امید زیاد Sony به عنوان Horizon Zero Dawn

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Untitled.png
Horizon Zero Dawn قدم جدیدی در راه بازیسازی برای Guerrilla Game است زیرا برخلاف سری بازی های شوتر Killzone، عنوان Horizon Zero Dawn در سبک open-world RPG می باشد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

در روزهای که این بازی هنوز عرضه نشده است کمپانی Sony اعلام کرده که، امیدوار است این بازی تبدیل به برند پلی استیشن در آینده شود. طبق جدیدترین مصاحبه MCV با آقای Jon Edwards مدیر تولید بخش انگلستان کمپانی سونی:

«تا زمان عرضه بازی هیچ چیز مشخص نیست اما فکر می کنم که این بازی پتانسیل زیادی را تا عنوانی موفق برای ما شود و امیدوارم تبدیل به برند پلی استیشن در آینده شود.»

شخصیت بازی Aloy نام دارد که براساس کارکتر Ygritte در سریال معروف Game of Thrones ساخته شده است.

Horizon Zero Dawn قرار است 28 فوریه بصورت انحصاری برای پلتفرم PS4 عرضه شود.

لینک منبع

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
حمایت خود را از Horizon 2 اعلام میکنم:-"
با اینکه کیلزون هم عالی بود...ولی یه بازی سوم شخص، بهتر از اول شخصه:p
خب منكه با هورايزون مشكلي ندارم . البته كه حمايت ميشه . از ريختش معلومه چه غولي شده .
منظور من اينه با توجه به بسيار بزرگ شدن گوريلا ، اينا هم مثل ناتي داگ به چند دسته تقسيم بشن و يكي كيلزون و ديگري هورايزون رو بسازه كه البته من فكر ميكنم همين اتفاق افتاده

• Like
Reactions: Adidas95

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
ایشالا که هورایزن میاد و موفق میشه.
ولی من واقعا این نسل دلم یه کیلزون مثل 2 و 3 میخواد.
هنوز مزشون زیر زبونمه.اون اتمسفر بی نظیر،اون گیمپلی،اون جزییات ریز،اون گرافیک و حتی موسیقی! واقعا محشر بود.
امیدوارم تیم اصلی گریلا بعد از هورایزن مستقیم بره سر کیلزون 4.8->

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
ایشالا که هورایزن میاد و موفق میشه.
ولی من واقعا این نسل دلم یه کیلزون مثل 2 و 3 میخواد.
هنوز مزشون زیر زبونمه.اون اتمسفر بی نظیر،اون گیمپلی،اون جزییات ریز،اون گرافیک و حتی موسیقی! واقعا محشر بود.
امیدوارم تیم اصلی گریلا بعد از هورایزن مستقیم بره سر کیلزون 4.8->

ارزو بر جوانان عیب نیست ... اما محمد در خواب بیند پنبه دانه .... یعنی اگه هورایزن اومد و موفق شد و فروش خوبی کرد .تو این نسل کیلزون دیدی بیا سر من بیخ تا بیخ ببر
اینا اگه میخواستن کیلزون بدن که نمیومدن در کل از استودیو های اروپا و به خصوص گریلا کمبریج رو تخته کنن .

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
ارزو بر جوانان عیب نیست ... اما محمد در خواب بیند پنبه دانه .... یعنی اگه هورایزن اومد و موفق شد و فروش خوبی کرد .تو این نسل کیلزون دیدی بیا سر من بیخ تا بیخ ببر
اینا اگه میخواستن کیلزون بدن که نمیومدن در کل از استودیو های اروپا و به خصوص گریلا کمبریج رو تخته کنن .
میاما!:D
خوشبختانه سونی از آون ناشر ها نیست که بیاد ip هاش را بدوشه :D
کیلزون هم ip مهمیه. فن هم خیلی داره. از طرف دیگر با کنار رفتن resistance, تنها شوتر اول شخص سونیه. به نظرم صد درصد میرن سراغش.
ولی حالا باید صبر کرد و دید :D

• Like
Reactions: amirone and vaan 2

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
میاما!:D
خوشبختانه سونی از آون ناشر ها نیست که بیاد ip هاش را بدوشه :D
کیلزون هم ip مهمیه. فن هم خیلی داره. از طرف دیگر با کنار رفتن resistance, تنها شوتر اول شخص سونیه. به نظرم صد درصد میرن سراغش.
ولی حالا باید صبر کرد و دید :D
گفتی resistance و کردی کبابم :D
چه gunplay داشت بدمصب. لذت بخش ترین شلیک یک اسلحه در یک بازی رو من تو resistance تجربه کردم، اصلا قابل توصیف نیست.
نمیشه سونی یه resistance بده؟؟ :D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
گفتی resistance و کردی کبابم :D
چه gunplay داشت بدمصب. لذت بخش ترین شلیک یک اسلحه در یک بازی رو من تو resistance تجربه کردم، اصلا قابل توصیف نیست.
نمیشه سونی یه resistance بده؟؟ :D
نه دیگه نمیدن :(
اینسومنیاک رسما اعلام کرد با اومدم نسخه سوم، دلیلی به آدامه سری نیست.
یه ریمستر هم نمیدن :/

• Like
Reactions: Deliverer

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من دو تا از هندز آن های بازی رو خوندم + نگاه کلی به یه سری دیگه و همینطور تقریبا 60، 70 دقیقه هم گیم پلی دیدم (البته یه سری ها رو گرفتم هنوز ندیدم) با توجه به این می تونم بگم بازی می تونه موفق عمل کنه.
جدا از داستان که هنوز چیزی مشخص نشده، گیم پلی بازی بنظرم تنوع کافی رو داره! البته برای این دنیا باید تجربه کرد و نظر داد اما تو گیم پلی هایی که دیدم خوب بنظرم میرسد همینطور تو پیش نمایش ها از بخش مبارزه تعریف شده بود اکثرا. به نظرم همین کافیه، یه جا هم گفته بودن که کوئست هم به میزان کافی وجود داره.
در کل پیشبینی من امتیاز حدودی 85 تا 88 هست.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
من فقط مشکلم با قیاقه aloy هست که اون هم یک چیز شخصیه:D
وگرنه همه چی نوید یک بازی عالی رو میده:D

اتفاقا اصلانم شخصی نیستُ منم بدم میاد ازش:D یه مگان فاکس در اوجی چیزی میزاشتن انگیزه ها دو چندان بشه!:D از داود قفش یاد بگیرن یه ذره!:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اتفاقا اصلانم شخصی نیستُ منم بدم میاد ازش:D یه مگان فاکس در اوجی چیزی میزاشتن انگیزه ها دو چندان بشه!:D از داود قفش یاد بگیرن یه ذره!:D
هیچ کس بهتر مگان فاکس پیدا نکردی ... ؟حیف aloy چان....
جنیفر لاورنس بد نبودا ...یا جما ارترتون اون موقع که تو اوج بود (این دو سه سال اخیر که مثل زامبی ها شده )

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من که مشکلی در ِaloy عزیزمو این CP نمیبینم ، چشم بصیرتم دارم :D
مشکلی هست ؟؟؟:D
با عرض پوزش...قیافش خیلی داغونه.شبیه کمک راننده های اتوبوس مسافری خط تهران یزد شده که تو جاده آهنگ حلقه طلایی معین گوش میدن و بهمن دود میکنن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر