Middle-Earth: Shadow of War

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Oakenshield, ‏Feb 27, 2017.

 1. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,252
  نام:
  محمد
  MIDDLE-EARTH
  SHADOW OF WAR
  [​IMG]

  دنباله مستقیم shadow of mordor.این عنوان برای انتشار در 22 آگوست سال جاری میلادی(31 مرداد سال 1396 شمسی) برای سه پلتفرم اصلی در نظر گرفته شده است و طبق اعلام کمپانی وارنر این عنوان از دو کنسول میان نسلی PS4 Pro و XB Scorpio و قابلیت Play Anywhere نیز پشتیبانی خواهد کرد.
  در این عنوان ما شاهد بازگشت قهرمان نسخه قبل، تالیون، هستیم که به همراه روح کلبریمبور به موردور نفوذ کرده و با ساخت حلقه قدرت جدیدی در پی شوراندن نیرو های سائرون بر علیه وی هستند. در طی بازی به مکان های مختلفی همچون موردور، میناس مورگول و مناطق مرزی گوندور پا خواهیم گذاشت و با دشمنان مختلفی چون ارک ها،یوروک ها، ترول ها، بالروگ ها، نزگول(ارواح حلقه) و احتمال بسیار زیاد شخص ارباب تاریکی،سائرون، مقابله خواهیم کرد.

  طبق اطلاعات منتشر شده سیستم نمسیس که در عنوان قبلی معرفی شده بود در این قسمت ارتقا یافته است و گسترده تر خواهد بود و سعی شده است تا با تاثیر گذاری هر چه بیشتر و گسترده تر تصمیمات و وقایع رخ داده برای گیمر،دست هر بازیکن برای خلق تجربه منحصر به فرد خویش بازتر باشد.

  این عنوان در چهار نسخه مختلف عرضه خواهد شد:


  نسخه استاندارد

  نسخه نقره ای(شامل اکسپنشن Slaughter Tribe Nemesis،اکسپنشن Outlaw Tribe Nemesis و Silver War Chest) با قیمت احتمالی 90 دلار.اکسپنشن های ذکر شده دارای یک قبیله ارک کامل جدید با ویژگی های کاملا منحصر به فرد+ یک ست زره مخصوص خواهند بود.

  نسخه طلایی
  (شامل محتویات نسخه نقره ای+اکسپنشن داستانی The Blade of Galadriel، اکسپنشن داستانی The Desolation of Mordor و Gold War Chest) با قیمت احتمالی 125 دلار. اکسپنشن های داستانی فوق شامل یک کمپین جدید، مراحل جانبی جدید، شخصیت اصلی جدید و... خواهند بود.

  نسخه میتریل
  (کالکتورز ادیشن) که شامل محتویات دو نسخه فوق به همراه مجسمه ای 15 اینچی از نبرد بالروگ تار گروت و نزگو، مجموعه ای از لیتوگراف های اختصاصی، استیل بوک بازی، دیسک موسیقی های این عنوان، پک استیکر، نقشه سرزمین میانه(از جنس کاغذ پوستی) و حلقه قدرت مغناطیسی(!؟) خواهد بود. قیمت این پک 350 دلار اعلام شده است.
  [​IMG]
  تریلر ها
  تریلر CG داستانی


  تریلر گیمپلی

  با پیش خرید کردن این عنوان به دو آیتم دست خواهید یافت:نخست شمشیر افسانه ای دومینیون و دوم legendary Champions War Part که عبارت است از 4 قهرمان ارک افسانه ای که به عنوان متحدان و وار لورد های شما ایفای نقش خواهند کرد.
  طبق تریلر منتشر شده از گیمپلی، در بازی می بایست با تشکیل ارتش خود به نقاط مختلف سرزمین میانه رفته و قلعه های مختلف که نقاط مرکزی کنترل هر قلمرو هستند را از کنترل وار لورد های سائرون خارج کنید.طبق آنچه که مشاهده شد به نظر می رسد به بخش عظیمی از سرزمین میانه دسترسی داشته باشیم. از نقاط نمایش داده شده می توان به ازگیلیات، میناس ایتیل(میناس مورگول)، موردور و میناس تریت اشاره کرد. با توجه به حضور این مکان ها هیچ بعید نیست که دیدار های مختلفی با افراد نام اشنای داستان های ارباب حلقه ها از جمله گندالف، آراگورن، الروند، دنتور و... داشته باشیم. با تصرف هر قعله نیرو های آن به سربازان ما اضافه خواهند شد . همچنین با کشتن سران ارک به مانند گذشته ایتم هایی از ان ها باقی می ماند که برای شخصی سازی کاراکتر به کار می روند.اما بر خلاف قبل به نظر می رسد که این ایتم ها در قالب سنگ هایی که بر روی سلاح ا سوار می کردیم نباشند و به موارد مهم تری همچون زره ارتقا یافته باشند که مسلما نکته مثبتی خواهد بود.
  طبق انچه مشاهده شد در بازی به شخصیت اصلی،تالیون،Bright Lord گفته می شود(مخالف Dark Lord) که با استفاده از قدرت حلقه ساخته شده توسط کلبریمبور بزرگ می تواند بر ارک ها کنترل داشته باشد. همانطور که گفته شد برای تصرف هر قلمرو می بایست وار لورد اصلی آن را از پای در اورد. این وار لورد ها خود دارای ارتشی هستند که برای رسیدن به او باید در ابتدا با انها به مبارزه پرداخت.لازم به ذکر است که لازم نیست تمامی ارتش وی را قتل عام کرد.بلکه می توان با مسخ کردن فرماندهان زیر دست وار لورد، نیروهای وی را به ارتش خود اضافه کرد.باید توجه داشت که نمی توان همه فرماندهانرا مسخ کرد زیرا اگر آن ها توسط علامت سیاه سائرون نشانه گذاری شده باشند ، امکان مسخ آنها وجود ندارد. با مسخ هر فرمانده و اضافه شدن او به جمع نیروهایتان، می توانید در مبارزات از وی و نیروهایش استفاده کنید.همچنین می توانید روابط خود را با انها شکل دهید که این روابط از بازه گسترده ای بهره خواد برد و حتی ممکن است که این اورک ها به شما خیانت کرده، دوباره به صف نیروهای سائرون بپیوندند. با کشته شدن هر وار لورد می بایست یکی از فرماندهان خود را جایگزین خود کنید تا بر قلمرو وی کنترل داشته باشد. با کنترل هر قلمرو جدید نیز کوئست ها،متحدان و... جدید نیز در اختیار قرار خواهند گرفت.  [​IMG]

  [​IMG]
  Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul

  One ring to rule them all, one ring to find them, One ring to bring them all and in the darkness bind them


  حلقه‌ای است از برای حکم راندن، حلقه‌ای است از برای یافتن،
  حلقه‌ای است از برای آوردن، و در تاریکی به هم پیوستن.
   
  #1 Oakenshield, ‏Feb 27, 2017
  آخرین ویرایش: ‏May 1, 2017
  victor hogo, amooei, noorihamid99 و 44 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. Oakenshield

  Oakenshield Fire and Cold Ashes
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 23, 2015
  ارسال ها:
  2,252
  نام:
  محمد
  نه:| نداریم :| کلا من در اوردیه :| حتی بالروگ هم نداریم :| آون یدونه هم از دوران اول زنده مونده بود. سیاهپوست هم نداریم :| البته به جز مردم هاراد که اونام تازه کاملا سیاه پوست نیستن.نزگول( آقا این اسم جمعه خودش :D) هم به هیچ وجه اینطوری نبودن :| به خصوص پادشاه جادو پیشه. کلا از لحاظ وفاداری به داستان اصلی از همین الان مشخصه بازی با مغز تو دیواره :|
   
  Masta_killa, Deliverer, MOHSEN 007 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 3. Ali Venom

  Gold User

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 2, 2013
  ارسال ها:
  3,641
  نام:
  ali
  کلا پس اب اب قطع از این لحاظ :think:
  داستان نسخه قبلی که از اواسطش به بعد خیلی ضعیف شد امیدوارم این یکی حداقل که به داستان اصلی وابسته نیست ولیکن تو روایت، پیچ و تاب های داستانی جذاب تر باشه
   
 4. F.3.R.Y.X

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 8, 2013
  ارسال ها:
  344
  من تا جایی که یادمه تمام حلقه های قدرت نقره ای بودن بجز حلقه ی اصلی که طلایی بود . . .
  بعلاوه اینا از همون اول داستان خودشون رو درست کردن و این بازی فقط از دنیا و بعضی شخصیت های این فرنچایز استفاده میکنه و داستان مستقل خودش رو داره (کم و بیش) . . .

  این رو البته یادم نیست درست ، اما توی فیلم هاش یکی دوتا الف سیاه پوست نداشتن ؟ البته فکر کنم دارم با فیلم دیگه ای قاطی میکنم !
   
 5. m1647

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 7, 2011
  ارسال ها:
  282
  نام:
  Mehrdad
  اولش خیلی خوشحال شدم که نسخه بعدیشو معرفی کردن چون در نسخه اولش به ویژه در زمینه گیم پلی بسیار ازش لذت بردم ولی وقتی اومدم اینجا و کامنت های دوستانو در مورد داستان بازی خوندم و خودم هم یکم فکر کردم، یک مقدار در مورد داستان نگران شدم ولی خوب باز هم امیدوارم ناامیدمون نکنه.
   
 6. dark_knight

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 2, 2011
  ارسال ها:
  331
  نام:
  علی
  از همون اول فقط پیش زمنیه دنیا بازی مربوط به کتاب های تالکین بود و داستان بازی ایده ی خود سازنده ها. معلومه با پیش روی داخل داستان و شاخ و برگ دادن بهش تغییرات نسبت به کتاب بیشتر میشه.
   
  F.3.R.Y.X و m1647 این نوشته را Like کرده اند.
 7. Altair.2008

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 29, 2008
  ارسال ها:
  477
  دیروز قسمت اول رو تموم کردم بازیش واقعا گیمپلی روونی داشت بنظرم سیستم آپگرید بازیش یکم زیادی ساده بود امیدوارم تو نسخه جدید گسترده تر شده باشه مثلا قابلیت شخصی سازی سلاح و لباس هم ب بازی اضافه شده باشه
  امیدوارم باس فایت های بازی نسخه جدید بیشتر باشن و همینجور مبارزه باهاشون چالش بر انگیز تر باشه خیلی تو ذوقم خورد دیروز وقتی ک سایرون رو فقط با صحنه های qte کشتم اون black hand خیلی ساده از بین رفت.
  و نکنه اخر اینکه خدا کنه توش اژدها سواری هم اضافه کنن :D
   
  Ali Venom این نوشته را Like کرده است.
 8. KingAmir

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 19, 2016
  ارسال ها:
  405
  حالا مشکل الان ساخت حلقس. مشکل اینه که همینجوری راحت رفتن دارن حلقه میسازن. سائورون هم سالم و سر حال وایساده تا اینا حلقشونو بسازن. اخرش خوبه حلقه رو دستش میکنه میاد به سائورون نگاه میکنه میگه دارم میام :D وقتی داستان بازی اقتباس از کتاب ها و نوشته های تالکینه باید بهش وفادار باشن. حالا میخوان تغییر بدن اشکال نداره ولی نه اینکه بیان مثل این تریلر بکوبن از اول بسازن!
  _____
  نه بابا الف سیاه پوست کجا بود :D
   
  Oakenshield این نوشته را Like کرده است.
 9. reza_cowboy

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 31, 2012
  ارسال ها:
  1,066
  نام:
  رضا
  عاشق نسخه اولش شدم خداوکیلی از نظر گیم پلی هیچی کم نداشت با اینکه یه کپی تمام عیار از بتمن و اساسین کرید بود ولی واقعا های کپی بود و خوب درش آورده بودن و امیدوارم بازم همونطور گیمپلی نرم و روونی داشته باشه که واقعا جذبت کنه فایتاش.....محیطهای شهری هم بزارن با خرید و فروش 4تا زره و سلاح و داستانهای فرعی خوب که آدم حتی بیشتر لذت میبره چیزایی که تو نسخه قبل حسابی جاشون خالی بود
   
 10. account240

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 4, 2012
  ارسال ها:
  864
  کپی تمام عیار؟ نکنه میخوای بگی سیستم نمسیس هم کپی بود؟ /:)
  نصف جذابیتش به همون سیستم نمسیسش بود که ایده خودشون بوده
   
  reza_cowboy این نوشته را Like کرده است.
 11. reza_cowboy

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 31, 2012
  ارسال ها:
  1,066
  نام:
  رضا
  منظور من شکل انجام مراحل و نحوه کارهای تالیون و فایتهای بازی بود.....نمسیس اگه ایده اش رو نداشتن کلا حاضرم بهتون قول بدم هیچوقت نمیساختن بازیو:D
   
  account240 این نوشته را Like کرده است.
 12. KingAmir

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 19, 2016
  ارسال ها:
  405
  چرا میساختن :D همین که اسم میدل ارث روشه فروش بازی رو تضمین میکنه. وارنر هم که از پول بدش نمیاد :D
   
  Oakenshield و reza_cowboy این نوشته را Like کرده اند.
 13. east&west

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 31, 2009
  ارسال ها:
  99
  نام:
  Danial
  مشکلات داستان Shadow of War :

  خب قبل از اینکه برم سر اصل مطلب ، یه شرح خلاصه برای دوستانی که اطلاع زیادی از دنیای silmarillion تاکین ندارن بدم، قصه از جایی شروع میشه که یه خدایی به نام Eru میاد چندتا الهه خلق میکنه که بهشون میگن Powerful Valars، یکی از این الهه ها به نام Melkor بد میشه و میاد دو تا درخت مقدس این الفها را نابود میکنه و یه جنگی راه میندازه و بعد از این قضیه دیگه صداش میکنن Morgoth، غیر از اون الهه ها یه Race دیگه هم بودن که ضعیفتر از Valarها بودن و بهشون خدمت میکردن بنام Maiar ها که یکیشون همین سائرون بقیه هم که آشنا هستین باهاشون گاندولف، سارومان و مایارهای دیگه، سائورون اولش نوکر یه والار دیگه به نام آئوله بوده ولی بعدش این مورگوس گولش میزنه و سائورن میشه نوچه اش.

  در دوران اول بعد از اینکه مورگوس شکست میخوره و نابود میشه ، نوکرش سائرون که بهش Necromancer هم میگن فرار میکنه واسه یه دو هزار سالی یه جا قایم میشه ، آبها که از آسیاب افتاد با یه ضاهر جدید بر میگرده پیش الفها، سائرون زیاد مایار قوی نبود ولی عوضش حسابی حقه باز و مارمولک، سائرون که میبینه نمیتونه از پس دشمناش بر میاد یه نقشه کلکی سوار میکنه و همین ، کلبریمور آهنگر تو بازی "سایهی موردور" را گول میزنه بهش میگه که تا19 حلقه بسازه ، از این حلقه ها 3 تا را میدن الفها ، 7 تا را میدن به کوتوله ها، 9 تا هم میدن دست این آدمها که اغوا میشن و بعدش میشن نازگول ، یکی هم خود سائرون تو کوه نابودی میسازه که میشه همون The One Ring ، هفت صد سال بعد گند قضیه در میاد و جنگ میشه ، این کلبریمور را هم تو جنگ کشته میشه و سرش میره بالای نیزه ، دیگه بعد از اون سائرون درگیر میشه با نومه نورها و داستان ارباب حلقه ها دیگه از هم اینجاها شروع میشه.

  اما مشکلات داستان بازی Shadow of War :

  اول- کلبریمور حلقه ی قدرت را نساخته، تو بازی اولی میگن که سائرون مجبورش که One Ring را بسازه، آقا این کذب محض هست، این گلابی اگه میتونست یه حلقه قدرت بسازه همون اول میساخت .

  دوم- هیچی سیاهپوستی تو ارباب حلقه ها نیست، اگر هم باشه تو گاندور نیست نه مناطق اطرافش شاید تو Harad که اونها هم با سائرون هم پیمان میشن ، تاکین نقشه ی سرزمین میانی را بر اساس اروپای شمال غربی درست کرده نه آمریکای سال 2017.

  سوم –در جنگی که دو دوران دوم پیش میاد سائرون بدنش از بین میره، واسه همینه وقتی ایزیلدور دستش را قطع میکنه دود میشه، امکان هم نداره بدون همون One Ring ماهیت اش را برگردونه، این سائرونی که تو Shadow of War هست من نمیدونم چیه.

  چهارم – مورگوس وقتی جنگ را در دوران اول شروع میکنه کل Arad را فاسد میکنه هر چی موجود پلید هم هست هم به خدمت میگیره بعضی از این موجود بالروگها بودن که بیشترشون تو War of Wrath سقط میشن. بقیه اشون هم میرن تو اعماق زمین قایم میشن، که یکیشون همین Durin's Bane بالروگ تو موریا هست که گاندولف میکشتش. خلاصه اگه بالروگی از دوران اول مونده باشه خیلی بعیده که تو موردور پیداش بشه و بالروگ موریا هم نیست.
   
  #27 east&west, ‏Feb 28, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Feb 28, 2017
  Red Ѵ, xobx 360 slim, SHANSER و 15 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 14. Masta_killa

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 10, 2016
  ارسال ها:
  374
  نام:
  Masta_killa
  من موندم سائرون بالروگ از کجا اورده:|
   
 15. Sera.

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 6, 2013
  ارسال ها:
  141
  نام:
  Neo
  نمی دونم چرا به عده در مورد ساختن حلقه ی نقره ایی جبهه گرفتن ، این به نظرم برای گیمپلی می تونه تنوع خوبی باشه،حتما ایده هایی برای این حلقه داشتن که ساختن دیگه ، حلقه رو هم گالم نساخته که کلبریمبور ساخته که تخصص ش اینه، این داستان ربطی به کتاب نداره و قرار نیست روح تالکین جریحه دار بشه و لطمه آیی به شاهکارش وارد بشه فقط یه پیش از زمینه ایی از سیلماریلیون گرفتن و با ایده های خودشون در هم آمیختن،کسی حق نداره به بالروگ و یا بود و نبود حلقه ی نقره ای ایراد بگیره چون نسخه یکش هم جزی از داستان اصلی نبود که حالا این نسخه ش باشه.
   
  mikammi, Mj74 و dark_knight این نوشته را Like کرده اند.
 16. east&west

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 31, 2009
  ارسال ها:
  99
  نام:
  Danial
  این بازی بخش اعظم اش داستان محور هست، پس نمیتونی بگی فقط گیم پلی ، داستان قبل هم یه اقتباس از داستان اصلی هست، ربطش را نمیشه انکار کرد ، وقایع Shadow of Mordor در فاصله 60 سال بین هابیت و ارباب حلقه ها اتفاق می افته و کلبریمور هم جزء شخصیت های اصلی سیلماریلیون بوده و در ساخت حلقه های قدرت نقش مهمی داشته ، ولی نه حلقه قدرت سائرون را ساخته نه دزدیده ، اقتباس باید معقولانه باشه ، اشکال نداره که به شخصیت های داستان شاخ و برگ بدی ولی نباید تحریف کنی اونم در این حد !
   
  #30 east&west, ‏Mar 1, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Mar 1, 2017
  Oakenshield و KingAmir این نوشته را Like کرده اند.