تولید کنسول PS3 به زودی در ژاپن به اتمام می رسد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
PS3-End-Production-Soon-Japan_03-16-17.jpg
طبق اعلام وبسایت رسمی پلی استیشن ژاپن، تولید کنسول PS3 به زودی در ژاپن به اتمام می رسد. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

طبق توضیحات این وبسایت، فقط مدل استاندارد 500 گیگابایتی این کنسول در ژاپن وجود دارد که تولید آن هم به زودی تمام می شود. کنسول PS3 برای اولین بار در ماه نوامبر 2006 عرضه شد.

به نظر می رسد از اواخر ماه مارس قرار است تولید این کنسول تمام شود.

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
آخرش نتونست مثل ps1 و ps2 به فروش ۱۰۰ میلیون برسه و این برای سونی یعنی یه شکست.
فداتشم به فروش کنسول نیست...به فروش نرم افزار هست...یعنی شما 100 میلیون کنسول بفروشی 10 میلون بازی بفروشی یعنی شکست...برعکس اگه 1 میلون کنسول بفروشی و 100 میلیون بازی این یعنی موفقیت.نسل قبل ماکرو و سونی باهم انقدر خوب فروخته بودن کسی جرعت نداشت وارد میدون بشه....
واقعا کنسول خوبی بود...در کنار 360 با سونی خاطرات فراموش نشدنی دارم...خدایی کی از playstation بدش میاد؟

ThroughWinter

کاربر سایت
Feb 10, 2017
100
فداتشم به فروش کنسول نیست...به فروش نرم افزار هست...یعنی شما 100 میلیون کنسول بفروشی 10 میلون بازی بفروشی یعنی شکست...برعکس اگه 1 میلون کنسول بفروشی و 100 میلیون بازی این یعنی موفقیت.نسل قبل ماکرو و سونی باهم انقدر خوب فروخته بودن کسی جرعت نداشت وارد میدون بشه....
واقعا کنسول خوبی بود...در کنار 360 با سونی خاطرات فراموش نشدنی دارم...خدایی کی از playstation بدش میاد؟
قربون شکل ماهت با در نظر گرفتن فروش نرم افزاری قضیه بهتر نمیشه هیچ بدترم میشه.
فروش نرم افزاری ps3 نه تنها با فروش ps2 فاصله زیادی داره بلکه حتی به رقیب تازه وارد و نیمه-آماتورش یعنی x360 هم نرسیده. شکستی آبروریزانه و له کننده برای تیم مدیریت و بازاریاب سونی.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
قربون شکل ماهت با در نظر گرفتن فروش نرم افزاری قضیه بهتر نمیشه هیچ بدترم میشه.
فروش نرم افزاری ps3 نه تنها با فروش ps2 فاصله زیادی داره بلکه حتی به رقیب تازه وارد و نیمه-آماتورش یعنی x360 هم نرسیده. شکستی آبروریزانه و له کننده برای تیم مدیریت و بازاریاب سونی.
عزیز شما یه مغازه 120 متری داشته باشی روزی 2 قلم بفروشی بهتره یا یه غرفه 1 متری روزی 10 قلم؟؟
اینو اگه بگی ممنون میشم...درسته سونی اولش از رقیبش شکست خورد ولی با بازیهای انحصاریش قضیرو جمع کرد.من نمیدونم 360 بیشتر فروخت یا ps3 ولی اینو میدونم اختلافشون در حد 2 یا 3 میلیونه که اگرم سونی عقب باشه فکر نمیکنم له شده باشه.
والا ماهم فن مایکی هستیم ولی نمیتونیم واقعیتو قبول نکنیم...سونی اولش برای هر کنسول داشت ضرر میداد بعد شما میگی نه؟
حدی داره هرچیزی

• Like
Reactions: pizza

ThroughWinter

کاربر سایت
Feb 10, 2017
100
عزیز شما یه مغازه 120 متری داشته باشی روزی 2 قلم بفروشی بهتره یا یه غرفه 1 متری روزی 10 قلم؟؟
اینو اگه بگی ممنون میشم...درسته سونی اولش از رقیبش شکست خورد ولی با بازیهای انحصاریش قضیرو جمع کرد.من نمیدونم 360 بیشتر فروخت یا ps3 ولی اینو میدونم اختلافشون در حد 2 یا 3 میلیونه که اگرم سونی عقب باشه فکر نمیکنم له شده باشه.
والا ماهم فن مایکی هستیم ولی نمیتونیم واقعیتو قبول نکنیم...سونی اولش برای هر کنسول داشت ضرر میداد بعد شما میگی نه؟
حدی داره هرچیزی
معلومه غرفه یک متری روزی 10 قلم بهتره. :D من قشنگ منظورتو میدونم و واسه همین میگم سونی گند بالا آورده.
شما برو یه سری tie-ratio رو چک کن. (نسبت فروش نرم افزار به سخت افزار) خواهی دید تو این زمینه x360 بهتر عمل کرده.

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
هیچ وقت نداشتمش :D اما کاملا احساس دوستان رو درک می کنم. یه دستگاه موفق که مسیر پلی استیشن رو هم عوض کرد.
ولی انصافاً بعد از اون E3 2009 هر کس دلش میخواست یه PS3 هم داشته باشه. قسمت نشد خلاصه. گرچه با وجود PSP رابطم رو با خانواده ی Playstation حفظ کردم :D اونهم کنسول فوق العاده ای بود :x

• Like
Reactions: AMIN-1399F

ThroughWinter

کاربر سایت
Feb 10, 2017
100
هیچ وقت نداشتمش :D اما کاملا احساس دوستان رو درک می کنم. یه دستگاه موفق که مسیر پلی استیشن رو هم عوض کرد.
ولی انصافاً بعد از اون E3 2009 هر کس دلش میخواست یه PS3 هم داشته باشه. قسمت نشد خلاصه. گرچه با وجود PSP رابطم رو با خانواده ی Playstation حفظ کردم :D اونهم کنسول فوق العاده ای بود :x
مشکل شما اینه که فقط داری ایران رو می بینی. توی اونور آب هرکس میخواست مولتی پلیر بازی کنه یکراست میرفت سراغ x360 بدلیل ساپورت فوقالعاده مایکرو و همینطور داشتن بزرگترین و بهترین community پلیرها. و ps3 میموند واسه کسی که سینگلباز بود.
حالا تو ایران دقیقا برعکسه. :| اورجینال بازها رفتن سمت ps3 و x360 نصیب کپیخوربازها شد.
در ضمن هیچوقت سعی نکن با این جماعت همدردی کنی. اینا یه مشت بچه اند که با پول باباشون بازی اورجینال میخرن تا پوزشو به بقیه بدن. فکر کردی کی هستند مثلا؟ خودتو درگیر نکن.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
معلومه غرفه یک متری روزی 10 قلم بهتره. :D من قشنگ منظورتو میدونم و واسه همین میگم سونی گند بالا آورده.
شما برو یه سری tie-ratio رو چک کن. (نسبت فروش نرم افزار به سخت افزار) خواهی دید تو این زمینه x360 بهتر عمل کرده.
معلومه که نرم افزار 360 بهتر بوده...منم همینو گفتم....نرم افزار سود میده نه سخت افزار

• Like
Reactions: ThroughWinter

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
بدرود ps3 عزیز بدون تو بخشهای زیادی از خاطرات گیمری بسیاری از ماها کامل نمیشد. بخاطر تو هست که تونستیم به جستجو در دنیای ناتان دریک بریم یا لحظات سخت رو درThe Last of Us تجربه کنیم.
دنیای خودمون رو در Little Big Planet بسازیم ، شهرمون رو در Infamous نجات بدیم ، با بیگانه ها در Resistance مبارزه کنیم ، با گرافیک Killzone هیجان زده بشیم ، سبک جدیدی از زوایت رو در Heavy Rain ببینیم
تونستیم پایان سه گانه God of War رو با شکوه تجربه کنیم و با اسنیک در Metal Gear Solid 4 خداحافظی کییم.

کنسول خوب یعنی بازی خوب و PS3 تونست کنسول خیلی خوبی باشه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
من بیشتر برای بازیهای انحصاریش خریدم و بیشترین لذتم سر بازی کیلزون 2 ازش بردم و کلی آنلاین زدم ولی در کل 360 رو ترجیح میدادم و اکثر مواقع PS3 من خاک میخورد من کنسول رو از فریدون خریدم اون موقع هنوز هکی در کار نبود و با کلی سود فروختمش

• Like
Reactions: amir code

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
کنسول گیمینگ همینه! کنسول‌ها عمر و کاربرد محدودی دارند و فقط بازی‌های خودشون چه انحصاری و چه غیر انحصاری رو اجرا می‌کنند، سخت افزار، کیس و همه چیزشون محدوده، ولی PC گیمینگ یعنی آزادی و ماندگاری تا ابد.

الان اگر بخواید پلی استیشن چهار که در حال تولید است را بخرید آیا می‌تونید بازی‌های پلی استیشن سه یا دیگر پلتفرم‌ها را باهاش بازی کنید؟ جواب منفی است؛ چنین چیزی به چه درد می‌خوره؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ThroughWinter

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
من بیشتر برای بازیهای انحصاریش خریدم و بیشترین لذتم سر بازی کیلزون 2 ازش بردم و کلی آنلاین زدم ولی در کل 360 رو ترجیح میدادم و اکثر مواقع PS3 من خاک میخورد من کنسول رو از فریدون خریدم اون موقع هنوز هکی در کار نبود و با کلی سود فروختمش
دراینکه ایکس باکس خونه شوتربازها هست شکی نیست...ولی من خاطرات خوبی با resistance 2 دارم...کیلزونم خوب بود...اون قضیه halo killer هم خیلی جالب بود برام.من نمیدونم چرا سونی بیخیال شوتر شده.resistance عنوان کمی نبود.خوبم فروخت.کلا دوران باشکوهی بود.نمایش resistance 2 تو e3 2008 یادش بخیر.میگفتن باسش بزرگترین باس تو صنعت بازی هست:D
خیلی دوران خوبی بود

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
آقا، اصلا به قول شما گـــــــــنـــــــــــد بالا اورد، خب؟ :D اصن حرف شما صحیح! :D سونی سَرِ PS3 گند بالا اورد و سود نکرد و گـــنـــد زد!!!! :D اوکِی!!!! :D
حالا شما جواب این سوال من رو بدید... :D
آیا قبول دارید، با اینکه سونی گــــــــنـــــــــد زد:D، خریدارهای PS3 از کنسول راضی بودن و در اواسطِ کار، چنان بازی هایِ انحصاری رو عرضه کرد که دلِ کُلی گیمر شاد شد؟؟ :D یا نه، لابد این رو هم قبول ندارید! :D
لابد کنسول های 3 چراغِ مایکروسافت هم که در اوائل عرضه ضرر داد قبول ندارید! :D یا هک شدن زود هنگامِ X360 که باعث فروش بیشترِ کنسول تو کشورهای در حال توسعه شد! :D اینو چی؟ :D قبول دارید؟؟؟ :D
کنسول PS3 شاید سودِ مالیش در مقایسه با مایکروسافت کمتر بود، اما شما اندک خریدار PS3 رو می تونید پیدا کنید که از خودِ کنسول و بازی های انحصاریش راضی نباشه!!! :D:D این مهمه که برای گیمرها سنگ تمام گذاشت، نه برای خودش!!! :D
یا حق!!!! :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
تسلیت :(
من دو تا ps3 داشتم هر دو هم ریجن ژاپن بودن:D
یادش به خیر lost planet اولین بازی بود که اون موقع خریدم،فوق العاده بود،تا یک سال همونو بازی میکردم اخه بازیاش گرون بودن:D

• Like
Reactions: Democracy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر