مشکل در وصل نشدن کنسول به اینترنت

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و کاربران عزیز / امیدوارم حالتون خوب باشه

دوستان عزیز مشکل جدیدی که رفته رو اعصابم اینه که وقتی میخوام تنظیمات مربوطه به انتقال
فایل رو به کنسول انجام بدم و وقتی وارد تنظیمات کنسول و بخش مربوطه میشم ، وقتی در حالت
Easy
قرار میدم و تست میکنم همه چی خوب و بدون مشکل و کنسول هم به اینترنت وصل میشه

ولی وقتی رو حالت Custom قرار میدم برای دادن Ip نرم افزار psx ، در تست ارور میده که به اینترنت نمیتونه وصل بشه

آخرین ویرایش:

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
اول برنامه psx رو باز کن و وارد شو بعد تست کانکشن بزن درست میشه .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
سلام
والا من از اولش هم همین کارو کردم و میکنم ولی نمیدونم این یه هو چه مرگش شده داره اذیت میکنه

• Like
Reactions: emperaturs

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام
والا من از اولش هم همین کارو کردم و میکنم ولی نمیدونم این یه هو چه مرگش شده داره اذیت میکنه
هرچی انتی ویروس و فایروال داری غیر فعال کن دوباره تست کن مخصوصا اون فایروال public.

• Like
Reactions: ata_se7en

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
هرچی انتی ویروس و فایروال داری غیر فعال کن دوباره تست کن مخصوصا اون فایروال public.

آنتی ویروس که کلا ندارم
فایروال ویندوز رو هم که از اولش دست نزدم با اینکه 4 تا بازی انتقال دادم تا الان به راحتی
یعنی ممکنه از فایروال باشه و این عزیز دل انگیز مانع بشه ؟ اونم همین الان یه هویی یادش افتاده به ما گیر بده ؟:D
یه تستی میکنم و خبر میدم چون الان با لپ تاپ اومدم و باید برم طبقه بالا پای سیستم
بازم ممنون که توجه کردین

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,784
دوست عزیز شما اصلا نباید ایپی بدی..ای پی رو بزار خود دستگاه اتوماتیک ست کنه..شما فقط به مرحله پروکسی رسیدی باید ایپی و پورت psx رو بدی و تمام.

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
دوست عزیز شما اصلا نباید ایپی بدی..ای پی رو بزار خود دستگاه اتوماتیک ست کنه..شما فقط به مرحله پروکسی رسیدی باید ایپی و پورت psx رو بدی و تمام.
درود
البته منظور بنده هم همون مرحله آخر و دادن آی پی و پورت بود نه جای دیگه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,784
درود
البته منظور بنده هم همون مرحله آخر و دادن آی پی و پورت بود نه جای دیگه
ببین پس قطعا ایپی که psx گرفته نادرسته..شما یک بار کامپیوتر رو ریست کن بهد به هیچ وجه چیز پی ان رو دستگاه نصب نباشه چون ممکنه رنج ایپی که psx میگیره با رنج ایپی داخلی متفاوت باشه که همین امر هم میتونه باعث وصل نشدن باشه.
رنج ایپی که میگیره میباست با 192.168 شروع بشه...چوت اکثر مودمها رنج ایپی ست داخلی همین است.

• Like
Reactions: ata_se7en

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
ببین پس قطعا ایپی که psx گرفته نادرسته..شما یک بار کامپیوتر رو ریست کن بهد به هیچ وجه چیز پی ان رو دستگاه نصب نباشه چون ممکنه رنج ایپی که psx میگیره با رنج ایپی داخلی متفاوت باشه که همین امر هم میتونه باعث وصل نشدن باشه.
رنج ایپی که میگیره میباست با 192.168 شروع بشه...چوت اکثر مودمها رنج ایپی ست داخلی همین است.
درود
همونطور که کاربر عزیز emperaturs پیشنهاد دادن ، مشکل فوق با غیر فعال کردن فایروال ویندوز حل شد / یعنی آدم کچل میشه تا چیزی رو انتقال بده !!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر