امید زیاد Sony به عنوان Horizon Zero Dawn

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Untitled.png
Horizon Zero Dawn قدم جدیدی در راه بازیسازی برای Guerrilla Game است زیرا برخلاف سری بازی های شوتر Killzone، عنوان Horizon Zero Dawn در سبک open-world RPG می باشد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

در روزهای که این بازی هنوز عرضه نشده است کمپانی Sony اعلام کرده که، امیدوار است این بازی تبدیل به برند پلی استیشن در آینده شود. طبق جدیدترین مصاحبه MCV با آقای Jon Edwards مدیر تولید بخش انگلستان کمپانی سونی:

«تا زمان عرضه بازی هیچ چیز مشخص نیست اما فکر می کنم که این بازی پتانسیل زیادی را تا عنوانی موفق برای ما شود و امیدوارم تبدیل به برند پلی استیشن در آینده شود.»

شخصیت بازی Aloy نام دارد که براساس کارکتر Ygritte در سریال معروف Game of Thrones ساخته شده است.

Horizon Zero Dawn قرار است 28 فوریه بصورت انحصاری برای پلتفرم PS4 عرضه شود.

لینک منبع

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من اگه بازی جوری در آورده باشن که بعد چند وقت خسته کننده نشه و ماموریت ها تکراری نشه مشخصا 100% موفق میشه .

شاید بقیه نظر دیگه ای داشته باشن اما به نظر من GTA هم از این مشکل رنج میبره بقیه بازی های OW هم این مشکل دارن کلا بازی های OW به نظر من بزرگترین مشکلشون تکراری شدن بازی با ماموریت های تکراری هستش بعضی بازی ها کمتر بعضی ها بیشتر بازم گیم پلی خیلی تاثیر گزار هستش .

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
به نظر من اگه بازی جوری در آورده باشن که بعد چند وقت خسته کننده نشه و ماموریت ها تکراری نشه مشخصا 100% موفق میشه .

شاید بقیه نظر دیگه ای داشته باشن اما به نظر من GTA هم از این مشکل رنج میبره بقیه بازی های OW هم این مشکل دارن کلا بازی های OW به نظر من بزرگترین مشکلشون تکراری شدن بازی با ماموریت های تکراری هستش بعضی بازی ها کمتر بعضی ها بیشتر بازم گیم پلی خیلی تاثیر گزار هستش .
بازی read dead از نظر مراحل فرعی واصلی خیلی عالی بود

• Like
Reactions: rezvideo

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

ویچر رو من اوایلش خیلی حوصلم رو سر میبرد ...اما هر چی به اخرش نزدیک میشدم ماموریت ها و داستان جذاب تر میشد .
.............
من فکر نمیکردم انقدر رو بازی حساب کردن و قصد فرانچایز کردنش رو دارن ... اگه بازی موفق بشه ..دیگه احتمالا حداقل تو این نسل باید کیلزون رو فراموش کنیم .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اميدوارم هرچه سريع تر killzone 4 هم معرفي بشه . يه شوتر فوق العاده و درست حسابي ، مثل killzone 2 و 3 .
حمایت خود را از Horizon 2 اعلام میکنم:-"
با اینکه کیلزون هم عالی بود...ولی یه بازی سوم شخص، بهتر از اول شخصه:p

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
حمایت خود را از Horizon 2 اعلام میکنم:-"
با اینکه کیلزون هم عالی بود...ولی یه بازی سوم شخص، بهتر از اول شخصه:p
ولی بعضیا هنوز مولتیه این میخوان:Arrowd:
maxresdefault.jpg

:D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
به نظرم دیگه چیزی واسه KZ ندارن که بخوان ادامش بدن ، همون KZ2 رو ریمستر کنن بهترین کاره
اینم ایده خوبیه.اگه نمیتونن یه کیلزون مثل شماره 2 بسازن همون بهتر ریمستر نسخه 2 رو بدن.
در هر صورت من خودم دلم لک زده برای یه بازی کیلزون و یه کیلزون میخوام ولی نه کیلزونی مثل نسخه شادو فال.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بازی read dead از نظر مراحل فرعی واصلی خیلی عالی بود
RD یکی از بازی های خوب بود نه اینکه اونم عالی بوده باشه بهتر از بقیه بود .

ویچر رو من اوایلش خیلی حوصلم رو سر میبرد ...اما هر چی به اخرش نزدیک میشدم ماموریت ها و داستان جذاب تر میشد .
من به شخصه ویچر خیلی قبولش دارم ماموریت های فرعی در داستان اصلی تاثیر داشت مشخصا این فرق میکنه این جزابیت بخش فرعی هم بیشتر میکنه اینجوری شما به داستان فرعی هم توجه میکنی نه اینکه فقط انجام یک ماموریت الکی باشه برای وقت پر کردن یا تهیه یه چیز الکی که هیچ تاثیری در بازی نداره

به نظرم دیگه چیزی واسه KZ ندارن که بخوان ادامش بدن ، همون KZ2 رو ریمستر کنن بهترین کاره
به نظر من بهترین کار Reboot کردن بازی هستش KZ بازی عالی هستش من خودم فنش هستم شدید اما خراب کاری زیاد کردن سر داستان بازی به نظرم به جایی بردن که خودشون با دست خودشون عمق بازی کم کردن بعد بخش پایانی KZ2 واقعا دلم میخواست سر سازنده بترکونم فقط برای همون صحنه آخر ... .

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
ولی بعضیا هنوز مولتیه این میخوان:Arrowd:

:D
من خودمم مولتیه این رو جویدم ، ولی خیلیا هم یک بازیه داستان محور میخوان! >:)
مخصوصا که دنیای Horion بد دلبری مینماید! :D

پ.ن : هنوز بازی نیمده و بازی نکرده، دنبال شماره ی بعدیشم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر