عدم انتقال دیتای بازی Deus Ex: Mankind Divided یا دادن پیغام Cannot Download

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
من هم سر انتقال دیتای Infinite Warfare همچین مشکلی واسم پیش اومده تا حالا هم درست نشده تمام روشهای ممکن رو انجام دادم . پیغام Data Corrupted رو میده . 2 بار دیتا رو دانلود کردم اما باز هم درست نشد . مطمئنم که دیتا خراب نیست . همون اولش برنامه لینک دیتای پنجم رو خواست که دستی بهش دادم اما بازم قطع میشه و دانلود نمیکنه اصلا به مرحله دریافت اپدیت و فایل DP نرسیده . کلافم کرده .

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
من هم سر انتقال دیتای Infinite Warfare همچین مشکلی واسم پیش اومده تا حالا هم درست نشده تمام روشهای ممکن رو انجام دادم . پیغام Data Corrupted رو میده . 2 بار دیتا رو دانلود کردم اما باز هم درست نشد . مطمئنم که دیتا خراب نیست . همون اولش برنامه لینک دیتای پنجم رو خواست که دستی بهش دادم اما بازم قطع میشه و دانلود نمیکنه اصلا به مرحله دریافت اپدیت و فایل DP نرسیده . کلافم کرده .
درود و تبریک سال نو
والا مشکل بنده که حل شد و از آپدیت بازی بود
ولی خب مشکل شما همونطور که خودش ارور میده از دیتای بازی هست و از این ور هم میگین چندبار دانلود کردین کمی مشکل رو پیچیده تر میکنه
دیتا رو از یه جای دیگه دانلود کردین یا از همون محلی که قبلا دانلود کرده بودین ، کردین ؟ چون اگر مورد دوم باشه پیشنهاد میکنم از یه سایت دیگه دانلد کنیدذ
یا با خود کنسول دانلود کنین یا لینکی که خود نرم افزار PSX میده بهتون
اگر اینارو امتحان کردین به احتمال زیاد از آپدیت میتونه باشه و باید با نرم افزار PSX بررسی کنی و اگر نسخه جدیدی اومده باشه دانلود کنی
اگر بازم مشکل حل نشد با یه سیستم دیگه امتحان بکن

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

دوست عزیز من وقتی این مشکل پیش میاد برای دستگاه ها » اول میزارم یه 100 مگ یا 200 مگ خودش دانلود کنه از اینترنت خودم . بعد دوباره شبکش میکنم با سیستم و دیتا رو ادامه میدم . شاید این کار رو باید چند بار انجام بدی تا دیتا دانلودش تموم بشه

دیتا رو اگه از جای دیگه تهیه کنی شاید مشکلت کلا رفع بشه

بعضی مواقع نادر هیچ راهی نداره مگه اینکه کامل پاک کنی و از اول دیتا سالم بزنی

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود ب
.
درود . بعضی مواقع یه چیز خیلی کوچیک باعث میشه که ما چشم پوشی کنیم ازش

ببینید کل کد دیتا با دیتایی که اون میخواد ازتون یکی هست یا نه ؟

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
دیتا رو از یه جای دیگه دانلود کردین یا از همون محلی که قبلا دانلود کرده بودین ، کردین ؟ چون اگر مورد دوم باشه پیشنهاد میکنم از یه سایت دیگه دانلد کنیدذ
یا با خود کنسول دانلود کنین یا لینکی که خود نرم افزار PSX میده بهتون
اگر اینارو امتحان کردین به احتمال زیاد از آپدیت میتونه باشه و باید با نرم افزار PSX بررسی کنی و اگر نسخه جدیدی اومده باشه دانلود کنی
اگر بازم مشکل حل نشد با یه سیستم دیگه امتحان بکن
سال نو شمام مبارک باشه .
تمام مواردی که گفتین رو انجام داده بودم . من غیر از لینک استخراج شده از psx دیتا از هیچ سایتی دانلود نمیکنم .
هم لپ تاپ دارم هم pc با هردوش امتحان کردم جواب نداد
اخرین نرم نسخه psx رو دارم 1.8.0.0

ببینید کل کد دیتا با دیتایی که اون میخواد ازتون یکی هست یا نه ؟
چون لینک استخراج شده خود psx رو دانلود کردم از این بابت مطمئنم .

دوست عزیز من وقتی این مشکل پیش میاد برای دستگاه ها » اول میزارم یه 100 مگ یا 200 مگ خودش دانلود کنه از اینترنت خودم . بعد دوباره شبکش میکنم با سیستم و دیتا رو ادامه میدم . شاید این کار رو باید چند بار انجام بدی تا دیتا دانلودش تموم بشه
من واسه بازی shadow of mordor هم همین مشکل رو دارم و همین کارو هم کردم 7 ساعت تمام پای سیستم نشستم یکم از نت میگرفتم یکم افلاین تازه هنوزم 7 گیگش مونده . اما این کال اف دیگه اصلا افلاین نمیگیره .

متاسفانه چون خارجی ها به خاطر نت قویشون زیاد از psx استفاده نمیکنن تو فرومهای خارجی هم هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم .

• Like
Reactions: ata_se7en

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
سال نو شمام مبارک باشه .
تمام مواردی که گفتین رو انجام داده بودم . من غیر از لینک استخراج شده از psx دیتا از هیچ سایتی دانلود نمیکنم .
هم لپ تاپ دارم هم pc با هردوش امتحان کردم جواب نداد
اخرین نرم نسخه psx رو دارم 1.8.0.0
اکثر این مشکلات از نبود آپدیت جدید به همراه دیتای بازیست که مشکل منم همینطوری حل شد
مطمئن هستین که آخرین آپدیت رو کنار دیتای بازی ریختین ؟
منم با اینکه مطمئن بودم آخرین آپدیت رو دارم بازم اشتباه میکردم / شمام تست کنید حتما با نرم افزار psx
میتونید به عکسایی که من گذاشتم نظاره کنید شاید مشکلتون حل شد

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
اکثر این مشکلات از نبود آپدیت جدید به همراه دیتای بازیست که مشکل منم همینطوری حل شد
مطمئن هستین که آخرین آپدیت رو کنار دیتای بازی ریختین ؟
منم با اینکه مطمئن بودم آخرین آپدیت رو دارم بازم اشتباه میکردم / شمام تست کنید حتما با نرم افزار psx
من چهار چشمی نرم افزار psx رو رصد میکنم هیچ وقت کنسول درخواست لینک اپدیت نداده که بگم شاید مشکل نبود دیتای اپدیته . ینی شما میگی به صرف بودن اپدیت کنار دیتای اصلی ممکنه مشل حل بشه ؟ واسه بازی shadow of mordor هم دیتا اصلی هم آخرین اپدیت کنار هم بودن بازم مشکل حل نشد . حالا واسه اینم امتحان میکنم چون اپدیت 109 رو دارم ظاهرا 111 هم واسه این بازی اومده امیدوارم درست بشه

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
من چهار چشمی نرم افزار psx رو رصد میکنم هیچ وقت کنسول درخواست لینک اپدیت نداده که بگم شاید مشکل نبود دیتای اپدیته . ینی شما میگی به صرف بودن اپدیت کنار دیتای اصلی ممکنه مشل حل بشه ؟ واسه بازی shadow of mordor هم دیتا اصلی هم آخرین اپدیت کنار هم بودن بازم مشکل حل نشد . حالا واسه اینم امتحان میکنم چون اپدیت 109 رو دارم ظاهرا 111 هم واسه این بازی اومده امیدوارم درست بشه
با توجه به گفته هاتون من یقین دارم آپدیت جدیدی اومده و باید اونو دانلود و کنار دیتا قرار بدین و البته آپدیت قبلی هم نیازی نیست کنار دیتا کپی کنید
مطمئنن مشکلتون حل میشه چون دستگاه اگر تشخیص بده آپدیتی که دارین قدیمی هست و آپدیت جدیدی وجود داره شروع میکنه به دانلود ِپدیت جدید از اینترنت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر