد مقایسه استیم با بتل نت (نه 2 کمپانی) هم خیلی خنده داره حرفت، بحثی ندارم.
چون شما بلیزارد رو نمیشناسی و درک این جمله هم براتون سخته
It’s important to us to maintain our quality standards for any experience or service we’re putting in front of our players
بتل نت چیه ؟! من درام در مورد Activision blizzard صحبت میکنم و درک اینم براتون سخته و اصلا نمیدونی این شرکت چطوری کار میکنه! 1بار شده کنفرانس earning call شون رو ببینی؟
تنها چیزی که باعث میشه نسخه بعدی رو Battle.net ارائه نشه اینه که قراداد بانجی با activision blizzard تمدید نشه که بعیده و به شخصه پیشبینی میکنم در اینده این استدیو رو activision blizzard رسما میخره
و تا زمانی این استدیو رو صاحب نشدن باید با احتیاط صحبت کنن

اینم از اثبات خلاف حرفای شما
یعنی از الان نسخه سوم Destiny برای بتل نت نخواهیم دید، این یعنی چی؟ً!
"Aside from potentially evaluating needs or opportunities for future Activision games"

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
چون شما بلیزارد رو نمیشناسی و درک این جمله هم براتون سخته
It’s important to us to maintain our quality standards for any experience or service we’re putting in front of our players
بتل نت چیه ؟! من درام در مورد Activation blizzard صحبت میکنم و درک اینم براتون سخته و اصلا نمیدونی این شرکت چطوری کار میکنه! 1بار شده کنفرانس earning call شون رو ببینی؟
تنها چیزی که باعث میشه نسخه بعدی رو Battle.net ارائه نشه اینه که قراداد بانجی با activation blizzard تمدید نشه که بعیده و به شخصه پیشبینی میکنم در اینده این استدیو رو activision blizzard رسما میخره
و تا زمانی این استدیو رو صاحب نشدن باید با احتیاط صحبت کنن
بحث بیخود داره شخصی میشه.
من تو پستم گفتم بلیزارد گفته این تنها بازی هست که سازندش ما (خود بلیزارد ) نبستیم و روی بتل نت ریلیز میشه، در آینده هم هیچ برنامه ای برای ریلیز بازیاهی Third Party نداریم، در مورد بازیهای اکتیویژن هم موکول کرده به آینده که تصمیم گیری بشه.
بعد بحث کشوندی به استیم VS بتل نت و بعد هم اکتیویژن بیلیزارد VS والو!!

باشه من اصلا نمیدونم بیلیزارد چی هست، احتمالا فکر میکنم پیف پافی چیزی هست!
نمیخوام بحث شخصی بشه ولی اگه مبالغه نکنم خیلیها ( بلا نسبت شما) داشتن الفبا یاد میگرفتن، خیلیها (من نه!) داشتن Diablo بازی میکردن.
پیش بینی خرید بانجی توسط اکتی/بلیز هم بفرست برا "مایکل پکتر" تو مصاحبه های بعدیش بدردش میخوره.

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
بحث بیخود داره شخصی میشه.
من تو پستم گفتم بلیزارد گفته این تنها بازی هست که سازندش ما (خود بلیزارد ) نبستیم و روی بتل نت ریلیز میشه، در آینده هم هیچ برنامه ای برای ریلیز بازیاهی Third Party نداریم، در مورد بازیهای اکتیویژن هم موکول کرده به آینده که تصمیم گیری بشه.
بعد بحث کشوندی به استیم VS بتل نت و بعد هم اکتیویژن بیلیزارد VS والو!!

باشه من اصلا نمیدونم بیلیزارد چی هست، احتمالا فکر میکنم پیف پافی چیزی هست!
نمیخوام بحث شخصی بشه ولی اگه مبالغه نکنم خیلیها ( بلا نسبت شما) داشتن الفبا یاد میگرفتن، خیلیها (من نه!) داشتن Diablo بازی میکردن.
پیش بینی خرید بانجی توسط اکتی/بلیز هم بفرست برا "مایکل پکتر" تو مصاحبه های بعدیش بدردش میخوره.

شما اینو گفتید من خلافشو ثابت کردم
"Aside from potentially evaluating needs or opportunities for future Activision games
و بعدش هم اومدی بحث و پیچ دادی به مقایسه باز ما خلافشو ثابت کردیم باز اومدی گفتیم من گفتم استیم و بتل نت
احتمالا بزرگی به تعداد بازیه نا درامدو تعداد پرسنلو استدیو

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
شما اینو گفتید من خلافشو ثابت کردم

"Aside from potentially evaluating needs or opportunities for future Activision games
و بعدش هم اومدی بحث و پیچ دادی به مقایسه باز ما خلافشو ثابت کردیم باز اومدی گفتیم من گفتم استیم و بتل نت
احتمالا بزرگی به تعداد بازیه نا درامدو تعداد پرسنلو استدیو
ببخشید دوستان که هی تاپیک بالا میاد، اینجا شده چت لاگ.
این پست آخرم قول میدم.
Aside from potentially evaluating needs or opportunities for future Activision games
الان این یعنی ثابت شد نسخه بعدی Destiny هم برا بتل نت میاد؟
این بازیهای اکتیویژن گیمز شامل COD ها هم میشه؟

اصلا معنی این جمله بالا که بُلد کردی رو میدونی یعنی چی؟
یک Activision Games توش دیدی، گفتی به به؟
کپی پیست کن تو گوگل ترنزلیت تا متوجه بشی.
چیو بعدش ثابت کردی؟
تو استیم و بتل نت رو مقایسه کردی گفتی Fap فلان و ... بتل نت این نیست و ...
مقایسه والو و بلیز هم که خودت کشوندی وسط، نمیفهمم حرف حسابت چیه واقعا.
===============
لطفا دیگه نقل قول نکن یا تو پروفایل خودم/خودت PM بده، تاپیک سردرد شده.

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
ببخشید دوستان که هی تاپیک بالا میاد، اینجا شده چت لاگ.
این پست آخرم قول میدم.
Aside from potentially evaluating needs or opportunities for future Activision games
الان این یعنی ثابت شد نسخه بعدی Destiny هم برا بتل نت میاد؟
این بازیهای اکتیویژن گیمز شامل COD ها هم میشه؟

اصلا معنی این جمله بالا که بُلد کردی رو میدونی یعنی چی؟
یک Activision Games توش دیدی، گفتی به به؟
کپی پیست کن تو گوگل ترنزلیت تا متوجه بشی.

چیو بعدش ثابت کردی؟
تو استیم و بتل نت رو مقایسه کردی گفتی Fap فلان و ... بتل نت این نیست و ...
مقایسه والو و بلیز هم که خودت کشوندی وسط، نمیفهمم حرف حسابت چیه واقعا.
===============
لطفا دیگه نقل قول نکن یا تو پروفایل خودم/خودت PM بده، تاپیک سردرد شده.

این خلاف حرفای شما رو که با اطمینان حرف میزنیو ثابت میکنه درکش اینقدر براتون سخته؟

واقعا فکر کردی همه چی همینطور پیش بره نسخه بعدی میاد رو استیم یا هر پلتفرمی دیگه؟ تا وقتی بلیزاردو هست؟ اصلا از امکانات بتل نت خبر داری؟ اصلا میدونی warden بلیزارد چی هست؟ همین چند مدت پیش battle.net به blizzard app رینیم شد عمرا اگه خبر داشته باشی از این چیزا و بدونی معنیش چیه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
Activision و Blizzard شریک مالی هستن به خاطر گندی که استاد Vivendi بهشون زد. هیچ کدوم دخالتی توی کار همدیگه ندارن مگه اینکه خودشون بخوان! اخیرا اگه اشتباه نکنم Activision مجوز حضور Overwatch توی مسابقات ESL رو داده به Blizzard که ESL یه جورایی برای خود Acti هست به صورت خیلی ساده! حالا هم احتمالا در قبال اون حرکت اومده و گفته Destiny 2 رو روی پلتفرم شما عرضه می کنیم!
خلاصه زیاد سخت نگیرید! ایشالله که دیگه شاهد چنین حرکاتی نباشیم، اینکه چنین بیانیه ای به این سرعت توسط Blizzard منتشر می شه نشون می ده که خودشون هم مایل به این کار نبودن!

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
بچه ها میگم هر یه ساعت بازی دستینی چقد از ترافیک اینترنتمون رو مصرف می کنه ؟ حجم خورش خیلی بالاست . من که بیچاره شدم در عرض یک ماه اندازه قیمت دو تا بازی اورج هزینه ترافیک این بازی کردم.:((

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
از @FaRd!N و @amirv2 و @perety بابت توضیحاتشون بسیار سپاس گذارم.
من هیچ شناختی از بازی نداشتم و شما من رو کامل روشن کردید.من هم میدونستم بازی برای زمان خریدش خیلی دیره که خیلی اذیت میشم و هم برنامم این بود یمقدار هزینه برا پرداخت های بازی با پول واقعی کنم که خیلی دیگه لولم پایین نباشه اما خب تقریبا همه گفتن این کارو نکن و منتظر نسخه دوم باش.
من خودم هزار ساعت دیویژن بازی کردم و اونجا هرکس تازه وارد بود مشکلی نداشت و میتونست بیاد بالا منم فکر کردم این بازی هم میشه به همین روند کسی توش موفق بود اما انگاری من سخت در اشتباه بودم و اینجور نیست.
بازم ممنون:x>:D<
به نظرم برای انجام این بازی هیچ هم دیر نیست .من یه ماه پیش این بازی رو شروع کردم و الان شخصیت تایتانم بالای 40 هست و کلی از بگیم پلی و بازی لذت می برم . حتی دو تا شخصیت دیگر هم به بالای 15 رسوندم . درسته مشارکت در این بازی رمز موفقیته ولی تنهایی هم میشه پیش رفت . سرورای بازی هنوز هم شلوغن .

• Like
Reactions: ps34

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به نظرم برای انجام این بازی هیچ هم دیر نیست .من یه ماه پیش این بازی رو شروع کردم و الان شخصیت تایتانم بالای 40 هست و کلی از بگیم پلی و بازی لذت می برم . حتی دو تا شخصیت دیگر هم به بالای 15 رسوندم . درسته مشارکت در این بازی رمز موفقیته ولی تنهایی هم میشه پیش رفت . سرورای بازی هنوز هم شلوغن .
40 شدن کاراکتر اصلا مهم نیست. مهم لایت و محتوای بازیه. من در عرض 2 یا 3 روز میتونم یه کاراکتر 0 رو لول 40 کنم که اصلا مهم نیست.
بچه ها میگم هر یه ساعت بازی دستینی چقد از ترافیک اینترنتمون رو مصرف می کنه ؟ حجم خورش خیلی بالاست . من که بیچاره شدم در عرض یک ماه اندازه قیمت دو تا بازی اورج هزینه ترافیک این بازی کردم.:((
حجم خور دستنی خیلی بالاست. خیلیییی :D

خوب از چه نتی استفاده کنم که به صرفه باشه ؟کلا ارزون باشه . من از نت شاتل استفاده می کنم هر هفته 20 گیگ رو این بازی می پرونه .
والا من نت نامحدود داشتم تا الان و حجمی استفاده نکردم. دوستان دیگه راهنمایی کنن :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pro gamer89

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
خوب از چه نتی استفاده کنم که به صرفه باشه ؟کلا ارزون باشه . من از نت شاتل استفاده می کنم هر هفته 20 گیگ رو این بازی می پرونه .
راستی نهایت لایت چنده؟ و چه طور می تونم لایت رو برد بالا ؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
راستی نهایت لایت چنده؟ و چه طور می تونم لایت رو برد بالا ؟
هر هفته 20 گیگگگگ:o:|
بابا مگه هر ساعت چقدر مصرف داره؟:| دیگه بالاتر از تایتان فال نداریم که ساعتی 200 تا 250 مگ مصرف میکنه
اینم من یادمه اون زمان که هنوز دی ال سی براش نیومده بود ساعتی 100 تا 150 مگ مصرف میکرد نمیدونم شاید دی ال سی براش اومده اینطوری شده
خب نگاه اگه روزی بالاتر از 5 ساعت انلاین بازی میکنی برو یه خط بگیر رو اون خط هم یه نت نامحدود بگیر یا اگه شبانه رایگان نمی خوایی خب همین نتت رو بکن نامحدود ماهی 40 تا 50 تومن پول میدی خیلی بصرفه هست

• Like
Reactions: pro gamer89

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر