امتیازات For Honor

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
78145790982696345670.jpg

عنوان: For Honor
سازنده: Ubisoft Montreal
ناشر: Ubisoft
پلتفرم: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
ژانر: Hack and slash
تاریخ انتشار: February 14, 2017 مصادف با 26 بهمن

امتیازات:
GamingTrend : 9.5/10
Attack of the Fanboy: 9/10
Stevlvor: 9/10
Areajugones :9/10
TheXboxHub : 90/100
Playstation Universe: 8.5/10
COGconnected: 8.5/10
CGMagazine: 8.5/10
Impulsegamer : 84/100
Hobby Consolas: 8.4/10
Game Informer : 8.3
Multiplayer.it : 8.3/10
PC Games :83/100
MondoXbox : 83/100
Atomix : 82/100
Gamestar :82/100
4Players.de: 8.1/10
Ragequit.gr: 8.1
BaziCenter 8/10
GameSpot: 8
IGN : 8
Eurogamer: Recomended
Generación Xbox: 8/10
JeuxActu : 80/100
SomosXbox: 8/10
Twinfinite: 8/10
The Overpowered Noobs: 80/100
TheSixthAxis: 8/10
LaPS4: 8/10
Insidegamer.nl : 8
Shacknews : 8
ICXM : 8
TrustedReviews : 8
Eurogamer Italy :80/100
Hardcore Gamer: 80/100
Cheat Code Central: 8/10
Game Revolution :8/10
GameSkinny: 80/100
SomosXbox :80/100
GameCrate :78/100
Everyeye.it: 7.7/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) :75/100
PC Gamer : 74/100
The Jimquisition : 7
ZTGD : 70/100
PlayStation LifeStyle: 70/100
Gameblog.fr: 7/10
Destructoid : 55/100
We Got This Covered : 50/100

Meta (PS4=78) ,(PC=76) ,(Xbox One)=80

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
البته این تنفر به یوبی سافت به دلیل نیست و دلایل خیلی زیادی داره از جمله شاخ و شونه کشیدن برای GTA V با واچ داگز که خودش تا مدت ها سوژه بحث و ترول بود.
تا از شیره کشیدن کلی فرانچایز محبوب مثل فارکرای و اساسین کرید که حتی منی که رفتم یک کتاب هزار صفحه ای برای بیشتر فهمیدن اساسین کردم رو از این فرانچایز ذله کرد
تا از بین بردن فرانچایز های قدیمی مثل شاهزاده ایرانی و حتی تو نطفه خفه کردن بازی 1666 amsterdam ( از خالق AC )
تا هایپ الکی گرافیکی یکسری بازی ها مثل دیویژن و واچ داگز و غیره
تا باگ های بیشمار بازیهاش مثل AC unity و همین الان رینبو که واقعا بازی محبوبی هست ولی با اپدیت جدید بهش باگ های خیلی بدتری اضافه شده

خلاصه یوبیسافت با اینکه کمپانی هست بازیهای زیاد و خوبی میسازه ولی خب اگر کسی ازش متنفر باشه یقینا میتونیم یک دلیل قانع کننده براش پیدا کنیم

یه سری از دلایلتون به علت اطلاعات کم و یا عدم اطلاع تو یه سری از مسائل هست.
بحث شاخ و شونه کشیدن برای GTA V !! تنها شاخ و شونه کشیدن (به قول شما) یوبی سافت برای جی تی ای یه دونه توییت بود! توییت چی بود؟ یه چیزی با این محتوا که وقت گردش تو شیکاگو هست بجای سن اندرس. حالا شما به این میگید شاخ و شونه؟ باشه. این شاخ و شونه است :)
روند انتشار اساسین ها هم بعد از انتشار بدِ یونیتی متوقف شد. ولی چون نسخه سیندیکیت توسط یه استودیو دیگه ساخته شده بود و تقریبا رو به اتمام بود، دیگه نمیشد منتشر نشه. الان هم که می بینید خبری از اساسین نیست و حتی معلوم نیست که نسخه ای از بازی تو 2017 منتشر بشه.
تو نطفه خفه کردن آمستردام؟!! احتمالا اطلاع ندارید امتیاز بازی الان دست پتریس (خالق بازی) هست دیگه؟ :)
از دلایلی که میشه به یوبی سافت ایراد گرفت همون قضیه دانگریدهاش هست که از 2015 به این ور به نظر میاد که آدم شد و همچین مساله ای در مورد بازی های 2015 به این ور پیش نیومده.

• Like
Reactions: H^D^ and NaViiDii

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
دوستان لطفا اطلاعات غلط ندن.

بازی تو E3 دو سال پیش اولین بار معرفی شد، ولی یوبی سافت تا اوایل سال پیش کمپین رو تایید نکرده بود.

لذا صفت "چپونده شده" کاملا مناسب کمپین بازی هست. شوخی نکنید با ما.

Ubisoft confirm For Honor single-player campaign

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام دوستان
من هم بازی رو برای ps4 گرفتم.

تا الان تقریبا 4 تا دوئل 1vs1 بازی کردم که هیچکدوم مشکل سرور نداشت. یکدونه هم براول 2vs2 بازی کردم که این هم هیچ مشکل سروری نداشت. اما خدا نکنه بخواهی 4vs4 بازی کنی:D تا الان تقریبا 10 بار برای Dominion سرچ زدم . 6 بارش که اصلا هیچی وصل نشد! 4 بار کلا وصل شد به بازی . از این چهار بازی، 2 تاش همون اول دیس شد! یکی هم وسط بازی دیس شد ! فقط یکی از بازی ها رو تونستم کامل تا اخر بازی کنم که اینجا هم هاست میزبان تقریبا 4 بار عوض شد و هی بازی پاز میشد! خلاصه هنوز هنوزه نتونستم ماموریت روزانه مربوط به بخش 4vs4 رو تموم کنم!

خود بازی فوق العاده است! متاسفم برای یوبی که این سیاست پول پرستی باعث شده بازیهایی که پتانسیل متای 90 به بالا رو دارند، تو رنج 70-80 نگهداره!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
به نظرم بازی کردن با این همه دردسر نمیصرفه باید منتظر اپدیت بمونیم و البته احتمالا تا اون موقع سرور ها مثل ادم درست بشه تخفیف هم میخوره :D

البته این تنفر به یوبی سافت به دلیل نیست و دلایل خیلی زیادی داره از جمله شاخ و شونه کشیدن برای GTA V با واچ داگز که خودش تا مدت ها سوژه بحث و ترول بود.
تا از شیره کشیدن کلی فرانچایز محبوب مثل فارکرای و اساسین کرید که حتی منی که رفتم یک کتاب هزار صفحه ای برای بیشتر فهمیدن اساسین کردم رو از این فرانچایز ذله کرد
تا از بین بردن فرانچایز های قدیمی مثل شاهزاده ایرانی و حتی تو نطفه خفه کردن بازی 1666 amsterdam ( از خالق AC )
تا هایپ الکی گرافیکی یکسری بازی ها مثل دیویژن و واچ داگز و غیره
تا باگ های بیشمار بازیهاش مثل AC unity و همین الان رینبو که واقعا بازی محبوبی هست ولی با اپدیت جدید بهش باگ های خیلی بدتری اضافه شده

خلاصه یوبیسافت با اینکه کمپانی هست بازیهای زیاد و خوبی میسازه ولی خب اگر کسی ازش متنفر باشه یقینا میتونیم یک دلیل قانع کننده براش پیدا کنیم
اولین کشیدن شیره بازی ها محبوب که هر چه فارکرای چه اساسین کرید اخرین نسخه های شماره داری که عرضه شدن بازی های خوب با نمرات خوبی هم بودن .
در مورد گرافیک سر یکی دو تا بازی اینجوری شد که اونم قبل از عرضه بازی سر اخرین تریلر ها مشخص شد بازی داونگرید شده ... اگه هنوز تریلر دروغی نشون میداد و بازی اون چیزی نبود که تو تریلرا نشون میدادن بله حق با شما بود . به نظر من این همه بولد کردن این موضوع ها فقط هیت ورزیه ... شما انچارتد ۳ رو تو اخرین تریلر با چیزی که تو بازی بود مقایسه کنی ...داونگرید رو تو بازی میبینی ...ولی چرا کسی نمیاد به ناتی داگ گیر بده ؟ جوابش مشخصه چون دیوارش اصلا به اندازه یوبی سافت کوتاه نیست . نه فقط انچارتد ۳ خیلی بازی های دیگه بودن که این شرایط رو داشتن ... ولی فقط یوبی سافت به خاطرش ترول میشه .
در مورد پرنس هم دچار پارادوکس شدی .. از یه طرف میای میگی یوبی سافت شیره بازیاش رو میکشه ,وای چه جنایتی ... ولی از طرف دیگه میای میگی فرانچایز های قدیمی مثل پرنس اف پرشیا رو نابود کرده ... خوب چی کار باید میکرد ...شیره این فرانچایز هم میدوشید تا یه جور دیگه بهشون گیر بدید ... این فرانچایز اوجش یه سه گانه بود ساخته شد تموم شد رفت .. پرنسمون و بازی هم رستگار شدن رفت دیگه چی باید میساختن . با دو تا بازی دیگه سعی کردن ادامه بدن دیدن نمیگیره, ایده جدیدی ندارن, بی خیال شدن . و به نظر من بهترین کار بود .
کلام اخر من فن یوبی سافت نیستم و اصلا جز ناشر های محبوبم هم نیست .
ولی فقط با اثار این استودیو مثل ریمن , پرنس و فار کرای ۳ و بهتر از همه فرزند نور فقط سرگرم نشدم زندگی کردم ... نمیتونم بفهمم این بعضی با این هیت ورزیشون دقیقا میخوان چی رو ثابت کنن ؟؟

تو این نسل اخیر هم هیچ ناشری مثل یوبی ip جدید خلق و منتشر نکرده

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دوستان لطفا اطلاعات غلط ندن.

بازی تو E3 دو سال پیش اولین بار معرفی شد، ولی یوبی سافت تا اوایل سال پیش کمپین رو تایید نکرده بود.

لذا صفت "چپونده شده" کاملا مناسب کمپین بازی هست. شوخی نکنید با ما.

Ubisoft confirm For Honor single-player campaign
چشم، شما کاملا اطلاعات درست رو در اختیار همه قرار بدید پس. فقط قبلش یه نگاهی به پست های تاپیک PC بازی بندازید و به تاریخ هاشون هم نگاه کنید.
مثلا اینجا صحبت از تاکید وجود بخش داستانی توی 8 ژانویه 2016 هست،
For Honor | PC
ولی بازم فکر کنم همین 2 هفته آخر چپونده باشن توش!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
ملت دیگه اینقدر کالاف و بتل زدن چشم دیدن ip جدید ندارن ، نه اطلاعاتی دارن نه بازی کردن نه میخوان بازی کنن فقط از رو بیکاری میان توی تمام تاپیک‌های مرتبط به بازی ، ترول میکنن و میرن رو مُخ ۴نفر که میخوان بازی کنن لذتشو ببرن ! قشنگ چادر زدن منتظر متا بره زیر ۸۰ شروع کنن ، این میزان انرژی رو جای دیگه استفاده کنید مفیدتره واستون
خوبه حالا یوبی ۲تا عنوان آنلاین کاملا موفق داشته ( دیویژن و سیج که البته دیویژن بعد آپدیت ۱.۰۴ عالی شد ) وگرنه چی کار میخواستین بکنین

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یه سری از دلایلتون به علت اطلاعات کم و یا عدم اطلاع تو یه سری از مسائل هست.
بحث شاخ و شونه کشیدن برای GTA V !! تنها شاخ و شونه کشیدن (به قول شما) یوبی سافت برای جی تی ای یه دونه توییت بود! توییت چی بود؟ یه چیزی با این محتوا که وقت گردش تو شیکاگو هست بجای سن اندرس. حالا شما به این میگید شاخ و شونه؟ باشه. این شاخ و شونه است :)
روند انتشار اساسین ها هم بعد از انتشار بدِ یونیتی متوقف شد. ولی چون نسخه سیندیکیت توسط یه استودیو دیگه ساخته شده بود و تقریبا رو به اتمام بود، دیگه نمیشد منتشر نشه. الان هم که می بینید خبری از اساسین نیست و حتی معلوم نیست که نسخه ای از بازی تو 2017 منتشر بشه.
تو نطفه خفه کردن آمستردام؟!! احتمالا اطلاع ندارید امتیاز بازی الان دست پتریس (خالق بازی) هست دیگه؟ :)
از دلایلی که میشه به یوبی سافت ایراد گرفت همون قضیه دانگریدهاش هست که از 2015 به این ور به نظر میاد که آدم شد و همچین مساله ای در مورد بازی های 2015 به این ور پیش نیومده.

یک نکته بگم من خودم فن یوبیسافت بودم و الان هم نسبتا هستم و به توجیح باشه خیلی بهتر هم میتونم توجیح کنم ولی وقتی یکسری اتفاقات پشت سره هم میافته باعث منفور شدن یک کمپانی میشه مثل یکسری اتفاقات برای EA افتاد ( در حالی که بازیهای خوبی هم تو اون دوره داشت) و اینکه یوبیسافت سعی در جبران ش داره اوکی هست مثل همین توقف ساخت سالانه اساسین کرید

حالا به اساسین های اخر نسل هفتم کار نداریم ولی اساسین یونیتی یکی از ضعیف ترین بازیهای فنی تو چند سال اخیر بود که نزدیک به چندین میلیون نفر این بازی رو با توجه به هایپش تهیه کردند و بازی با فریم ریت افتضاح اجرا میشد ! یعنی خودشون هم به افتضاح بودن بار فنی بازی اذعان داشتند و حتی فکر کنم معذرت خواهی هم کردند ولی به جای اینکه بازی رو چندین ماه تاخیر بزنند و مشکلات فنی ش رو برطرف کنند انتخاب دیگه ای کردند که به ضرر مشتری تموم بشه. و حتی سندکیت هم بازی ضعیفی بود از هوش مصنوعی ضعیف بگیر تا طراحی مراحل که برو تو فلان باکس فلان کار تکراری انجام بده بیا .... یوبیسافت کلا این نسل اساسین کرید که محبوب ترین سری ش بود رو به افتضاح ترین شکل ممکن عرضه کرد بعد کسی ناراضی باشه از عدم اطلاعات هست ؟ البته این روند ساخت سالانه رو متوقف کرده نشونه خوبی هست

و یا تجربه تلخ اخرین شاهزاده ایرانی به عدم اطلاعات بر میگرده ؟ من به نسخه 2008 کاری ندارم چون به نظرم یک ریسکی بود که خب نتیجه خوب بود ولی اخرین نسخه با اون کیفیت پایین عرضه شد و باعث شد این سری رسما به گور بره !

داداش شما که اطلاعاتت کامل هست بهتر از من میدونی چه بلایی سره بازی 1666 امد ! بازی امستردام قرار بود اخر نسل هفتم عرضه بشه. THQ ورشکست شد و یوبیسافت استدیو رو خرید کلا و روند ساخت بازی رو متوقف کرد که باعث جدایی دوباره ایشون شد. تازه همین چندین وقت پیش بود که این بنده خدا تونست حق ساخت بازی رو دوباره بدست بیاره ! ایده ای که قرار بود اخر نسل هفتم منتشر بشه اونم تو سالهایی که اساسین کرید داشت به سمت تکراری شدن میرفت الان بعده چندین سال تازه سازنده اش حق ساخت رو تونسته پس بگیره مثل قبل ارزش داره ؟
یکی از کارهای به شدت منفی یوبیسافت تو این سالهای اخیر از بین بردن یکسری بازی مثل امستردام 1666 و شاهزاده ایرانی هست برای حیات اساسین کرید در حالی که حتی اساسین کرید هم خودش نابود کرد !
Ubisoft suspends development on Patrice Désilets' 1666 "for an undisclosed time"
Patrice Désilets gains 1666 Amsterdam rights, calls off Ubisoft lawsuit

همین الان اخرین اپدیت رینبو باعث شده کارکتر شما (دوربین) وقتی بازی شروع میشه بین زمین و هوا گیر کنه و هیچ راهی برای خلاص شدن از این وضعیت به جز خروج از بازی نداری و وقتی دست مچ پوینت رنکد هست و این اتفاق میافته سوزش رو میفهمی و یا همین for honor بازیی که به گفته اکثریت بسیار جذاب هست ولی به خاطره سرور ها عملا فاتحه اش داره خونده میشه. هایپ های گرافیکی اول نسل هشتم برای واچ داگز و باقی بازیها هم خودت بهش اذعان کردی.

من خودم واقعا یوبیسافت هیتر نیستم و همین الان دارم دوباره rayman orgins رو بازی میکنم و یوبیسافت بازیهای خیلی خوبی ساخته ولی بعضی از تصمیماتی که میگیرند به شدت به ضرر مشتری هست و خب یقینا باعث ازرده خاطر شدن خیلی ها شده.

اولین کشیدن شیره بازی ها محبوب که هر چه فارکرای چه اساسین کرید اخرین نسخه های شماره داری که عرضه شدن بازی های خوب با نمرات خوبی هم بودن .
در مورد گرافیک سر یه بازی اینجوری شد که اونم قبل از عرضه بازی سر اخرین تریلر ها مشخص شد بازی داونگرید شده ... اگه هنوز تریلر دروغی نشون میداد و بازی اون چیزی نبود که تو تریلرا نشون میدادن بله حق با شما بود . به نظر من این همه بولد کردن این موضوع ها فقط هیت ورزیه ... شما انچارتد ۳ رو تو اخرین تریلر با چیزی که تو بازی بود مقایسه کنی ...داونگرید رو تو بازی میبینی ...ولی چرا کسی نمیاد به ناتی داگ گیر بده ؟ جوابش مشخصه چون دیوارش اصلا به اندازه یوبی سافت کوتاه نیست . نه فقط انچارتد ۳ خیلی بازی های دیگه بودن که این شرایط رو داشتن ... ولی فقط یوبی سافت به خاطرش ترول میشه .
در مورد پرنس هم دچار پارادوکس شدی .. از یه طرف میای میگی یوبی سافت شیره بازیاش رو میکشه ,وای چه جنایتی ... ولی از طرف دیگه میای میگی فرانچایز های قدیمی مثل پرنس اف پرشیا رو نابود کرده ... خوب چی کار باید میکرد ...شیره این فرانچایز هم میدوشید تا یه جور دیگه بهشون گیر بدید ... بازی یه سه گانه بود ساخته شد تموم شد رفت .. پرنسمون و بازی هم رستگار شدن رفت دیگه چی باید میساختن . با دو تا بازی دیگه سعی کردن ادامه بدن دیدن نمیگیره, ایده جدیدی ندارن, بی خیال شدن . و به نظر من بهترین کار بود .
کلام اخر من فن یوبی سافت نیستم و اصلا جز ناشر های محبوبم هم نیست .
ولی فقط با اثار این استودیو مثل ریمن , پرنس و فار کرای ۳ و بهتر از همه فرزند نور فقط سرگرم نشدم زندگی کردم ... نمیتونم بفهمم این بعضی با این هیت ورزیشون دقیقا میخوان چی رو ثابت کنن ؟؟

تو این نسل اخیر هم هیچ ناشری مثل یوبی ip جدید خلق و منتشر نکرده

خیلی از جواب های شما در پاسخ به اون یکی دوستمون دادم ولی درباره پرنس پارادوکس نیست ! سه گانه اصلی که جاش محفوظ هست ولی یوبیسافت به جای اینکه بیاد اخرین نسخه رو با اون کیفیت بده ! ( ایده جدیدش کجا بود ؟ همون لول دیزان نسل ششم رو اورده بودند تو نسل هفتم ) میتونست روی یک عنوان با کیفیت تر کار کنه و فرانچایز اونطوری نابود نشه !

پ ن : عجب بدبختی شده هر صحبتی تو هر تاپیکی بشه سریعا طرف مقابل به هیتر بودن محکوم میشه ! والا باید بگم خودم بیشترین تایم پلی سال 2016 ام برای rb6 بوده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
GameSkinny:80/100

uio.png

For Honor is a fantastic game that blends genres to make something unique. The game is well worth your time and money -- but if server issues bother you, wait a bit before buying.

نگاه کن تو رو خدا.همه گفتن جز بهترین فایتینگ هایی بوده که بازی کردن.بعد همه یکصدا از سرورهای بازی مینالن.
اعصابم خورده سر کارای یوبی سافت.~X(

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
چشم، شما کاملا اطلاعات درست رو در اختیار همه قرار بدید پس. فقط قبلش یه نگاهی به پست های تاپیک PC بازی بندازید و به تاریخ هاشون هم نگاه کنید.
مثلا اینجا صحبت از تاکید وجود بخش داستانی توی 8 ژانویه 2016 هست،
For Honor | PC
ولی بازم فکر کنم همین 2 هفته آخر چپونده باشن توش!!

مرسی از شما که داری حرف منو تایید می کنی:D

ببینید شما مثل اینکه در جریان صحبت من و اون دوستمون نیستید و پست منو درست نخوندید و حتی لینک منو هم باز نکردید که ببینید حرف من و شما یکی هست. بعد خیلی بامزه میاید با این لحن پست می دید:D

جریان اینه بعضی ها اومدن گفتن از همون اول زمان معرفی کمپین هم تایید شد. که خب این اطلاع رسانی غلط هست. تکرار می کنم: بازی E3 دو سال پیش معرفی شد ولی تا ژانویه سال پیش حرفی از کمپین نبود. بعد من نتیجه گیری کردم از اونجا که بحث کمپین جدی تر از اونه که (در این مورد در خوش بینانه ترین حالت) وسط ساخت بازی به فکرش بیافتیم، پس این کمپین می شه مصداق "چپوندن" و سرهم بندی کردن.

من یادمه. اول گفتن بازی کلا مولتی پلیره. هست دیگه معلومه. حرف کمپین نبود. بعد معرفی همه جا ملت کمپین کمپین می کردن. یوبی هم فضا رو دید و گفت آقا کمپین هم داریم. این نون به نرخ روز خوردن ه و ناخوشاینده. و به نظرم حتما باید هیت ورزید به اون جور حرکات و هر کسی باعث و بانیش هست. این مصرف گرایی و نون به نرخ روز خوردن ه که هیچی از توش در نمی آد جز اینکه کمپانی رو گرازتر می کنه. حرف من اینه.

این قصه دستاورد یوبی ه و نداشتیم اصلا. هرچی بازی مولتی محور با کمپین اومده همون اول اعلام کردن آقا ما کمپین داریم، حالا درب و داغون و دو سه ساعته ست کمپینشون و به لعنت خدا نمی ارزه بحث ش جداست.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
مرسی از شما که داری حرف منو تایید می کنی:D

ببینید شما مثل اینکه در جریان صحبت من و اون دوستمون نیستید و پست منو درست نخوندید و حتی لینک منو هم باز نکردید که ببینید حرف من و شما یکی هست. بعد خیلی بامزه میاید با این لحن پست می دید:D

جریان اینه بعضی ها اومدن گفتن از همون اول زمان معرفی کمپین هم تایید شد. که خب این اطلاع رسانی غلط هست. تکرار می کنم: بازی E3 دو سال پیش معرفی شد ولی تا ژانویه سال پیش حرفی از کمپین نبود. بعد من نتیجه گیری کردم از اونجا که بحث کمپین جدی تر از اونه که (در این مورد در خوش بینانه ترین حالت) وسط ساخت بازی به فکرش بیافتیم، پس این کمپین می شه مصداق "چپوندن" و سرهم بندی کردن.

من یادمه. اول گفتن بازی کلا مولتی پلیره. هست دیگه معلومه. حرف کمپین نبود. بعد معرفی همه جا ملت کمپین کمپین می کردن. یوبی هم فضا رو دید و گفت آقا کمپین هم داریم. این نون به نرخ روز خوردن ه و ناخوشاینده. و به نظرم حتما باید هیت ورزید به اون جور حرکات و هر کسی باعث و بانیش هست. این مصرف گرایی و نون به نرخ روز خوردن ه که هیچی از توش در نمی آد جز اینکه کمپانی رو گرازتر می کنه. حرف من اینه.

این قصه دستاورد یوبی ه و نداشتیم اصلا. هرچی بازی مولتی محور با کمپین اومده همون اول اعلام کردن آقا ما کمپین داریم، حالا درب و داغون و دو سه ساعته ست کمپینشون و به لعنت خدا نمی ارزه بحث ش جداست.
نه عزیز من، شما متوجه نشدی همچنان، بازی از روز اول هم قرار بوده بخش داستانی داشته باشه، و توی اون پستی که به شما دادم، مجددا تاکید شده که بخش داستانی داره! من یکبار دیگه داستان رو برای شما می گم، خواستی قبول کن، نخواستی هم نکن.
تمرکز اصلی بازی روی بخش مولتی هست و اولین باری که بازی رو نشون دادن خواستن که مردم بتونن بازیش کنن، بعد از کنفرانس هم خیلی ها گفتن که پس بخش داستانی کو؟ گفتن که بخش داستانی هم هست اما فعلا در موردش حرف نمی زنیم، اونجا بود که صحبت نداشتن بخش داستانی و چپوندش شروع شد. چرا؟ چونکه همون سال Siege عرضه شده بود و همه منتظر بخش داستانی بودن، اول هم گفته شده بود یه چیزهایی به عنوان تک نفره داریم اما نه به اون صورت، کسی هم نمی دونست منظور چی هست تا اینکه تریلرهای بخش Situations منتشر شد و همه فهمیدن که بخش تک نفره اینه و اصلا بخش داستانی نیست. حالا For Honor هم که توی همون سال با مولتی معرفی شد، همه گفتن پس اینم همین طور هست، حتی با اینکه گفته بود بخش داستانی بازی به صورت کامل عرضه می شه. چندین بار گفته شد که بازی بخش داستانی داره و اون پستی که من به شما دادم تاکیدی مجدد بر این حرف بود. زمان اون پست هم می شه کمتر از 6 ماه بعد از معرفی بازی. یکم دقت کنین می بینین که حرف من و شما یکی نیست.

همه این داستان هارو برای چندمین بار دارم می گم، این فکر کنم دیگه آخرین بارش باشه. موفق باشید.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
نه عزیز من، شما متوجه نشدی همچنان، بازی از روز اول هم قرار بوده بخش داستانی داشته باشه، و توی اون پستی که به شما دادم، مجددا تاکید شده که بخش داستانی داره! من یکبار دیگه داستان رو برای شما می گم، خواستی قبول کن، نخواستی هم نکن.
تمرکز اصلی بازی روی بخش مولتی هست و اولین باری که بازی رو نشون دادن خواستن که مردم بتونن بازیش کنن، بعد از کنفرانس هم خیلی ها گفتن که پس بخش داستانی کو؟ گفتن که بخش داستانی هم هست اما فعلا در موردش حرف نمی زنیم، اونجا بود که صحبت نداشتن بخش داستانی و چپوندش شروع شد. چرا؟ چونکه همون سال Siege عرضه شده بود و همه منتظر بخش داستانی بودن، اول هم گفته شده بود یه چیزهایی به عنوان تک نفره داریم اما نه به اون صورت، کسی هم نمی دونست منظور چی هست تا اینکه تریلرهای بخش Situations منتشر شد و همه فهمیدن که بخش تک نفره اینه و اصلا بخش داستانی نیست. حالا For Honor هم که توی همون سال با مولتی معرفی شد، همه گفتن پس اینم همین طور هست، حتی با اینکه گفته بود بخش داستانی بازی به صورت کامل عرضه می شه. چندین بار گفته شد که بازی بخش داستانی داره و اون پستی که من به شما دادم تاکیدی مجدد بر این حرف بود. زمان اون پست هم می شه کمتر از 6 ماه بعد از معرفی بازی. یکم دقت کنین می بینین که حرف من و شما یکی نیست.

همه این داستان هارو برای چندمین بار دارم می گم، این فکر کنم دیگه آخرین بارش باشه. موفق باشید.
یک حس فوق قوی ای بهم میگه این دفعه آخر نیست :D بازی عرضه شده ها ، ولی بازم دفعه آخر نیست :D
از نمرات هم واقعا راضیم دم یوبی گرم :D ، مشکلات سرور هم اولشه بعد یک مدت درست میشه ، نمونه هاش رو قبلا داشتیم از همین یوبیسافت ، فقط حیف که این اول کار رو نمره هاش تاثیر میزاره

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک نکته بگم من خودم فن یوبیسافت بودم و الان هم نسبتا هستم و به توجیح باشه خیلی بهتر هم میتونم توجیح کنم ولی وقتی یکسری اتفاقات پشت سره هم میافته باعث منفور شدن یک کمپانی میشه مثل یکسری اتفاقات برای EA افتاد ( در حالی که بازیهای خوبی هم تو اون دوره داشت) و اینکه یوبیسافت سعی در جبران ش داره اوکی هست مثل همین توقف ساخت سالانه اساسین کرید

حالا به اساسین های اخر نسل هفتم کار نداریم ولی اساسین یونیتی یکی از ضعیف ترین بازیهای فنی تو چند سال اخیر بود که نزدیک به چندین میلیون نفر این بازی رو با توجه به هایپش تهیه کردند و بازی با فریم ریت افتضاح اجرا میشد ! یعنی خودشون هم به افتضاح بودن بار فنی بازی اذعان داشتند و حتی فکر کنم معذرت خواهی هم کردند ولی به جای اینکه بازی رو چندین ماه تاخیر بزنند و مشکلات فنی ش رو برطرف کنند انتخاب دیگه ای کردند که به ضرر مشتری تموم بشه. و حتی سندکیت هم بازی ضعیفی بود از هوش مصنوعی ضعیف بگیر تا طراحی مراحل که برو تو فلان باکس فلان کار تکراری انجام بده بیا .... یوبیسافت کلا این نسل اساسین کرید که محبوب ترین سری ش بود رو به افتضاح ترین شکل ممکن عرضه کرد بعد کسی ناراضی باشه از عدم اطلاعات هست ؟ البته این روند ساخت سالانه رو متوقف کرده نشونه خوبی هست

و یا تجربه تلخ اخرین شاهزاده ایرانی به عدم اطلاعات بر میگرده ؟ من به نسخه 2008 کاری ندارم چون به نظرم یک ریسکی بود که خب نتیجه خوب بود ولی اخرین نسخه با اون کیفیت پایین عرضه شد و باعث شد این سری رسما به گور بره !

داداش شما که اطلاعاتت کامل هست بهتر از من میدونی چه بلایی سره بازی 1666 امد ! بازی امستردام قرار بود اخر نسل هفتم عرضه بشه. THQ ورشکست شد و یوبیسافت استدیو رو خرید کلا و روند ساخت بازی رو متوقف کرد که باعث جدایی دوباره ایشون شد. تازه همین چندین وقت پیش بود که این بنده خدا تونست حق ساخت بازی رو دوباره بدست بیاره ! ایده ای که قرار بود اخر نسل هفتم منتشر بشه اونم تو سالهایی که اساسین کرید داشت به سمت تکراری شدن میرفت الان بعده چندین سال تازه سازنده اش حق ساخت رو تونسته پس بگیره مثل قبل ارزش داره ؟
یکی از کارهای به شدت منفی یوبیسافت تو این سالهای اخیر از بین بردن یکسری بازی مثل امستردام 1666 و شاهزاده ایرانی هست برای حیات اساسین کرید در حالی که حتی اساسین کرید هم خودش نابود کرد !
Ubisoft suspends development on Patrice Désilets' 1666 "for an undisclosed time"
Patrice Désilets gains 1666 Amsterdam rights, calls off Ubisoft lawsuit

همین الان اخرین اپدیت رینبو باعث شده کارکتر شما (دوربین) وقتی بازی شروع میشه بین زمین و هوا گیر کنه و هیچ راهی برای خلاص شدن از این وضعیت به جز خروج از بازی نداری و وقتی دست مچ پوینت رنکد هست و این اتفاق میافته سوزش رو میفهمی و یا همین for honor بازیی که به گفته اکثریت بسیار جذاب هست ولی به خاطره سرور ها عملا فاتحه اش داره خونده میشه. هایپ های گرافیکی اول نسل هشتم برای واچ داگز و باقی بازیها هم خودت بهش اذعان کردی.

من خودم واقعا یوبیسافت هیتر نیستم و همین الان دارم دوباره rayman orgins رو بازی میکنم و یوبیسافت بازیهای خیلی خوبی ساخته ولی بعضی از تصمیماتی که میگیرند به شدت به ضرر مشتری هست و خب یقینا باعث ازرده خاطر شدن خیلی ها شده.

خیلی از جواب های شما در پاسخ به اون یکی دوستمون دادم ولی درباره پرنس پارادوکس نیست ! سه گانه اصلی که جاش محفوظ هست ولی یوبیسافت به جای اینکه بیاد اخرین نسخه رو با اون کیفیت بده ! ( ایده جدیدش کجا بود ؟ همون لول دیزان نسل ششم رو اورده بودند تو نسل هفتم ) میتونست روی یک عنوان با کیفیت تر کار کنه و فرانچایز اونطوری نابود نشه !

پ ن : عجب بدبختی شده هر صحبتی تو هر تاپیکی بشه سریعا طرف مقابل به هیتر بودن محکوم میشه ! والا باید بگم خودم بیشترین تایم پلی سال 2016 ام برای rb6 بوده.
کلا یوبی سافت هر بازی که هایپ زیاد دورس ایجاد کرده هیچوقت. اون کیفیت خوب و سطح بالا نداشته ولی این آواخر سیاست هاشون بهتر بوده نمونش Wd2 که به نسبت هایپ کمش بازی خوبی از آب دراومد

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یک حس فوق قوی ای بهم میگه این دفعه آخر نیست :D بازی عرضه شده ها ، ولی بازم دفعه آخر نیست :D
از نمرات هم واقعا راضیم دم یوبی گرم :D ، مشکلات سرور هم اولشه بعد یک مدت درست میشه ، نمونه هاش رو قبلا داشتیم از همین یوبیسافت ، فقط حیف که این اول کار رو نمره هاش تاثیر میزاره
نه، جدی خسته شدم از بس این مورد رو گفتم. آخه این بازی مورد انتظارترین بازی من بوده به خاطر اون فضا و حالتی که داشت، حالا هم خودم بازیش کردم و کاملا راضیم ازش. اما در مورد اطلاعات و حرف هایی که می زنم واقعا وقت گذاشتم. شاید چندین برابر افراد دیگه توی اینجا پیگیر این بازی بودم و مو به مو خبر هارو خودنم. اینکه هر سری این حرف شده و بعد گفتن اطلاعات غلط میدین، اصلا حس خوبی نمیده بهم. ازین به بعد هم که نقد ها میاد و مشخص می کنه، و خوشحالم حداقل برای خودم اون چیزی که انتظارش رو داشتم شد و امیدوارم با ساپورت خوب بازی موندگاری بشه و پلیرهای بیشتری رو به سمت خودش جذب کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر