قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
کلا نمیدونم این دیجی کالا مشکلش با سوئیچ و بازیاش چیه راحت قیمت بازیا را 100 تومن بالاتر از جاهای دیگه میزاره
خیلی ها به خاطر هوای کثیف تهران و ترافیک سنگین حاظرن هر پولی بدن تا کالا راحت برسه به دستشون.حالا دیجی به خاطر اعتبارش(که البته چند وقته اعتبارش هم با اجناس رفرشی و خراب از دست داده میده) داره نهایت سوء استفاده رو میکنه.ملت شریف ایرانم که نمیرن 4جا قیمت بگیرن و فقط دیجی رو میشناسن و راحت میره توی پاچشون.فقطم بحث سویچ نیست.من خودم ایفون 8 همه جا قیمت کردم و همه عالم با گارانتی میدادن 3 میلیونو 60 هزار تومن.اوتوقت دیجی نزدیک 3 میلیونو 500 میده اخه بابت چی؟؟؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
بهترین جا برای خرید به نظرم پشت شهرداریه (نه خرید سوییچ، کلا خرید کنسول و لوازم جانبیش)
بعدشم اینترنت تو سایتهای خرید و فروش البته ترجیحا معامله رو حضوری جوش بدین
این کنسول فروشهایی هم که تو نت هستن (فرومها مثل همینجا و پی تی-قدیمیها میشناسنشون) خوبن
به امید دیجی و بامیلو و امثالهم نباشید برای خرید سوییچ
.
.
.
.
خودم یه سوال داشتم حالا اگه جاشم اینجا نیست باز جواب بدید:D :
سوییچ حافظه داخلیش چقدره و میشه افزایشش داد؟ اگه آره تا سقف چقدر و چه مموری میخوره؟ چون من با این قیمتا اگه بخرم باید برم سراغ بازی دیجیتالی
البته نمیدونم دیجیتالی ارزونتر از فیزیکی میوفته خیلی یا نه
هکم شه که نور علی نوره چون اینطوری داستان داریم برای پیدا کردن بعضی از بازیاش...
رم microSD میخوره تا هرچقدر بخوای میتونی اضافه کنی

• Like
Reactions: Cait Sith

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
شماها چرا اینقدر خودتون درگیر سایت کردید؟خب برید بیرون بخرید قیمت ها بیرون بهتره
اینو من با مکافات زیاد روزای اول خریدمش 1700یا 1800درست یادم نیست چون چندتا کنسول رو با هم خریده بودم دقیقا یادم نمیاد
الانم شده1450-1500،کسی که قصد خرید داشته باشه درگیر چهل پنجاه تومن نیست

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
با راهنمایی های @zilyzal کنسول رنگی به قیمت 1500 تهیه شد ، زلدا 250 و ماریو هم 230 ، دسته هم که خوب گفت لازم نیست کنسل کردم.اینا کمترین قیمتایی بود که تونستیم اینترنتی گیر بیاریم.
کسایی هم که تهرانن به نظرم اگر راشون دوره از پشت شهرداری بازم از سایت بخرن بهتره ! من حساب کردم 50 تومن هزینه رفت و برگشتم میشه تازه تو اون همه ترافیک و دودوخور ، خوب چه کاریه میگم بیارن ! اما اگه به پشت شهرداری نزدیکی و هزینه ی زیادی نداره براتون حتما از اونجا تهیه کنید.
دیجیکالارم بندازین دور !!! خیلی وقته قیمتاش پرته ...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
خیلی ها به خاطر هوای کثیف تهران و ترافیک سنگین حاظرن هر پولی بدن تا کالا راحت برسه به دستشون.
کسایی هم که تهرانن به نظرم اگر راشون دوره از پشت شهرداری بازم از سایت بخرن بهتره ! من حساب کردم 50 تومن هزینه رفت و برگشتم میشه تازه تو اون همه ترافیک و دودوخور ، خوب چه کاریه میگم بیارن !
خب مترو رو برای همین گذاشتن:D راحت ایستگاه امام خمینی پیاده شید کارتونو انجام بدید و شیک دوباره از همون ایستگاه برگردید:D
نگران شلوغیشم هستید یه روز خلوت برید تو ساعت خلوت
رم microSD میخوره تا هرچقدر بخوای میتونی اضافه کنی
32 هم میخوره یا فقط 64 به بالا؟
هک شدنش کسی خبر نداره چقدر پیشروی داشته؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
32 هم میخوره یا فقط 64 به بالا؟
هک شدنش کسی خبر نداره چقدر پیشروی داشته؟
خود كنسول ٢٦ گيگ فضاي خالي داره
ميكرو اس دي هم همه جوره هست از بازار ايران خبر ندارم ولي تا بالاي ٥٠٠ گيگم هست كه فكر نكنم اصلا به كار كسي بياد ديگه تهش يه ٢٥٦ گيگ ميندازيد
حجم بازيا خيلي بالا نيست ماريو ٥ گيگه زلدا ١٤ گيگ
بازي ديجيتالي هم تقريبا هم قيمت بازي فيزيكيه.

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
اخر برا بانو بایو مجبور شدم پول بدم برا سوییچ‌ الان رفقا قیمت ها چجورییه ؟

بازی در چه حدی قیمت دارن با توجه به اینی که کنسول اصلی من ps4 شاید برا سوییچ‌‌فقط بازی انحصاری رو بازی کنم اونا به سلیقم بیان مثل زلدا و ماریو

الان من‌ دو دلم به نظرتون بخرم ؟ برا بازی هاش هم همونطور گفتم‌‌ فقط بازی های انحصاریش رو بازی میکنم شاید در سال ۲تا ۳ بشه

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد

بازی در چه حدی قیمت دارن با توجه به اینی که کنسول اصلی من ps4 شاید برا سوییچ‌‌فقط بازی انحصاری رو بازی کنم اونا به سلیقم بیان مثل زلدا و ماریو

الان من‌ دو دلم به نظرتون بخرم ؟ برا بازی هاش هم همونطور گفتم‌‌ فقط بازی های انحصاریش رو بازی میکنم شاید در سال ۲تا ۳ بشه
به نظرم فعلا به صرفه نیست که سوییچ بگیرید من خودم می خواستم wii u رو بفروشم و به جاش سوییچ بگیرم به چند دلیل بیخیال شدم
1-سوییچ در حال حاضر برعکس wii u کپی خور نیست برای همین قیمت بازی هاش بالاست از طرفی به جز ماریو در حال حاضر انحصاری خیلی خفنی نداره که به خاطرش سوییچ بگیریم (بایونتا که هنوز نیومده) زلدا رو هم که روی wii u بازی کردم
2-سوییچ و به طور کلی بازی های نینتندو تو ایران خیلی سخت گیر میان یعنی مثل ps4 نیست که بری خیلی راحت بازی هاش رو پیدا کنی کلا نینتندو کنسول هاش برای ایران خیلی لاکچری به حساب میان
به نظرم یکم صبر کن من خودم ps4 هم دارم که خوب کنسول مناسبی برای بازی های جدیده سوییچ رو اگه بگیری فعلا نمی تونی به جز چند تا انحصاری خفن (مثل ماریو و زلدا) استفاده زیادی بکنی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084

نظر منو ميخوايد اگه به بازياي شرقي علاقه داريد بدون هيچ شكي كنسولو بگيريد. من از وقتي سويچ گرفتم پي اس رو حتي روشنم نكردم با اينكه منتظر چندتا بازي بودم كه پيش خريد كنم و دموي مانستر هانتر رو تست كنم ولي كلا بيخيال همشون شدم
بازياي انحصاري هم كه ميگيد درسال ٢تا٣ تا بشه مطمئن باشيد بيشتر از اين مقدار ميشه (مگر اينكه با سبكاي شرقي مشكل داشته باشيد كه در اون صورت فكر نكنم كنسول اصلا بدردتون بخوره) همين الان كلي انحصاري اومده ( زلدا ، ماريو ، زنو بليد ، ارمز ، اسپلاتون ، فاير امبلم و...) بايونتا و smtV و fe و كلي بازي ديگه هم قراره بيان
قيمت بازياش پايين نمياد دوروبر همون ٢٤٠-٢٦٠ هست و تغيير نميكنه دست دوم هم خيلي خيلي كم گير مياد چون جدا از اينكه خيلياشون گيم پلي طولاني دارن يه عده هم حاضر نيستن بازيو بفروشن ولي مطمئن باشيد انحصارياش ارزش تك تك دلارايي كه پرداخت ميكنيد رو دارن

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
به نظرم فعلا به صرفه نیست که سوییچ بگیرید من خودم می خواستم wii u رو بفروشم و به جاش سوییچ بگیرم به چند دلیل بیخیال شدم
1-سوییچ در حال حاضر برعکس wii u کپی خور نیست برای همین قیمت بازی هاش بالاست از طرفی به جز ماریو در حال حاضر انحصاری خیلی خفنی نداره که به خاطرش سوییچ بگیریم (بایونتا که هنوز نیومده) زلدا رو هم که روی wii u بازی کردم
2-سوییچ و به طور کلی بازی های نینتندو تو ایران خیلی سخت گیر میان یعنی مثل ps4 نیست که بری خیلی راحت بازی هاش رو پیدا کنی کلا نینتندو کنسول هاش برای ایران خیلی لاکچری به حساب میان
به نظرم یکم صبر کن من خودم ps4 هم دارم که خوب کنسول مناسبی برای بازی های جدیده سوییچ رو اگه بگیری فعلا نمی تونی به جز چند تا انحصاری خفن (مثل ماریو و زلدا) استفاده زیادی بکنی

من همین‌ بیشتر‌ ‌بخاطر‌‌ زلدا و ماریو و دد اینده بایتونا میخوام بخرم‌‌ ترسم‌‌از اینه نخرم‌‌قیمت ها بره بالا قیمت ۱۴۰۰بود شد ۱۵۰۰

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
امروز تمام شيراز رو گشتم سوئيچ نبود
فقط يه جا گفت بيعانه بده از دبي ميارم 1500 قيمت رو خوب ميگفت ولي ميگفت چند هفته طول ميكشه ...

Mohnik

کاربر سایت
Feb 9, 2018
16
سلام من تازه سویچ خریدم و زلدا رو دارم...منظورتون از ماریو خفن که گفتین کدوم یک از ماریو ها است؟ ماریو ادیسه یا کارت یا...؟؟؟ من اولین باره که نینتندو استفاده میکنم

• Like
Reactions: Android_game

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر