کارگردان عنوان NieR: Automata خواهان جایگزینی برای PS Vita است

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Untitled.png
آقای Yoko Taro کارگردان NieR: Automata به‌تازگی اعلام کرده است که می‌خواهد جانشینی برای پلتفرم دستی PS Vita ببیند. او به طرفداران گفته که می‌خواهد «نسل بعدی پلتفرم‌های دستی ولی کوچک‌تر» را ببیند، کاری که گوشی‌های هوشمند نمی‌تواند انجام دهند.

آقای Yoko Taro می‌گوید:

«من می‌خواهم جانشینی برای PS Vita ببینم. این احساس من فقط کمی بعد از عرضه Switch آرام شده است، اما من می‌خواهم بر روی نسل بعدی پلتفرم‌های دستی ولی کوچک‌تر، بازی کنم. من چیزی را می‌خواهم که این حس رو برطرف کنه، حسی که نمی‌توان از طریق گوشی هوشمندی که دکمه‌های فیزیکی ندارن برطرف کرد.»

لینک منبع

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
اره واقعا گل گفته.
منم واقعا دوست دارم یک کنسول دستی جدید سونی بسازه.بازی های موبایل خوبه اما کنسولی دستی که توش god of war و uncharted باشه یک چیز دیگست.

• Like
Reactions: jhoobin

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
کنسول PSP واقعا شاهکار زمان خودش بود و کنسول ویتا هم میتونست موفق بشه ولی از مرحله طراحی تا ساخت و جاافتادن کنسول چون فاصله بود و اتفاقا توی همین فاصله گوشی های هوشمند با پردازنده های قوی و GPU های نسل جدید فوق العاده عرضه شدند ، تا بیاد ویتا عرض اندام بکنه گوشی های هوشمند ازش جلو زدند و خود سونی هم بعد از چند شاهکار مثل
Uncharted: Golden Abyss
Killzone: Mercenary
Gravity Rush
Need for Speed: Most Wanted
borderlands 2
Call of Duty: Black Ops: Declassified
LittleBigPlanet PS Vita
Child of Light
God Eater 1&2
Mortal Kombat
Toukiden
Resident Evil: Revelations
Ninja Gaiden
Tearaway
Fifa
...و خیلی بازیهای دیگه که حضور ذهن ندارم و بازیهای ژاپنی که من باهاشون آشنایی ندارم ولی خیلی طرفدار داره و روی همونها هم هنوز فروش خوبی تو ژاپن داره ، اول با قدرت جلو اومد ، ولی بعد رغبتی برای سرمایه گذاری روی ویتا نشون نداد و همه بودجه بخش PS سونی رو پروژه های PS4 و VR بلعیدند و از نظر اقتصادی پولی برای سرمایه گذاری نموند.
من ویتا داشتم و دارم و تجربه استفاده از کنسول دستی واقعا با گوشی هوشمند و کنترلر بلوتوث فرق داره مخصوصا اگر بازیهای حرفه ای و خوب مثل بازیهای بالا برای کنسول دستی تولید بشوند.
ویتا کلا قربانی PS4 و PS VR و android شد.
الان بهترین کار اینه این کنسول رو بذاره کنار سونی و طراحی یک کنسول دستی جدید رو در دستور کار قرار بده.
با سخت افزار به روز و بالا (Toch CPU GPU RAM Hard) و از همه مهمتر هیبرید باشه.این بهترین برگ برنده کنسول میتونه باشه.
دوتا سیستم عامل داشته باشه یکی سیستم عامل PS و یکی هم اندروید.و از کنسول پشتیبانی بشه.
تصور کنسول دستی که بازیهای حرفه ای و یا انحصاری خودشو اجرا بکنه در کنار تجربه با کیفیت عالی بازیهای اندروید و امکانات تمام نشدنی اندروید ، واقعا لذت بخش هستش.
داشتن آخرین ورژن امکانات ارتباطی و دوربین با کیفیت هم تمام کننده این راه و عامل موفقیتش میشه.
اینطوری نه تنها با گوشی های هوشمند رقابت نمیکنه بلکه یک دستگاه ورای گوشی های هوشمند میشه و گجت تمام و کمالی میشه که هرکس آرزوی داشتنشو میکنه.
به امید تکرار مجدد رویای PSP...

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
کنسول PSP واقعا شاهکار زمان خودش بود و کنسول ویتا هم میتونست موفق بشه ولی از مرحله طراحی تا ساخت و جاافتادن کنسول چون فاصله بود و اتفاقا توی همین فاصله گوشی های هوشمند با پردازنده های قوی و GPU های نسل جدید فوق العاده عرضه شدند ، تا بیاد ویتا عرض اندام بکنه گوشی های هوشمند ازش جلو زدند و خود سونی هم بعد از چند شاهکار مثل
Uncharted: Golden Abyss
Killzone: Mercenary
Gravity Rush
Need for Speed: Most Wanted
borderlands 2
Call of Duty: Black Ops: Declassified
LittleBigPlanet PS Vita
Child of Light
God Eater 1&2
Mortal Kombat
Toukiden
Resident Evil: Revelations
Ninja Gaiden
Tearaway
Fifa
...و خیلی بازیهای دیگه که حضور ذهن ندارم و بازیهای ژاپنی که من باهاشون آشنایی ندارم ولی خیلی طرفدار داره و روی همونها هم هنوز فروش خوبی تو ژاپن داره ، اول با قدرت جلو اومد ، ولی بعد رغبتی برای سرمایه گذاری روی ویتا نشون نداد و همه بودجه بخش PS سونی رو پروژه های PS4 و VR بلعیدند و از نظر اقتصادی پولی برای سرمایه گذاری نموند.
من ویتا داشتم و دارم و تجربه استفاده از کنسول دستی واقعا با گوشی هوشمند و کنترلر بلوتوث فرق داره مخصوصا اگر بازیهای حرفه ای و خوب مثل بازیهای بالا برای کنسول دستی تولید بشوند.
ویتا کلا قربانی PS4 و PS VR و android شد.
الان بهترین کار اینه این کنسول رو بذاره کنار سونی و طراحی یک کنسول دستی جدید رو در دستور کار قرار بده.
با سخت افزار به روز و بالا (Toch CPU GPU RAM Hard) و از همه مهمتر هیبرید باشه.این بهترین برگ برنده کنسول میتونه باشه.
دوتا سیستم عامل داشته باشه یکی سیستم عامل PS و یکی هم اندروید.و از کنسول پشتیبانی بشه.
تصور کنسول دستی که بازیهای حرفه ای و یا انحصاری خودشو اجرا بکنه در کنار تجربه با کیفیت عالی بازیهای اندروید و امکانات تمام نشدنی اندروید ، واقعا لذت بخش هستش.
داشتن آخرین ورژن امکانات ارتباطی و دوربین با کیفیت هم تمام کننده این راه و عامل موفقیتش میشه.
اینطوری نه تنها با گوشی های هوشمند رقابت نمیکنه بلکه یک دستگاه ورای گوشی های هوشمند میشه و گجت تمام و کمالی میشه که هرکس آرزوی داشتنشو میکنه.
به امید تکرار مجدد رویای PSP...
همچین کنسولی به شدت قیمت بالایی هم خواهد داشت ولی یکی از گزینه های سونی می تونه باشه.
یکی دیگه از گزینه ها هم یه چیزی شبیه سوییچ ساختنه که درسته اسکی میره از روی سوییچ ولی تصورش هم لذت بخشه.

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
برای همین ویتا بازی درست حسابی نمیدن چند ساله با اینکه قدرتشو داره . اونایی هم که هست یا نووله یا بازی ایندی گوشیه پورت شده حتی گراویتی راش که بازی ویتا بود نسخه دومش برا ویتا نیومد . کلا الان ویتا به حال خودش رها شده دو سه ساله .
فکر کنم ویتا اخرین نسخه کنسول دستی سونی باشه .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
همچین کنسولی به شدت قیمت بالایی هم خواهد داشت ولی یکی از گزینه های سونی می تونه باشه.
یکی دیگه از گزینه ها هم یه چیزی شبیه سوییچ ساختنه که درسته اسکی میره از روی سوییچ ولی تصورش هم لذت بخشه.

بببخشید ولی ویتا سه سال زودتر از سوییچ این قابلیت خانگی و دستی رو داشت . فقط فرقش این بود که باید ویتا tv رو جدا گانه میخریدی

• Like
Reactions: masoud101

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
بببخشید ولی ویتا سه سال زودتر از سوییچ این قابلیت خانگی و دستی رو داشت . فقط فرقش این بود که باید ویتا tv رو جدا گانه میخریدی

PSVita TV یا همون PSTV کلا هیچ شباهتی به سویچ نداره
PSVTV سخت افزار ویتا بود درون یک جعبه با یک دسته PS3 که هدفش این بود که شما بازی های ویتا رو روی تلویزیونت بازی کنی
بازی ها هم باید توسط سونی تایید می شدن و درون Whitelist قرار می گرفتن تا شما بتونی بازیشون کنی، در حال معمول اگر شما کارتریج ویتا رو می زاشتی توی دستگاه اگر توی WhiteList نبود نمی تونستی بازیش کنی

با کله هم خورد زمین و تولیدش متوقف شد

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
خواهش می کنم. اما منظور من دقیقا مثل سوییچ باشه.البته اینم صرفا یک نظره

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
PSVita TV یا همون PSTV کلا هیچ شباهتی به سویچ نداره
PSVTV سخت افزار ویتا بود درون یک جعبه با یک دسته PS3 که هدفش این بود که شما بازی های ویتا رو روی تلویزیونت بازی کنی
بازی ها هم باید توسط سونی تایید می شدن و درون Whitelist قرار می گرفتن تا شما بتونی بازیشون کنی، در حال معمول اگر شما کارتریج ویتا رو می زاشتی توی دستگاه اگر توی WhiteList نبود نمی تونستی بازیش کنی

با کله هم خورد زمین و تولیدش متوقف شد

من کاری به موفقیت یا شکل و شمایل و کاراییش ندارم ... بحث کانسپت و ایده هست که قبل از سوییچ هم همچین کاری صورت گرفته بوده ...

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
من کاری به موفقیت یا شکل و شمایل و کاراییش ندارم ... بحث کانسپت و ایده هست که قبل از سوییچ هم همچین کاری صورت گرفته بوده ...

الان دقیقا PSVTV قبل از سویچ چی کار کرده؟؟!!
سونی دید ویتا نمی فروشه گفت کنسول خونگیش کنیم بلکه بفروشه که نفروخت
کل کاری که سونی کرد این بود که صفحه نمایش و دکمه های ویتا رو حذف کرد، یک پورت HDMI و لن اضافه کرد، کردش توی یک قوطی و یک دسته PS3 هم بهش وصل کرد، شد Playstation TV/Playstation Vita TV
که تازه بازی های ویتا هم نمیاورد، حتما باید Whitelist می شدن و ...

صد البته که کانسپت با ارزشی بود و کلا سویچ کپی اینه، یک کنسول دستی بخری، دقیقا همون رو خونگی اشم بخری، روی یکی با دکمه های کنسول بازی کنی، روی اون یکی با دسته PS3/PS4، مموری کارت رو از روی یکی در بیاری بزنی به یکی دیگه باید فرمت اش کنی، کارتریج رو از این یکی در بیاری بزاری توی اون یکی بازی کنی، بازی ها رو یک بار روی کنسول دستی دانلود کنی یک بار هم روی کنسول خونگی، به شرط این کمه Whitelist باشه بازی ها، تازه Save هاتم باید Plus داشته باشی بین دوتا سینک کنی و ...

PSVTV صرفا یک نسخه مضحک ویتا بود که به افتضاح ترین شکل ممکن، خونگی شده بود

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
یعنی خوشم میاد طرحی به موفقی سوئیچ رو با آشغالی به نام vita tv مقایسه میکنید
اینقدر این کنسول اشغال بود که حتی توی خارج هم فروشگاه هایی که‌خریدن با ضرر فروختنش جوری که اکش رو توی ایران میشد ۲۰۰ تومن خرید =))

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
یعنی خوشم میاد طرحی به موفقی سوئیچ رو با آشغالی به نام vita tv مقایسه میکنید
اینقدر این کنسول اشغال بود که حتی توی خارج هم فروشگاه هایی که‌خریدن با ضرر فروختنش جوری که اکش رو توی ایران میشد ۲۰۰ تومن خرید =))
از تاریخ عضویتت خجالت بکش...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر