تاریخ عرضه DLC های عنوان Tekken 7 اعلام شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Tekken-7-DLC_03-16-17.jpg
طبق اعلام Bandai Namco، محتویات دانلودی عنوان Tekken 7 که قرار است بعدا منتشر شود دارای دو شخصیت مختلف و لیسانس شده از عناوین دیگر می باشد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

لیست زمان عرضه DLC های این بازی به شرح زیر می باشد:

Batch #1 (تابستان 2017)

مود جدید بازی
بیش 50 لباس جدید

Batch #2 (زمستات 2017)

کارکتر مهمان و اختصاصی از بازی های دیگر

Batch #3 (بهار 2018)

کارکتر مهمان و اختصاصی از بازی های دیگر

جایزه خرید Season Pass بازی:

35 لباس متالیک اختصاصی

طبق اعلام Bandai Namco هر شخصیت دارای یک پنل رایگان برای خود است که بازیکنان می توانند تصویر شخصیت مورد نظر خود را در صفحه loading screen سفارشی کنند.

عنوان Tekken 7 دوم ماه June برای پلتفرم های PC/XBOXONE/PS4 عرضه میشود.

لینک منبع

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
شیر دوشی شروع شد:|

کدوم شیردوشی دقیقا؟:-?

شما برو محتوای نسخه های قدیمی و تعداد شخصیت های نسخه های قبلی رو ببین و بعد بگو شیردوشی!

مثلا Tekken 3 که زمان خودش خیلی سروصدا کرد مگه چند تا شخصیت داشت!8->

اینهمه شخصیت و قابلیت های مختلف به بازی اضافه شده و اینارو شما نمیبینی و فقط DLC هارو میبینی

من که منتظر عرضه بازی هستم و فکر میکنم عنوان موفقی بشه>:D<

• Like
Reactions: gamer1998y

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کدوم شیردوشی دقیقا؟:-?

شما برو محتوای نسخه های قدیمی و تعداد شخصیت های نسخه های قبلی رو ببین و بعد بگو شیردوشی!

مثلا Tekken 3 که زمان خودش خیلی سروصدا کرد مگه چند تا شخصیت داشت!8->

اینهمه شخصیت و قابلیت های مختلف به بازی اضافه شده و اینارو شما نمیبینی و فقط DLC هارو میبینی

من که منتظر عرضه بازی هستم و فکر میکنم عنوان موفقی بشه>:D<
باشه،شما پول بده واسه DLC ها و لذت ببر .

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اگه dlc بازی ارزش داشته باشه چرا نباید براش پول داد؟ :D

Using Tapatalk
بازی هنوز نیومده dlcهاش مشخص شده! یعنی از بازی زدن دارن جدا جدا میفرشون و میکنن تو پاچه مردم،اونوقت شما میاین دفاع میکنین:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بازی هنوز نیومده dlcهاش مشخص شده! یعنی از بازی زدن دارن جدا جدا میفرشون و میکنن تو پاچه مردم،اونوقت شما میاین دفاع میکنین:|
خیر دوست من .. از بازی چیزی نزدن ... تمام شخصبت های قدیمی خود تکن هم که به انتشار بازی نمیرسن در dlc ها مجانی عرضه میشن . بازی هم از لحاظ روستر و محتوا و اپشن کاستومایز هیچ کم کسری نداره و بزرگترین روستریه که یه بازی فایتینگ میتونه داشته باشه .
این کارکترا هم جدا از اینکه سس اضافه به حساب میان و ضرورتی ندارن ... لیسانس شده از جایه دیگه ان ... انتظار که ندارید سازنده ... حتی هزینه لیسانس کارکتر ها رو هم نخواد جبران کنه ...

• Like

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
خا حالا، شما عرضه بشو، کرک بشو، چـــــــــــــــشـــــم! :D ما شما رو تهیه کرده و بازی می کنیم!!!!! :D:D:D

عجـــــــــــب حرف زیبائی زدی، مرسی!
این DLC به یک قانون بین بازی سازها تبدیل شده!!!! :D برای بازی یک قیمت می ذارن می فروشن، از آنلاینش هم پول در میارن، از DLC هم پول در میارن! :D:D:D
آخه لاکردار، شما بازی رو عرضه نکردید، تاریخِ پلاگین مشخص می کنید؟؟؟ :D:D:D
خُ این روشنه شما می خواید یک بازی دو تکه رو در 2 بازه زمانی بفروشید!!! :D:D:D:D اولین پک می شه شروع بازی، دومین پک می شه ادامه بازی!!!! :D:D:D برای هر کدوم هم باید جداگانه پول بدیم!!! :D:D:D:D
ما از این بعد قیمت فروش هر بازی رو باید در 2 ضرب کنیم! این می شه قیمت واقعی محصول!!! :D:D:D

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
خا حالا، شما عرضه بشو، کرک بشو، چـــــــــــــــشـــــم! :D ما شما رو تهیه کرده و بازی می کنیم!!!!! :D:D:D

این DLC به یک قانون بین بازی سازها تبدیل شده!!!! :D برای بازی یک قیمت می ذارن می فروشن، از آنلاینش هم پول در میارن، از DLC هم پول در میارن! :D:D:D
خُ این روشنه شما می خواید یک بازی دو تکه رو در 2 بازه زمانی بفروشید!!! :D:D:D:D اولین پک می شه شروع بازی، دومین پک می شه ادامه بازی!!!! :D:D:D برای هر کدوم هم باید جداگانه پول بدیم!!! :D:D:D:D
ما از این بعد قیمت فروش هر بازی رو باید در 2 ضرب کنیم! این می شه قیمت واقعی محصول!!! :D:D:D

حالا شما چرا اینقدر خوشحالی؟:-?

فکر کنم زیاد مصرف کرده باشی:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

حداقل میخواید با تحلیل های فنی و تخصصی تون ما رو روشن و هدایت کنید .. و اینقدر نگران قیمت بازی ها و سر کیسه کردن گیمر ها هستید .
حداقل اولش دم از پایرت نزنید .

• Like

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب

داداش شما اول یه نگاه به محتوای بازی اصلی بکن بعد یه نگاه هم به dlc بنداز بعد نظر بده که نظرت مورد دار نباشه که یکی بیاد بهت بگه چی مصرف کردی. خوب برادر من الان اینا بازی اصلی شون تمام کمال بعد توی dlc می خوان لباس بزارن با کاراکتر از بازی های دیگه این الان کجاش از بازی زدن و دزدیو شیردوشیه؟؟به قول معروف یه چیزی بگین که بگنجه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
حداقل میخواید با تحلیل های فنی و تخصصی تون ما رو روشن و هدایت کنید .. و اینقدر نگران قیمت بازی ها و سر کیسه کردن گیمر ها هستید .
حداقل اولش دم از پایرت نزنید .
داداش شما اول یه نگاه به محتوای بازی اصلی بکن بعد یه نگاه هم به dlc بنداز بعد نظر بده که نظرت مورد دار نباشه که یکی بیاد بهت بگه چی مصرف کردی. خوب برادر من الان اینا بازی اصلی شون تمام کمال بعد توی dlc می خوان لباس بزارن با کاراکتر از بازی های دیگه این الان کجاش از بازی زدن و دزدیو شیردوشیه؟؟به قول معروف یه چیزی بگین که بگنجه

یا حضرت هـَـجــمـِــه =)) چه خبره؟؟؟؟؟؟ :)) آروم بابا، آروم :D

اولا من بیشتر رویِ صحبتم کلی بود، نه فقط این بازی، چون در پست قبلی عرض کردم "قانون بین بازی سازها" شده!!!!! :D:D:D دوما، خب پایرت هستم که هستم، چه ربطی به ارتباطِ نداشته داره؟؟؟ :D:D:D من دارم نظرمو نسبت به این استراتژی درآمد زائی که اسمش هست "فروش محتویاتِ ثانویه" بیان می کنم! :D:D:D حالا چه بازی رو بخرم، چه نخرم و کرکی بزنم!!! :D:D:D

سوما که خیلی مهم هست و امیدوارم جواب قانع کننده بهم بدید این هست که::D:D:D
اگر شرکت بازی ساز دلش پیش گیمرهاست و قراره از روی لطف و محبت اون لباس مِباس و شُرت هایِ ورزشی رو در قالبِ DLC بُکُنه تو بازی، چــرا این افزونه رو به صورت رایگان عرضه نمی کنه؟؟؟ :D:D:D مگه شما نمی گید این DLC چیز خاصی نیست و خودِ بازی کامل هست؟؟ :D:D:D خب سازنده محبت کنه سرِ این DLC ناقابل، هزینه ای نگیره!!! :D:D:D مثل گروه ND که سر آنچارتد DLC رایگان بود!!!! :D:D:D
در هر صورت وقتی حرف از DLC مطرح می شه و برای عرضه اون تاریخ می خوره، حتــــــــی اگر خودِبازی از نظر شما کامل باشه و این DLC فقط جنبه FUN داشته باشه، بازم یک حرکت درآمدزا و منفعت طلبانه ست!!! :D:D:D
خُ اصـــــــن چه کاری بود این DLC رو بده؟؟؟ :D:D:D مثل سنت قدیم، میومد این پوشاک رو در بازی اصلی می گُنجوند و در حین طِی شدن مراحل بازی، البسه دونه دونه آزاد می شدن!!!! :D:D:D اجر خودشم ضایع نمی کرد!!!! :D:D:D
مشکل شما اینه که نمی خواید قبول کنید شرکت سازنده از همین الآن تمام لباس مِباس و DLC رو آماده کرده و تنها هدفش پول در آوردن ثانویه از اون هاست!!!:D:D:D
مجددا عرض می کنم، صحبت های بنده تمام بازی ها رو تحت اشعاع قرار می ده و فقط این بازی نیست! :D:D:D

حق نگهدارتون!!! :D:D:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر