قیمت بروز کنسول SWITCH

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول Switch صحبت میشه.

اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه ( از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید ) پس لطفاً همکاری کنید :

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید: ( در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد )

• از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من خوام Switch وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته فیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. )، صحبت در مورد ارز ( دلار، درهم، دینار و .. ) ممنوع.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • از نقد و بررسی شرایط بازار و بالا پایین رفتن قیمت خودداری کنید .

از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.

مرسی از همکاریتون
تیم مدیریت انجمن بازیسنتر

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اون شبیه ساز برای وی یو هست و نه سویچ
علت کاهش قیمت هم به اون ربط نداره به نظرم
هر کنسول و هر وسیله ای در ایران معمولا اوایلش قیمتش نسبتا بالا هست و حباب داره قیمتش به نظرم . کم کم در صورت ثبات دلار یا ... قیمت کم میشه به نظرم البته استثنا هم هستش

بله درست میگی صادق جان اوایل قیمت بالاست حباب قیمت داره بعد کاهش پیدا میکنه
اما برای کنسول ها غیر نینتندویی این صادقه نه کنسول ها نینتندویی داخل ایران
چون کلا کنسول ها نینتندو تک و توک میاد پس قیمت همکاری براشون در نمیاد و همون قیمت کامل کنسول + هزینه ها شیپ . حمل و نقل و ..... میاد روش
کلا کنسول ها نینتندو تو ایران کنسولا خاص و مشتری ها خاص پسند و لاکچری حساب میشن
من که اکثر کنسول ها نینتندویی داشتم همیشه گرون و گرونتر از بقیه کنسول ها بودن
همین wii بعد از ۱۱ سال آکش ۶۵۰ تا ۷۵۰ میدن زیر این قیمت نیست اما در صورتی که wii قیمت رسمیش داخل سایت نینتندو ۱۲۹ دلار بود اینایی ام که اومده با دلار ۸۰۰ و ۱۰۰۰ تومنی اومدن

یا وقتی گیم کیوب آک خریدم ۲۱۰ هزار همون زمان ps2 اسلیم جعبه زرد ژاپنی از ۱۴۵ تا ۱۶۵ هزار میدادن

• Like
Reactions: all4u and sadegh93

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
متوجه حرف بنده نشدید.

خیلی از دوستان ایرانی برای زلدای جدید سویچ می خرند. اما وقتی امکان اجرای زلدا با کیفیتی تقریبا مشابه سویچ روی کامپیوتر فراهم بشه، در نتیجه افراد کمتری به سمت سویچ می روند. مثلا خود بنده علاقه ای به بازیهای نینتندو ندارم به جز زلدا و pokemon پس چیزی نمانده بود عید سویچ بخرم. اما الان خدا رو شکر می کنم که صبر کردم و عجله نکردم.

وجود حباب قیمت یکی از دلایل کاهش قیمت در ایران است و دلایل دیگری مثل امکان اجرای زلدا روی PC هم تاثیر گذار است. مثلا ببنید تو همین چند روز که زلدا 30 فریم اجرا شد روی کامپیوتر قیمتها عاقلانه تر شد.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
تو بازار هنوز wiiu که ۲۰۱۲ لانچ شده ۵ سال از لانچ گذشته و از رده خارج شده رو که اونم ۳۰۰ دلاره رو ۱.۴۰۰ تا ۱.۶۰۰ میدن switch که جا خود داره

حتی ۳۰۰ دلار قیمت کنسول - ۳۰۰ دلار ضربدر دلاری ۴۰۰۰ تومان حساب کنید میشه ۱.۲۰۰
یعنی ۱.۲۰۰ قیمت خود کنسول میشه بدون هزینه شیپ و گمرگی و حمل و نقل و .....
+ اینکه وارد کننده عاشق چشم و ابرو ما نیست که این کنسول وارد کرده دنبال سود خوبیه ، حالا اون سودشو کرد کنسول ها میفروشه به واسطه و واسطه هم سودی میکشه میفروشه به مغازه دار ، مغازه دارم سودشو میکشه میفروشه به شما
کنسول ها نینتندو مثل بقیه کنسول ها کانتینر کانتینر خریداری و وارد نمیشه که قیمتش مناسب تر شه
دوست عزیز شما جو ندید این کنسول خیلی با موارد قبلی فرق داره و قیمتش خیلی زود افت میکنه
بیشترشم به خاطر حالت تبلت گونشه که خیلی ها میپسندن و بازی های زیادی براش نیس
الان شما ناراحتی داره ارزون میشه؟
وارد گننده ای نیست اگه کسایی مثل شما اهو ناله نکنن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
متوجه حرف بنده نشدید.

خیلی از دوستان ایرانی برای زلدای جدید سویچ می خرند. اما وقتی امکان اجرای زلدا با کیفیتی تقریبا مشابه سویچ روی کامپیوتر فراهم بشه، در نتیجه افراد کمتری به سمت سویچ می روند. مثلا خود بنده علاقه ای به بازیهای نینتندو ندارم به جز زلدا و pokemon پس چیزی نمانده بود عید سویچ بخرم. اما الان خدا رو شکر می کنم که صبر کردم و عجله نکردم.

وجود حباب قیمت یکی از دلایل کاهش قیمت در ایران است و دلایل دیگری مثل امکان اجرای زلدا روی PC هم تاثیر گذار است. مثلا ببنید تو همین چند روز که زلدا 30 فریم اجرا شد روی کامپیوتر قیمتها عاقلانه تر شد.
دوست عزیز همش که امولاتور نیست
اما خوب قیمت به صورت عادی پایین میاد چون باز فصل امتحانات و اینا داره میاد و خریدش کم میشه و قیمتم میاد پایین
توجه کردید یک عده از ارزون شدنش ناراحتن؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
متوجه حرف بنده نشدید.

حرف شما رو متوجه شدم ولی به هر حال اون کاهش قیمت علت اصلیش به نظرم به خاطر حباب قیمتی هست که داره کوچکتر میشه و به قیمت معقول تری میرسه به نظرم (علت اصلیش اینی نیست که شما میگید به نظرم)
و اینکه کم کم هم به فصل امتحانات نزدیک تر میشیم که اونم تاثیر داره به نظرم
به زودی اسپلاتون 2 (تیر ماه امسال ) و Arms (همین خرداد ماه) و mario kart 8 deluxe (همین اردیبهشت) و ... برای این کنسول میاد و کم کم بازیهاش بیشتر و بیشتر میشه

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
قحطی زلدا اومده......یعنی سر اشتباه یه نفر من نتونستم هنوز این بازی رو بخرم ،یجا هم میگفت 300 تومن! کلا از خرید فیزیکی بازی صرف نظر کردم تا دو سه روز دیگه دیجیتالیش رو میخرم..........................

• Like
Reactions: ehsanservat

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سایت که بدون مالیات اون قیمت رو زده که با توجه به مالیات حدود 90 تومن میاد روش
به هیچ عنوان همچین چیزی صحت نداره.اصلا چیزی به عنوان مالیات معنا نداره.من خودم با سایت های معتبر تماس گرفتم گفتن قیمت تمام شده همینه که نوشته شده

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
این چرتو پرتا چیه میگین !! ، مالیات بر ارزش افزوده وقتیه که شما میری یک کالا از واردکننده به صورت مستقیم میخری هزینه ی تموم شدشو با مالیات بهت میده ، وقتی از فروشنده میخری یعنی غیر مستقیم و هزینه ی تموم شدشو خودش محاسبه کرده و با سودش قیمت گذاشته ، و اگر مالیات بهش اضافه کنه خودش تو دردسر میفته ، اگر شکایت بشه ازش باید برای مالیات برگه و جواز اینکارو رو کنه ، اگر نمیدونید شما حتی برای گذاشتن تخفیف رو سردر فروشگاهتون باید جواز از اصناف داشته باشین ، اگر ببینن جریمتون میکنن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر