تلفن همراه نوکیا 3310 بازخواهد گشت

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-2-15_21-26-25.png

تلفن همراه نوکیا 3310 یکی از نمادهای عصر اولیه تلفن‌های همراه است. این تلفن همراه دارای طراحی زیبا، باتری با طول عمر بالا و بازی Snake II بود. حال شایعاتی منتشر شده که قرار است این تلفن همراه دوباره در دنیای مدرن عرضه شود.

بر اساس اطلاعاتی که افشا کننده‌ی معروف، Evan Blass، منتشر کرده است این کمپانی فنلاندی می‌خواهد عرضه دوباره این تلفن همراه افسانه‌ای را در کنگره جهانی موبایل اعلام کند. بر اساس این شایعه قیمت این تلفن همراه نوکیا 59 یورو خواهد بود.

این تلفن همراه در زمان خود توانست در بین خریداران ایرانی محبوبیت بسیاری به دست آورد و تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین تلفن‌های همراه در بازار داخلی موبایل شود.

منبع

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
این گوشی 300 تا جون داشت مثل گوشی ها کت الان بود
یه بار میدان انقلاب بودم از این اتوبوس آلمانی ها قدیمی 2 تا واگنی داشت میرفت یکی گوشیش افتاد زمین اتوبوس ازش سریع رد شد گوشیش یه ذره خراب شد اما هر گوشی دیگه بود پودر میشد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
تا اونجایی که من اخبار پیگیری می‌کردم. مایکروسافت برند نوکیا به یک شرکت با نام HMD Global فروخته و اون ها از نام نوکیا برای گوشی‌هاشون استفاده می‌کنند. این که چقدر بتونن اون کیفیت برند نوکیا ارایه بدن، نامشخص هنوز.
Microsoft is selling its feature phone business to Foxconn for $350 million

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
تا اونجایی که من اخبار پیگیری می‌کردم. مایکروسافت برند نوکیا به یک شرکت با نام HMD Global فروخته و اون ها از نام نوکیا برای گوشی‌هاشون استفاده می‌کنند. این که چقدر بتونن اون کیفیت برند نوکیا ارایه بدن، نامشخص هنوز.
Microsoft is selling its feature phone business to Foxconn for $350 million
HMD Global هم یه شرکت فنلاندی هستش که هسته مدیریتشو مدیران سابق نوکیا تشکیل میدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر