تولید کنسول PS3 به زودی در ژاپن به اتمام می رسد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
PS3-End-Production-Soon-Japan_03-16-17.jpg
طبق اعلام وبسایت رسمی پلی استیشن ژاپن، تولید کنسول PS3 به زودی در ژاپن به اتمام می رسد. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

طبق توضیحات این وبسایت، فقط مدل استاندارد 500 گیگابایتی این کنسول در ژاپن وجود دارد که تولید آن هم به زودی تمام می شود. کنسول PS3 برای اولین بار در ماه نوامبر 2006 عرضه شد.

به نظر می رسد از اواخر ماه مارس قرار است تولید این کنسول تمام شود.

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
یادش بخیر :(:(واقعا یادش بخیر=((=((=((اولین باری که خریدمش دقیق یادمه بهاره سال 1386 بود مدل 60 گیگ خریدم کلی سوکت خرت و پرت داشت یه کابل LAN هم داخلش بود برای اتصال به اینترنت=((=((=((=((عجب دوره ای بود Motor storm بعدش Resistance آنلاین بازی میکردم همه جمع میشدن میدیدن و میگفتن داری با اونور دنیا اینترنتی بازی میکنی.؟؟؟!!!:oبا تعجب میدیدن و میپرسیدن خیلی برای خودم و اطرافیان خودم جالب بود بعد بازی Warhawk گرفتم بازی کردم=((=((=((بعدش هم Uncharted 1 =((=((=((=((هی یادش بخیر واقعا دمش گرم چه خاطراتی برای من تو برف و بارون واسه گرفتن بازی درست کرد:x:xیواش یواش باید با رفیق 10 سالمون خداحافظی کنیم ♥♥♥

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
vr11_photo_2017-03-17_23-46-33.jpg

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
با اینکه فقط یه سال ps3 داشتم اما چنان لذت . و خاطره ای برام بجا گذاشت که با هیچ کنسولی تجربه نکرده بودم(الان با ps4 میکنم):D هیچ وقتم مولتی بازی نکردم اولین بازی که براش خریدم رچت کلنک کرک این تایم بود بعدشم uncharted 2 8-> فراموش نشدنی بود این بازی \m/
خلاصه روحش شاد هیچ وقت دلم نمیخواست با پی اس تریم خداحافظی کنم:((

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
اولین بازی که رو PS3 زدم Ninja Gaiden Sigma و Folklore بود. و در ادامه بازی های خیلی خفنی رو روی این کنسول تجربه کردم. یعنی بعضی از بهترین بازی های زندگیم مثل Bioshock و ME2 و LBP و MGS4 و KZ2 و ... کنسول واقعا خوبی بود و هست و خیلی لحظات خوبی رو باهاش تجربه کردم. دم سونی گرم.

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
هیچ کنسولی ، ps1 نمی شه
ps1 best forever
بعدش ps2
بعدیها اونجور که باید بچسبن نبودن ( قیمت بالای بازیها وهک نشدن ! و یا عقب افتادگی گرافیکی واضح از پی سی ، وجود بازیهای جایگزین در پی سی با فاصله نه چندان زیاد )

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
من که کلی خاطره توپ و مشتی دارم با ps3 که واقعن نمیشه عناوین رو لیست کرد.
ولی اولین بار که گرفتم کنسولو (دوبار سوزوندم فت) :D دو تا بازی گرفتم یکیش enchanted arms بود و اونیکی Folklore

البته هنوز لیست بازیهایی که قصد دارم تموم کن رو 3 یه 20 تایی موندهB-) و بعد هم نقش بلوری پلیر رو داره واسم;)

در کل مرسی سونی واسه خانواده playstation از 1 تا .... :*:x:x:x

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
یادش بخیر برای بازی کردن Metal Gear Solid 4 خریدمش...
یکی از 5 تا بازی برتر تاریخ از نظر خودم. وقتی توش رسیدم شادو موزس و با گرافیک PS3 دیدم اونجا رو واقعا کیفور شدم.
GoW Collection, GoW 3
Uncharted 1,2,3
TLoU
Killzone 2,3
+ کلی بازی مولتی مثل Final Fantasy XIII ,AC, GTA IV, Darksiders, The Darkness و... روش بازی کردم واقعا کنسول فوق العاده ای بود و سونی براش سنگ تموم گذاشت (البته مثل تمام کنسولای دیگه ش)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یادش بخیر اوایل که اومده بود اژدهای خفته و کل کل هایی که افتاده بود اینجا به نظر من یکی از بدترین کنسول ها بود اون از معماری پیچیده و ناهمگنش و از اونطرف دسته های بی کیفیت و بدون پیشرفتی نسبت به ps2 و کنسول بدشکل و گنده .. من کلا خاطرات خوبی ازش ندارم یک مورد سوخته اشم نثیبم شد که کلی پول تعمیرش دادم اخرم یکی دیگه گرفتم
برعکس ps4 که بهترینه تو خانواده سونی
واقعا انحصاری ها و سرمایه گذاری سونی تو این زمینه نجاتش داد

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آخرش نتونست مثل ps1 و ps2 به فروش ۱۰۰ میلیون برسه و این برای سونی یعنی یه شکست.
با تشکر از نظر کارشناسانه و دلسوزانه ی شما.=D>ایشاله در انتخابات سال 96 حضور شما رو برای کاندیداتوری ریاست جمهوری ببینم چون واقعا جای شما در مناظره های ریاست جمهوری خالیه.
باز هم تشکر میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر