1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

***نصب بازیهای PS4 بدون نیاز به آپدیت 4.50*** بسیار مهم

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط Emad .kia, ‏Mar 10, 2017.

آیا این آموزش به هموطنان عزیزم کمک کرده؟

1. بله

68.8%
  2. خیر

31.3%
  1. کاربر سایت

نام:
    امير
    سلام داداش. ممنون بابت اين آموزش

فقط ميخواستم بدونم مطميني بازي ها اگه طرف اكتيوشو غير فعال كرده باشه، فقط در شرايطي قفل ميشن كه به PSN وصل بشي؟ يا حتي اگه به اينترنت هم وصل بشي بازم قفل ميشن؟

چون سوالي برام پيش اومده اينه كه الان با اين آموزش طرف ميتونه اكانتشو قبل وصل شدن به نت ساين اوت كنه تا از طريق اين روش بازي هاشو بريزه و اگه اشتباه نكنم حتي بعد شش ماه هم قفل نميشه.

2. کاربر سایت

نام:
    ارش
    بب
    نگاه شما باید اول pcت وایفای داشته باشه بعدش باید اونو بین pc و ps4 شیر کنی بعدش حتما باید ip همون باشه که توی پست اول هست بعدشم همه با کابل لن (اگر cat6 باشه فقط سرعت 70 اینا میده )کابل های دیگه بین 12 تا 10 mb سرعت میدی Pc و ps4 رو به هم وصل میکنی و تنظیمات ps4 و تمام

3. کاربر سایت

نام:
    رحمان
    اگه دیتای بازی اخرین اپدیت نباشه بازم میتونی بریزی روps4?

4. کاربر سایت

باید به اینترنت وصل باشی ؟
    چون اگه وصل بشم بازیام احتمالا قفل میشن.
    من میخوام دیتا ها رو بریزم بدنو اتصال به اینترنت.

حتما کنسول وصل نمیشه؟
    بعد چجوری از طریق کامپیوتر دیتا رو بریزم
    چجوری کامپیوتر رو به اینترنت وصل کنم وقتی باید با کابل لن وصل بشه به کامپیوتر
    چون من لب تاپ ندارم
    اگه میشه تو ضیح بدین
    ممنون

تو توضیحات این روش نوشته
    ***تذکر مهم: اگر قبلا فایل بزای هاتون رو دانلود کردید اصلا نیازی به اتصال به اینترنت نیست و با خیال راحت بصورت آفلاین بازی رونصب کنید***
    من دیتا ها رو دارم
    چجوری افلاین لینک ها رو تو کامپیوتر بیارم
    که بتونم دیتا ها رو انتقال بدم؟

Last edited by a moderator: ‏May 7, 2017
  5. کاربر سایت

چجوری نصب
    چجوری نصبش کردی

6. کاربر سایت

سلام دوستان عزیز
    من فریمور دستگاه رو ۴.۷۱ ارتقاء دام و هنوز از همین روش برای انتقال استفاده می کنم
    ۱.اینترنت مصرف نمی کنه
    ۲.احتمال بن شدن اکانت بسبار پایین ه
    ۳.لپ تاپ یا pc فرقی نداره اصلا نیاز به اتصال wifi نداره چون در اینصورت دستگاه به psn متصل می شه
    ۴.تا به psn وصل نشی اکانت ت قفل نمی شه
    ۵.تجربه من می گه اگر مدتی به اینترنت وصل نشی احتمال قفل شدن اکانت بسیار پایینه چون خودم اکانتی دارم که بیش از ۱ سال هست دارم ازش استفاده می کنم و قفل نشده و بعدش ۱۰ تا اکانت دیگه هم نصب کردم

دلیل خطا در اینترنت اینکه که شما اصلا به اینترنت وصل نیستی یا بهتر بگم نباید وصل باشی
    شما بعد از گرفتن ip در internet connection test برو به لیست دانلود و گزینه resume بزن و برو به network>internet connection test رو بزنی چون هارد شما رو بعنوان سرور می شناسه شروع به نصب می کنه

دوست عزیز سلام
    بعد از ست کردن اکانت و گرفتن لینک های بازی شما بعدش بازی رو تو کامپوتر مستقیم دانلود می کنی و بعد انتقال میدی
    به همین سادگی
    با همین روش ۸ تا بازی جدید نصب کردم و مشکلی هم برا هیچکدام از اکانت هام پیش نیامد

Attached Files:

Last edited by a moderator: ‏Jul 1, 2017
  7. کاربر سایت

دوست عزیز من پی سی دارم و وای فا نداره چطوری نصب کنم بازی رو میشه توضیح بدید ممنون

Sent from my PLK using Tapatalk

8. کاربر سایت

سلام
    شما می بایست در صورتیکه از طریق lan به اینترنت اتصال داری ابتدا از تنظیمات (config ) کارت شبکه مطمئن بشی
    چون اکثر ارتباطات از طریق کارت شبکه با تنظیمات دستی کارت شبکه همراه میشه
    برای این کار مرلحل زیر رو ادامه بدید
    Network and sharing>change network adeptor
    بروی آیکون کارت شبکه کلیک راست کنید و بروی properties رفته بعد بروی گزینه IP v.4 رفته و تنظیمات شبکه رو بروی Automatic قرار بدید
    تذکر مهم:قبل از این کار ابتدا تنظیمات ip , get away , submask , dns رو یادداشت کنید که بعد از پایان نصب بتونید به حالت قبل تغییرش بدید
    حالا بعد از باز کردن psx downloader آی پی جدید رو بروی proxy server پلی استیشن ۴ ست کنید و ما بقی مراحل رو از آموزش اصلی دنبال کنید
    یا علی

ahmadreza.2153 این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    Sed javad
    عزیز خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی و آموزشی که قرار دادی ولی میشه یه کلیپ آموزشی بزاری تا مراحلشو ببینیم چون اینجوری بقیه مثل من گیج و سردرگم نمیمونن. الانم که تازگیا این هکرا اکانتارو پسوردشونو تغییر میدن که اکانت دیرتر ریست شه (میشه مسه همین بازی ظرفیتیا که هم کنسول وصل شه به نت بازی قفل شه) در ضمن منم پی سی دارم و یه اکانت خریدم که یارو چنچ پسورد کرده بود حالام میترسم با روش معمولی که همه دارن میریزن دیتاشو نصب کنم.ممنون میشم ازت^:)^:)

10. کاربر سایت

والا ما طبق روش رفتیم تمام بازیام به ف رفت

Sent from my PLK using Tapatalk

این صفحه را به اشتراک بگذارید