بازنگری بازی LAST OF US | آیا این بازی شاهکار است یا یک بازی معمولی دیگر؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SkyEagle

کاربر سایت
Feb 26, 2017
74
زیاد بودن مثل شما ! یا نیست شدن یا آروم شدن دیگه نمیان اینجا مثل خیلی های دیگه که افرادی مثل شما با خراب کردن جو انجمن باعث شدید برن!
شما اگه مطلبت درحدی بود که بشه راجبش صحبت کرد مطمئن باش به قول خودت " یک انسان متشخص " میومد باهات بحث میکرد. با ادبیات خودت جواب میدم، اینکه بیای اراجیف ردیف کنی بعد بگی حالا " یک انسان متشخص بیاد " نشون میده شما خیلی مشکل داری از هر لحاظ تو زندگی واقعیت!
کلاً نیستم اینجا دیگه، بنابراین خواستی نقل قول کنی از الان بگم وقتتو تلف نکن. فقط برام جالب بود که هنوز بعد از چند سال هنوز یه عده از TLOU نکشیدن بیرون!

siyb34k757hvjijzcey1.gif

طرف میگه مطلبت در حد بحث نیست بعد میاد پست میده . داداش گل متفکر متشخص در حد بحث نیست پست نده.
دوستان دیگه پست چرت و پرت نذارین جواب نمیدم

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
بازی های که روایت هسته ی اصلیشون هست کم نیستن مخصوصاً بین انحصاری های سونی ، یه مثالش همین Until Dawn

سونی اره روایت - محورِ بیشتر ولی خب اینام طرفدارای خاص خودشونو دارن، ولی کلی نگاه کنی تعداد این بازیا زیاد نیست ... من که مسئله ای نمیبینم. حتی خودم از واکینگ ددی ک گیم پلی خاصی نداشت واقعا خوشم اومد (change of pace is always good)

خود همین ویچر 3 ایی ک عاشقشیم، کامبتش شاهکار نیس واقعا، با این که من واقعا لذت میبرم از کامبتش ولی باید قبول کرد شاهکار نیس تو این مورد.

خلاصه، گیم پلی هنوزم جایگاه خودشو داره، وقتی مسئله ساز میشه که تعداد بازیای Gameplay-driven بیاد پایین یا کلا بازیایی که گیم پلی شاخی ندارن.

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
موسیقی متن بازی عالی بود شکی در این نیست ولی به قول GAMETHEORY مثل این میمونه وقتی داری دفترچه تلفن میخونی آهنگ بتهوون گوش کنی. دفترچه تلفن بهتر میشه؟

نه من قبول ندارم تمی که Gustavo Santaolalla ساخته بود احساس depression و تنهایی را خیلی خوب منتقل میکنه ، همیشه منو یاد آهنگ Waiting Around to Die میندازه

• Like
Reactions: JOKERACN7

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
نه من قبول ندارم تمی که Gustavo Santaolalla ساخته بود احساس depression و تنهایی را خیلی خوب منتقل میکنه ، منو یاد آهنگ Waiting Around to Die انداخت
منو یاد بابل، یکی از بهترین تم ها رو داره لامصب.
حالا نمیدونم این دلست 2 رو خودش قراره compose کنه یا کس دیگه.

SkyEagle

کاربر سایت
Feb 26, 2017
74
نه من قبول ندارم تمی که Gustavo Santaolalla ساخته بود احساس depression و تنهایی را خیلی خوب منتقل میکنه ، همیشه منو یاد آهنگ Waiting Around to Die میندازه
اهنگ های لئو روجاس هم حس پرواز رو رو خوب منتقل میکنه حالا بیایم روی فارکرای پریمال بذاریم فارکرای پریمال شاهکار نمیشه

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
اهنگ های لئو روجاس هم حس پرواز رو رو خوب منتقل میکنه حالا بیایم روی فارکرای پریمال بذاریم فارکرای پریمال شاهکار نمیشه

آهنگ خوب بازی را دلپذیر میکنه و بنظر من موسیقی بازی TLOU هم تناسب کافی را با بازی داشت

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من که دلم نمیخواد وقتم پای چرندیات این تاپیک هدر بدم (SkyEagle) باشه شما راست میگی حق با شماست شما نه استادی نه دکتر چی هستی نمیدونم چیزایی تو پست اول گفتی که جواب که هیچ ارزش خواندن هم نداره یعنی بدترین منتقدا نوشته هات بخونن سر به بیابون میزارن=))نقل قول دوباره و دوبارت هم هیچ ارزشی برام نداره
---------------
اگه پستم موردی داشت معذرت:-"

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
امثال این تاپیک و یوزر هایی که فقط برای ترول last of us اکانت ساختن (خیلی ضایع به تاریخ عضویت و تعداد پست ها دقت کنید طرف اومده اکانت ساخته اولین پستش رو تو این تاپیک داده جهت ترول یا زننده تاپیک 10 روز پیش اکانت ساخته تمام پست هاش تو این تاپیک بوده) نشون میده بازی چه خونه ای از اینا خراب کرده که هنوز بعد گذشت 4 سال دنبال یک راهی برای تخلیه هستند .

SkyEagle

کاربر سایت
Feb 26, 2017
74
پرایمل*

استاد زبان انگلیسی!
دوست عزیز من باید بیام به تو یاد بدم که تلفظ کلمات انگلیسی به فارسی چجوری هست؟
تو هر جا میری میگی امبولنس؟ یا آمبولانس؟
میگی آکسیجن به جا اکسیژن؟
بجا بانک میگی بنک؟
....س کلاس گذاشتن رو بذار کنار :))

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
دوست عزیز من باید بیام به تو یاد بدم که تلفظ کلمات انگلیسی به فارسی چجوری هست؟
تو هر جا میری میگی امبولنس؟ یا آمبولانس؟
میگی آکسیجن به جا اکسیژن؟
بجا بانک میگی بنک؟
....س کلاس گذاشتن رو بذار کنار :))

خلاصه ای کنیم از افتخارات شما در این تاپیک:
1. ادعا کردی روانشناسی درحالی که نقطه مقابل یک روانشناس عمل کردی، انواع مرض های روانی ممکن رو به نمایش گذاشتی که یکی از دوستان اشاره کردن.
2. ادعای زبان انگلیسی داری ولی دو سه تا کلمه ساده رو بلد نیسی تلفظ کنی، اسم بازی رو نمیتونی تلفظ کنی لامصب!
3. ادعای زبان فارسی داری که اونم دیدیم چ ری**** بودی.
4. "نقد"تم که دیدیم ... که حرفی راجبش نزنم بهتره.

تفریح خوبی بود، برو به سلامت.

SkyEagle

کاربر سایت
Feb 26, 2017
74
با عذر معذرت از بقیه دوستان بابت این ادبیات زننده ولی ناچارم :
دیگه از اینجا به بعد به هیچ پستی که شامل خزعبلات یک سری آدم کم سواد و لات های مجازی منجمله "تو بازی بلد نیستی و تو چرا اینجوری هستی و اگه مثل همه ما فکر نمیکنی پس هیچی نمیدونی و ..." پاسخی داده نخواهد شد. مخرفاتتون رو بذارید توی همون انبان مزخفاتتون بمونه مجبورتون نکردم بیاین پاسخ بدید. تنها به پست هایی که در مورد پست اول باشن جواب داده خواهد شد.
ارادت

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با عذر معذرت از بقیه دوستان بابت این ادبیات زننده ولی ناچارم :
دیگه از اینجا به بعد به هیچ پستی که شامل خزعبلات یک سری آدم کم سواد و لات های مجازی منجمله "تو بازی بلد نیستی و تو چرا اینجوری هستی و اگه مثل همه ما فکر نمیکنی پس هیچی نمیدونی و ..." پاسخی داده نخواهد شد. مخرفاتتون رو بذارید توی همون انبان مزخفاتتون بمونه مجبورتون نکردم بیاین پاسخ بدید. تنها به پست هایی که در مورد پست اول باشن جواب داده خواهد شد.
ارادت
همینجوری پیش بری فکر کنم اخر صفحه 20 کار به فحش خوار و مادر بکشه الان فعلا درجه پایینه
رفیق اخر این تایپک یا بن شدنه یا پاک شدن و قفل شدن
بیخیال جواب دادن شو، شما معلم یا استاد فلسفه نیستی که بخوای کسی قانع کنی Tlou ضعیفه یا بده هر وقت رفتی بازی ساختی با این ادعایی که از سواد بالات داری ولی نظراتت کاملا پوپولیستی و توخالی هست و میخوای ایراد من دراوردی یچسبونی به بازی و عامه رو جذب این تایپک کنی و یک تنه مقابل همه وایسی
همونطور که شما ازادی راجب بازی آنقدر ریز بینانه عمل کنی و ایراد درست کنی بقیه هم ازادن فکر کنن بهترین بازی هست چون بیراه هم نیست

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
روان شناس صاحب علم و سبک ورزشکار‌‌ میگم‌ خستت نشده از دیشب تا الان رفیق ذهنت خسته نشد اینقدر اراجیف میگی

سطح شعور من و تمام‌ دوستان یه جی رو به ما ثابت میکنه بحث با فردی که دوران کودکیش صاحب عقده بود و الان عقده ها ترکیده بی فایدس

شما برو تو خونه مستقلت تو تهران با Tv 4k خوشت باش بزار ما با جعبه ۱۰۸۰ و ۳۰فریم خودمون خوص باشیم و این بازی اشغال بازی کنیم

بخدا گیم برا سرگرمی هست ‌انگار TLOUشده خار چشم شما

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر