Middle-Earth: Shadow of War

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Oakenshield, ‏Feb 27, 2017.

 1. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,211
  نام:
  محمد
  MIDDLE-EARTH
  SHADOW OF WAR
  [​IMG]

  دنباله مستقیم shadow of mordor.این عنوان برای انتشار در 22 آگوست سال جاری میلادی(31 مرداد سال 1396 شمسی) برای سه پلتفرم اصلی در نظر گرفته شده است و طبق اعلام کمپانی وارنر این عنوان از دو کنسول میان نسلی PS4 Pro و XB Scorpio و قابلیت Play Anywhere نیز پشتیبانی خواهد کرد.
  در این عنوان ما شاهد بازگشت قهرمان نسخه قبل، تالیون، هستیم که به همراه روح کلبریمبور به موردور نفوذ کرده و با ساخت حلقه قدرت جدیدی در پی شوراندن نیرو های سائرون بر علیه وی هستند. در طی بازی به مکان های مختلفی همچون موردور، میناس مورگول و مناطق مرزی گوندور پا خواهیم گذاشت و با دشمنان مختلفی چون ارک ها،یوروک ها، ترول ها، بالروگ ها، نزگول(ارواح حلقه) و احتمال بسیار زیاد شخص ارباب تاریکی،سائرون، مقابله خواهیم کرد.

  طبق اطلاعات منتشر شده سیستم نمسیس که در عنوان قبلی معرفی شده بود در این قسمت ارتقا یافته است و گسترده تر خواهد بود و سعی شده است تا با تاثیر گذاری هر چه بیشتر و گسترده تر تصمیمات و وقایع رخ داده برای گیمر،دست هر بازیکن برای خلق تجربه منحصر به فرد خویش بازتر باشد.

  این عنوان در چهار نسخه مختلف عرضه خواهد شد:


  نسخه استاندارد

  نسخه نقره ای(شامل اکسپنشن Slaughter Tribe Nemesis،اکسپنشن Outlaw Tribe Nemesis و Silver War Chest) با قیمت احتمالی 90 دلار.اکسپنشن های ذکر شده دارای یک قبیله ارک کامل جدید با ویژگی های کاملا منحصر به فرد+ یک ست زره مخصوص خواهند بود.

  نسخه طلایی
  (شامل محتویات نسخه نقره ای+اکسپنشن داستانی The Blade of Galadriel، اکسپنشن داستانی The Desolation of Mordor و Gold War Chest) با قیمت احتمالی 125 دلار. اکسپنشن های داستانی فوق شامل یک کمپین جدید، مراحل جانبی جدید، شخصیت اصلی جدید و... خواهند بود.

  نسخه میتریل
  (کالکتورز ادیشن) که شامل محتویات دو نسخه فوق به همراه مجسمه ای 15 اینچی از نبرد بالروگ تار گروت و نزگو، مجموعه ای از لیتوگراف های اختصاصی، استیل بوک بازی، دیسک موسیقی های این عنوان، پک استیکر، نقشه سرزمین میانه(از جنس کاغذ پوستی) و حلقه قدرت مغناطیسی(!؟) خواهد بود. قیمت این پک 350 دلار اعلام شده است.
  [​IMG]
  تریلر ها
  تریلر CG داستانی


  تریلر گیمپلی

  با پیش خرید کردن این عنوان به دو آیتم دست خواهید یافت:نخست شمشیر افسانه ای دومینیون و دوم legendary Champions War Part که عبارت است از 4 قهرمان ارک افسانه ای که به عنوان متحدان و وار لورد های شما ایفای نقش خواهند کرد.
  طبق تریلر منتشر شده از گیمپلی، در بازی می بایست با تشکیل ارتش خود به نقاط مختلف سرزمین میانه رفته و قلعه های مختلف که نقاط مرکزی کنترل هر قلمرو هستند را از کنترل وار لورد های سائرون خارج کنید.طبق آنچه که مشاهده شد به نظر می رسد به بخش عظیمی از سرزمین میانه دسترسی داشته باشیم. از نقاط نمایش داده شده می توان به ازگیلیات، میناس ایتیل(میناس مورگول)، موردور و میناس تریت اشاره کرد. با توجه به حضور این مکان ها هیچ بعید نیست که دیدار های مختلفی با افراد نام اشنای داستان های ارباب حلقه ها از جمله گندالف، آراگورن، الروند، دنتور و... داشته باشیم. با تصرف هر قعله نیرو های آن به سربازان ما اضافه خواهند شد . همچنین با کشتن سران ارک به مانند گذشته ایتم هایی از ان ها باقی می ماند که برای شخصی سازی کاراکتر به کار می روند.اما بر خلاف قبل به نظر می رسد که این ایتم ها در قالب سنگ هایی که بر روی سلاح ا سوار می کردیم نباشند و به موارد مهم تری همچون زره ارتقا یافته باشند که مسلما نکته مثبتی خواهد بود.
  طبق انچه مشاهده شد در بازی به شخصیت اصلی،تالیون،Bright Lord گفته می شود(مخالف Dark Lord) که با استفاده از قدرت حلقه ساخته شده توسط کلبریمبور بزرگ می تواند بر ارک ها کنترل داشته باشد. همانطور که گفته شد برای تصرف هر قلمرو می بایست وار لورد اصلی آن را از پای در اورد. این وار لورد ها خود دارای ارتشی هستند که برای رسیدن به او باید در ابتدا با انها به مبارزه پرداخت.لازم به ذکر است که لازم نیست تمامی ارتش وی را قتل عام کرد.بلکه می توان با مسخ کردن فرماندهان زیر دست وار لورد، نیروهای وی را به ارتش خود اضافه کرد.باید توجه داشت که نمی توان همه فرماندهانرا مسخ کرد زیرا اگر آن ها توسط علامت سیاه سائرون نشانه گذاری شده باشند ، امکان مسخ آنها وجود ندارد. با مسخ هر فرمانده و اضافه شدن او به جمع نیروهایتان، می توانید در مبارزات از وی و نیروهایش استفاده کنید.همچنین می توانید روابط خود را با انها شکل دهید که این روابط از بازه گسترده ای بهره خواد برد و حتی ممکن است که این اورک ها به شما خیانت کرده، دوباره به صف نیروهای سائرون بپیوندند. با کشته شدن هر وار لورد می بایست یکی از فرماندهان خود را جایگزین خود کنید تا بر قلمرو وی کنترل داشته باشد. با کنترل هر قلمرو جدید نیز کوئست ها،متحدان و... جدید نیز در اختیار قرار خواهند گرفت.  [​IMG]

  [​IMG]
  Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul

  One ring to rule them all, one ring to find them, One ring to bring them all and in the darkness bind them


  حلقه‌ای است از برای حکم راندن، حلقه‌ای است از برای یافتن،
  حلقه‌ای است از برای آوردن، و در تاریکی به هم پیوستن.
   
  #1 Oakenshield, ‏Feb 27, 2017
  آخرین ویرایش: ‏May 1, 2017
  victor hogo, amooei, noorihamid99 و 44 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. GHOST OF SPART

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 28, 2011
  ارسال ها:
  185
  اصلا همین انیمیشن هاش کاری کرده لذت مبارزه به پای سری بتمن نرسه.اینا که همچین نمسیس سیستمی ساختن اینقدر براشون سخته؟:|نمیتونن از راک استدی اینا یه کمک بگیرن؟
   
  uriel این نوشته را Like کرده است.
 3. guppy

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 30, 2015
  ارسال ها:
  771
  نام:
  davood
  خوب میشه تو بازی اسب وجود داشته باشه
   
 4. GHOST OF SPART

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 28, 2011
  ارسال ها:
  185
  توی استریم دیشب کلی اطلاعات دادن.از همر کلبریمبور میشه به عنوان سلاح دوربرد و و همونجور که توی تریلر 16 دقیقه ای نشون دادن برای تموم کننده های خشن تر استفاده کرد و گفت با اینکه میشه پرتاب کرد ولی با اون تیر های معمولی فرق داره کاربردش.میشه اورک های خودمون هم به جون هم انداخت تا قوی ترین زنده بمونه.ظاهرا مواد مذاب هم داره و میشه دشمنا رو توش انداخت(سر این خیلی ذوق کردم دی: )یه سری نقاط هست که میشه خاطرات کلبریمبور رو بازی کنیم تو مایه های دی ال سی داستانی شماره یک،تهش هم یه زره میده ( ac ii )میشه عنکبوت هم احضار کرد.یه اشاره خیلی قوی هم به برند کردن نزگول کردش.یه ویژگی هم از قبیله میستیک کرد و گفت تو کار جادو سیاه و این چیزا هستن که از قبل معلوم بود،قسمت جالبش این بود گفت تلپورت هم میکنن:| (بازم با اینش خیلی حال کردم دی: )وجود عناصر مختلف به عنوان قدرت برای اسلحه هم اگه اشتباه نکنم تایید شد همونجور که فکر میکردم(تو مایه های دار سایدرز 2 و ... ) اطلاعات بیشتری هم بود ولی من یادم نیست دیگه دی:
  پ.ن لعنت بهتون اگه گند بزنید به بازی دی:
   
  NaRiiMaN, A.Pato7, uriel و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 5. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,211
  نام:
  محمد
  یعنی نزگو برند می کنیم؟ :|
   
 6. GHOST OF SPART

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 28, 2011
  ارسال ها:
  185
  دقیق نگفت البته.طرف پرسید آدما رو هم میشه برند کرد؟گفت فقط دشمن ها.بعد فک کنم بغل دستیش(که فقط حرف میزنه و جزو سازنده ها نیست)گفت یعنی فقط اورک ها دیگه؟گفت خب ما توی دشمن ها نزگول هم داریم که اورک نیستن و آدمن.دقیق نگفت ولی اونقدر راهنمایی تابلویی بود که همه داشتن تو قسمت چت برای چند لحظه branding nazgul confirmed? مینوشتن.دیگه بعدش هیچی نگفت
  ویرایش:دوباره دیدم اون تیکه رو،در جواب اینکه آدم ها هم برند میشن؟گفت آدما تو حالت عادی هم جبهه هستن باهاتون،به غیر از نزگول که آدم حساب میشن اونا هم.فک میگردم اشاره واضح تری کرده باشه ولی خب به نظرم بازم یکم احتمالش هست
   
  #95 GHOST OF SPART, ‏Apr 15, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Apr 18, 2017
  uriel و Oakenshield این نوشته را Like کرده اند.
 7. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,211
  نام:
  محمد
 8. SiminSecret

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 7, 2010
  ارسال ها:
  1,488
  نام:
  مهراد
  یه تریلر هم از سیستم نمسیس من دیدم تو یکی از سایت ها کسی نمیخواد بزاره؟
   
 9. FUTURE

  کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 20, 2014
  ارسال ها:
  1,987
  نام:
  Alireza
  تاپیک چقدر خلوت شده :|
  wow! این تریلر داستانی جدید بازی فوق‌العاده بود <:-P هایپم واسه بازی چند برابر بیشتر شد :D
  به نظرم بازی خیلی راحت میتونه یکی از بهترین‌های سال بشه و واقعا هم با تریلراش پتانسیل لازم رو نشون داده...این تاخیر بازی هم که حتما قراره به گیم‌پلی بازی و رفع مشکلاتش کمک کنه و خیلی اطمینانم به بازی رو بالاتر برده...
  هم از نظر داستانی و هم از نظر گیم‌پلی، وسعت و سیستم‌های بازی، پیشرفت بازی رو خیلی راحت میشه دید...اگه بازی نسبت به نسخه‌ی اول خیلی موفق‌تر عمل نکنه به شدت تعجب می‌کنم.
  تریلر رو از دست ندید:
  Youtube
   
  jhoobin, tom71 و Oakenshield این نوشته را Like کرده اند.
 10. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,211
  نام:
  محمد
  تریلرو که تو صفحه اصلی آپلود کردن بچه ها:D
  تریلر داستانی Shadow of War - بازی سنتر

  پ.ن: خداوکیلی صفحه اصلی را چک کنید:| این نقد و پیشنمایش و... را برای شما داریم میذاریم:|
   
  ArefTheGreat, saphire, mohamad_128 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 11. saphire

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 9, 2007
  ارسال ها:
  2,557
  نام:
  امیرحسین
  توی سایدبار فروم اگه یه قسمتی بزارید لینک های صفحه اصلی رو اونجا بزارید عالی می شه. اینکه هر دفعه 2 تا سایت رو باز کنیم کمی سخته:D
  همون نقد منظورم بود:D
   
  Oakenshield این نوشته را Like کرده است.
 12. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,211
  نام:
  محمد
  برای اخبار که هست :D
  برای نقد و... هم اوکی ارجاع میدم :D
   
  saphire این نوشته را Like کرده است.
 13. GameMasterr

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 2, 2008
  ارسال ها:
  1,962
  نام:
  على
  از FUTURE تشکر بابت تریلر - پست اول که اپ نمیکنن :|
  حرکات صورت کاراکترا یجوری نبود ایا؟ :D
   
 14. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,211
  نام:
  محمد
  دندون رو جیگر بذارید یه دو روز درستش می کنم :D
  الان در گیر امتحانامم :D
   
  ps34 این نوشته را Like کرده است.
 15. AGENTkiler

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 13, 2012
  ارسال ها:
  352
  بیشتر از هر بازی منتظر اینم الان همپم از نسخه قبلیش دارم لذت می برم
  تنها یه خورده بیشتر رو گرافیک کار کنند به یه کم بخش داستانیش طولانی تر باشه
   
  Oakenshield این نوشته را Like کرده است.
 16. saphire

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 9, 2007
  ارسال ها:
  2,557
  نام:
  امیرحسین
  یه لطفی به خودتون کنید دیگه تریلر این بازی رو نگاه نکنید، کلا سوپرایز بشید تو بازی خیلی حالش بیشتره:D
   
  J. Constantine این نوشته را Like کرده است.