1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
  اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
  اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
  اعلام بازخور بهبود PingTime
  بستن اطلاعیه

Middle-Earth: Shadow of War

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Oakenshield, ‏Feb 27, 2017.

 1. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

  ارسال ها:
  2,036
  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  نام:
  محمد
  MIDDLE-EARTH
  SHADOW OF WAR
  [​IMG]

  دنباله مستقیم shadow of mordor.این عنوان برای انتشار در 22 آگوست سال جاری میلادی(31 مرداد سال 1396 شمسی) برای سه پلتفرم اصلی در نظر گرفته شده است و طبق اعلام کمپانی وارنر این عنوان از دو کنسول میان نسلی PS4 Pro و XB Scorpio و قابلیت Play Anywhere نیز پشتیبانی خواهد کرد.
  در این عنوان ما شاهد بازگشت قهرمان نسخه قبل، تالیون، هستیم که به همراه روح کلبریمبور به موردور نفوذ کرده و با ساخت حلقه قدرت جدیدی در پی شوراندن نیرو های سائرون بر علیه وی هستند. در طی بازی به مکان های مختلفی همچون موردور، میناس مورگول و مناطق مرزی گوندور پا خواهیم گذاشت و با دشمنان مختلفی چون ارک ها،یوروک ها، ترول ها، بالروگ ها، نزگول(ارواح حلقه) و احتمال بسیار زیاد شخص ارباب تاریکی،سائرون، مقابله خواهیم کرد.

  طبق اطلاعات منتشر شده سیستم نمسیس که در عنوان قبلی معرفی شده بود در این قسمت ارتقا یافته است و گسترده تر خواهد بود و سعی شده است تا با تاثیر گذاری هر چه بیشتر و گسترده تر تصمیمات و وقایع رخ داده برای گیمر،دست هر بازیکن برای خلق تجربه منحصر به فرد خویش بازتر باشد.

  این عنوان در چهار نسخه مختلف عرضه خواهد شد:


  نسخه استاندارد

  نسخه نقره ای(شامل اکسپنشن Slaughter Tribe Nemesis،اکسپنشن Outlaw Tribe Nemesis و Silver War Chest) با قیمت احتمالی 90 دلار.اکسپنشن های ذکر شده دارای یک قبیله ارک کامل جدید با ویژگی های کاملا منحصر به فرد+ یک ست زره مخصوص خواهند بود.

  نسخه طلایی
  (شامل محتویات نسخه نقره ای+اکسپنشن داستانی The Blade of Galadriel، اکسپنشن داستانی The Desolation of Mordor و Gold War Chest) با قیمت احتمالی 125 دلار. اکسپنشن های داستانی فوق شامل یک کمپین جدید، مراحل جانبی جدید، شخصیت اصلی جدید و... خواهند بود.

  نسخه میتریل
  (کالکتورز ادیشن) که شامل محتویات دو نسخه فوق به همراه مجسمه ای 15 اینچی از نبرد بالروگ تار گروت و نزگو، مجموعه ای از لیتوگراف های اختصاصی، استیل بوک بازی، دیسک موسیقی های این عنوان، پک استیکر، نقشه سرزمین میانه(از جنس کاغذ پوستی) و حلقه قدرت مغناطیسی(!؟) خواهد بود. قیمت این پک 350 دلار اعلام شده است.
  [​IMG]
  تریلر ها
  تریلر CG داستانی


  تریلر گیمپلی

  با پیش خرید کردن این عنوان به دو آیتم دست خواهید یافت:نخست شمشیر افسانه ای دومینیون و دوم legendary Champions War Part که عبارت است از 4 قهرمان ارک افسانه ای که به عنوان متحدان و وار لورد های شما ایفای نقش خواهند کرد.
  طبق تریلر منتشر شده از گیمپلی، در بازی می بایست با تشکیل ارتش خود به نقاط مختلف سرزمین میانه رفته و قلعه های مختلف که نقاط مرکزی کنترل هر قلمرو هستند را از کنترل وار لورد های سائرون خارج کنید.طبق آنچه که مشاهده شد به نظر می رسد به بخش عظیمی از سرزمین میانه دسترسی داشته باشیم. از نقاط نمایش داده شده می توان به ازگیلیات، میناس ایتیل(میناس مورگول)، موردور و میناس تریت اشاره کرد. با توجه به حضور این مکان ها هیچ بعید نیست که دیدار های مختلفی با افراد نام اشنای داستان های ارباب حلقه ها از جمله گندالف، آراگورن، الروند، دنتور و... داشته باشیم. با تصرف هر قعله نیرو های آن به سربازان ما اضافه خواهند شد . همچنین با کشتن سران ارک به مانند گذشته ایتم هایی از ان ها باقی می ماند که برای شخصی سازی کاراکتر به کار می روند.اما بر خلاف قبل به نظر می رسد که این ایتم ها در قالب سنگ هایی که بر روی سلاح ا سوار می کردیم نباشند و به موارد مهم تری همچون زره ارتقا یافته باشند که مسلما نکته مثبتی خواهد بود.
  طبق انچه مشاهده شد در بازی به شخصیت اصلی،تالیون،Bright Lord گفته می شود(مخالف Dark Lord) که با استفاده از قدرت حلقه ساخته شده توسط کلبریمبور بزرگ می تواند بر ارک ها کنترل داشته باشد. همانطور که گفته شد برای تصرف هر قلمرو می بایست وار لورد اصلی آن را از پای در اورد. این وار لورد ها خود دارای ارتشی هستند که برای رسیدن به او باید در ابتدا با انها به مبارزه پرداخت.لازم به ذکر است که لازم نیست تمامی ارتش وی را قتل عام کرد.بلکه می توان با مسخ کردن فرماندهان زیر دست وار لورد، نیروهای وی را به ارتش خود اضافه کرد.باید توجه داشت که نمی توان همه فرماندهانرا مسخ کرد زیرا اگر آن ها توسط علامت سیاه سائرون نشانه گذاری شده باشند ، امکان مسخ آنها وجود ندارد. با مسخ هر فرمانده و اضافه شدن او به جمع نیروهایتان، می توانید در مبارزات از وی و نیروهایش استفاده کنید.همچنین می توانید روابط خود را با انها شکل دهید که این روابط از بازه گسترده ای بهره خواد برد و حتی ممکن است که این اورک ها به شما خیانت کرده، دوباره به صف نیروهای سائرون بپیوندند. با کشته شدن هر وار لورد می بایست یکی از فرماندهان خود را جایگزین خود کنید تا بر قلمرو وی کنترل داشته باشد. با کنترل هر قلمرو جدید نیز کوئست ها،متحدان و... جدید نیز در اختیار قرار خواهند گرفت.  [​IMG]

  [​IMG]
  Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul

  One ring to rule them all, one ring to find them, One ring to bring them all and in the darkness bind them


  حلقه‌ای است از برای حکم راندن، حلقه‌ای است از برای یافتن،
  حلقه‌ای است از برای آوردن، و در تاریکی به هم پیوستن.
   
  آخرین ویرایش: ‏May 1, 2017
  Uchiha Itachi, voldmort, James Bond و 40 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. کاربر سایت

  ارسال ها:
  255
  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 2, 2011
  نام:
  علی
  بازی Action-adventure هست نه rpg! :| و میشه گفت فقط گیم پلی.
  خودت هم میگی داستان اقتباس از داستان اصلی هست نه خود داستان اصلی. سازنده ها قبلا گفته بودن که برای ساخت بازی Shadow of Mordor بازه زمانی بین هابیت و ارباب حلقه ها انتخاب کردن ولی وقایع بازی طبق داستان اصلی پیش نمیره.
  اگه اشتباه نکنم کلبریمور هیچ وقت داخل داستان اصلی به زندگی برنمیگرده که بخواد حلقه بدزده یا یدونه جدید بسازه. و زنده شدنش فقط داخل بازی اتفاق می افتد. شخصیت تالیون هم که کلا ارجینال بازی هست.
  فعلا هم چیزی مشخص نیست ، شاید همون حلقه جدیدی که ساخته ب دست سائرون رسیده باشه
  فک کنم دلیل اینکه بازی را طبق داستان اصلی نساختن بخاطر نوادگان تالکین باشه.
   
  Mj74, east&west و Sera. این نوشته را Like کرده اند.
 3. کاربر سایت

  ارسال ها:
  1,387
  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 7, 2010
  نام:
  مهراد
  این بالروگ رو توی تریلر دیدم واقعا کف کردم ... کلا نسخه قبلی به جز ارگ های کاپیتان یا ارگ های لول 20 ، بقیه زیاد بوقی محسوب نمیشدن مگر دسته جمعی به سرت میپردین .. اما این بالروگ ... امیدوارم یه مبارزه خفن و سخت باهاش داشته باشیم که آدم جیگرش حال میاد بعد نابود کردنش. همچنین که شخصی سازی بیشتر رو دوست دارم بزارن داخل بازی و سیستم درختی رو ارتقا بدن تا قابلیت های تالیون بیشتر بشه
   
 4. !D.VA 1, Bad Guys 0 سردبیر تحریریه

  ارسال ها:
  24,643
  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 6, 2007
  نام:
  محمد
  به نظر من اگه بتونن یه داستان درست و حسابی بنویسن، خیلی هم اهمیتی نداره که یه سری جاهای داستان اصلی رو عوض کردن :D زیاد نباید به سازنده سخت گرفت، میشه این رو به عنوان یه جور اقتباس آزاد در نظر گرفت. من خودم تمام کتاب های سری رو خوندم و البته تو آرشیو دارم (اصلی، فرعی و کلا همه چی :D) و فیلمها رو دیدم و اکثر بازی هایی که بر اساس این دنیا ساخته شدن رو انجام دادم، قرار نیست که عملا هر چی تو کتاب گفتن رو بخوان توی بازی در بیارن، بزارین یه مقدار هم داستان خودشون رو بگن :D البته به شرط اینکه کیفیت بالایی داشته باشه، نسخه قبلی داستان و روایتش اصلا خوب نبود.
   
  F.3.R.Y.X, Hamid Payne, Masta_killa و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 5. کاربر سایت

  ارسال ها:
  99
  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 31, 2009
  نام:
  Danial
  آره RPG نیست ، این قسمت را دقت نکردم ولی این جا را که میگی داستان محور نیست را قبول ندارم ، بازی Open-World هست ولی Sand-Box نیست که بگم همه چی گیم پلی. اتفاقاً Narrative و داستان تو Action/Adventure نقش مهم تری داره مدلش Uncharted 4 ! کلبریمور هم تو داستان Shadow of Mordor (قیل از مرگش) بعد از اینکه اون Verse معروف را رو حلقه قدرت حکاکی کرد حلقه را از دست سائرون قاپ میزنه :

  https://youtu.be/sQnx8xWS3IU?t=4m56s  در هر صورت بازی وقتی release شد معلوم میشه داستان به چه شکله ، امیدوارم حداقل چشم آتشین سائرون را در آخر ببینیم
   
  آخرین ویرایش: ‏Mar 2, 2017
  KingAmir این نوشته را Like کرده است.
 6. کاربر سایت

  ارسال ها:
  139
  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 6, 2013
  نام:
  Neo
  من تمام کتاب های دنیای تالکین خوندم پس می دونم چی به چیه ، و از اینکه داستان بازی به این شکل پیش میره مشکلی ندارم ، نسخه اول داستانش فقط یه پیش زمینه ایی از سیلماریلیون گرفته بودن تا در چارچوب اون داستان خودش رو روایت کنن هیچ ایرادی نداره،مشکلی نداره در نسخه دوم همین روند رو ادامه بدن، تحدی به کسی ندارن که حتما داستان باید مثل کتاب پیش بره ،من خودم استقبال می کنم اگه مثل کتاب پیش بره ،ولی شما اینو در نظر بگیر شاید پسر تالکین کریستوفر مخالف باشه شما که باید بدونید چقدر رو کتاب های پدرش حساس هستن .و می خوان همه چی باید مو به مو مثل کتاب باشه ،شاید به این دلیل نمی تونن تو داستان کتاب متمرکز بشن شاید با ایده هاشون همخوانی ندارد
  .... تمام
   
  F.3.R.Y.X و Hamid Payne این نوشته را Like کرده اند.
 7. کاربر سایت

  ارسال ها:
  99
  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 31, 2009
  نام:
  Danial
  این مقاله را بخون متوجه حرف هام میشی :

  http://www.usgamer.net/articles/shadow-of-mordors-uneasy-relationship-with-tolkiens-mythology
   
 8. کاربر فعال

  ارسال ها:
  1,463
  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 20, 2014
  نام:
  Alireza
  5 روز دیگه گیم‌پلی بازی نمایش داده میشه...امیدوارم شاهد پیشرفت بزرگی نسبت به نسخه‌ی قبل باشیم :-bd

  2017-03-03_170111.jpg
   
  Royal343, Phantom Pain V, reza_cowboy و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 9. کاربر سایت

  ارسال ها:
  5,986
  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 17, 2009
  نام:
  منصور
  والا دوستان همچین از نسخه قبل میگن انگار یک بازی با متای 70 بوده یک بازی خیلی خوب بود و سرگرم کننده متلشم بالا بود و تحول جالبی با سیستم نمسیس ایجاد کرد
   
 10. کاربر سایت

  ارسال ها:
  15,379
  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 23, 2006
  نمیخوام دنیای تالکین رو با مزخرفات Ubi مقایسه کنم، شما ببین داستان AC چی بود چی شد کجا رفت :D. دری وری به معنای واقعی کلمه ست. ولی اون حس فان بودن و جذابیت های خاص خودش رو داره.
  حالا :D، من نه برای داستان و درک بهتر دنیای تالکین بلکه برای گیم پلی جذاب و فان بودنشه که میخوایم اینو بگیرم.

  بعد اوج دزدی WB اونجاست که هنوز یه گیم پلی ازش نشون ندادن بعد به اندازه Pay Day 2 براش DLC داستانی معرفی کردن !! :lol:
   
  WCW این نوشته را Like کرده است.
 11. WCW WCW

  کاربر سایت

  ارسال ها:
  2,175
  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 5, 2007
  نام:
  کثافت
  کلکتورش انداره کنسول قیمت خورده! از اونور سابقشون تو DLC بتمن نشون دادن که به لعنت خدا نمیارزید چه قیمتی گذاشته بودن حسابی دور ورداشته WB
   
 12. کاربر سایت

  ارسال ها:
  2,455
  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 13, 2014
  یه نگاه به پکهای silver و gold انداختم . مثل اینکه خیلی وقته سود مفتی نخوردن سعی کردن با این پکها جبران بشه .
   
 13. کاربر سایت

  ارسال ها:
  365
  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 19, 2016
  اتفاقاً من تو فکر خرید کالکترز ادیشنش بودم :D اون مجسمش و ارت بوکش خیلی برام ارزش داره.
   
 14. کاربر سایت

  ارسال ها:
  2,650
  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 2, 2013
  نام:
  ali
  jhoobin, KingAmir, amirone و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 15. !D.VA 1, Bad Guys 0 سردبیر تحریریه

  ارسال ها:
  24,643
  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 6, 2007
  نام:
  محمد
  تیزر گیم پلی اومد که کلا 2 ثانیه هست Lol ولی این خیلی عالی بود :D

  [​IMG] [​IMG]
   
  jhoobin, KingAmir, amirone و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 16. Fire and Cold Ashes کاربر سایت

  ارسال ها:
  2,036
  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  نام:
  محمد
  حالا اینو که میگم، دوستان میان معترض میشن.اما بازم مشکل فنی به بازی وارده :D
  سارون اژدها نداشتا :-":-" :D
  اونایی که نزگول سوار میشدن اژدها نبود. در واقع هویتشون درست مشخص نیست . اما صد در صد به گفته تالکین اژدها نبودن :D صرفا خفاش (؟) هایی بودن که سارون پرورده بود تا مرکب نزگول باشن.
  آگه اژدها داشت که اوضاع تو پله نور و هلمز دیپ به شدت سخت میشد. :D
   
  آخرین ویرایش: ‏Mar 6, 2017
  jhoobin, Altair.2008, KingAmir و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید