1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Sniper Elite 4 | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط MOH3N_Dark, ‏Feb 27, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    محسن
    Developer: Rebellion
    Publisher: Rebellion
    Platforms:PC/PS4/XONE
    Release Date: 14 February 2017
    چهارمین نسخه از سری بازی های Sniper Elite در تاریخ 14 February سال 2017 توسط Rebellion منتشر شد.
    داستان و حوادث بازی بلافاصله پس از Sniper Elite III، این بار در کشور ایتالیا و در سال 1943 روایت می شود. کارل فیربورن، شخصیت اصلی این سری با ماموریت های جدید بازگشته است.

در Sniper Elite 4 به جزئیات توجه بیشتری نسبت به نسخه قبل شده است. با توجه به نمایش های بازی، سیستم X_ray kill که از نسخه دوم به این سری اضافه شده، در این نسخه جزئیات بیشتری ارائه شده و بازیکن می تواند متلاشی شدن اعضای داخلی بدن دشمنان بازی را با جزئیات بیشتر تماشا کند!
    علاوه بر بخش داستانی، این نسخه دارای بخش چند نفره رقابتی و همکاری اختصاصی می باشد. همچنین محیط های بازی نسبت به نسخه های قبل بسیار بزرگتر شده اند و بازیکن می تواند برای رسیدن به هدف، از روش ها و راه های گوناگون استفاده نماید.

تصاویری از بازی:

Attached Files:

آخرین ویرایش: ‏Feb 27, 2017
    Chaplin, Fifa 10, m.d.makan و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

فایل rarت استخراج نمیشده؟
    من همینو گرفته بودم مشکلی نداشت.
    از سرور اولی ش گرفتم.

3. کاربر سایت

اره کلا پارت های 8 تا 15 ارور داد
    جالبه دوباره ازش گرفتم بازم همون پارت ها ارور داد دقیقا
    دیگ کلا دلت زدم منتظرم فیت گیرل بده بیرون اونو بگیرم

4. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

دوستان بازی چطوره ؟ لذت بخش هست ؟

5. کاربر سایت

نام:
    Meti-D.K
    اگر به من باشه که شاهکاره واقعا بی نظیره ایرادات خیلی خیلی ریزش ( مثل همه بازی ها ) اصلا به چش نمیان چون زیباییهاش نمی زاره ببینی اونا رو

Sent from my SAMSUNG using Tapatalk

Chaplin و A-L-I این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

بازی نسبتا بدی نیست ولی به شدت تکراری میشه و خسته کننده من تا سه مرحله رفتم دیگه تکراری و خسته کننده شد حوصله رفتنشون ندارم
    مثل بازی های معروف نیست که بشینی یه یسره تمومش کنی. نظر شخصی منه هر کسی یه نظری داره

7. کاربر سایت

نام:
    سام
    بزرگترین ایراده این گیم که تو سری قبل هم بود اینه که انگار با تفنگای بادی داری بازی میکنی :/ از ده متری میزنی با اسنایپ تو صورته یارو اونم که انگار یه چک خورده فقط یه چیزایی آلمانی بهت میگه و میددوووه و به کارش ادامه میده. با بقیه اسلحه ها هم که یه خشاب باید رو یکی خالی کنی تا به آخرت بره. گفتم حتما سازندش عقلش میرسه این داستانو درست کنه که دیدم خیر.

8. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

خوب بازی رو تموم کردم ، بازی قشنگی بود ، مثل نسخه های قبلی سری بود و سنت خودشو حفظ کرده بود ، طراحی مراحل خیلی خوب بود ، کمی تکرار داشت ، من همش احساس میکردم دارم HITMAN به سبک Sniper بازی میکنم ، مخفی کاری حرف اول رو در درجه سختی های متوسط به بالا میزنه چون اصلا بازی ای نیست که همینجوری برید جلو و واقعا Stealth هست و سخت ، اما میتونست طولانی تر باشه ، لوکیشن های بازی جالب بود ولی داستان خیلی خیلی میتونست بهتر باشه نسبت به دوره زمانی بازی که داستان های زیادی میشد برای گفتن داشته باشه ، در کل بازی قشنگی بود ، باگ و مشکلی هم من باهاش برخورد نکردم ، پرفورمنس بازی هم نسبتا متوسط بود ، نه خوب نه بد ، به نسبت گرافیک متوسط ـش ، طراحی چهره ها ضعیف بود ولی نورپردازی و اتمسفر لوکیشن ها عالی بود ، همچنین تکسچر خیلی ضعیف بود!

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

Chaplin, hitman68, mondas و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

آقا این جونش چطوری پُر می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

10. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

با Medkit که قبل از شروع هر Chapter(mission) میتونی آیتم هاتو انتخاب کنی Medkit هم انتخاب کن و تا جایی که یادمه با F استفاده میکرد ازش.

Dr.Trax این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

آره، منم دارمش. انتخابش می کردم، اما نمی دونستم چطوری می شد ازش استفاده کرد! :D
    دستت درد نکنه، من برم تست کنم! :D:D:D:D:D

12. کاربر سایت

نام:
    فرناندو
    دوستان درسته که این بازی رو میشه بدون پلاس آنلاین بازی کرد ؟!

13. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

این سوال رو باید تو بخش کنسول بپرسید ، اینجا بخشه PC هست.

14. کاربر سایت

نام:
    EHSAN
    اقا من تا مرحله 3 رفتم که موقع خروج از بازی برق رفت
    حالا که دوباره خواستم وارد بازی شم میگه سیوهای بازی خراب شده اند و همه سیوهام از بین رفت
    کسی سیو بازی رو داره بهم بده؟ ترجیحا اگه فقط تا مرحله 3 رو رفته باشه که خودم بقیش رو unlock کنم. سیوها توی این مسیر هستن و حجمشونم کمه:
    C:\Users\[USERNAME]\AppData\Local\SniperElite4

15. کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    من شماره 2 این بازی تموم کردم ولی جوری بود که منو نگرفت که بخواهم برای شماره های بعد لحظه شماری کنم

انتخاب با خودتون .....

16. کاربر سایت

با نهایت احترام به گیمرها و دوست داران این بازی، اینجانب بازی رو نیمه کاره رها کردم! :D
    با سلیقه و ایده آل های من جور نبود!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Jack.bauer این نوشته را Like کرده است.
برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید