Middle-Earth: Shadow of War | PC

Shadow.of_.murdur.www_.download.ir_.cover_.jpg

Publisher: Warner Bros
Developer: Monolith Productions
تاریخ انتشار: 3 شهریور 96
Engine: LithTech

Genre: Action, RPG

ساخته شده توسط استدیوی Monolith Productions، عنوان Middle-earth: Shadow of War دنباله‌ای برای ‌Middle-earth: Shadow of Mordor بوده که طی آن در یک داستان کاملا جدید که شاهد بازگشت Talion و Celebrimor خواهد بود، باید به سرزمین‌های دشمن نفوذ کرده و ارتشی ساخته تا تمام موردور را بر علیه ارباب تاریکی سائرون، متحد کنیم.

در Middle-earth: Shadow of War، بازیکنان از یک حلقه قدرت جدید استفاده کرده و در نبردی غول‌آسا برای سرزمین میانه، با مرگبارترین دشمنان از جمله سائرون و Nazgul‌های او روبرو می‌شوند. این اکشن ماجراجویی دنیای باز، به لطف سیستم تحسین شده و گسترش یافته Nemesis، زنده شده است. سیستم قدرتمند شخصیت‌ دهی به دشمنان در نسخه اول، حال در تمام دنیای بازی تاثیر گذاشته، جایی که تمامی محیط و شخصیت‌ها توسط انتخابات و اعمال بازیکن شکل گرفته و به وجود آورنده دنیای شخصی در هر بار بازی کردن خواهد بود.
سیستم نو‌آورانه Nemesis با به وجود آوردن دشمنانی که روبرویی‌هایشان با شما در طول بازی را به یاد می‌آورند و دارای شخصیت، قدرت و نقاط ضعف خود هستند، داستان‌های شخصی خاصی برای شما می‌سازد. Middle-earth: Shadow of War با معرفی دنبال‌کننده‌ها (Followers) که داستان‌های از وفاداری، خیانت و انتقام به وجود می‌آورند، این سیستم را گسترش می‌دهد. سیستم Nemesis همچنین در تمام دنیای بازی گسترش یافته تا با استفاده از دژهای Nemesis که به بازیکنان اجازه داده تا از استراتژی‌های متفاوتی برای تسخیر این سنگر‌ها استفاده کنند، و به واسطه ارتش شخصی خود از Orcها، دنیای شخصی خودشان را بسازند.

عنوان Middle-earth: Shadow of War دنبال کننده داستان اصلی Middle-earth: Shadow of Mordor، خواهد بود. بازیکنان در دنیای غنی، شخصی و بزرگتر، مملو از دشمنان و قهرمانان حماسی، مکان‌های به یادماندنی، دشمنان تازه، حتی شخصیت‌‌‌های جدید بیشتر (برای هر دشمن) و داستان‌های ناگفته، غرق خواهند شد.
  • Processor: Intel i5- 2550K, 3.4 GHz​
  • Memory: 8 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 670 | Radeon HD 7950​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​
سیستم پیشنهادی:
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz​
  • Memory: 16 GB RAM​
  • Graphics: GeForce 970 or GeForce 1060 | Radeon R9 290X or Radeon RX 480​
  • DirectX: Version 11​
  • Storage: 60 GB available space​

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
نسخه اول هم رنگ و لعابش بهتر بود هم گیم پلی خوبی داشت این یکی یجوریه !

سلام بر شما

این نسخه گیم پلیش همونه ارتقا دادن فقط چیش یه جوریه ؟ رنگ لعاب هم اولی دو مپ داشت اولیش چون نزدیک کوه اتش فشان و ماجرا بود محیط خاکستری مانندی داشت...دومین مپش تو جنگل بود سبز بود همه جاش تقریبا ....

این هم همین جوریه مپ های مختلفی داره با اقلیم های مختلف....

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
مرحله آخر زاگ چقدر رو اعصاب و مسخره و سخته. پیداست همینطور یه چیزی سرهم کردن و اصلا هیچ طراحی مرحله ای روش انجام نشده.

• Like
Reactions: raya2

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی قشنگه واقعا و به نظرم از نسخه قبلی جذابتره، فقط یه اشکالی که بهش وارده اینه که تو ویدئو ها چون Real-time نیستند Gear و .. فرق داره با کرکتری که داری، اگه Real-time Render بود حجم حجم بازی میومد پایین هم دیگه نیازی به دانلود جدای 4k Cinematic نبود هم این مشکل که گفتم رو نداشت ، آنچنان هم سینماتیک نیست فقط یه مقدار Visual تکنیک هاش غلیظ تره جز سینماتیک اول بازی.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

ک.رک انلاین بازی هم اومد الان میتونید تو استیم بازی کنید با تمام امکاناتش فعلا تا وقتی که بتونم بخرمش از این ک.رک.ش استفاده میکنم...

دقت کنید حتما از یه اکانت استیم که روش بازی ندارید اسنفاده کنید یه هو اکانت اصلیتونو از دست ندید ....

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
از عزیزانی که این عنوان تجربه کردم چندتا سوال داشتم: اول اینکه پرداخت درون برنامه ای کلا چطوریه یعنی روی مراحل اصلی یا پیشرفت بازی و داستان تاثیر میزاره یا نه و دوم اینکه بازی بهینه هست بطوری که روی سیستم های ضعیف هم رون اجرا بشه؟

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
سلام بر همه

ک.رک انلاین بازی هم اومد الان میتونید تو استیم بازی کنید با تمام امکاناتش فعلا تا وقتی که بتونم بخرمش از این ک.رک.ش استفاده میکنم...

دقت کنید حتما از یه اکانت استیم که روش بازی ندارید اسنفاده کنید یه هو اکانت اصلیتونو از دست ندید ....

من دو روز پیش تو سایت Reddit خوندم که کرک آنلاین مشکل داره و اون مشکل هم اینه که همه بازیکنانی که از این کرک آنلاین استفاده میکنند همگی به یک حساب Market account واحد متصل میشن !!!
یعنی به عبارت دیگه تمام اچیومنت ها و لوت باکسها و Orc هایی که سایر بازیکنان قبلأ آنلاک کردن ، برای شما هم از همون ابتدا آنلاک شده هست !
میخواستم سوال کنم که اگر کسی با این کرک کار کرده ، آیا این مشکل الان وجود داره یا نه ؟؟؟

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
من دو روز پیش تو سایت Reddit خوندم که کرک آنلاین مشکل داره و اون مشکل هم اینه که همه بازیکنانی که از این کرک آنلاین استفاده میکنند همگی به یک حساب Market account واحد متصل میشن !!!
یعنی به عبارت دیگه تمام اچیومنت ها و لوت باکسها و Orc هایی که سایر بازیکنان قبلأ آنلاک کردن ، برای شما هم از همون ابتدا آنلاک شده هست !
میخواستم سوال کنم که اگر کسی با این کرک کار کرده ، آیا این مشکل الان وجود داره یا نه ؟؟؟

سلام بر شما

من الان ریختمش اما فکر نکنم اینجوری باشه چون شما وقتی این کرکو میریزی new game میزنی دیگه از اول بازی میکنی و هیچ اوگی نیست که بخواهد انلاک باشه ...
من ریختمش الان فقط اولش یه دونه شمشیر اضافی داد بهم ولی باید بازی رو برم جلو ببینم چه خبره ممکنه زمانی که برسم act 2 اون چیزی که شما میگی رو کشف کنم من تا فردا میرسم اونجا بهتون میگم ...
البته اگه تا فردا پول دستم برسه که میخرمش خودمو راحت میکنم..:):):)

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
گرافیک بازی نسبت به وسعت محیطش واقعا زیباست :x. از معدود مشکلات فنی بازی به نظرم نزدیک بودن بیش از حد دوربین به کاراکتر و کم بودن میدان دیده که دلیلش هم ضعف قدرت پردازشی کنسولای نسل هشتمیه :-& . البته به لطف اسکریپتهای PC میتونید با این برنامه مقدار میدان دید (FOV) روی هر درجه ای که خواستید تنظیم کنید. از اینجا هم میتونید آموزش استفاده و عکسای مقایسه ایش رو ببینید<:-P.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
  • Like
Reactions: kiaan and saswar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر