سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
به گفته ی سایت زیر, شاید و شاید اواخر 2018 شامل تخفیف بشه. ولی همش حدسه.

Seeking a Nintendo Switch price drop now is a non-starter

2018 نه ، 2019 ! اونم بلک فرایدی 2019 یعنی دقیقا دو سال دیگه از الان (مثل Wii که سه سال بعد تخفیف خورد ، یا Wii u یک سال و نیم بعد)
خیلی دیره:-<
بدبختی دست دومشم تو بازار خیلی خیلی کم گیر میاد
نوشم هم قیمت یه PS4 Pro :(
کاش زودتر یه کم کاهش قیمت بدن + اعلام خبر پورت بازیهای Wii U
یه مدل بدن کلا خونگی باشه با قیمت کمتر، خوب میشه چون من استفاده م تو خونه س:D
به هر حال این زلدای بعدی هم به زودی میاد باید بجنبم. هر موقع بیاد اتومات مجبورم بخرم:D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
خیلی دیره:-<
بدبختی دست دومشم تو بازار خیلی خیلی کم گیر میاد
نوشم هم قیمت یه PS4 Pro :(
کاش زودتر یه کم کاهش قیمت بدن + اعلام خبر پورت بازیهای Wii U
یه مدل بدن کلا خونگی باشه با قیمت کمتر، خوب میشه چون من استفاده م تو خونه س:D
به هر حال این زلدای بعدی هم به زودی میاد باید بجنبم. هر موقع بیاد اتومات مجبورم بخرم:D
اگه دست دو میخواید تو یکی دیگه از انجمنا 1250 یکی از کاربرا قیمت گذاشته (که قیمت فوق العاده خوبیه اونم با توجه به قیمت کنسول تو ایران و اینکه بقیه معمولا 100ت از قیمت آکش کم میکردن دست دو میفروختن. تنها مشکلش اینه که رنگ gray هست و معمولا کسی که با نینتندو آشنایی داره هیچوقت به علایق خودش اعتماد نمیکنه و مدل رنگیو میگیره)
درمورد کاهش قیمت به شخصه فکر نمیکنم سال دیگه هم کاهش قیمتی درکار باشه (بصورت باندل که همین بلک فرایدی چند وقت پیش هم قابل تهیه بود و تقریبا یه بازی مجانی یا قیمت کم درمیومد ولی اینکه قیمت خود کنسولو کاهش بدن خیلی خیلی بعیده اونم با توجه به موفقیت فعلیش و اینکه داریم درمورد نینتندو حرف میزنیم.)
تو ایران که باید دعا کنید قیمتش بالا نره :D چند ماه پیش 1470 بود همین دوستمون که قبل شما پست داده 1500 گیر آورد الان همون سایت زده 1590
بازیای wii u هم که تا الان کم و بیش دارن پورت میشن دیگه. ماریو کارت و بایونتا

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
به جز نینتندوهای دهه ی 70 دیگه کنسول نینتندو نداشتم و کلا نینتندو رو گذاشتم کنار همش با ایکس باکس و پلی استیشن سر کردم :)

ولی چندتا کلیپ از سوییچ دیدم از بس کنسول جالبی بود و طراحی نوآورانه ای داشت خیلی برام جالب شد دوست دارم تجربش کنم :D

دوستانی که استفاده کردن نظرشون چی هست ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
به جز نینتندوهای دهه ی 70 دیگه کنسول نینتندو نداشتم و کلا نینتندو رو گذاشتم کنار همش با ایکس باکس و پلی استیشن سر کردم :)

ولی چندتا کلیپ از سوییچ دیدم از بس کنسول جالبی بود و طراحی نوآورانه ای داشت خیلی برام جالب شد دوست دارم تجربش کنم :D

دوستانی که استفاده کردن نظرشون چی هست ؟
نظر من اينه كه اگه با بازياش حال ميكنيد وقت طلف نكنيد و بخريدش مطمئن باشيد پشيمون نميشيد
از هر نظر فوق العادس با موفقيتيم كه تا الان بدست اورده ديگه مشخصه قراره بازياي انحصاري زيادي روش ببينيم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: all4u and genaveh

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
نظر من اينه كه اگه با بازياش حال ميكنيد وقت طلف نكنيد و بخريدش مطمئن باشيد پشيمون نميشيد
از هر نظر فوق العادس با موفقيتيم كه تا الان بدست اورده ديگه مشخصه قراره بازياي انحصاري زيادي روش ببينيم

Zelda که پسندمه Bayonetta هم نسخه ی یکش رو بازی کردم خوب بود Doom هم بدش نبود مابقی بازی ها رو زیاد آشنا نیستم!
super mario هم قدیما بازی می کردم جالب بودش یادش بخیر قارچ خور بهش میگفتیم...8->
عجب دورانی داشتیم قدیما با نینتندو:x

• Like
Reactions: all4u

Old Hunter

کاربر سایت
Feb 9, 2017
46
درود بر دوستان یه سوال فنی کنسول وقتی میره رو حالت اسلیپ فنش کار میکنه یا نه کلا یکی تخصصی توضیح بده که اسلیپ فرقش با شات دان چیه و سوال دوم رو داک بازی کنیم باطری روی شارزه خراب نمیشه باطریش

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
درود بر دوستان یه سوال فنی کنسول وقتی میره رو حالت اسلیپ فنش کار میکنه یا نه کلا یکی تخصصی توضیح بده که اسلیپ فرقش با شات دان چیه و سوال دوم رو داک بازی کنیم باطری روی شارزه خراب نمیشه باطریش
باطری که دیر یا زود خراب میشه کلا بیخیالش باش
شات داون کامل خاموش میکنه اما اگه وسط بازی باشی یا بزنی چیزی داولندو کنی اسلیپ باشه قطع نمیشه و فوری دستگاه روشن میشه
همین

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
وقتی برای مدت نسبتا زیاد استفاده نمیکنید بگذارید روی shut down به نظرم. فن فکر کنم خاموش میشه؟ اما مطعن نیستم کاملا. باطری هم متسفانه دقیقا نمیدونم

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
Team Xecuter در زمینه هک Xbox360 بسیار معرف هست، هکر معروف C4eva هم با این تیم به صورت غیر مستقیم همکاری داشت در هک Xbox360
خود شخص Xecuter هم از افراد تاثییر گذار و پیشرو در هک Xbox Original بود

توی 34c3، تیم Plutoo و دوستان اعلام کرده بودن که Homebrew Channel رو به فرم ویر 3.0.0 سویچ میارن و خیلی وقت هست که ما می دونیم از این فرم ویر آسیب پذیری وجود داره، اما Team Xecuter گفته هکشون روی تمامی فرم ویر ها کار می کنه

Team Xecuter گفته هکشون در بهار 2018 منتشر می شه
البته نکته ای که هست اینه که اصولا این تیم با فروش بورد و Modchip و ... پول در میاره، بعید نیست سخت افزاری برای این هک منتشر کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر