افتخاری ديگر برای بازی سنتر؛اولين مديای ايرانی در اوپن كريتيك

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,214
نام
علی
خوشحالیم به اطلاع کاربران همیشه فعال و دوست داشتنی بازی سنتر برسانیم که در کنار هم به افتخار جدیدی نائل شدیم. همینک با به دست آوردن استاندارد های لازم وب سایت اوپن کریتیک از این پس جزو رسانه های مورد اعتماد و دارای حق ثبت رای ، در لیست مدیا های جهانی مرتبط با بازی در این وب سایت به عنوان اولین و تنها وب سایت ایرانی دارای حق رای ، پذیرفته شدیم و نقد و بررسی بازی هایی که در بازی سنتر انجام میشوند و امتیاز های داده شده توسط منتقدین هیئت تحریریه بازی سنتر به آن ها، در بین سایر مدیا های بزرگ دنیا قرار داده شده و این امتیاز، در مجموع امتیاز جهانی آن عنوان بازی موثر خواهد بود. لازم به ذکر است که بازی سنتر تنها مدیای فعال کشور است که پس از عضویت در متاکریتیک به تازگی در اوپن کریتیک حضور یافته .این دست آورد بزرگ و موثر را که موجب رشد و اعتلای صنعت مدیای بازی در ایران می باشد به تمام کاربران همیشه همراه بازی سنتر تبریک میگوییم.

پروفایل بازی سنتر در Open Critic:
Your Source for the Critical Reception of Video Games.

logo_large2.png

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بسیار عالی بین سایت های گیم ایرانی تنها بازیسنتر لیاقتش رو داره..همیشه به دوستای خودم بازیسنتر رو به عنوان تخصصی ترین سایت گیمینگ ایران پیشنهاد میکنم..انشا الله تیم بازیسنتر همیشه موفق و پیروز باشند

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
  • Like
Reactions: Squidward

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازیسنتر باید از 5 سال پیش میرغت تو متا و.. ولی بحرحال اعتبار خوبی شد برای ما تو سطح جهانی درود بر بازیسنتر به قولی بازیسنتر از همه ما بزرگتره

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,956
من دیگه خسته شدم. این چه وضعی هست آخه؟ اول متاکریتیک بعد اوپن کریتیک. این سایت داره به کجا میره؟ نکنید این کار رو آقا نکنید. قلب ما تحمل این همه هیجان رو نداره. چرا به فکر کاربرها نیستین آخه :D سکته میکنیم میمونیم رو دستتون :-"

تبریک و تبریک و تبریک به همه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر