فروش فوق العاده عنوان Horizon: Zero Dawn طی دو هفته

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Horizon-Zero-Dawn-2p6-Million.jpg
طبق اعلام Sony Interactive Entertainment، عنوان انحصاری Horizon: Zero Dawn موفق شد طی دو هفته و در سرتاسر جهان بیش از 2.6 میلیون واحد فروش کند.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

این رقم شامل فروش، نسخه فیزیکی (بلوری) و نسخه دانلودی در PlayStation Store می شود.

عنوان Horizon: Zero Dawn ساخته Guerrilla Games بیست و هشتم فوریه بصورت انحصاری برای پلتفرم PS4 عرضه شد.

لینک منبع

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
سال ها انتظار در نتیجه انتشار و چیزی ندیدیم جز شاهکار
گریلا همچین خودشو ثابت کرد که تمام اون مخالفینش بهش ایمان اوردن.پریروز هم متیاس کارگردان بازی برگشته سرکار
پ.ن: حاضرم یه هفته بن بشم فقط اون دوستمون که بازیو با Devil's Third یکی میدونست الان ببینم :D
پ.ن 2 : جا داره من بازم عذربخوام از همه اونایی که کلی تایپ کرده بودن ترول نوشته بودن و جملات من که گفتم اشغالی بیش نمیشه اماده کرده بودن ولی ای دل غافل :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
نوش جونشون ، این شاهکار حقش بود همینقدر فرووش ، حتما بیشترم خواهد شد ، قطعا خستگی بچه‌ها در رفته بعد دیدم متا و این فروش فوق‌العاده ، به نظرم به راحتی به یکی از امضاهای PS تبدیل شد ، شخصیت ایلوی هم عالیه

موفق باشیم

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
واقعا گریلا ترکوند.خود من که فن استودیو و عاشق هورایزن بودم اطمینان 100 درصد نداشتم که یه بازی خوب تحویلمون بدن،گریلا با این بازی نشون داد ساخت شاهکاری مثل کیلزون 2 اصلا اتفاقی نبوده.فقط امیدوارم هورایزن باعث نشه از کیلزون غافل شن.زبانم مو درآورد اینقدر اینو تکرار کردم.:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
واقعا گریلا ترکوند.خود من که فن استودیو و عاشق هورایزن بودم اطمینان 100 درصد نداشتم که یه بازی خوب تحویلمون بدن،گریلا با این بازی نشون داد ساخت شاهکاری مثل کیلزون 2 اصلا اتفاقی نبوده.فقط امیدوارم هورایزن باعث نشه از کیلزون غافل شن.زبانم مو درآورد اینقدر اینو تکرار کردم.:D

یعنی کیلزون ۳ ثابت نمیکرد این موضوع رو . ؟

• Like
Reactions: mohsen2012

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من چند روز پیش پاساژ پایتخت بودم، بازی مثل اسب داشت میفروخت، با یکی از فروشنده ها که صحبت میکردم میگفت هر کی میاد اینجا اینو میبره:D. فکر کنم خیلی بفروشه حالا حالاها

• Like
Reactions: BitsandBytes

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
شوخیشم قشنگ نیست اسم ۳ رو کنار ۲ بیاری :D
چرا اونوقت ...
شماره ۳ مهمات نا محدود و اسون کردن بازی یه کم بهش لطمه زد .. وگرنه در سایر موارد من چیزی نمیبینم که بخواد بین دو نسخه یه همچین تفاوتی قایل شیم !!

اگه بحث متاست که هیچی من چیز اضافه ای ندارم بگم ...
ولی اگه بحث بازیه به جز سخت تر و چالش برانگیز تر بودن نسخه دوم ... به یک اندازه از هر دو تاش لذت بردم

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
چرا اونوقت ...
شماره ۳ مهمات نا محدود و اسون کردن بازی یه کم بهش لطمه زد .. وگرنه در سایر موارد من چیزی نمیبینم که بخواد بین دو نسخه یه همچین تفاوتی قایل شیم !!

اگه بحث متاست که هیچی من چیز اضافه ای ندارم بگم ...
ولی اگه بحث بازیه به جز سخت تر و چالش برانگیز تر بودن نسخه دوم ... به یک اندازه از هر دو تاش لذت بردم
دقیقا.کیلزون 3 عالی بود.مخصوصا اسلحه اصلی بازی.دوست داشتی همینطور باهاش شلیک کنی اینقدر این اسلحه جذاب وسنگین بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر