1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Error CE-40851-8 یا 403 در ps4

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط exculibor87, ‏Feb 26, 2017.

1. کاربر سایت

سلام من کنسول ps4 دارم و چند روزی هست که هیچ بازی رو نمیتونم آپدیت کنم چون خطای CE-40851-8 رو میده. چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی ام کنید

2. کاربر سایت

تو این چند هفته خیلی از ایرانی ها این مشکل رو داشتن..شما یه ریستور لایسنس بزن (Restore Licenses) احتمالا درست شه.

3. کاربر سایت

سلام الان همین کار رو کردم اما باز هم ارور میده؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم دیگه!!!!! راه دیگه ای سراغ ندارید؟

4. کاربر سایت

نام:
    حسین
    ریستور لایسنس چه ربطی به ارور 403 داره؟:|:|:|

5. کاربر سایت

:|:|:|:|:|

تو این قسمت خیلی ها این مشکل رو داشتن که یکی این کارو انجام داده و درست شده

Error code CE-40851-8 - Page 2 - PlayStation Forum

و این هم توضیحات داده شده توسط سونی در خصوص ریستور لایسنس

Restore Licenses | PlayStation®4 User's Guide

دقیقا هم سونی داره میگه اگر تو دانلود از استور به مشکل خوردید و نتونستید دانلود کنید شاید ریستور لایسنس کمکتون کنه....حالا ممکنه یکی هم انجام بده درست نشه..چون سونی هم نوشته احتمالا.:|:|:|:|

آخرین ویرایش: ‏Feb 28, 2017
  6. کاربر سایت

نام:
    حسین
    داداش نوشته سونی درمورد ارور cant download هست که اونم بخاطر اشتباه در سروایه سونی و اکانت هست نه ارور 403 که درمورد فیلتر شدنه:|:|:|
    یه خورده بسنج حرفت رو دیگه بچه دوساله هم میدونه ارور 403 ماله چیه
    اصلا میدونی ریستور لایسنس کارایش چیه:| راهمنایی:معنیش کن کارایش رو میفهمی:D

7. کاربر سایت

کلا یا نمی دونی ی خودت رو داری میزنی به پیچوندن..اگر مقداری انگلیسیت خوب باشه تو اون تاپیک که اکثرآ هم ایرانی ها مشکل دارن یکی با ریستور لایسنس مشکلش حل شده..حالا من نمیدونم چرا قصد پیچوندن داری خدا داند..برای فهم بیشتر این موضوع کامل متن رو کپی میکنم.

دقیقا تو همون تاپیک یکی همین مشکل رو داشته و انجام داده درست شده

اینم یکی دیگه که این کارو با توجه به کامنت بالا انجام داده و درست شده.

ریستور لایسنس رو عمه من و عمه خیلی های دیگم میدونن کارایی های دیگم داره اما میتونه باعث رفع این مشکل هم بشه...حالا ممکن هم هست یکی انجام بده و درست نشه جالبه این مشکل رو اکثرا ایرانی ها دارن.
    حالا باز بیا فلسفه بچین..:D

به نظر من اگر شما بتونی با وی پی ... وصل شی شاید مشکلت حل شه..اینترنتت چیه ؟ احیانا مخابرات نیست ؟ ..اگر ریستور لایسنس کردی و درست نشد با چیز پی ان یه بار تست کن ببین درست میشه..من احتمال بالا میبینم ایراد از سرورهای سونی نمی تونه باشه و ایراد از اینترنت ایرانه.

8. کاربر سایت

نام:
    حسین
    میدونم اون طرف چی نوشته کاری هم به نوشتشون ندارم دارم درمورد متنی که از سونی دادی صحبت میکنم نه حرف های کاربرا:|
    تا صبح هم کامنت های کاربرا رو برا من بیاری من باور نمیکنم که ارور 403 با ریستور لایسنس که اصلا کارش یه چیزه دیگس رفع بشه تو هم نمی خوایی قبول کنی به من ربطی نداره. مثل این میمونه سرما خورده باشی بری شربت معده بخوری خوب شی:|

9. کاربر سایت

ف.یلتر شکن چه جوری میشه روی PS4 استفاده کرد؟
    الان من VPN ندارم ول معطلم؟!!

10. کاربر سایت

من انجام داردم اما درست نشد!!!!!

11. کاربر سایت

نرم افزار ویتا پروکسی رو روی لپتاپت نصب کن...قبل از استارت نرم افزار ای پی پورت موجود روی ویتا پروکسی رو یاداشت کن بعد استارت رو بزن.
    تو ps4 گزینه wifi انتخاب کن بعد کاستوم...مراحل رو طی کن تا برسی به پروکسی..اونجا ایپی و پورت پروکسی ویتارو وارد کن بعد تست کانکشن بگیر..اگر مراخل رو درست انجام داده باشی باید تو صفحه پروکسی ویتا لینک هایی که رو ps4 بهش وصلی رو تو نرم افزار بهت نشون بده....تست کانکشن رو که گرفتی حالا شما باید روی لپتاپت یه چیز پی ان وصل کنی..اصلا فرقی نداره چه شیلتر شکنی فعال کردی..کریو ، هات اسپات و.....فقط از اینایی نباشه که به صورت add on روی مرورگر نصب میشه...بعد از اتصال چی پی ان با مرورگر خود کنسول وارد یک سایت شیلتر شده بشو که ببینی سایت باز میشه یا نه..اگر اوکی بود بعد برو سراغ دانلود.
    شما که شیلتر شکن نداری از هات اسپات اسفاده کن.

این صفحه را به اشتراک بگذارید