امید زیاد Sony به عنوان Horizon Zero Dawn

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Untitled.png
Horizon Zero Dawn قدم جدیدی در راه بازیسازی برای Guerrilla Game است زیرا برخلاف سری بازی های شوتر Killzone، عنوان Horizon Zero Dawn در سبک open-world RPG می باشد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

در روزهای که این بازی هنوز عرضه نشده است کمپانی Sony اعلام کرده که، امیدوار است این بازی تبدیل به برند پلی استیشن در آینده شود. طبق جدیدترین مصاحبه MCV با آقای Jon Edwards مدیر تولید بخش انگلستان کمپانی سونی:

«تا زمان عرضه بازی هیچ چیز مشخص نیست اما فکر می کنم که این بازی پتانسیل زیادی را تا عنوانی موفق برای ما شود و امیدوارم تبدیل به برند پلی استیشن در آینده شود.»

شخصیت بازی Aloy نام دارد که براساس کارکتر Ygritte در سریال معروف Game of Thrones ساخته شده است.

Horizon Zero Dawn قرار است 28 فوریه بصورت انحصاری برای پلتفرم PS4 عرضه شود.

لینک منبع

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
فاک
ناتی داگ با اون عظمت 200 تا کارمند داره
ناتی در حدود 400 نفر کارمند داره فقط نزدیک 300 تا کارمند ثابت داره معمولا حدود 50 -100 نفر هم قراردادی هستن و سر پروژه اضافه و کم میشن .
اون 200 نفر آماری برای زمانی بود که ناتی بر روی UC 2 کار میکرد بعدش افزایش نیرو داشتن شدید و جای استدیو عوض شد .

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
آقا قیافه آلوی خوبه دیگه :D
کک مکاشم که برداشتن :D
قراره بریم جنگ نه فشن شو :D
ذهنیت بیشتر گیمرا بخاطر پوستر همایش PSE بهم ریخت:D ، خیلی چرت درش آورده بودن ، کجو معوجو واقعا شبیه مونگولا طراحیش کرده بودن ، دلم میخواد طراحشو خفه کنم .

بزارید دامن چین چینو بانو بزاره کنارو تنی به آب بزنه ..=P~

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
ذهنیت بیشتر گیمرا بخاطر پوستر همایش PSE بهم ریخت:D ، خیلی چرت درش آورده بودن ، کجو معوجو واقعا شبیه مونگولا طراحیش کرده بودن ، دلم میخواد طراحشو خفه کنم .

بزارید دامن چین چینو بانو بزاره کنارو تنی به آب بزنه ..=P~
آون پوستر را که بیخیال اصلا :D،بیشتر سنجاب بود تا آدم. :D

در مورد جمله آخر....نه آقا، چی! :|
بعد عمری دارن یه شخصیت مونث خفن و قابل احترام میدن. که خیلی هم کم داریم تو صنعت گیم.
همین لارا کرفت هم تو نسخه های ریبوت درستش کردن. و الا قبلا منشوری بود :D
بقیه هم که ماشالا یا وارد رومانس میشن، یا مورد دارن.
به نظر من آلوی واقعا از این نظر خوبه. آخرین شخصیت مونثی اینطوری برام قابل احترام بود،لایتنینگ بود. یه کاراکتر قوی و کاملا مستقل که برای بقیه غش و ضعف نمیره. و حتی بعضا مرد ها را هم به چالش می کشه.

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
اتفاقا چهره شخصیت یه حس استقامت و مردونگی خاصی داره که از سایر شخصیت های مونث متمایز میکنه به نظر من که با حس و حال بازی هم همخونی داره

• Like
Reactions: ps3_360_wii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر