امتیازات بازی Halo Wars 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد

Halo_wars_2_cover_art.jpg

Developer: Creative Assembly
Publisher: Microsoft
Release Date: 21 Feb 2017
Gaming Age 100
Gaming Nexus 95
COGconnected 95
Areajugones 90
ICXM 90
IGN Spain 90
Windows Central 90
God is a Geek 90
XboxAddict 90
Attack of the Fanboy 90
Windows Central 90
EGM 90
Generación Xbox 90
We Got This Covered 90
SomosXbox 89
Cheat Code Central 88
Multiplayer.it 86
Critical Hit 85
Stevivor 85
Hobby Consolas 83
SpazioGames 80
Hardcore Gamer 80
Eurogamer Italy 80
Twinfinite 80
Arcade Sushi 80
Guardian 80
Post Arcade 80
Metro GameCentral 80
CGMagazine 80
GameSpew 80
M3 70
Destructoid 70
Digitally Downloaded 70
The Sydney Morning Herald 70
Trusted Reviews 70
GamingTrend 60
GamesRadar 60

متا از 46 نقد = 81

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من فارسی صحبت کردم گفتم مدت اخیر باز برید از 3 4 سال پیش نمره بذارید اصلا من 1 چیز دیگه می گم 1 چیز دیگه نقل می شه کی حرف نمره 10 زد؟ بهتر جای توهین کردن به جای نظر دادن که فقط نشان دهنده ی شخصیت شخص هست یکم پست ها رو درست تر بخونید.

از همین محبوب شدن گیم اسپات که اینقدر حامی پیدا کرده مشخصه که 100 درصد حرف من درسته نسل قبل حامی بین طرفدارهای سونی نداشت قبله ی عالم جایگزین کرده بودن دوستان چقدر زمان سریع می گذره

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من فارسی صحبت کردم گفتم مدت اخیر باز برید از 3 4 سال پیش نمره بذارید اصلا من 1 چیز دیگه می گم 1 چیز دیگه نقل می شه کی حرف نمره 10 زد؟ بهتر جای توهین کردن به جای نظر دادن که فقط نشان دهنده ی شخصیت شخص هست یکم پست ها رو درست تر بخونید.

از همین محبوب شدن گیم اسپات که اینقدر حامی پیدا کرده مشخصه که 100 درصد حرف من درسته نسل قبل حامی بین طرفدارهای سونی نداشت قبله ی عالم جایگزین کرده بودن دوستان چقدر زمان سریع می گذره
1-بهتره وقتی پستی ارسال میکنیم قبلش یه 10-15 دقیقه فکر کنیم که چی بنویسیم. اینجا هم جای بحثه و تو اون پست به کسی توهین نشد که انقدر تریپ مظلوم نمایی بر میداری. جنبه شنیدن نظر مقابل رو ندارین و هر چیزی رو توهین میدونین اون بالا یه دکمه هست به اسم sign out . به درد اینجور مواقع میخوره.
2-جدی هنوزم فکر میکنی جنگ سرد بینps-xbox-pc وجود داره؟:))طرفدارای سونی؟really?:)) یا مثلا الان همه قسم خورده جبهه سونی هستن دارن پرچم مایکروسافت آتیش میزنن؟ با نمره دادن یه سایت به یه بازی ذزه ای تو نظر من تغییری ایجاد نمیکنه و اصلانم اون سایت و متا واسم مهم نیست که بیام حرص بخورم وای چرا به tlou داد8. این بحث ها دیگه 4-5 ساله تموم شده. دیر رسیدی یه مقدار

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

من ۶-۷ ساله به گیم اسپات میگم گیم اسغات ... خدا رو شکر بالاخره شما هم به این نتیجه رسیدید .. ولی خب ملت نمره همین سایت رو تو تاپیک اسمش رو نبر میگرفتن پرت میکردن هوا براش هورا میکشیدن.خوب حالا مثل اینکه قضیه بر عکس شده
.......
دوما شما اومدی تو تاپیک گراویتی راش اون نطق تاریخی رو کردی من اونجا هیچی نگفتم چون نمیخواستم تاپیکش به حاشیه بره .. ولی همون بازی همین الانش شده مظلوم ترین و اندرریت ترین بازی این نسل و شما هم مثلا اومدی تیکه بندازی و موج سواری کنی

• Like
Reactions: playstation1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من ۶-۷ ساله به گیم اسپات میگم گیم اسغات ... خدا رو شکر بالاخره شما هم به این نتیجه رسیدید .. ولی خب ملت نمره همین سایت رو تو تاپیک اسمش رو نبر میگرفتن پرت میکردن هوا براش هورا میکشیدن.خوب حالا مثل اینکه قضیه بر عکس شده
.......
دوما شما اومدی تو تاپیک گراویتی راش اون نطق تاریخی رو کردی من اونجا هیچی نگفتم چون نمیخواستم تاپیکش به حاشیه بره .. ولی همون بازی همین الانش شده مظلوم ترین و اندرریت ترین بازی این نسل و شما هم مثلا اومدی تیکه بندازی و موج سواری کنی

من قبل از این نمرات هم دیگه نمراتش رو قبول نداشتم قبلا نمراتش خیلی نزدیک میانگین متا می شد اما الان نه خیلی سلیقه ای شده.

من اصلا در تاپیک یاد ندارم پست داده باشم چون اصلا با این سبک ها حال نمی کنم بازم می گم من فن هیچ برند خاصی نیستم اگرم هستم بازم دلیل نمی شه الکی ازش تعریف کنم یا نقص هاش رو نگم شاید برای طرفدارهاش ناراحت کننده باشه اما اگر افرادی نباشن که نقص ها رو بگن خوب هیچ وقت جای پیشرفتی هم باز نمی شه.

• Like
Reactions: playstation1

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من قبل از این نمرات هم دیگه نمراتش رو قبول نداشتم قبلا نمراتش خیلی نزدیک میانگین متا می شد اما الان نه خیلی سلیقه ای شده.

من اصلا در تاپیک یاد ندارم پست داده باشم چون اصلا با این سبک ها حال نمی کنم بازم می گم من فن هیچ برند خاصی نیستم اگرم هستم بازم دلیل نمی شه الکی ازش تعریف کنم یا نقص هاش رو نگم شاید برای طرفدارهاش ناراحت کننده باشه اما اگر افرادی نباشن که نقص ها رو بگن خوب هیچ وقت جای پیشرفتی هم باز نمی شه.
گیم اسپات اصلا این نسل پولکی نشده ها:))

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
LEVELUP : 88
ZTDG : 85
EVERYEYE.IT : 85
THEACHIEVEMENTS : 80
USGAMER : 80
GAMER.NL : 80
IGN ITALIA : 80
GAMER.NO : 80
GAMEINFORMER : 75
IGN : 70
NZGAMER : 67
4xzd_ssssssssss.png

از بین مراجع مطرح و معتبر نسبت به بقیه فک کنم EVERYEYE.IT نمره مناسبی داده ، IGN و GAMEINFORMER پایین دادن توی این نمرات .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر