امتیازات بازی Halo Wars 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد

Halo_wars_2_cover_art.jpg

Developer: Creative Assembly
Publisher: Microsoft
Release Date: 21 Feb 2017
Gaming Age 100
Gaming Nexus 95
COGconnected 95
Areajugones 90
ICXM 90
IGN Spain 90
Windows Central 90
God is a Geek 90
XboxAddict 90
Attack of the Fanboy 90
Windows Central 90
EGM 90
Generación Xbox 90
We Got This Covered 90
SomosXbox 89
Cheat Code Central 88
Multiplayer.it 86
Critical Hit 85
Stevivor 85
Hobby Consolas 83
SpazioGames 80
Hardcore Gamer 80
Eurogamer Italy 80
Twinfinite 80
Arcade Sushi 80
Guardian 80
Post Arcade 80
Metro GameCentral 80
CGMagazine 80
GameSpew 80
M3 70
Destructoid 70
Digitally Downloaded 70
The Sydney Morning Herald 70
Trusted Reviews 70
GamingTrend 60
GamesRadar 60

متا از 46 نقد = 81

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
مهم نیست چی گفته این بار چندم پایین ترین نمره از این سایت حاصل می شه این در حالی هست که متای بازی 83 بود طرفدارهای مایکی تعدادشون کمه جرات داشت برای بازی به طور مثال last gardian چنین نمره ای می داد تا حسابی از خجالتش در می امدن
نوژن جان جدا از این اتهام عجیبی که گیم اسپات میزنی.
این چیزی که میگی بیشتر شبیه بعضی از تاپیک های معلوم حال خودمون هست تا یه سایت حرفه ای با سابقه
خود من با بعضی از امتیازاش مشکل دارم ونقد بهشون وارد میدونم. ولی طرح یه همچین تئوری توطئه ای یه مقدار به شوخی شبیه هست.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نوژن جان جدا از این اتهام عجیبی که گیم اسپات میزنی.
این چیزی که میگی بیشتر شبیه بعضی از تاپیک های معلوم حال خودمون هست تا یه سایت حرفه ای با سابقه
خود من با بعضی از امتیازاش مشکل دارم ونقد بهشون وارد میدونم. ولی طرح یه همچین تئوری توطئه ای یه مقدار به شوخی شبیه هست.

به به نیما جان فن 2 اتیشه ی سونی جان غیر از اینم از شما انتظار نمی رفت نقد کنی اما این داستان 6 دادن ها در کل نت نه فضای ایران پخش شده فقط امیدوارم چرخ نچرخه عین نسل قبل که اتهام های برعکس می زدید هر چند همان زمان هم اتهام بی اساس نبود بدجوری گندش زد بالا هنوز داستان قبلی هست که اثباتم شد.

این نقدها خریداری می شن نه فقط در زمینه ی گیم بلکه در همه ی زمینه ها رایج هست هر از چندی هم گندش 1 جا در میاد این رشوه دادن ها در سطوح خیلی بالاتر از اینم مشابه فیفا رخ می داده و می ده تازه خیلی جاها گندش در نمیاد حالا من الان می گم فردا گندش درمیاد می بینید همچین شوخیم نبوده

• Like
Reactions: reach usa

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به gears 4 داده 7 به quantom داده 6 به اینم که 6 داده اینام سبکه سخته؟ من هر چیزی می گم 1کی همیشه برای نقضش باید باشه حتی اگه اینقدر تابلو باشه:D

شما 1 بازی مثال بزن که در مدت اخیر از متاش بالاتر بهش نمره داده باشه؟ اما برای سونی تا دلت بخواد هست.
چه ربطی داره گرز واقعا اون کیفیت 3 گانه نداره و کاملا مشکلاتش ملموسه تو بخش افلاین کوانتوم هم بازی کن مشکلات یکنواختی داره به FH3 هم 9 داده. به halo 5 هم 8 بازی های سونی هم اونایی که کیفیت بالا داشتن حقشونه. TLG هم سلیقه ای کاملا بازیش و بستگی به منتقد دارد

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
به به نیما جان فن 2 اتیشه ی سونی جان غیر از اینم از شما انتظار نمی رفت نقد کنی اما این داستان 6 دادن ها در کل نت نه فضای ایران پخش شده فقط امیدوارم چرخ نچرخه عین نسل قبل که اتهام های برعکس می زدید هر چند همان زمان هم اتهام بی اساس نبود بدجوری گندش زد بالا هنوز داستان قبلی هست که اثباتم شد.

این نقدها خریداری می شن نه فقط در زمینه ی گیم بلکه در همه ی زمینه ها رایج هست هر از چندی هم گندش 1 جا در میاد این رشوه دادن ها در سطوح خیلی بالاتر از اینم مشابه فیفا رخ می داده و می ده تازه خیلی جاها گندش در نمیاد حالا من الان می گم فردا گندش درمیاد می بینید همچین شوخیم نبوده
این چیزی که مطرح میکنی چیزی فراتر از کل کل بچه گانه بازیسنتر هست. وقتی ادعایی مطرح میشه که هیچ گونه سندی براش نیست میشه حرف بی پایه و اساس. اگر فردا روزی هم مدارکی در اومد که سونی جهان خوار به طور سیستماتیک به گیم اسپات پول داده که بازی های مایکرو مظلوم رو کمتر از متا نمره بده !! اوکی حرف شما درست . اون موقع درجه اعتبار سایت مورد نظر کلا میره زیر سوال.
نوژن نظری که میدی به خودت مربوطه ولی خداییش این چه طرز فکر عجیبیه اخه.
به شخصه تنها چیزی که برای من مهم نیست همین امتیاز مثلا یه سایت ( مثل گیم اسپات هست)
اگر بخوام چیزی رو از رو متا انخاب کنم میرم های لایت ها و نقاط منفی رو میخونم و تصمیم میگیرم. حالا باز بیا گیر الکی به من بده :D:))

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمره های خوبی گرفته با توجه بع تغییر استدیو سازنده و سبک بازی و ... :D
تخفیف بخوره حدود سی دلار بشه اول تابستون حتما بازی رو میخرم
برای نمره گیم اسپات هم ما عادت کردیم دیگه به بازیهای مایکروسافت کمتر از متا نمره بده اگر غیر این باشه عجیبه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
به نظر منم نمره های گیم اسپات ۲ ساله به عناوین مایکرو غیر منطقیه
به no man's sky (به نظرم بدترین بازی ۲۰۱۶ بود) بدی ۷ بعد به یه بازی با میانگین بالای ۸۰ بدی ۶ یجوریه !!

Sent from my Gooshi using Tapatalk

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این چیزی که مطرح میکنی چیزی فراتر از کل کل بچه گانه بازیسنتر هست. وقتی ادعایی مطرح میشه که هیچ گونه سندی براش نیست میشه حرف بی پایه و اساس. اگر فردا روزی هم مدارکی در اومد که سونی جهان خوار به طور سیستماتیک به گیم اسپات پول داده که بازی های مایکرو مظلوم رو کمتر از متا نمره بده !! اوکی حرف شما درست . اون موقع درجه اعتبار سایت مورد نظر کلا میره زیر سوال.
نوژن نظری که میدی به خودت مربوطه ولی خداییش این چه طرز فکر عجیبیه اخه.
به شخصه تنها چیزی که برای من مهم نیست همین امتیاز مثلا یه سایت ( مثل گیم اسپات هست)
اگر بخوام چیزی رو از رو متا انخاب کنم میرم های لایت ها و نقاط منفی رو میخونم و تصمیم میگیرم. حالا باز بیا گیر الکی به من بده :D:))

من چیزی رو ثابت نکردم اما حقیقت رو می گم حقیقت اینه که گیم اسپات در حق مایکی چند مدتی بدجوری بی انصافی داره می کنه حالا دلیلش هر چی که می خواد باشه.

من سعی می کنم حقیقت رو بگم نه اینکه با تعصب نسبت به 1 چیزی بخوام از خودم حقیقت بسازم اگر فردا روزی قضیه برعکس بشه مطمئن باش بازم خودم هستم که اعتراض می کنم اگر گفتن حقیقت بچه گانه هست من حاضرم تا اخر عمرم بچه بمونم تا اینکه 1 ادم متعصب باشم.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین

رفیق جان اگر بازی خوب باشه و نسبت به قبلی ها پیشرفت مشاهده بشه قطعا نمرات خوبی میگیره . مثل هورایزن 3 . اما سزای پسرفت همین امتیازات 6 و 7 هستش . مانند گیرز 4 و کوانتوم بریک .در ضمن این سبک جایگاهی رو کنسول نداره و همین که ماکرو از سر ناچاری و بی بازی بودن و صحرای لاینتناهی که درست کرده این بازی رو روی کنسولش داده ، باید شاکر باشی . از اون طرف
وقتی یه عنوانی مثل استارکرفت با اون خط داستانی هست، قطعا به ی عنوان کنسولیزه شده ای مثل این باید 6 هم بده ( از نظر من زیاد تر هم داده).

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
البته با نمراتی که گیم اسپات به The Order , Killzone , Drive Club و Knack داده ، تئوری پول گرفتن و سونی فن شدن گیم اسپات از بیخ و بن اشتباهه .
بعدشم طرفداران این سبک به شدت محدود هستن و اصلا ژانر محبوبی نیست . کنسول رو چه به نقطه بازی .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته با نمراتی که گیم اسپات به The Order , Killzone , Drive Club و Knack داده ، تئوری پول گرفتن و سونی فن شدن گیم اسپات از بیخ و بن اشتباهه .
بعدشم طرفداران این سبک به شدت محدود هستن و اصلا ژانر محبوبی نیست . کنسول رو چه به نقطه بازی .

البته من گفتم مدت اخیر این 1 ساله قبلا این شکلیا نبود دیگر امیر اینقدر این مایکی ترول نکن هر جا تاپیکش هست 1 ترولیش می کنیش قبول داری این سایت بهش کم می ده دیشبم خودت قبول کردی بازی که متاش بالای 80 هست 6 یعنی ظلم با هر معیاری هم که سنجیده بشه.

منم مایکی زیاد ازش به خاظر عملکرد ضعیف اخیرش نقد کردم اما دیگه اینقدر شورش نکنیم.

البته من نگفتم پول گرفته گفتم سونی فن شده این نیما مدام حرف می ذاره دهن ادم

• Like
Reactions: Polaris

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
رفیق جان اگر بازی خوب باشه و نسبت به قبلی ها پیشرفت مشاهده بشه قطعا نمرات خوبی میگیره . مثل هورایزن 3 . اما سزای پسرفت همین امتیازات 6 و 7 هستش . مانند گیرز 4 و کوانتوم بریک .در ضمن این سبک جایگاهی رو کنسول نداره و همین که ماکرو از سر ناچاری و بی بازی بودن و صحرای لاینتناهی که درست کرده این بازی رو روی کنسولش داده ، باید شاکر باشی . از اون طرف
وقتی یه عنوانی مثل استارکرفت با اون خط داستانی هست، قطعا به ی عنوان کنسولیزه شده ای مثل این باید 6 هم بده ( از نظر من زیاد تر هم داده).

بازی که متاش 80 یعنی بازی خوبی هست متای این بازی با بازی مورد علاقت last gardian همچنی فرقیم نداره پس قبول کن که برای طرفدارهای این سبک بازی خوبی هست گیرز هم متاش 84 شده باز بهش 7 داده درسته که عین قبلیاش خوب نیست اما بازی خوبی بود بازم اگر عین قبلیا بود که متاش بالای 90 می شد.

الان nioh متاش 87 الان اومدن بهش 6 دادن اونجا هم کلی اعتراض کردن حقم دارن این قبیل نمره ها همیشه محکوم هستن حالا شماها یکم جهت گیری دارین می گین نه این حقشه اون حقش نیست اما من به شخصه می گم جفتشون حقشون این نمره ها نیست.

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
ارزش نمرات Gamespot رو که فاکتور بگیریم چند نمونه از نمراتش به انحصاریهای سونی خدمت دوستان:

The Last of Us : 8/10
Knack: 4/10
Driveclub: 5/10
Killzone: Shadow Fall: 7/10
The Order: 5/10
Gran Turismo 6: 7/10
به GT6 و K :sf داد 7
در کل این حرفا که بعضی دوستان میگن خیلی بچگانس ، سونی اگه پول بده بود سره اوردر با اون همه تبلیغات پول می داد
ممنون.اون 2تا اشتباه تایپی بود:D

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
ارزش نمرات Gamespot رو که فاکتور بگیریم چند نمونه از نمراتش به انحصاریهای سونی خدمت دوستان:

The Last of Us : 8/10
Knack: 4/10
Driveclub: 5/10
Killzone: Shadow Fall: 6/10
The Order: 5/10
Gran Turismo 6: 6/10
به GT6 و K :sf داد 7
در کل این حرفا که بعضی دوستان میگن خیلی بچگانس ، سونی اگه پول بده بود سره اوردر با اون همه تبلیغات پول می داد

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بازی که متاش 80 یعنی بازی خوبی هست متای این بازی با بازی مورد علاقت last gardian همچنی فرقیم نداره پس قبول کن که برای طرفدارهای این سبک بازی خوبی هست گیرز هم متاش 84 شده باز بهش 7 داده درسته که عین قبلیاش خوب نیست اما بازی خوبی بود بازم اگر عین قبلیا بود که متاش بالای 90 می شد.

الان nioh متاش 87 الان اومدن بهش 6 دادن اونجا هم کلی اعتراض کردن حقم دارن این قبیل نمره ها همیشه محکوم هستن حالا شماها یکم جهت گیری دارین می گین نه این حقشه اون حقش نیست اما من به شخصه می گم جفتشون حقشون این نمره ها نیست.
دقیقا کدوم بازی مایکرو حقش بالا بود ولی کم داده؟ نکنه انتظار داری بیاد به quantum break 10 بده؟یا مثلا gears 4 که کلی 6-7 دیگه واسش ردیف شده؟ موقع 9 دادن به هورایزون 3 چرا بحث این بحث نبود؟ tlg همین الانشم 14-15 تا نمره 10 داره. uncharted -bloodborne -nioh هم که کاملا معلومه تو چه سطحی هستن. این بحث ها از زمان10 به mgs4 هستش تا الان. خدایی خسته نشدین از بحث های بیخود و بچگانه؟ موقع 8 دادن به tlou شده بود معتبر ترین سایت تاریخ الان باز رفت زیر سوال. چه بخوایین و چه نخوایین همیشه یه سری هستن که با یه بازی حال نمیکنن. حالا میخواد این بازی halo -uncharted-tlg -gears ویا هر بازی دیگه ای باشه. قبول کردن این موضوع اصلا کار سختی نیست. یکی ممکنه با یه بازی بده 10 یکی هم ممکنه مثل washington post به uc4 بده 3-4. سلایق همه فرق میکنه و همه منتقدا مجبور نیستن واسه بازیای مورد علاقه یه فرد بیان 10 ردیف کنن.
متاش بالای 80 هست 6 یعنی ظلم با هر معیاری هم که سنجیده بشه.
جایی نوشته که ظلمه؟ الان یکی بخواد مثلا به یه بازی ریزبینانه نمره بده مثلا میده 7 و یکی دیگه یه سری ایرادا واسش مهم نیست میده 10. معیار سنجش 100 تا منتقد قرار نیست باهم یکی باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر