امتیازات Horizon: Zero Dawn

پیش بینی میانگین امتیازات Horizon: Zero Dawn

• 94 به بالا

رای‌ها: 8 4.4%
  • 92-93

رای‌ها: 19 10.6%
  • 90-91

رای‌ها: 50 27.8%
  • 88-89

رای‌ها: 53 29.4%
  • 86-87

رای‌ها: 29 16.1%
  • 84-85

رای‌ها: 13 7.2%
  • 82-83

رای‌ها: 5 2.8%
  • 80-81

رای‌ها: 2 1.1%
  • 75-79

رای‌ها: 1 0.6%
  • 74 به پایین

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
آیا میدانستید یکی از عناوین بیاد ماندنی تاریخ گیم Heavy Rain میباشد.
آیا میدانستید یکی دیگر از عناوین بیاد ماندنی تاریخ گیم Demon's Souls میباشد.
آیا میدانستید Silent Hill 2 معمولا در لیست های معتبر بعنوان بهترین عنوان سبک ترس تاریخ انتخاب شده است.
آیا میدانستید Dark Souls در چند لیست جزء بهترین بازیهای تاریخ و حتی رتبه نخست انتخاب شده است از جمله EDGE

پس این را هم بدانید که هیچکدام از این بازیها حتی متای 90دی که صبح تا شب بر سرِ یکدیگر میکوبیم هم ندارند:D

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
آیا میدانستید Silent Hill 2 معمولا در لیست های معتبر بعنوان بهترین عنوان سبک ترس تاریخ انتخاب شده است.
آیا میدانستید Dark Souls در چند لیست جزء بهترین بازیهای تاریخ و حتی رتبه نخست انتخاب شده است از جمله EDGE

پس این را هم بدانید که هیچکدام از این بازیها حتی متای 90دی که صبح تا شب بر سرِ یکدیگر میکوبیم هم ندارند:D
دقیقا همینه و البته شامل همه بازیهای نزدیک متای 90 نمیشه ( 89/88 )
همه قرار نیست توی این صنعت موفقیتی مثل ناتی داگ و راک استار بدست بیارن ولی بعضی ها هستند همونطور که مثال زدی بخصوص سری souls در این رده قرار میگیرند .
من فکر میکنم هورایزون هم جزو اون دسته حساب میشه ، یعنی ورای نمره ای که به بازی دادن صحبت هایی که در مورد بازی شده همه نوید یه اثر به یاد ماندنی در این صنعت رو میده .
و اینکه نسخه دوم خیلی خیلی پخته تر خواهد شد . همیشه توی تاریخ اکثرا نسخه دوم بازی ها یه جهش خیلی بهتر نسبت نسخه اول دارن .

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

شما باید این به کسی بگی که بخاطر متا با اون گیف زلداش هورایزن مسقره کرد=)) اونم بازیایی که اصن ربطی به هم ندارن:-j

• Like
Reactions: mahdi-ps4

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی

البته همین بازی هم راحت بالای 90 میشد ... هر جور حساب کنی امتیاز 6 و 7 ای که دادن منطقی نیس و کاملا مشخصه هدفشون کاهش متا بوده و لا غیر .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
شما باید این به کسی بگی که بخاطر متا با اون گیف زلداش هورایزن مسقره کرد=)) اونم بازیایی که اصن ربطی به هم ندارن:-j
تاپیک بغلی که کلا شده متلک انداختن به سونی و بازی هاش ... من اگه میدونستم اینقدر دوستان نیاز دارن به عوض کردن حال و هوا ... دعا میکردم زودتر و بیشتر یه همچین فرصت هایی براشون پیش میومد .
فکر کنم زلدا هم به جمع gta و اورواچ و سایر انحصاری های معنوی پیوست

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تاپیک بغلی که کلا شده متلک انداختن به سونی و بازی هاش ... من اگه میدونستم اینقدر دوستان نیاز دارن به عوض کردن حال و هوا ... دعا میکردم زودتر و بیشتر یه همچین فرصت هایی براشون پیش میومد .
Gta ?!:-??
----------------------------------
الان امتیازا کامل شده یا هنوز چندتا سایت عاقل هستن؟؟؟:D

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
PS 4 ندارم و کلا علاقه ای به کنسول ندارم (PC GAMER) اما این بازی واقعا استانداردهای تکنیکی بازی سازی رو جا بجا کرده از هر لحاظ گرافیک فیزیک و... =D>
امتیازاصلا مهم نیست در خصوص این بازی در صورتی که 8.8 هم عالیه

• Like
Reactions: Mr. Children

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
زلدا مگه مولتی پلتفرمه؟ که معنوی باشه

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
زلدا مگه مولتی پلتفرمه؟ که معنوی باشه
این جور که بعضی برا تحقیر کردن سونی هورایزن ازش تعریف دفاع میکنن و مطمئن هستم بعضیاشون حتی زلدا رو بازی هم نکردن ما باورمون شد که زلدا هم مولتی پلتفرم معنویه=))البته من نه با زلدا و نه با نینتتدو مشکلی دارم و بنظرم botw بازی خیلی خوبیه

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
موضوع اینه که بعضی هاشون کلا یک بازی زلدا هم حتی از نزدیک ندیدن الان شدن عاشق سینه چاک یهو ! ما که می دونستیم زلدا نمرات بالا میگیره و خودم 95 پیش بینی کرده بودم کسی هم ندیده بودم زلدا رو مثلا ترول کنه یا کری بخونه ولی واقعا نمیدونستم زلدا بین فن های مایکرو اینقدر محبوبه :D بالاخره به یه جا باید متوصل شد ! فکر کن کسی که سلطان ترول تشریف داره و با فعالیتی مثال زدنی جک ترین کامنت های سال 95 رو در تاپیک امتیازات بازی های سونی و دیگر تاپیک های مربوط به اون بازی ها داده یهو در تاپیک زلدا کامنت هایی میده آدم به خودش شک میکنه :)) بالاخره طرف همونطوری که بدون از نزدیک دیدن برخی بازی ها اونا رو ترول می کنه و دره استدیوش رو تخته می کنه همونطوری هم بدون از نزدیک دیدن برخی بازی های دیگه مدافع اصلی اونا می شه که بالاخره به یه نوعی اون فشار که من نمیدونم دقیقا از چیه از روش برداشته بشه
در اون تاپیک فقط یک نفر نینتندو فن دیدم ortegoli@ با یک نفر دیگه که با wii u داره بازی میکنه نوش جون جفتشون (شاید تک و توک بودن ندیدم) , بقیه 3 قشر مختلف هستند
1. اونایی که کاری به حاشیه ها ندارن و با توجه به متا و موفقیت فوق العاده بازی واقعا در صدده تجربه بازی هستند مثل ماکان و محمد فروبری
2. اونایی که اصن زلدا نمیدونند چیه و بازی نکردن و نمیکنند الکی تعریف و به به چه چه میکنند که بگن ما خوبیم (چه طرف سونی چه مایکرو)
3. اون دوستانی که خودت و خودم اشاره کردیم که یهو زلدا حکم انحصاری معنوی براشون پیدا کرده که بازی های اغلب شاخ سونی رو ترول کنند (خدا صبر بده به این دوستان:D)

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
یعنی اون سه تا منتقد شیرین عقل...:|

خدایی با اون چیزهایی که من تو تریلرها دیدم حقّش بیشتر از این حرفا بود...خیلی بیشتر از این حرفا
البته الان هم متايي كه داره عاليه و در سبك خودش تقريبا برابري ميكنه با اخرين ساخته هاي غول هاي اين سبك يعني بايوور و فرام سافتور !ولي جا داشت ٩٠ بشه!

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
RPGamer : 100
Gaming Nexus : 98

نمره بازیسنتر هنوز ثبت نشده
بعد از اون 6.5 خنده دار دوباره با نمراتی که بعدش ثبت شده 5 تا رتبه تا 89 فاصله داره احتمالا برسه اگر کسی خوشحال بازی در نیاره :D

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
BaziCenter 9/10 :D^:)^

Horizon: Zero Dawn offers everything we've already seen and expected from an open-world action-RPG title. Yet, it feels much more different from anything we have ever experienced. Despite a few flaws, Horizon: Zero Dawn is an excellent action-RPG. One that proves that new ideas is not enough, knowing how to develop them is all that matters.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر