1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

ولنتاینی متفاوت

گفتگو در 'Old Consoles' ایجاد شده توسط amirone, ‏Feb 15, 2017.

1. amirone

کاربر سایت

هر ساله جشن ولنتاین برگزار میشه با کادوهای کسل کننده :-< ، حداقل برای من که اینطوریه ! ، امسال برخلاف سالهای قبل یک سوپرایز شگفت انگیز برام اتفاق افتاد ، خودم باور نمیکردمو آدم سخته باورش براش که یک GF ایرانی تا این حد (که خودشم خبر نداره:D) خوشحال کنه BFشو . حالا دختر خارجی باشه تا این حد آدم ذوق نمیکنه :D

کادوی امسال من یک فروند PlayStation 1 بود <:-P!!! . بحث هزینه الان مطرح نیس ، همچین حرکتی اونم از یک دختر ایرانی که فقط کلاس کار رو در زمره کارهای روزمرشون قرار میدن جای شگفتی و تامل داره . انقدر خوشحال شدم که فکر میکرد آخر دارم مسخرش میکنم :D .. گفتم الان نمیتونی حسمو درک کنی چون نمیدونی این حرکتی که کردی برام چه حکمی داره .. هیچی دیگه شروع کرد .. گفت آره تو عشقت همینه ، با همین پلی استیشین شبو روز میکنی .. :| بقیشم میدونید دیگه .. همونجا سریع کادوشو دادم همه چی یادش رفت :D

خب دوستان من خانمهای ایرانی هم یک پله در این زمینه صعود کردن ولی هنوز 1000 پله عقبن از بانوان خارجیو بازم خب .. جای شکر داره :D

طاقت نیاوردمو باز کردم کادو رو اول بوسیدمش (نه PS1 رو میگم :D) بعد اجکت کنسولو زدم چشمم به جمال خر افتاد :| .. گفتم بازی از این بهتر نبود بگیری بعد چرا داخلشه ؟؟ گفت همونجا انتخاب کردم گفتم دیسکو بزاره ، همش بازیای بکش بکشو میری .. گفتم ممنونم :| .. اونموقع چرا دیسک PS2 توشه ؟؟؟ :D ، PS2 چیه ؟:| ، پلی استیشین دو ؟؟ بگو بدت اومده از کادوت الکی فقط بحث میخوای بکنی :-$ .. قانع شدم :D

چون برام جذابیت داشت تاپیک زدم ، خلاصه بخشید وقتتونو گرفتم .

MO021, ehsanservat, jhoobin و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. sendo

کاربر سایت

نام:
    سالار
    اقا مبارکه :D
    ایشالا پایدار باشه و در سال های آتی Ps Vr کادو بگیری :D
    گیمش ولی خدا بود :D

MO021, ehsanservat و amirone این نوشته را Like کرده اند.
  3. IMANOKA

کاربر سایت

نام:
    Iman
    :)>-:D:ar!
    این شرک و خرش یادمه بین دخترا خیلی محبوب بود:D از دخی هایی که ps2 داشتن بپرسی همشون بازیش کردن=))
    مبارکت باشه امیر وان =D>
    انشالله در آینده اکشن فیگور جیل ولنتاین و لارا کرفت کادو بگیری:D

ehsanservat و amirone این نوشته را Like کرده اند.
  4. ehsanservat

کاربر سایت

منم شرک رو بازی کردم :D

amirone این نوشته را Like کرده است.
  5. giant level

کاربر سایت

چند سالته عمو جون که شرک بهت داده؟=))

6. ehsanservat

کاربر سایت

:|
    شوخی میکنی دیگه؟ :|

jhoobin و amirone این نوشته را Like کرده اند.
  7. giant level

کاربر سایت

اره باو:-bd