بازنگری بازی LAST OF US | آیا این بازی شاهکار است یا یک بازی معمولی دیگر؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SkyEagle

کاربر سایت
Feb 26, 2017
74
با این کامنتهایی که خوندم دیگه از این به بعد خجالت میکشم بگم تحصیل کرده هستم

Using Tapatalk
واقعا تو هنوز داری اینجا پست میدی؟ ده باره داری میگی این آخر پست من خواهد بود :))

SkyEagle

کاربر سایت
Feb 26, 2017
74
این چجور نقدی بود که اصلا از گیم پلی چیزی گفته نشد؟ گیم پلی مهمترین رکن هر بازیی هست، حالا شما یکی دو تا پلات هول از داستان پیدا کردین (اون قضیه رانندگی الی ب نظر پلات هول درستی میاد هرچند من داستان دقیق یادم نیس شاید اشاره شده باشه) بعد به خاطر این دو تا میگین بازی معمولیه؟ بدون اشاره به گیم پلی؟
اون توصیف روان شناسی ابتدای کارتون هم ایراد اساسی داره، من خودم در این زمینه مطالعه دارم و حرفی که گفتین، نمیدونم بعد 20 سال طرف باید کلا ازون فاز درومده باشه و این ها، همیشه صدق نمیکنه، بعضی از اتفاق های تراژدیک تا ابد روی بعضی از افراد تاثیر میذارن.

"چیزی که به یک بازی اعتبار میبخشه داستان بازیه گرچه حتا بازی در مرحله بازی کردن هم خوب ظاهر نشده کلا 4 نوع پازل داره نردبون پیدا کردن جعبه های متحرک پیدا کردن سطح چوبی پیدا کردن"

با احترام، سسشر محض.
حتی این حرف درستم باشه، لست آو آس یکی از بهترین هاست در این زمینه تو صنعت.
+
من حتی بعید میدونم شما یک روانشناس باشید، با توجه به نحوه پاسخ دادنتون به بعضی از پست ها، اگه واقعا هستید ...یه کم بیشتر روانشناسی رو جدی بگیرید.

شما مطالعه روانشناسی داری؟ منبعت چیه؟ کتاب لطفا گوسفند نباشید؟
در مورد روانشناسی هیچ کسی بدون منبع نیاد نظر بده دیگه حقیقتا ناراحت میشم
پست اول رو چک کن ویرایش کردم. فک میکنی بازی شاهکاره؟ بحث اینه

SkyEagle

کاربر سایت
Feb 26, 2017
74
گفتنیا رو دوستان گفتن ولی اینجوری من برداشت کردم این نقد نبود بلکه تخریب بازی بود!شما کلا هدفت بی ارزش نشون دادن بازی بود نه نشون دادن نقاط ضعف چون ب هیچکدوم از نکته های منفی بازی اشاره نکردی!

پ.ن:من نمیدونم چرا این قن بازیا مد شده؟خب بابا بازی رو میسازن برا لذت بردن ما حالا چ سونی چ مایکرو چ نینتندو....بگیرین بازی کنین لذت ببرین
توجه توجه : من نمیگم این یک بازی بده . یک بازی خوب بود . داستان لذت بخشی هم داشت. اما به هیچ وجه شاهکار نبود . توی سال 2013 در حد همون بازی 2013 tomb raider بود که اتفاقا صحنه های سینماتیک اون بسیار زیباتر هست. ولی به هیچ وجه بیشتر نیست. این بازی به شدت overrate شده یعنی بیشتر از اینکه حقش بوده امتیاز گرفته. صد نفر اومدن گفتن این یه بازیه یه فیکشنه چه انتظاری داری؟ هیچ انتظاری ندارم. دارم میگم بازی خوبیه ولی اگر شاهکار میبود باید حداقل مشکلات داستانی رو میداشت . مثل خیلی از شاهکار های واقعی مثل Half-Life 2 که این جماعت فن بوی اسمشم نشنیدن. هیچ شاهکاری نیست که خالی از ایراد باشه مثلا half life هم ایراداتی داره ولی چیزی که اون رو شاهکار میکنه حداقل بودن این ایراداته. خلاصه بحث اینه که این بازی یک بازی معمولی دیگس مثل خیلی از عنوان های دیگه. همونطور که تومب ریدر خوب بود این هم خوبه ولی دیگه بحث شاهکار بودن و بهترین بازی جهان بودن رو نکنید

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
7562486_fgfgggg_24x7.jpg

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
عالی بود . جو جوریه که هیچکسی جرات نمیکنه بیاد بگه اره این مشکلات رو داشت چون که نوجوانی در میره میگه
شما همین امروز تو این انجمن عضو شدی که تو اولین پست بیای تو این تاپیک tlou رو نقد کنی؟
دیده بودیم مولتی یوزر خودشو لایک کنه ولی الان نوع جدیدی از موجودات رو شاهد هستیم که نه تنها لایک میکنه بلکه مولتی یوزر خودشو نقل قول میکنه و تاییدش میکنه !!
بله این ها همان کسانی هستن که بازی کردن با ps4 رو دانگرید میدونن ! اما counter strike 1.6 رو pc نصب و به صورت 4k بازی میکنن ! این هست پیشرفت !

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
بازم یکی از اینا در رفت و از ویکی پدیای فارسی نارسیسیزم رو کپی کرد
شما اگه گوگل رو نداشتین چکار میخواستین بکنین ؟ :))
مشکل تو داشتن اختلال وسواس جبری فکری هست نا امیدانه با اینکه هیچ اطلاعاتی از رفتار انسان نداری دنبال پیدا کردن یه چیزی که حال گیری کنی . classic
پست ها رو خوندی؟ گفتم که استاد ادبیات که نیستم . خیلی جاها اشتباه خواهم داشت. تو به جای موشکافی کردن و گوگل کردن تک تک کلمات من یه جلسه بیا پیش خودم آزمون وسواس فکری عملی مادزلی رو ازت بگیرم ببینم امیدی هست یا نه
افراد مبتلا به اختلال شخصیت خودشیفته، احساس خود بزرگ بینی می‌کنند و خود را آدم مهمی می‌پندارند. فکر می‌کنند شخص منحصر به فردی هستند و باید دیگران به طرز خاصی با آنها تا کنند. احساس استحقاق و برتری آنها کاملاً چشمگیر است. تاب تحمل انتقاد را ندارند و از اینکه هر کسی به خود اجازه انتقاد کردن از آنها را می‌دهد، عصبانی می‌شوند.

روش درمان خودشیفتگی

1. روان درمانی اختلال شخصیت خود شیفته بی‌‌‌نهایت مشکل است. چون برای پیشرفت درمان این افراد باید دست از تمایلات خود شیفتگی بردارند تا بتوانند با درمانگر رابطه برقرار نمایند. و این مستلزم بینش و آگاهی بیمار نسبت به رفتار وتفکر خود است. این بینش در اصل وجود ندارد و اگر هم به مشکل خود بینش پیدا کنند به دنبال آن تصویر متلاشی شده خود باعث می‌شود که دوباره رفتار و تفکر خود بزرگ بینی را در پیش بگیرند.

2. دارو درمانی همراه با روان درمانی استفاده از ضد افسردگی‌ها و کربنات لیتیوم برای تحمل بهتر احساس طرد شدن و نوسانات خلقی مفید است.

3947.jpg

:)) این دیگه کارش از روان درمانی گذشته روانپزشک شده دارو تجویز میکنه
چون متاسفانه مشکلت از روان درمانی و تراپی عبور کرده به دارو درمانی نیاز داری لایه های حقارت عمیق شده و نهادینه

آخرین ویرایش:

Rahgozar-tanha

کاربر سایت
Mar 7, 2017
2
عالی بود . جو جوریه که هیچکسی جرات نمیکنه بیاد بگه اره این مشکلات رو داشت چون که نوجوانی در میره میگه
شما همین امروز تو این انجمن عضو شدی که تو اولین پست بیای تو این تاپیک tlou رو نقد کنی؟
سلام، راستش من از اعضای نسبتن قدیمی اینجا بودم ولی خیلی وقته که بخاطر مسائلی دیگه اینجا فعالیت نکردم و گاهی اوقات بصورت مهمان مطالب رو میخونم(البته در سایت و انجمن گیمفا فعال هستم) وقتی نقد شما رو دیدم لازم دیدم نظرم رو بگم چون با شما موافق بودم و همه هم که علیه شما بودن، الآن هم فقط بخاطر شخص شما دوباره لاگین شدم تا جواب بدم وگرنه اصلن قصد فعالیت دوباره در اینجا و با این اکانت رو ندارم فقط بصورت مهمان مطالب رو دنبال میکنم

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
شما مطالعه روانشناسی داری؟ منبعت چیه؟ کتاب لطفا گوسفند نباشید؟
در مورد روانشناسی هیچ کسی بدون منبع نیاد نظر بده دیگه حقیقتا ناراحت میشم
پست اول رو چک کن ویرایش کردم. فک میکنی بازی شاهکاره؟ بحث اینه

در طول چندین سال فعالیتم تو فروم ها، چه ایرانی و چه خارجی، با پدیده ای مثل شما رو به رو نشدم.

توصیه دوستانه، بیشتر از این خودتون رو ضایع نکنید، نیازی به رد شما نیست، چون شما خودکار خودتون رو رد میکنید و زیرسئوال میبرید.

موفق باشید.

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
بازی روایت خیلی قوی داره (Narrative) ، اتمسفرش سنگینه ، ولی از نظر گیم پلی انقلابی نیست ، ولی بدم نیست .... یه اکشن سوم شخص دیگه با QTE

روایت خدا، پیسینگ خدا، اتمسفر و شخصیت پردازی خدا، حالا گیم پلی قبول انقلابی نیس ولی خب کماکان عالیه، مطمئنا اگه به خاطر دسته نبود من بیشتر لذت میبردم از بازی، تنها ایراد بازی همون هوش مصنوعی بود.

به نظر من که شاهکاره، به دلایلی ک گفتم، ولی برا یکی مثل تو ک ب گیم پلی خیلی بها میده اره شاهکار نمیشه.

• Like
Reactions: yonestm

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
SkyEagle
شما اندازه 20 . 30 تا پست توی این تاپیک دادی!:|نوشته هات مهم نیست چون توجهی نکردم ولی عجیبه که مدیر بن نکردتت تا الان:-/

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
روایت خدا، پیسینگ خدا، اتمسفر و شخصیت پردازی خدا، حالا گیم پلی قبول انقلابی نیس ولی خب کماکان عالیه، مطمئنا اگه به خاطر دسته نبود من بیشتر لذت میبردم از بازی، تنها ایراد بازی همون هوش مصنوعی بود.

به نظر من که شاهکاره، به دلایلی ک گفتم، ولی برا یکی مثل تو ک ب گیم پلی خیلی بها میده اره شاهکار نمیشه.

TLOU بازی عالی هست ولی در همه زمینه ها شاهکار نیست ، قرار هم نیست باشه ، مشکل منتقدها هم بیشتر این هست که اولویت دادن Narrative و Art Design به گیم پلی داره تبدیل میشه به یک Trend محبوب که نهایتاً هسته و مکانیک بازی را امکان داره ضعیف کنه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر