نام نسخه بعدی Call Of Duty لیک شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
x.png
ظاهراً نسخه بعدی Call of Duty که به دست استودیوی Sledgehammer Games در حال ساخت است، نامش Call of Duty: WW2 خواهد بود.

یکی از کاربران سایت Reddit به نام TwGNaywaoaLh، تصاویری از باکس آرت نسخه بعدی این بازی را منتشر کرد. جالب این است که بدانید، یکی از کاربران سایت ادعا کرده است این تصاویر از فیلم Saving Private Ryan به کارگردانی استیون اسپیلبرگ برداشته‌شده است.

آخرین اخباری رسمی که از این بازی وجود دارد این است که بازی قرار است به «ریشه‌های» خود بازگردد.

تصاویر را در زیر مشاهده نمایید.

111.jpg 222.jpg 333.jpg 444.jpg 555.jpg 666.jpg Call-of-Duty-WW2_01-768x432.jpg

لینک منبع

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
مگر نسخه اول رو تری ارک نساخت؟ پس قاعدتا اگرم خبر راست باشه باید این نسخه برای سال 2018 باشه! همونجوری که تا الان هر سری از کال رو مثل مدرن وارفر یا بلک اوپس رو استودیو پایه خودش ساخته

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
مگر نسخه اول رو تری ارک نساخت؟ پس قاعدتا اگرم خبر راست باشه باید این نسخه برای سال 2018 باشه! همونجوری که تا الان هر سری از کال رو مثل مدرن وارفر یا بلک اوپس رو استودیو پایه خودش ساخته
اونی که تری آرک ساخته اسمش world at war بود این WWII هست که مخفف world war II هستش . اگه واقعا این اسمش باشه که یه سری جدید برای cod محسوب میشه .
تو عکسا ساحل نورماندی مشخصه >:D<! با این که دلم می خواست تری آرک قسمت دوم WAW رو بسازه ولی اگه واقعا این عکسا فیک نباشن من یکی که به آرزوم می رسم! یه بازی با تم جنگ جهانی دوم با گرافیک نسل هشتم !:x

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
پشمام:hearteyes:
WW 2 تو اروپا هی وای من حالا شد یچیزی>:D<
پ.ن:من فقط منتظرم bf م یه نسخه ww2 بده تا اخر عمر بشینم مولتیشو بازی کنم

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
متاسفانه لیک موثق به نظر میاد٬ چون کاربری که تصاویر رو لیک کرده پارسال به درستی اطلاعات Infinite Warfare رو درز داده بود٬ شخصا اصلا از بازی های شوتر گذشته خوشم نمیاد٬ مخصوصا سیستم حرکت کند و قدیمی.
باید دید بازی چطور از آب در میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر