امتیازات Horizon: Zero Dawn

پیش بینی میانگین امتیازات Horizon: Zero Dawn

• 94 به بالا

رای‌ها: 8 4.4%
  • 92-93

رای‌ها: 19 10.6%
  • 90-91

رای‌ها: 50 27.8%
  • 88-89

رای‌ها: 53 29.4%
  • 86-87

رای‌ها: 29 16.1%
  • 84-85

رای‌ها: 13 7.2%
  • 82-83

رای‌ها: 5 2.8%
  • 80-81

رای‌ها: 2 1.1%
  • 75-79

رای‌ها: 1 0.6%
  • 74 به پایین

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
یعنی اینطور که دارم میبینم اکثر اونایی که نمره 8 و پایین تر از اون دادن .... میخواستن ویچر 3 بازی کنن ... اشتباهی دیسک هورایزن رو گذاشتن
فكر كنم اين بازي قبل ويچر ٣ ميمود الان متاش بالاي ٩٣ اينا بود :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
یعنی اینطور که دارم میبینم اکثر اونایی که نمره 8 و پایین تر از اون دادن .... میخواستن ویچر 3 بازی کنن ... اشتباهی دیسک هورایزن رو گذاشتن
من الان يه ١٠ ساعتى شده كه بازى كردم هورايزن رو و تا اينجاى كار جوريه كه كاملا با CD Action موافقم. بازى ايده ى بسيار خلاقانه اى داره كه ته مزه ى بازى هاى يوبى سافت رو ميده (فاركراى). ويچر ٣ هم بد عادتمون كرده. يعنى اونقدر دنياى خوبى ساخته كه هر بازى اى بخواد توى اين سبك بياد بخواى نخواى ذهن ادم ميره روى بهترين سبك و باهاش مقايسه ميشه. مثل GTA خيلى از بازى ها باهاش مقايسه ميشن. و بنظر من هم (تا اينجاى كار) اون پربارى اى كه دنياى ويچر داشت اين نداره.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
بدبخت شديم رفت
تام چك دوباره برگشت به متا :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

Quarter to Three 6/10
The unfortunate fact of Horizon is that most of what it does well, other games have done better, and they did it with a compelling who and where. This is the game you play after you’ve finished The Witcher 3, Assassin’s Creed: Syndicate, and Far Cry: Primal. It is the greatest hits compilation of open-world games. Yeah, sure, you might want to own it, but the real connoisseur has the original albums.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
هههه تام برگشت دمش گرم :))
اون نوشته بدبخت شدیم انگار بمب اتم زدن متا که تکون نخورد چی جو میدی استاد حالا خوبه بدبخت 6 خودش داده طبق عادتش من باهاش حال میکنم تفسیر های خودش داره

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
هههه تام برگشت دمش گرم :))
اون نوشته بدبخت شدیم انگار بمب اتم زدن متا که تکون نخورد چی جو میدی استاد حالا خوبه بدبخت 6 خودش داده طبق عادتش من باهاش حال میکنم تفسیر های خودش داره
داداش الان ادجم بیاد 4 بده باز تکون نمیخوره متا با وجود اون همه 9 و دهی که داره, برا بازیا جدید یه فاجعه میشه این بشر:|

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
دوستان این مشکل خود سایت متاکریتیکه نه تام چیک. :D تام چیک به گفته‌ی خودش وقتی به یه بازی 3 ستاره یا همون 6 بده یعنی از اون بدش نیومده و به نظرش بازی خوبیه. حالا متاکریتیک میاد همه‌ی نمرات رو با استاندارد "بالای 7.5 یعنی خوب، از 5 تا 7.4 یعنی متوسط، زیر 5 یعنی بد" تو فرمولش قرار میده که باعث میشه نمره پایین بیاد. (و قبل از اینکه به من حمله کنین، من به هیچ وجه از این شخص خوشم نمیاد. :D)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان این مشکل خود سایت متاکریتیکه نه تام چیک. :D تام چیک به گفته‌ی خودش وقتی به یه بازی 3 ستاره یا همون 6 بده یعنی از اون بدش نیومده و به نظرش بازی خوبیه. حالا متاکریتیک میاد همه‌ی نمرات رو با استاندارد "بالای 7.5 یعنی خوب، از 5 تا 7.4 یعنی متوسط، زیر 5 یعنی بد" تو فرمولش قرار میده که باعث میشه نمره پایین بیاد. (و قبل از اینکه به من حمله کنین، من به هیچ وجه از این شخص خوشم نمیاد. :D)

نقد زدم معنیش همینه دیگه یعنی بدک نیست متوسط حساب می شه قطعا 6 هم کسی به بازی یا نقد خوب نمی ده اما برای فیلم کلا چون نمرات سطحش خیلی پایین تره نمره ی زرد عددش کمتره

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
نقد زدم معنیش همینه دیگه یعنی بدک نیست متوسط حساب می شه قطعا 6 هم کسی به بازی یا نقد خوب نمی ده اما برای فیلم کلا چون نمرات سطحش خیلی پایین تره نمره ی زرد عددش کمتره

نه آخه ممکنه 6 یه سایت با 6 یه سایت دیگه فرق داشته باشه. مثلا اگه گیم اینفرمر به بازی 6 بده یعنی متوسط. ولی از نظر تام چیک 6 یعنی خوب. :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نه آخه ممکنه 6 یه سایت با 6 یه سایت دیگه فرق داشته باشه. مثلا اگه گیم اینفرمر به بازی 6 بده یعنی متوسط. ولی از نظر تام چیک 6 یعنی خوب. :D

بابا داداش تحلیلای عجیب غریب می کنیا هیچ .... نمیاد بگه من 6 دادم یعنی خوب طرف خواسته گند بزنه به متای بازی دیگه ماس مالی کردن یا تحیلی نداره تازه کمتر از این نمره هم داره معمولا پایین تر نمره رو می ده.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
بابا داداش تحلیلای عجیب غریب می کنیا هیچ .... نمیاد بگه من 6 دادم یعنی خوب طرف خواسته گند بزنه به متای بازی دیگه ماس مالی کردن یا تحیلی نداره تازه کمتر از این نمره هم داره معمولا پایین تر نمره رو می ده.

http://kotaku.com/metacritic-matters-how-review-scores-hurt-video-games-472462218

One reviewer well-known for aberrant scores is Tom Chick, who runs the blog Quarter To Three. Chick is listed for having the lowest Metacritic score on BioShock Infinite (a 60) and Halo 4 (a 20), among others. He uses a 1-5 scale that Metacritic converts into multiples of 20, so Chick’s “I liked this game,”–3 out of 5–is converted into a 60, which most Metacritic readers see as a bad score.

Chick uses a totally different scale than many other websites on Metacritic: Game Informer, for example, describes their 6/10 as follows: “Limited Appeal: Although there may be fans of games receiving this score, many will be left yearning for a more rewarding game experience.” Chick, on the other hand, says his 6/10 means something else entirely. “I believe strongly in using the entire range of a ratings scale, so three stars means that I like a game,” he said. “Quite literally. We have a ratings explanation on Quarter to Three that explains that three stars means ‘I like it.’ It’s that simple.”

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
تام خروس مكه سرطان نكرفته بود ! الان نبايد مشغول دوا درمون باشه!؟
اين كي ps خريد ؟
جطور يه ادم ميتونه انقدر منزجر كننده باشه
نقد tlou ش رو كه يادم مياد كريم ميكيره

• Like
Reactions: Masta_killa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر