امتیازات Horizon: Zero Dawn

پیش بینی میانگین امتیازات Horizon: Zero Dawn

• 94 به بالا

رای‌ها: 8 4.4%
  • 92-93

رای‌ها: 19 10.6%
  • 90-91

رای‌ها: 50 27.8%
  • 88-89

رای‌ها: 53 29.4%
  • 86-87

رای‌ها: 29 16.1%
  • 84-85

رای‌ها: 13 7.2%
  • 82-83

رای‌ها: 5 2.8%
  • 80-81

رای‌ها: 2 1.1%
  • 75-79

رای‌ها: 1 0.6%
  • 74 به پایین

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
دو قدم مانده تا سحر .
بازی یه دو تا نمره کامل بگیره میره رو ۹۰

هر چند که رویایی بیش نیست و باید دعا کنیم نمره قرمز نگیره با این منتقدایی که میرن به زلدا هم 6 میدن

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دو قدم مانده تا سحر .

هر چند که رویایی بیش نیست و باید دعا کنیم نمره قرمز نگیره با این منتقدایی که میرن به زلدا هم 6 میدن
Slant Magazine فکر کنم اماده اس با یک 6 استقبال کنه اون منتقد گوشت تلخش از هیچ بازی خوشش نمیاد

• Like
Reactions: vaan 2

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دو قدم مانده تا سحر .

تا نمره 90 نزدیک به 120 تا فاصله داره باید حداقل 5تا 10 بگیره که بره رو 90 نه دوتا:D
شما برو دعا کن همه همین 9 بدن که اگه یه روشن فکر اومد 4 داد متا نره رو 88:|

• Like
Reactions: vaan 2 and WCW

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
Slant Magazine فکر کنم اماده اس با یک 6 استقبال کنه اون منتقد گوشت تلخش از هیچ بازی خوشش نمیاد
Slant Magazine که خیلی وقت پیش 10 داده بود به هورایزن تموم شد رفت :D (اون 3 که به GR2 دادن رو هنوز درک نمیکنم)
تا الان فکر کنم اکثره منتقدهای روشن فکر سپری شدن فقط (LEVEL (Czech Republic می تونه پتانسیل روشن فکر شدن رو داشته باشه

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
Vgames : 97
By looking at this game alone, you would've never imagined Guerilla Games' previous works were on FPS games. Horizon: Zero Dawn reaches perfection in almost all of its aspects and it does so with relative ease. Aloy is an amazing character, a true bad-ass with a great story behind her, and the world she lives in is vast and full of interesting and unique characters and secrets. The combat, while a tad lacking, is extremely fun and addictive and the graphics are some of the best seen on the system with breath-taking vistas. If you happen to own a PS4, you should buy this game. If you don't, then you might want a PS4 for this one. Guerilla Games went and set the bar high for future open world games with this one.
این سایت تازه به متا اضافه شده 16 تا نقد تا حالا ازش ثبت شده که بالاترین نمرش همینه , 105مین نقدی بود که ثبت شده

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
Playstation Official Magazine UK 9/10

A brilliant mix of accessible RPG elements, exhilaratingly fluid action and awe-inspiring environments that consistently captivate. Anchored by the charmingly blunt Aloy, Guerrilla crafts an experience that will live long in the memory. [Apr 2017, p.80]

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
بازی تموم و حتی پلات شد . باورم نمیشد HORIZON انقد میتونست خوب باشه برام . یه اثر فوق العاده زیبا . وقتی بازی مکنی تازه به حرف منتقدا میرسی که چرا میگفتن یکی از بهترین بازی های اکشن جهان باز تا کنون و حتی بهترین های نسل .
گیم پلی بازی انقدر خوب طراحی شده ، المانهاش و اون اکشنش و سلاح های بازی فوق العاده اند ، مبارزه با ماشین ها محشر طراحی شدند . محیط های بزرگ و از همه مهمتر متنوع . موسیقی متن های بازی خیلی عالی هستند و من دانلود کردم و تو حالت عادی هم گوش میدم .
داستان خوب و ماموریت های عالی . بسیاری از المان های نقش افرینی که تو بازی قرار دادن . یه بازی که ترکیبی از بهترین های چند سبک رو بهترین شکل در قالب یک اثر قرار دادن .
من به شخصه بسیار لذت بردم . این فروش و محبوبیت و نقدهاش هم نوش جونش . یه راه جدی برای PS باز شد و HORIZON تبدیل شد به یکی از بزرگترین های این سبک و این صنعت .
نمره من در نهایت 10 هستش گرچه بازی ایراداتی هم داشت که از نظر من قابل چشم پوشی بود . و روی تجربه بازی لطمه وارد نکرد .
بگیرید بازی کنید تجربه مشابه این رو جای دیگه پیدا نمیکنید :D
تبریک به طرفداران و گوریلا گیمز :x

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
LEVEL (Czech Republic) 10/10 :D
Horizon Zero Dawn is a perfect proof, that if you give developers creative freedom and time, it will get you a sweet reward. For fans of action adventures and wonderful worlds Horizon is the obvious choice. [Issue#272]

RPG Fan 8.8/10
Even though it's not without its issues, Horizon is an excellent title and a must have for all PS4 owners. It offers a refreshing open world environment, a compelling and mysterious story, a fantastic main character, and innovative gameplay. Not only is it one of the best action RPGs I've played in a while, it's also one of the best games I've played in a while. Even now, after the credits have rolled, I'm still having a great time trying to fully complete the game. Horizon is a truly special experience, and it's one that even non-RPG lovers need to have.

به 90 نمیرسه؟
خیییییییلی بعیده ، روی همین 89 هم بمونه خوبه :D
او چندتا نمره مسخره نبود متا تا 91 میامد بالا

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
Games Master UK 9.5/10
PS4's best exclusive, and an exhilarating new IP that spits at sequelitis. An instant open-world classic. [April 2017, p.74]

CD-Action 8/10
Although Horizon Zero Dawn is a variation on the tested “ubigame” formula and fails to even get close to The Witcher 3 in terms of utilizing the open world, amazing setting makes it a beautiful science fiction fairy tale that manages to stay gripping till the very end. [04/2017, p.62]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر